Love Island Polska - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 09:54   #61
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A jak Ci się widzi ta nowa? jakieś pierwsze przemyślenia?

Tak jak mówiła Ada podejrzewam, że pod koniec tygodnia odpadną dwie dziewczyny.. i mam nadzieję, że na ich czele będzie ona

W ogóle tam się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie. Oliwia się mizia z Maćkiem, aż zapomniałam, że ona ,,oficjalnie'' jest parą z Dominikiem

Ta Alex to chyba za stara dla nich, ona chyba najstarsza tam jest Ciężko mi w ogóle cokolwiek o niej powiedzieć. Już o Vicky można więcej powiedzieć, że np wydaje mi się w miarę rozsądna i trochę za poważna jak na ten program Ale może jeszcze się rozkręci, jeśli będzie miała okazję.
A to nie będzie teraz tak, że odpadnie dziewczyna i chłopak, skoro dzisiaj wchodzi nowy uczestnik? A zresztą.. Już mi się myli to wszystko


A mnie się akurat baaaardzo podoba to, że Maciek tak nagle odbił w stronę Oliwki i Ada ma teraz problem, bo może zostać na lodzie. Bo pewnie przy kolejnym przeparowaniu Maciek wybierze Oliwię, a Dominik coś tam się z tą Vicky ugadywał.
W każdym razie liczę na to, że Ada jak najszybciej wyleci, bo nie mogę jej już znieść. Mam ciarki żenady jak sobie przypominam jak proponowała umowę Bartkowi i ten tekst, że jak jemu się ktoś spodoba to ma go uprzedzić, a jak wejdzie ktoś kto jej się spodoba to ona po prostu odejdzie Potem to samo z Maćkiem, a tu zonk bo nagle Maciek i Oliwia, też chyba jakoś zbytnio Ady nie uprzedził. Ale znając życie jak nowy wejdzie to Ada i do niego pobiegnie ze swoją ofertą, byle tylko zostać w programie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 10:34   #62
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Też mi się wydaje, że teraz nowy jest jedyną szansą Ady. U Bartka jest spalona, Mikołaj będzie wolał Alex, Maciek już ma inną, Damian w Monikę wpatrzony, a Dominik chyba woli poukładana Vicky. Marietta bankowo poleci, bo nie sądzę, żeby się z kimkolwiek sparowala po traumie Damiana. Ona tam tylko z nim przestawala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 12:26   #63
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Ten program w ogóle zalatuje gimbazą. Damian się mizia z Mariettą wiedząc że i tak woli inną i jeszcze zgrywa świętego że jej nie bzyknął a obmacywanie i takie różne to pikuś.Ten konkurs z całowaniem dowiódł tylko o głupocie tego programu już na ten moment chyba wszytskie laski się całowały z każdym facetem trochę to obleśne aczkolwiek nie sprawia im to problemu marietta będąc w parze z Damianem sprawiała wrażenie obojętej na widok całującego się Damiana.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 17:41   #64
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

A ja widziałam, że nie była obojętna, próbowała robić dobra minę do złej gry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:06   #65
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
A ja widziałam, że nie była obojętna, próbowała robić dobra minę do złej gry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Taak, jak ją pokazali to wyglądała na taką wewnętrznie wku*wioną i taką rozżaloną trochę też
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:13   #66
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: Love Island Polska

