Pytania i porady fryzjerskie - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-07-08, 10:26   #3331
Czykl
Mar_Cz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: G³ogów
Wiadomo¶ci: 1
Uzyskanie jednolitego koloru

Cze¶æ :)

Ca³e ¿ycie sama farbowa³am w³osy, zbli¿a mi siê wesele i nie chcia³abym, ¿eby wysz³o co¶ nietak... Wrzucam fotkê, jak aktualnie wygl±da moja g³owa. Od góry mysi blond, mój naturalny odrost. Wszystko co poni¿ej to kiedy¶ rozja¶niane na jasny blond w³osy u fryzjera, potem na to nak³adane by³y farby w miedzianych odcieniach. I tak to wygl±da.

Chcia³abym uzyskaæ jednolity kolor, konkretnie goldwella 8kn i 8kg, fajne odcienie rudego, miedzi, delikatne i s³oneczne. Czy z tym co mam na g³owie jest to do zrobienia? Boje sie, ¿e tam gdzie odrost, bêdzie inny kolor ni¿ tam gdzie by³y farbowane.


Czy jest dobra dusza, która podpowie którego oxy u¿yæ, i jak uzyskaæ jednolity kolor ?
Czykl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-09, 16:35   #3332
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Jak zmyæ loreal casting ja¶niejszy od koloru wlosow?

Cytat:
Napisane przez agata2115 Poka¿ wiadomo¶æ
Tydzieñ temu pofarbowalam moje w³osy koloru ciemnego blonduy castingiem 801 satynowy blond jednak kolor wyp³ukuje siê do rudego. Jak pozbyæ siê tego odcienia, najlepiej jak zmyæ ca³kowicie farbê? P³uka³am w³osy fioletowa plukank±, jednak nie wiele to pomog³o. Prosze o pomoc
Na rude da³abym czysty niebieski mix ton, np. do od¿ywki.
okrytonasienna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-10, 10:59   #3333
pimia
Przyczajenie
 
Avatar pimia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 3
miodowy kolor tylko matrixem - czy mo¿e siê udaæ?

hej u¿ywam tylko socolor matrixa i chcia³abym na w³osach traktowanych 9N z wod± 9% uzyskaæ miód, karmel, be¿. znalaz³am w necie jedn± jedyn± wskazówkê na proporcje: SOCOLOR.beauty – 9M oraz 5Nw wraz z uzupe³niaj±cym je 1 odcieniem koloryzacji ton w ton COLOR Sync – 7WN. Czy która¶ z was próbowa³a te odcienie, w jakich proporcjach i z jak± wod±? z góry piêkne dziêki
pimia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-11, 11:29   #3334
Isabelkalok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 1
farbowanie w³osów matrix sync

Mam pytanie, w maju farbowa³am w³osy u fryzjerki "MATRIXEM" nie wiem dok³adnie jakim, wiem ¿e by³am kompletnie nie zadowolona , mia³ to byæ zimny odcieñ br±zu czekoladowego, zrobiono mi br±z wpadaj±cy w czerwony czego nie cierpiê, na dodatek z pasemkami wpadaj±cymi w zloty ciemny blond, po paru dniach uda³am siê na poprawê i po³o¿ono mi synka w zimnym odcieniu br±zu, by³o spoko, ale kolor niestety siê wyp³uka³ i przyda³o by siê znowu go przykryæ, tylko nie wiem którego synka kupiæ, b³agam o pomoc. Mam krêcone w³osy w swoim odcieniu ciemny blond-jasny br±z, wychodz± pierwsze nieliczne siwe w³osy, czym to mogê przykryæ.
Isabelkalok jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-18, 12:40   #3335
olciar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 1
Dekoloryzacja- garnier color naturals e0 superblond

Hej, dziewczyny!

Jestem naturaln± blondynk±. Nigdy nie farbowalam w³osów na sta³e, jedynie jakie¶ szamponetki albo plukanki. Chcia³abym spróbowaæ tego produktu z Garnier, ale z boku opakowania jest napisane "dekoloryzacja". Czy to jest odpowiedni produkt dla osoby z naturalnym kolorem w³osów? W sensie, ¿e w ogóle nie farbowanym? Czy bardzo mocno zniszczy mi w³osy i czy dzia³a tak samo jak rozjasniacz?
olciar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-19, 10:22   #3336
pimia
Przyczajenie
 
Avatar pimia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: farbowanie w³osów matrix sync

wybierz farbê socolor zamiast tonera synca i odcieñ mokka ma ³adny br±z, jasny to np. 9M z wod± 9 % lub ciemny to 6M z wod± 6%
pimia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-19, 15:49   #3337
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Dekoloryzacja- garnier color naturals e0 superblond

Olciar, jakiego produktu dok³adnie ?
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-07-23, 15:47   #3338
dwvyr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 2
Farbowanie w³osów rozja¶nianych, POMOCY!

