Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 20:35   #1
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47

Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad


Chcialabym cos zmienic w swoim wygladzie, ulepszyc, bo czuje sie taka nijaka, nie wiem jakim jestem typem, jakie kolory mi pasuja, wszystko robie raczej na wyczucie i raczej jestem laikiem w tych sprawach, mam jasna cere, taka rozowawa, ale uzywam kosmetykow brazujacych, mnostwo piegow i niebieskie oczka, dziewczyny zlitujcie sie i zrobcie cos ze mna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (114,6 KB, 276 załadowań)
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:51   #2
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Nie jestem specjalistką ale poleciłabym Ci zmiane fryzurki w postaci grzywki albo na bok albo takiej równej, wycieniowałabym porządnie włoski i do tego jakiś balejaż z jasnym blondem i brązem. Masz śliczny kolor oczek myślę, że powinnać je bardziej akcentować i nie bać się ciemniejszych cieni (na dole mi go brakuje) i jeszcze polecałabym Ci róż do wymodelowania twarzy. Pozdrawiam
Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:57   #3
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

dzieki asienko, tak prawde mowiac to mam juz inna fryzurke, wlasnie grzywke na bok i boki i wlosy spod spodu czekoladowe, niestety nie mam zdjatka
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 23:37   #4
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Też sądze,że mozesz mocnejpodkreslic oczy Masz bardzo ładny odcien,a mocniejsze zaakcentowanie napewno przykuje uwagę.
I myślę,nie wiem czy słusznie,że powinnaś zaprzestac tak agresywnie wyrywać brwi

Pozdrawiam gorąco
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 11:32   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 12:37   #6
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

No wlasnie podkresl oczka bo amsz ladne i chyba zielone ?? a kolor wlosow jest fajny i tesz polecalamym grzywke tak jak dziewczyny a moze tesz lekkkie poflowanie wlosow?? wybor nalezy do Ciebie tak zebys sie dobrze czula a loki sa bardzo sexii byle nie w wersji jak u pudla bo jakos takich u Ciebie nie widze. Pozdrowionka
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:11   #7
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Prze[raszam, ze tak pozno odpisuje, no ale juz jestem i spiesze z wyjasnieniami, otoz:
1.jakby to opisac, ja sie wogole nie opalam, raczej opiekam sie na czerwono, a pozniej zostaje mi taki zoltawy odcien, na szczescie jest mnostwo kosmetykow brazujacych;
2.oczka mam takie szaro-niebieskie z zolto-rudymi plamkami wokol zrenic, a oprawe raczej taka srednio- jasna, ja bym to okreslila na taki ciemny blondzik;
3.tu nie narzekam, piegow mam mnostwo, szczegolnie to widac wiosna i latem, mam wtedy usiany caly nosek i policzki, ale sa takie zlotawe, chyba je nawet polubilam;
4.to jest dla mnie najgorsze, cere mam bardzo jasna, taki rozowo-szary odcien, nie rumienie sie wcale;
5.naturalny kolor, hm, za bardzo nie pamietam, ale to taki ciemny blondzik ze zlotymi refleksami, latem cale wloski mialam takie zlociutkie;
6.usta takie przyblakle czerwone, moze nawet koralowe,
7. nie jestem w stanie do konca ocenic czy rzeczywiscie mi tak w nich dobrze, ale uwielbiam pastele, szczegolnie roz i blekit, lubie siebie takze w bieli i czerni i w bezu
uff, jakos mi sie udalo przebrnac przez te pytanka, czy to wystarczajace informacje?
Swoja droga to nawet nie przypuszczalam, ze takie szczegoly moga miec jakies znaczenie, no ale czlowiek sie cale zycie uczy
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 15:29   #8
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Hmm, sama już nie wiem. Myślę, że jesteś albo wiosną albo latem.
Czy mogłabyś zrobić taki eksperyment - przykładać do twarzy różowe ubranie i pomarańczowe i pytać rodziny/znajomych (albo sama oceń, ale wtedy pewnie będzie mniej obiektywnie ) w czym Twoja twarz wygląda zdrowiej, ładniej? Jak to zrobisz to napisz na forum co Ci wyszło, a wtedy będzie można powiedzieć jakie kolory Ci pasują
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:32   #9
nikita402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 47
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Cytat:
Napisane przez Joey
Hmm, sama już nie wiem. Myślę, że jesteś albo wiosną albo latem.
Czy mogłabyś zrobić taki eksperyment - przykładać do twarzy różowe ubranie i pomarańczowe i pytać rodziny/znajomych (albo sama oceń, ale wtedy pewnie będzie mniej obiektywnie ) w czym Twoja twarz wygląda zdrowiej, ładniej? Jak to zrobisz to napisz na forum co Ci wyszło, a wtedy będzie można powiedzieć jakie kolory Ci pasują
Hm, opinie sa podzielone, ale po burzliwej naradzie jednak wygral roz.
nikita402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:08   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Cytat:
Napisane przez nikita402
Hm, opinie sa podzielone, ale po burzliwej naradzie jednak wygral roz.
W takim razie raczej jesteś latem. (Chociaż skoro opinie były podzielone, to kto wie?). No więc jeśli jesteś latem, to pasują Ci następujące kolory:
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 10:14   #11
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Prosze O Jakakolwiek Wskazowke Jak Poprawic Swoj Wyglad

Moim zdaniem rzeczywiscie mozna by Ci dodac nieco wiecej zycia w kolor wlosow, jakies brazowe ciemniejsze pasemka. Do tego grzywka na bok lub nawet prosta. A brwi masz naturalnie tak cienkie? Bo jesli nie, moglabys je zapuscic i wyregulowac na nieco grubsze.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.