No a co miała zrobić z drugiej strony? Znają się tydzień, dobrze, ze nie robiła dramy.. tak swoją droga to uważam, ze Marietta jest najładniejsza z dziewczyn z domu, jeszcze Oliwka jest fajna
Najbardziej nie lubie Ady i mega mi się podobało jak ten Maciek (?) powiedział jej, ze w żadne układy nie będzie z nią wchodził co za zapatrzona w siebie panna.. masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:46   #67
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
No a co miała zrobić z drugiej strony? Znają się tydzień, dobrze, ze nie robiła dramy.. tak swoją droga to uważam, ze Marietta jest najładniejsza z dziewczyn z domu, jeszcze Oliwka jest fajna
Najbardziej nie lubie Ady i mega mi się podobało jak ten Maciek (?) powiedział jej, ze w żadne układy nie będzie z nią wchodził co za zapatrzona w siebie panna.. masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie w miarę normalną laską to jest tam tylko Monika nie klei się tak i nie narzuca i spodobało mi się jak powiedział że jak damian bzyknie Mariettę i przyjdzie do niej to nie będzie miał czego szukać.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 20:48   #68
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ta Alex to chyba za stara dla nich, ona chyba najstarsza tam jest Ciężko mi w ogóle cokolwiek o niej powiedzieć. Już o Vicky można więcej powiedzieć, że np wydaje mi się w miarę rozsądna i trochę za poważna jak na ten program Ale może jeszcze się rozkręci, jeśli będzie miała okazję.
A to nie będzie teraz tak, że odpadnie dziewczyna i chłopak, skoro dzisiaj wchodzi nowy uczestnik? A zresztą.. Już mi się myli to wszystko


A mnie się akurat baaaardzo podoba to, że Maciek tak nagle odbił w stronę Oliwki i Ada ma teraz problem, bo może zostać na lodzie. Bo pewnie przy kolejnym przeparowaniu Maciek wybierze Oliwię, a Dominik coś tam się z tą Vicky ugadywał.
W każdym razie liczę na to, że Ada jak najszybciej wyleci, bo nie mogę jej już znieść. Mam ciarki żenady jak sobie przypominam jak proponowała umowę Bartkowi i ten tekst, że jak jemu się ktoś spodoba to ma go uprzedzić, a jak wejdzie ktoś kto jej się spodoba to ona po prostu odejdzie Potem to samo z Maćkiem, a tu zonk bo nagle Maciek i Oliwia, też chyba jakoś zbytnio Ady nie uprzedził. Ale znając życie jak nowy wejdzie to Ada i do niego pobiegnie ze swoją ofertą, byle tylko zostać w programie

No dla mnie ta nowa bez szału z wyglądu, zobaczymy jak charakter.
Sama już nie wiem jak z tym odpadaniem.. jutro się dowiemy

Ada może swoje przyssawki wykorzystać w kierunku nowego chłopaka, który dzisiaj wejdzie, mam nadzieję, że jej się to nie uda i będzie miała jak to ona ostatnio powiedziała ,,kupę w gaciach, rzadką'' w ogóle ja nie wiem co oni w niej widzą

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak dla mnie w miarę normalną laską to jest tam tylko Monika nie klei się tak i nie narzuca i spodobało mi się jak powiedział że jak damian bzyknie Mariettę i przyjdzie do niej to nie będzie miał czego szukać.
To jest duży plus Moniki. Ma swoje miny i mimozowate zachowania, ale coś w głowie jest.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 20:50   #69
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak dla mnie w miarę normalną laską to jest tam tylko Monika nie klei się tak i nie narzuca i spodobało mi się jak powiedział że jak damian bzyknie Mariettę i przyjdzie do niej to nie będzie miał czego szukać.
Też oglądam i nawet muszę przyznać że wciągające, niby niewiele się dzieje a jednak ciekawa jestem co będzie dalej Co do Moniki to na początku miałam o niej złe zadanie, taka pusta księżniczka a z czasem nabrałam do niej szacunku, ma swoje zasady dziewczyna, szanuje się, zobaczymy jak będzie dalej. Pannica Śledź bardzo mi działała na nerwy a teraz mnie bawi, taka głupiutka gąska, lepiej żeby została bo bez niej bedzie nudno. Marietta za bardzo się klei, faceci lubią zdobywać a ona taka przylepa osaczająca, i te zdrobnienia jak u małej dziewczynki, brrr . Sylwia z jej figurą tancerki dostała się po znajomości ale czy jest jej to potrzebne? Być wybieraną na końcu, najmniej atrakcyjną i to na oczach widzów, może żałować tego udziału, chyba że wejdzie facet któremu naprawdę wpadnie w oko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:31   #70
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Mi sie wydaje, ze Sylwia daleko zajdzie tylko akurat nie z Bartkiem.
Kolejny uczestnik z UK, widac, ze ogladal tamtejsza edycje i liczy na fejm.
Rozmieszylo mnie oburzenie z pocalunkow, jakby to rzeczywiscie bylo oficjalne zadanie to Damian z Bartkiem by sie tak nie obruszyli.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 07:50   #71
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Dokładnie, a tak to po prostu koleś spalony u nich. Swoją drogą już 3 uczestników ma skrzydła na klacie wytatuowane - śmiesznie to wyglądało, gdy siedzieli na lezakach i tylko Damian się wyróżniał.