Naturalnie moj kolor to mniej wiecej sredni braz i chcialaby do niego wrocic. Problem w tym ze mialam dwa razy rozjasniane wlosy, jest to dosc sredni blond. Boje sie ze po farbowaniu wyjda zielone albo szybko sie splucza. Macie jakies porady?
dwvyr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-23, 23:51   #3339
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Farbowanie w³osów rozja¶nianych, POMOCY!

Cytat:
Napisane przez dwvyr Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalnie moj kolor to mniej wiecej sredni braz i chcialaby do niego wrocic. Problem w tym ze mialam dwa razy rozjasniane wlosy, jest to dosc sredni blond. Boje sie ze po farbowaniu wyjda zielone albo szybko sie splucza. Macie jakies porady?
Dobry fryzjer i prepigmentacja.
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-24, 08:02   #3340
pimia
Przyczajenie
 
Avatar pimia
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: farbowanie w³osów matrix sync

Cytat:
Napisane przez Isabelkalok Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie, w maju farbowa³am w³osy u fryzjerki "MATRIXEM" nie wiem dok³adnie jakim, wiem ¿e by³am kompletnie nie zadowolona , mia³ to byæ zimny odcieñ br±zu czekoladowego, zrobiono mi br±z wpadaj±cy w czerwony czego nie cierpiê, na dodatek z pasemkami wpadaj±cymi w zloty ciemny blond, po paru dniach uda³am siê na poprawê i po³o¿ono mi synka w zimnym odcieniu br±zu, by³o spoko, ale kolor niestety siê wyp³uka³ i przyda³o by siê znowu go przykryæ, tylko nie wiem którego synka kupiæ, b³agam o pomoc. Mam krêcone w³osy w swoim odcieniu ciemny blond-jasny br±z, wychodz± pierwsze nieliczne siwe w³osy, czym to mogê przykryæ.


wybierz farbê socolor zamiast tonera synca i odcieñ mokka ma ³adny br±z, jasny to np. 9M z wod± 9 % lub ciemny to 6M z wod± 6%

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez dwvyr Poka¿ wiadomo¶æ
Naturalnie moj kolor to mniej wiecej sredni braz i chcialaby do niego wrocic. Problem w tym ze mialam dwa razy rozjasniane wlosy, jest to dosc sredni blond. Boje sie ze po farbowaniu wyjda zielone albo szybko sie splucza. Macie jakies porady?


musisz wiedzieæ, co masz w tej chwili po³o¿one. Je¶li ciep³y odcieñ blondu, to spokojnie k³ad¼ br±z. ale je¶li ch³odny odcieñ blondu, to najpierw przykryj to natur± i dopiero wtedy br±zem, bo inaczej wówczas w³a¶nie wyjdzie zielony.
pimia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-28, 15:19   #3341
Piotr1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomo¶ci: 2
Farbowane w³osy

Witam.Mam takie pytanie do was dziewczyny.Otó¿ wczoraj po raz pierwszy zafarbowa³em w³osy na czarno i zaraz po sp³ukaniu szamponu koloryzuj±cego z w³osów na³o¿y³em na w³osy na 1-2 minuty od¿ywkê do sp³ukiwania Gliss Kur Fiber therapy po czym dobrze sp³uka³em w³osy i pozwoli³em im wyschn±æ bez u¿ywania suszarki.A dzi¶ spryska³em rano w³osy ekspresow± od¿ywk± regeneracyjn± bez sp³ukiwania Gliss Kur Ultimate Repair.Chocia¿ moje pytanie jest takie czy dobrze post±pi³em po farbowaniu i z t± od¿ywk± ekspresow± dzi¶ rano.A 2 pytanie mam takie,¿e dzi¶ mi wypada k±piel i zamierzam u¿yæ na w³osy maski Gliss Kur Fiber Therapy i czy mogê pó¼niej przed suszeniem u¿yæ na w³osy zafarbowane serum do w³osów Vollare Pro Oils Intensive Repair przed suszeniem i po suszeniu u¿yæ od¿ywki ekspresowej Fiber Therapy lub Ultimate Repair.Gdyby jaka¶ z was mia³a pytania co posiadam do pielêgnacji w³osów to napiszê od razu,¿e posiadam :

