Dziewczyny pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 17:09   #1
Malwens
Raczkowanie
 
Avatar Malwens
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
GG do Malwens

Dziewczyny pomocy


20 lat minelo i wypadalo by sie upodobnic do czlowieka. Pomozcie, moze zmiana wygladu spowoduje ze zyskam pewnosc siebie bo na razie jej poziom jest u mnie ujemy.
No wiec, jestem wysoka 172 ale tez "przy kosci", ciemne wlosy do ramion z grzywka, brazowe oczy, szybko sie opalam, spory biust i szerokie biodra. Jesli chodzi o kolor ciuchow to przewaza u mnie czern, malo mam rzeczy sportowych, wole raczej eleganckie...
Podpowiedzcie cos...
Malwens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:12   #2
madalena73
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Dziewczyny pomocy

Witam !Moim zdaniem powinnaś coś zrobić z włosami,może fajne cieniowanie i jasne refleksy .Jeżeli chodzi o ubiór to widziałabym cię w trochę żywszych kolorach,tak przecież modnych w tym sezonie! Życzę powodzenia !
madalena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:21   #3
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dziewczyny pomocy

Witaj
myślę, że możnaby zacząć od włosów- ten kolorek jest na moj gust troszkę za ciemny i "odstaje" od Ciebie( przepraszam,że tak prosto z mostu zaczęłam ). Masz jasną zdaje się karnacje wiec może jakiś ciemny blond? albo jakis kolor jaśniejszy od obecnego? no i grzyweczka na bok zeby odsłonić oczy wydaje mi się że ladnie by Ci bylo w takiej długości gdzies do polowy szyi.Moim skromnym zdaniem lepiej Ci w jasnych kolorach, bardzo ładnie wyglądasz na tym drugim zdjęciu jak sie uśmiechasz i ten jasny beż ładniej komponuje się z Twoją twarzą Jestem przekonana, że pozostałe wizażanki też coś doradzą pozdrawiam cieplutko!
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:59   #4
Drangement93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny pomocy

Włosy - jasny brąz albo ciemny blond grzywka powinna być gęsta, a reszta pocieniowana. Ciuchy dopasowane i troszkę luźniejsze, kolorowe, jakieś fajne wzorki typu poziome paski, kolorowe nadruki i tak dalej ;p A i tuniiikiii. Są boskie jeśli trzeba coś ukryć ;p Pamiętaj, że jesli ubierasz się na czarno to zadbaj o conajmniej JEDEN jasny akcent. co do przy kości polecam Areobiczną 6 Weidera - rewelacja! wystarczy przyłożyć się do ćwiczeń, nawet nie trzeba zmieniać diety ;] A efekty są już po 1 tygodniu ;]
Co do makijażu... Im mniej tym lepiej ;]
no i przede wszystkim - UŚMIECH!
Drangement93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.