Szkoda mi Dominika, chyba najsympatyczniejszy z chłopaków i tak się nieszczęśliwie zakochał.

Ada to taki pies ogrodnika, niby Maciek ja brzydzi, a jak przeżywa te jego zbliżenie z Oliwia. Rozsmieszyla mnie strategia na rozpoznawanie facetów - po pepkach

Damian najprzystojniejszy i najmadrzejszy - tym mnie rozwalili

Marietta ma chyba jeszcze szansę na pozostanie w programie, bo Łukasz ja może wybrać. Chyba, że namiesza i postawi na Sylwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 08:36   #72
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Też mnie zaskoczyło, że tacy strasznie oburzeni tymi pocalunkami. O ile rozumiem, że Bartek był zazdrosny o Sylwie, to totalnie nie rozumiem wielkiego oburzenia Damiana, który przykładem też nie świeci. Podobało mi się, że Dominik jako jedyny zachował się normalnie, z dystansem.
Ada.. Matko, jak ona się wdzięczyła jak Łukasz wszedł, nie mogę na nią patrzeć. I potem ten tekst o Maćku, że Oliwia jest taka z klasą, a Maciek taki prostak.. No wytargałabym gówniare za włosy normalnie 🤦🏻☠♀️ sama nic mądrego sobą nie reprezentuje.
Co do tej nowej dziewczyny (nie pamiętam imienia) z wyglądu kompletnie mi nie podchodzi, ale wydaje się sympatyczna i towarzyska.
Co do nowego - Łukasza, według mnie całkiem przystojny, chyba na ten moment podoba mi się najbardziej ze wszystkich uczestników. Jego żarcik mnie nie oburzył, ogólnie dla mnie na plus. I też zauważyłam, że kolejne skrzydła na klacie
Dominika też mi szkoda, wydaje się fajnym facetem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 08:48   #73
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

A co z tymi skrzydłami? Teraz jest taka moda? Ciekawe.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 09:01   #74
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze Sylwia daleko zajdzie tylko akurat nie z Bartkiem.
Kolejny uczestnik z UK, widac, ze ogladal tamtejsza edycje i liczy na fejm.
Rozmieszylo mnie oburzenie z pocalunkow, jakby to rzeczywiscie bylo oficjalne zadanie to Damian z Bartkiem by sie tak nie obruszyli.
Co do tych pocałunków to wygląda mi to na zaplanowaną akcję ale mogę się mylić, najlepsze było że Ada już oblizała usta i sie nastawiła a on ją ominął , w ogóle to większość miała ubaw po tej akcji potem nagle wszyscy obrażeni, jak łatwo można manipulować ludźmi, Mikołaj był zachwycony a nagle siedzi w kącie i obgaduje. Ten nowy to ma coś takiego kobiecego w sobie, ale ciekawą ma urodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 10:57   #75
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Ten nowy Łukasz i żart z niby smsem o pocałunkach - uśmiałam się reakcja Damiana dziwna.. przecież suszy zęby do Moniki. Niby się tłumaczył, że ,,dziewczyny były urażone'', a Marietta jakoś wielkiego żalu do nowego nie miała..
Łukasz chyba lubi brunetki, przynajmniej tak można wnioskować po wyborze dziewczyn do pocałunku. Może wybierze Mariettę dzisiaj?

