Niegojące się rany i AZS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-25, 15:09   #1
DziewczynaFranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15

Niegojące się rany i AZS


Hej dziewczyny!
Jakiś czas temu w dwóch newralgicznych miejscach, w okolicach bikini, pojawiły się u mnie dwie małe rany. Pomyślałam, że może nie zauważyłam podczas golenia, że się zacięłam, a rany za jakiś czas się zagoją.
Niestety te rany w ogóle się nie goją, jedna zaczęła się powiększać i jest teraz wielkości połowy mojej dłoni. Pojawiły się też nowe rany (na pośladku, na nadgarstku i pod pachą).
Cierpię na atopowe zapalenie skóry i wcześniej zdarzało się, że w wyniku przesuszenia, na skórze wychodziły mi ranki i strupki. Jednak od czasu, kiedy zostałam zdiagnozowana przez lekarza i zaczęłam stosować odpowiednie preparaty, moja skóra jest dobrze nawilżona, więc na pewno nie jest to kwestia złego nawilżenia czy stosowania złych kosmetyków.

Czy ktoś miał kiedyś podobny problem i wie jak sobie z tym radzić?
Dodam, że jestem na etapie dobijania się do lekarza i chciałabym choć trochę załagodzić sprawę, dopóki nie dostanę się na wizytę, bo jest to dla mnie straszny dyskomfort.
DziewczynaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-25 16:09:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.