Maski do w³osów : Gliss Kur Fiber Therapy oraz Ultimate Repair

Od¿ywki do w³osów bez sp³ukiwania : Gliss Kur Fiber Therapy,Ultimate Repair oraz Oil Nutritive

Od¿ywki do w³osów do sp³ukiwania : Gliss Kur Fiber Therapy oraz Ultimate Repair

Olejki do w³osów : Serum do w³osów bez silikonów Vollare Pro Oils Intensive repair 30ml oraz Eliksir jedwabisty Joanna Argan Oil regeneruj±cy

A 3 pytanie mam takie czy mogê dzi¶ ju¿ bez przeszkód umyæ g³owê szamponem przeciw³upie¿owym mêskim Schauma ANTI-DANDRUFF z pirytonianem cynku czy poczekaæ 24 godziny jak pisa³ producent w instrukcji szamponu koloryzuj±cego.Chocia¿ my¶la³em ¿eby umyæ dzi¶ bo siê jutro rano z zafarbowan± trochê skór± g³owy z ty³u i na czole w pracy siê nie poka¿ê.Mam nadziejê,¿e znajdzie siê choæ jedna dobra duszyczka która mi odpisze.Pozdrawiam
Piotr1994 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 19:22   #3342
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 448
Dot.: Farbowanie w³osów rozja¶nianych, POMOCY!

Cytat:
Napisane przez xslovenka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry fryzjer i prepigmentacja.
Dok³adnie
thegirlnextdoor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-30, 22:33   #3343
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 388
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Kochane, porad¼cie proszê!



Jaki¶ czas temu rozja¶ni³am w³osy do blondu, ale po miesi±cu uzna³am, ¿e ¼le siê czujê i chcê znowu mój ciemny br±z.


Zafarbowa³am na ciemno lorealem recital preference ale wymywa siê to w szaleñczym tempie (+ nierównomiernie) i po 3 tygodniach wygl±dam tragicznie.


Chcia³abym móc farbowaæ rzadziej, co 4-6 tygodni. My¶licie, ¿e jaka¶ "niedrogeryjna" farba da radê? Na fryzjera mnie teraz nie staæ.




Koleston da³by radê?
__________________

archimonde jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-31, 09:26   #3344
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez archimonde Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, porad¼cie proszê!



Jaki¶ czas temu rozja¶ni³am w³osy do blondu, ale po miesi±cu uzna³am, ¿e ¼le siê czujê i chcê znowu mój ciemny br±z.


Zafarbowa³am na ciemno lorealem recital preference ale wymywa siê to w szaleñczym tempie (+ nierównomiernie) i po 3 tygodniach wygl±dam tragicznie.


Chcia³abym móc farbowaæ rzadziej, co 4-6 tygodni. My¶licie, ¿e jaka¶ "niedrogeryjna" farba da radê? Na fryzjera mnie teraz nie staæ.




Koleston da³by radê?
Koleston jest dobr± farb±, ale od razu z blondu do ciemnego brazu nie dojdziesz. Najpierw spróbuj przyciemniæ do gdzie¶ poziomu 6. Nie wiadomo te¿ jaki odcieñ blondu masz na g³owie i jaki poziom jasno¶ci. Im ja¶niejszy tym d³u¿sza droga w celu uzyskania ciemnego br±zu. Lepiej najpierw zapigmentowaæ np 66/0, a pó¼niej np. po miesi±cu spróbowaæ 55/0. Oczywi¶cie przez ten czas mega zadbaæ o w³osy. Je¶li i¶æ w ch³odniejsze br±zy to po pigmentacji 5/71.
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-31, 15:18   #3345
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 5 506
Vichy ampu³ki z aminexilem a platynowe pasemka

Witam. W³a¶nie zrobi³am u fryzjera platynowe pasemka i chcia³abym zastosowaæ kuracje vichy z aminexilem, czy ampu³ki nie spowoduj± ¿ó³kniêcia w³osów?