Ktoś nie pamiętał imienia nowej uczestniczki - to Alex

Kurcze.. szkoda mi tego Dominika.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:03   #76
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Love Island Polska

Widze, że jakąś część wizażanek ten program wciągnął Jestem w szoku. Kiedy to w ogóle leci? może zobaczę tak od niechcenia, bo chce chociaż obejrzeć zanim czasnę jechać po tym równo
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:09   #77
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez sokole_oko Pokaż wiadomość
Widze, że jakąś część wizażanek ten program wciągnął Jestem w szoku. Kiedy to w ogóle leci? może zobaczę tak od niechcenia, bo chce chociaż obejrzeć zanim czasnę jechać po tym równo
22:15 na Polsacie od poniedziałku do piątku. Na bank będziesz po tym jechać, bo dla mnie też to straszny syf, ale wciąga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:12   #78
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

Zart spoko. Fajny. No ale kolko urazonych sie zebralo i debatowali. Przytarl im troche nosa xp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 17:57   #79
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ten nowy Łukasz i żart z niby smsem o pocałunkach - uśmiałam się reakcja Damiana dziwna.. przecież suszy zęby do Moniki. Niby się tłumaczył, że ,,dziewczyny były urażone'', a Marietta jakoś wielkiego żalu do nowego nie miała..
Łukasz chyba lubi brunetki, przynajmniej tak można wnioskować po wyborze dziewczyn do pocałunku. Może wybierze Mariettę dzisiaj?

Ktoś nie pamiętał imienia nowej uczestniczki - to Alex

Kurcze.. szkoda mi tego Dominika.

W aplikacji (tak, pobrałam to gówno XD) jest, że w jego typie są blondynki. I że prowadzi karaoke, mogliby to wykorzystać w programie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 19:33   #80
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Love Island Polska

Podoba mi się, że to nie jest drugie Warsaw Shore z chlaniem i bzykaniem gdzie popadnie Wiadomo, ambitna produkcja to to nie jest, ale zdecydowanie wolę to niż tamto zoo.

Mogliby wreszcie przystojniaka jakiegoś dać
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 19:37   #81
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
W aplikacji (tak, pobrałam to gówno XD) jest, że w jego typie są blondynki. I że prowadzi karaoke, mogliby to wykorzystać w programie
Ok, mój błąd a co tam jeszcze jest w tej aplikacji?

Dzisiaj przeparowanie.. no jestem ciekawa.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:36   #82
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Podoba mi się, że to nie jest drugie Warsaw Shore z chlaniem i bzykaniem gdzie popadnie Wiadomo, ambitna produkcja to to nie jest, ale zdecydowanie wolę to niż tamto zoo.

Mogliby wreszcie przystojniaka jakiegoś dać

Ja miałam trochę skojarzenie z WS z zaznaczeniem, że to mniejsza patola jednak



Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ok, mój błąd a co tam jeszcze jest w tej aplikacji?

Dzisiaj przeparowanie.. no jestem ciekawa.

Ale zrobił zmyłę, bo wybrał dwie brunetki, ale to chyba tak pod wpływem impulsu, bo coś czuję, że prędzej czy później zainteresuje się Moniką.

Są quizy czy się pamięta co było w odcinku, wrzucają czasami filmiki przed odcinkiem z jakimś ciekawym fragmentem, po też dodają filmy, wrzucają zdjęcia uczestników, w sumie praktycznie to samo co na insta. No i na apce jeszcze było to głosowanie kto jest najprzystojniejszy, kto romantyczny. I później chyba ma być głosowanie na najlepszą parę


Też jestem ciekawa, bo może się zrobić niezłe zamieszanie.


W ogóle widziałam filmik na insta jak Bartek masował ramiona Monice i Sylwia do niego krzyczy "Nie przeginaj Bartuś", to chyba jej odwet za tę jego wczorajszą zazdrość
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 20:43   #83
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że teraz nowy jest jedyną szansą Ady. U Bartka jest spalona, Mikołaj będzie wolał Alex, Maciek już ma inną, Damian w Monikę wpatrzony, a Dominik chyba woli poukładana Vicky. Marietta bankowo poleci, bo nie sądzę, żeby się z kimkolwiek sparowala po traumie Damiana. Ona tam tylko z nim przestawala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MMariett wybrała Damiana, nie wiadomo czy ona go w ogóle kręciła, został żeby nie odpasc,

Czy oni mogą odmówić jak np ktoś wybierze osobę która nie będzie chciała być w parze z wybierającym?
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:20   #84
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ja miałam trochę skojarzenie z WS z zaznaczeniem, że to mniejsza patola jednak






Ale zrobił zmyłę, bo wybrał dwie brunetki, ale to chyba tak pod wpływem impulsu, bo coś czuję, że prędzej czy później zainteresuje się Moniką.

