Okrągła Twarz - co z włosami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 20:41   #1
LikeNoOther
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Thumbs down

Okrągła Twarz - co z włosami??


Niestety mam okrągła twarz, i to strasznie - jak u pięciolatka(zresztą zobaczcie na zdjęciach). Niedługo wybieram sie do fryzjera i chcę ściąć te moje włosy jakoś inaczej.
Na grzywce chce cobie zrobić czekoladowe pasemka(albo takie cieniutkie na całej głowie) ale muszę też uważać bo mam wąskie czoło a włosy dość szybko rosną tak więc po paru tygodniach już wszystko trzeba do góry upinać albo patrzeć na świat poprzez blond osłonkę . A poza tym to moje włosy są dość proste, delikatnie wykręcają się na zewnątrz na dole i dobrze układają. Delikatnie się przetłuszczają, więc codziennie je myję - wieczorem by wysychały same przez noc. Myślałam o czymś w stylu tej fryzury (http://www.ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura16419.htm) jednak wiem ,że mam za okrągła twarz. Jednak może wy macie coś w tym stylu??
Dodam ,że asymetria mile widziana a długość do połowy szyi może nawet trochę krócej. A co do zdjęć to pierwsze robione w zeszłym tygodniu a drugie w Marcu czy kwietniu.

PS A przy okazji prosiłabym o drobne wytłumaczenie jak o taką fryzurkę potem dbać np. jak postawić włosy itp.

Dzięki

Edytowane przez LikeNoOther
Czas edycji: 2008-06-08 o 20:43 Powód: Zapomniałam dodać ważnego fragmentu
LikeNoOther jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:24   #2
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
te są natyuralne włosy?! nie farbuj bo bedziesz załować!
fryzure bym bardziej wycieniowała i troche "stawiała"
grzywka mocno na bok...prosze!nie farbuj! jestes jeszce za młoda. ja farbowałam i teraz musze sciac zeby wrocic do naturalnego koloru! obiecałam sobie ze nie bede farbować do 14 czyli jeszce jakieś..20 lat xD

pomyłka:40 lat nie chcoiało mi edytować...
__________________

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-06-09 o 14:37 Powód: post pod postem, nawet nie ma edycji na metamorfozach
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:35   #3
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Okrągła Twarz - co z włosami??

dodaj fotke z cała odsłonieta twarza
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:27   #4
LikeNoOther
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Okrągła Twarz - co z włosami??

Maliszenka, to jedyne zdjęcia z powiedzmy odsłonięta twarzą jeszcze z zeszłego lata. Mam nadzieje ,że Ci coś pomogą bo jak na złość aparat mi się rozładował

Ansy, włosy są naturalne ale kiedyś były duuuuużo jaśniejsze chociaż urodziłam się z spora ilością czarny włosów a co do tego farbowania to moje włosy trzymają farbę tylko kilka tygodni. No i jeszcze nie do końca pewne czy się na to zdecyduje.. dzięki za pomoc.
LikeNoOther jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:36   #5
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Okrągła Twarz - co z włosami??

No to jak naładujesz aparat to wrzuc swieze i z cała odsłonieta i widoczna twarza. Bo te zdjecia nie pomagaja. Chce Ci cos dopasowac komputerowo. Moze mi sie uda
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:30   #6
LikeNoOther
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Okrągła Twarz - co z włosami??

Mam nadzieje ,że to zdjęcie będzie OK tylko zaznaczam ,że wyglądam na nim delikatnie mówiąc okropnie.
LikeNoOther jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.