Wejdź i udziel mi porady, proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 15:56   #1
izusia15
Raczkowanie
 
Avatar izusia15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 58
GG do izusia15

Wejdź i udziel mi porady, proszę


Witam wszystkie Wizażanki. Jeśli macie na tyle cierpliwości i pomysłu proszę o poradę w sprawie mojego wygladu. Zamieszczę tu kilka moich fotek, wykonanych telefonem kom. i proszę o rady dotyczące zmiany fryzury, polepszenia wyglądu. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00349.JPG (7,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00626.JPG (7,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00688.JPG (19,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00051.JPG (6,7 KB, 55 załadowań)
__________________
"To mój mały świat:
kiedy patrzę w niebo słyszę tylko ciszę."
izusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:53   #2
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

proponuję Ci żebys nosila rozpuszczone włosy, możesz je troche wystopniować i zrobić przedziałek ba boku grzywke też na bok i wyprostuj prostowniaca sama non stop prostuje włosy, jestem tego zdolenniczka bardzo ładnie wygladają
a co z makijażem? też chcesz? :P
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 18:11   #3
fioletowa_panna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

jak trez popieram poprzedniczke zrob tak wloski
fioletowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 16:36   #4
izusia15
Raczkowanie
 
Avatar izusia15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 58
GG do izusia15
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

Dziękuję za wszystkie porady. Chciałabym powiedzieć, że chcę zmienić swój wygląd, bo idę za pare miesięcy do liceum i wiecie o co chodzi. Kupiłam sobie złotą opaskę, bo podobno ten kolor modny i noszę ją z rozpuszczonymi włosami. Nie lubię mieć takich włosów bo mi się kręcą na końcach, a na prostownicę nie mam cierpliwości.
Jeżeli któraś z Was ma ćwiczenia na brzuch i nogi to poproszę. Mam 168cm wzrostu i ważę 67kg. A co do makijażu to maluję oczy czarną kredką i tuszem Może przesadzam ale lubie styl Punk(przynajmniej na oczach)
Oto moja fotka tym razem z rozpuszczonymi włosami Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00013.jpg (51,2 KB, 102 załadowań)
__________________
"To mój mały świat:
kiedy patrzę w niebo słyszę tylko ciszę."
izusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 17:54   #5
Kiss_Me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 514
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

ladnie Ci w tej opasce a co do cwiczen to ja robie brzuszki- codziennie okolo 200, przysiady- 50 i stepperek ja tez maluje oczy na czarno nie dlatego ze lubie punka ale po prostu podobaja mi sie tak pomalowane oczka
a wiesz ze ja tez niedlugo ide do liceum ...;
Kiss_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 17:36   #6
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

Proponuje delikatną grzyweczkę na bok, włoski wycieniować na końcach i modelowac za pomoca kosmetyków podkreślających skręt myślę, że takie lekkie błyszczące fale nadałyby uroku buźce

Niewiele mogłabym doradzić co do kolorystyki, bo niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości. Jeśli chcesz wydobyć oczka to oczywiscie perłowe cienie, ciemniejszy w zewn konciku oka rozetrzeć bardziej ku górze
możesz też spróbowac z jasną kredką we wnętrzu oczka, ale nie białą tylko jakąś mleczną, bladobeżową raczej, w jak najbardziej zbliżonym odcieniu do białka oka

Buźke wymodelować brązerem, pod kośćmi policzkowymi i rozetrzeć, żeby granice nie były widoczne Masz przepiękne usteczka, myślę że dobra by tu była matowa szminka na całość i potem tylko lekki akcent błyszczyka na środek dolnej wargi i na "całuska"(wiesz o co kaman) na górnej

Jeśli chodzi o ćwiczonka, które łatwo pomogą ci osiągnąć wymarzoną figurkę to polecam callanetics ćwiczenia nie są proste, ale za to efekt murowany!! WIDOCZNY I DIAMETRALNY PO TYGODNIU!! mogłabyś sobie tez kupić hula-hop i kręcić z 15 minut dziennie - wgłębia wcięcie w talii i nadaje ciału ogólnej gibkości, a przy tym to dobra zabawa - najlepiej przy ulubionej muzyce
Jesli mozesz jak najcześciej chodź na basen, pływaj żabką-pracują wszystkie partie mięśni. No i w sumie moze ograniczenie słodyczy, ale nie polecam jakichś drastycznych diet czy czegoś tam. Poprostu RUCH RUCH i jeszcze raz RUCH

To by było na tyle co do moich porad, mam nadzieje, ze nie zanudziłam i że będziesz nas informowac o swoich działaniach

Pozdrawiam
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 17:50   #7
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

moim zdaniem lepiej ci we fryzurce odslaniającej twarz, grzyweczka jesli juz to raczej na bok , taka prosta nie za bardzo, w opasce masz sliczne zdjecie.

wlosy spróbuj wycieniowac z przodu i z tylu zeby nie byly oklapniete
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 12:19   #8
AnMalecka
Przyczajenie
 
Avatar AnMalecka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

Ja mam identyczny problem co do uczesania... Promuje Punk ale sama nie jestem przykładowym punkiem;p Dziwne dość...Ja musze poczekać aż mi włosy podrosną i wtedy czarna farba i długie włosy wycieniowane od czubka głowy koniecznie z tyłu krótsze na 4cm(ale kilka kosmyków) a reszta włosów lekko wycieniowana i grzywka-nie gęsta na bok...Mhhh;p
To pomysł nie mój bo widziałam kilka takich fryzur-ale w Anglii. Każdy ma jakiś pomysł...Ty masz długie włosy...więc możesz zrobić taki EKSPERYMENT;p
Serdecznie pozdrawiam!!!
AnMalecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:48   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wejdź i udziel mi porady, proszę

moim zdaniem wlosy bez grzywki ledwo do ramion np w opasce bo bardzo ladnie ci w niej
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.