Są quizy czy się pamięta co było w odcinku, wrzucają czasami filmiki przed odcinkiem z jakimś ciekawym fragmentem, po też dodają filmy, wrzucają zdjęcia uczestników, w sumie praktycznie to samo co na insta. No i na apce jeszcze było to głosowanie kto jest najprzystojniejszy, kto romantyczny. I później chyba ma być głosowanie na najlepszą parę


Też jestem ciekawa, bo może się zrobić niezłe zamieszanie.


W ogóle widziałam filmik na insta jak Bartek masował ramiona Monice i Sylwia do niego krzyczy "Nie przeginaj Bartuś", to chyba jej odwet za tę jego wczorajszą zazdrość
Pobrałam tą aplikacje z ciekawości

Co do dzisiejszych wyników - tak podejrzewałam, że ta dziewczyna odpadnie i powybierali tak jak zakładałam, że wybiorą
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 22:49   #85
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Love Island Polska

Ja odczulam ulgę, że Marietta została, bo dla mnie jest całkiem okej. Trochę mnie szlag trafił, jak Mikołaj wybrał Ade, bo nie mogę na tą dziewczynę patrzeć. I jestem niemal pewna, że nic między nimi się nie będzie działo, bo przecież 'ona jak już coś ma, to woli coś innego' -_-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 23:01   #86
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Ja odczulam ulgę, że Marietta została, bo dla mnie jest całkiem okej. Trochę mnie szlag trafił, jak Mikołaj wybrał Ade, bo nie mogę na tą dziewczynę patrzeć. I jestem niemal pewna, że nic między nimi się nie będzie działo, bo przecież 'ona jak już coś ma, to woli coś innego' -_-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na miejscu Mikołaja, gdybym usłyszała te głupio-pewne siebie słowa Ady, to wybrałabym tę blondynkę, żeby utemperować tę Ade.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 23:07   #87
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Moje przewidywania co do par również się sprawdziły.
Tak jak wszyscy nie mogę się doczekać aż Ada odpadnie Nie wiem co wszyscy w niej widzą, ani nic ciekawego nie powie, a co ją pokażą to ma wiecznie minę jakby chciała komuś spuścić srogi wpie*dol... I jeszcze tak wulgarnie według mnie wygląda..


Cieszę się, że Marietta została, no i nawet się przekonuję do tej nowej Vicky, trochę się sprawdza to co napisałam o niej wcześniej, ale wydaje się być taka normalna.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ja na miejscu Mikołaja, gdybym usłyszała te głupio-pewne siebie słowa Ady, to wybrałabym tę blondynkę, żeby utemperować tę Ade.

To by była najlepsze... no cóż Może w końcu ogarną jaka ona jest naprawdę. W ogóle dziwi mnie to, że ani Bartek, ani Maciek nie ostrzegają reszty przed Adą i jej umowami.


Swoją drogą jakie to było słabe i przykre, jak była ta rozmowa w kuchni o tym, że jak Mikołaj znowu Monikę wybierze, to Damian wybierze Adę, a obok stała Marietta...
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 15:08   #88
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Sylwia trochę nie wierzy Bartkowi, Ada jej nagadala że wybierze ja a jednak wybrał Sylwie, więc to chyba Ada to zmyslila.



Dwa, skoro Monia (też moim zdaniem zachowała się nie fair ws do Sylwii) kazała się miziac i sama się podkładala Bartkowi a ten głupi już myślal głową mniejsza i też mógł odmówić, mam wrażenie że foch Sylwii polechtal jego ego
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 15:19   #89
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Sorki ale nie wiem co wy widzicie w tej wiki ona jest tak pusta że szok, łazi ciągle z ta dupa ns wierzchu i jest taka sztuczna.Marietta calkiem spoko i Monika noi jeszcza sylwia ujdzie.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 17:29   #90
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Mnie rozwaliła Ada twierdzeniem, że zrobienie ust jest jak pojscie do fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.