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-07-31, 21:55   #3346
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Vichy ampu³ki z aminexilem a platynowe pasemka

Cytat:
Napisane przez britnay Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. W³a¶nie zrobi³am u fryzjera platynowe pasemka i chcia³abym zastosowaæ kuracje vichy z aminexilem, czy ampu³ki nie spowoduj± ¿ó³kniêcia w³osów?


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Ampu³ki wcierasz w skalp robi±c przy tym masa¿, wiêc na d³ugo¶æ ich nie nak³adasz zatem nie powinny mieæ wp³ywu na kolor. A do utrzymania ch³odnego blondu rób p³ukanki np. z Delii.
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-01, 15:55   #3347
blackberry123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 1
Dekoloryzacja

Czy mo¿na od razu farbowaæ w³osy po dekoloryzacji, czy trzeba poczekaæ?
blackberry123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-01, 22:10   #3348
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez blackberry123 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿na od razu farbowaæ w³osy po dekoloryzacji, czy trzeba poczekaæ?
Robi³a¶ w domu sama czy u fryzjera? Jakiego koloru siê pozbywa³a¶ i do jakiego d±¿ysz? Jaki jest obecnie stan w³osów?
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-05, 23:27   #3349
calliea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 8
Question Biel/platynowy blond

Hej. Mam rozja¶niane w³osy blond, ale chcia³abym ¿eby by³y bielsze/ch³odniejsze. Po u¿yciu szamponu fioletowego wysz³o co¶ takiego: https://i.imgur.com/p4X2nfE.jpg


S± ³adne srebrne pasemka, ale nie wszêdzie szampon [Cameleo] chwyci³, chocia¿ zostawi³am go na w³osach na jakie¶ pó³ godziny - zw³aszcza odrosty (równie jasne jak to co chwyci³o, mo¿e dlatego, ¿e odrosty ciep³e? Nie wiem czemu szampon je olewa ) i troszkê ciemniejsze koñcówki.



Czy jest co¶ co mi to ³adnie wyrówna i ewentualnie troszkê jeszcze rozja¶ni? Wola³abym co¶ porz±dnego co nie niszczy/nie wysusza w³osów.



Zawsze mia³am ciemne, wiêc jestem zupe³nie zielona w temacie dbania o platynowy blond/biel/cokolwiek to to jest/bêdzie


Dziêki za wszelkie porady!
calliea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 10:39   #3350
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Biel/platynowy blond

Cytat:
Napisane przez calliea Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Mam rozja¶niane w³osy blond, ale chcia³abym ¿eby by³y bielsze/ch³odniejsze. Po u¿yciu szamponu fioletowego wysz³o co¶ takiego: https://i.imgur.com/p4X2nfE.jpg


S± ³adne srebrne pasemka, ale nie wszêdzie szampon [Cameleo] chwyci³, chocia¿ zostawi³am go na w³osach na jakie¶ pó³ godziny - zw³aszcza odrosty (równie jasne jak to co chwyci³o, mo¿e dlatego, ¿e odrosty ciep³e? Nie wiem czemu szampon je olewa ) i troszkê ciemniejsze koñcówki.



Czy jest co¶ co mi to ³adnie wyrówna i ewentualnie troszkê jeszcze rozja¶ni? Wola³abym co¶ porz±dnego co nie niszczy/nie wysusza w³osów.



Zawsze mia³am ciemne, wiêc jestem zupe³nie zielona w temacie dbania o platynowy blond/biel/cokolwiek to to jest/bêdzie


Dziêki za wszelkie porady!
¯adna od¿ywka, p³ukanka itp nie rozja¶ni w³osów u nasady. Tytaj pozostaje rozja¶niacz/farba rozja¶niajaca. Najlepiej zajrzyj na ten w±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763201&page=153

Tonowaæ mo¿esz p³ukank± Delii (srebrna i fioletowa), tonerami Milk Shake, maskami Maria Nila, produktami Fanola No Yellow. Wszystkie z tych rzeczy na d³u¿sz± metê mog± wysuszyæ w³osy, wiêc trzeba zadbaæ jednocze¶nie o nawil¿enie (gliceryna, aloes, miód, cukier, mocznik, kwas hialuronowy, panthenol).
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-07, 10:55   #3351
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez archimonde Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane, porad¼cie proszê!



Jaki¶ czas temu rozja¶ni³am w³osy do blondu, ale po miesi±cu uzna³am, ¿e ¼le siê czujê i chcê znowu mój ciemny br±z.


