POMOCY ! Matura ustna z włoskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-09, 17:01   #1
Lamonca
Przyczajenie
 
Avatar Lamonca
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2

POMOCY ! Matura ustna z włoskiego


Cześć,
W maju bierzącego roku będę zdawać ustny z jez. włoskiego. Problem tkwi w tym, ze dyrekcja szkolna chce mnie „wyslac” do innego liceum, który oddalony jest od mojego miasta o ok. 160 km. Wspomnę ze matura rozpoczyna się o 9.00... czy ktoś mógłby mi wyjaśnić dlaczego tak się złożyło ?
Dodam jeszcze, ze wersje pisemna pisze normalnie w swoim liceum. Dla mnie ta sytuacja z ustnym jest dziwna, ponieważ wiem, ze do komisji są potrzebne co najmniej dwie osoby, z czego jedna z kwalifikacjami egzaminacyjnymi a druga osoba powinna znać język włoski, żeby cokolwiek zrozumieć co zdający mówi
Czy jest jakieś wyjście ?
Moje liceum mogłoby „ściągnąć” do siebie taka komisje ?
Dodam ze w moim mieście jest nauczyciel włoskiego.
Z góry dziękuje, za wszelkie pomocne odpowiedzi.
Lamonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 01:55   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: POMOCY ! Matura ustna z włoskiego

Tak na logikę: łatwiej (i taniej) jest wysłać jednego ucznia do innej szkoły, czy ściągać dla niego całą komisję?
Włoski jest mało popularny w szkołach, stąd taka odległość. Pisemny piszesz u siebie, bo pilnować Cię mógłby nawet szympans.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 12:04   #3
Lamonca
Przyczajenie
 
Avatar Lamonca
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: POMOCY ! Matura ustna z włoskiego

Cytat:
Napisane przez casus_belli Pokaż wiadomość
Tak na logikę: łatwiej (i taniej) jest wysłać jednego ucznia do innej szkoły, czy ściągać dla niego całą komisję?
Włoski jest mało popularny w szkołach, stąd taka odległość. Pisemny piszesz u siebie, bo pilnować Cię mógłby nawet szympans.
no dobrze, dzięki za odpowiedź, sama tak przypuszczałam, że dla nich taniej, ale gdybym wiedziała, że tak będzie to w życiu bym tak nie wybrała. Dla nich to może opłacalne tak zrobić, dla mnie już nie.... Nie wiesz przynajmniej ile tych osób w komisji musi być ?
Lamonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:27   #4
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: POMOCY ! Matura ustna z włoskiego

Coś nakręciłam i chyba poszło na priv. Chyba dwóch, ale to bez znaczenia. Nie można sobie samemu komisji "przynieść w teczce"
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 18:32   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: POMOCY ! Matura ustna z włoskiego

Dlaczego pytasz o to na forum zamiast u źródła? Dyrekcji zapytaj, to będziesz mieć prawdziwą przyczynę, a nie jakieś domysły.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-10 18:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.