Zafarbowa³am na ciemno lorealem recital preference ale wymywa siê to w szaleñczym tempie (+ nierównomiernie) i po 3 tygodniach wygl±dam tragicznie.


Chcia³abym móc farbowaæ rzadziej, co 4-6 tygodni. My¶licie, ¿e jaka¶ "niedrogeryjna" farba da radê? Na fryzjera mnie teraz nie staæ.




Koleston da³by radê?
Nie ma dramatu. Po dwóch lub trzech kolejnych farbowaniach ciemny kolor siê utrwali.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-07, 22:07   #3352
calliea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Biel/platynowy blond

Cytat:
Napisane przez xslovenka Poka¿ wiadomo¶æ
¯adna od¿ywka, p³ukanka itp nie rozja¶ni w³osów u nasady. Tytaj pozostaje rozja¶niacz/farba rozja¶niajaca. Najlepiej zajrzyj na ten w±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=763201&page=153

Tonowaæ mo¿esz p³ukank± Delii (srebrna i fioletowa), tonerami Milk Shake, maskami Maria Nila, produktami Fanola No Yellow. Wszystkie z tych rzeczy na d³u¿sz± metê mog± wysuszyæ w³osy, wiêc trzeba zadbaæ jednocze¶nie o nawil¿enie (gliceryna, aloes, miód, cukier, mocznik, kwas hialuronowy, panthenol).

U nasady te¿ mam rozja¶nione, tylko z jakiego¶ powodu niebieski szampon ich nie chwyta tak jak reszty :<


Dziêki za nazwy, przyjrzê siê. Mia³am nadziejê, ¿e jest co¶ co nie wysusza zupe³nie, ale co zrobiæ.
calliea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-14, 10:22   #3353
martabrozyna2705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomo¶ci: 1
Kolor mashroom na w³osach !

Dziewczyny poradzcie ! Chce uzyskaæ kolor jasny br±z w ch³odniejszym odcieniu. Fryzjerzy totalnie nie mog± mnie zrozumieæ. Mam w³osy ciemny br±z które zosta³y rozja¶nione na koñcach i zosta³ na³o¿ony na to toner ale oczywi¶cie w ciep³ych odcieniach. Chce uzyskaæ w³osy tak zwane mashroom kolor gdzie widaæ trochê be¿u ale dominuje ashy jasny br±z. Co mogê u¿yæ ? Toner ? Farbê ? W jakim kolorze ?
martabrozyna2705 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-15, 17:48   #3354
Alba91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 3
Koloryzacja skóry g³owy

Hej
mam takie pytanko - czy która¶ z Was orientuje siê czy istniej± na rynku jakie¶ kosmetyki do koloryzacji skóry g³owy?

Dziêki za pomoc!

Pozdrawiam
Alba91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-08-20, 18:30   #3355
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 69
Z ciemnego blondu na jasny i wyszed³ rudy !!!

Na pewno w±tek by³ wiele razy omawiany ale szukam naszybko pomocy.
Wczoraj zrobi³am ma³y eksperyment z w³osami mam naturalne ciemny blond i chcia³am je rozja¶niæ o ton.
Kupi³am farbê z jasny odcieniem blondu i wyszed³ mi na czubku g³owy kolor rudy.
Fryzjer odpada bo nie staæ mnie chwilowo na wiêkszy wydatek jak± farbê u¿yæ ¿eby wróciæ do swojego naturalnego koloru mo¿e ciemny blond ?
majka420 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-11-14, 10:44   #3356
Kenziforbes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 1
Tymczasowy blond, jak go 'przykryæ'?

Dzieñ dobry, chcia³abym siê poradziæ odno¶nie mojej beznadziejnej sytuacji. Dwa dni temu podjê³am siê zmiany koloru z mojego naturalnego br±zu na tonowane ombre (czarno - szare). Niestety koloryzacji nie uda³o siê wykonaæ jednorazowo i zosta³am blondynk± z ch³odnym odrostem na miesi±c. Potem fryzjer podejmie kolejna próbê rozja¶niania i doprowadzenie w³osów do po¿±danego koloru.

Do rzeczy. Nie pasuje mi ten blond w ogóle! Czy jest jaka¶ szansa na to ¿eby bo tymczasowo przykryæ szamponetka czy p³ukank±? Tak ¿eby fryzjer nie by³ z³y 😡?

Pomocy g
Kenziforbes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.