Czy zielona kawa działa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 11:06   #31
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Martiniana Pokaż wiadomość
A próbowałaś może maszynką podobną do tej? http://www.zelmer.pl/files/zdjecia_p...ive_78_340.jpg
nie próbowałam.Widziałam jak pani w herbaciarni się męczyła się aby mi tą kawę zmielić w profesjonalnym młynku. W domu próbowałam rozdrobnić ją jeszcze bardziej blenderem i nieźle się męczyłam.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 23:31   #32
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: zielona kawa

Kawa wreszcie do mnie doszła....
Smak: jakbym jadła surowego ziemniaka ale jest delikatny i nie przeszkadza, zapach taki sam

Ciężko to rozwalić, próbowałam w moździerzu ale tylko na pół się udało, może malakserem trzeba albo maszynką do mięsa....

A czy któraś z was próbowała ponownie zalewać ziarna? Zalałam dzisiaj swoje 2 razy i mam wrażenie, że ten drugi napar był mocniejszy
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:43   #33
esflores1
Przyczajenie
 
Avatar esflores1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: zielona kawa

Zazwyczaj nie podaje negatywnych informacji ale.........znalazłam jedną apropo
KWAS CHLOROGENOWY który wchodzi skład tabletek z zieloną kawą, jest bardzo niebezpieczny, mianowicie powoduje powstawanie zatorów w żyłach co może doprowadzić do zakrzepicy żył głębokich.
esflores1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 20:56   #34
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zielona kawa

ooo... ciekawe, czy ten sam kwas może powodować zakrzepy, kiedy jest przyjmowany w płynnej postaci.. Tzn kiedy pijemy po prostu zieloną kawę. Podejrzewam, że właśnie zakonczyła się moja przygoda z jej piciem
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:53   #35
kawosz132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Martini17 Pokaż wiadomość
Tak, jak to połączyłam. Skorzystałam z porady dietetyczki (mojej koleżanki ) - powytykała mi pełno błędów, które robiła wcześniej, piłam dużo wody mineralnej (przy odchudzaniu to konieczne, bo traci się dużo składników mineralnych), stosowałam ten slimgreen + błonnik. Co do ćwiczeń - to ja ogólnie jestem dość aktywna, wolę iść niż jechać, ale zaczęłam też chodzić na siłownię. I pomogło.
Można jak się człowiek zaprze i bardzo chce. Tylko nie ma co na samych tabletkach się odchudzać - nie o to w tym chodzi.
Ja również mogę z czystym sumieniem polecić zieloną kawę Ograniczyłam słodycze, wychodzę na spacery i łykam zieloną kawę w tabletkach- efekty widoczne, choć trzeba na nie poczekać;] Oczywiście same tabletki nie pomogą, ale moje wyrzeczenia ograniczyłam właściwie do minimum :P
kawosz132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 13:10   #36
czarny_kot_czarownicy
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kot_czarownicy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 54
Dot.: zielona kawa

Hej, biorę Slimgreen czwarty dzień, a dziś rano jak zaczęłam ćwiczyć to nie mogłam skończyć
I jeszcze mam wrażenie, że apetyt jest mniejszy.
Mam ten nowy Slimgreen z 3 składnikami, do tego piję jeszcze zieloną herbatę
czarny_kot_czarownicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 10:43   #37
Ag nie sza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: zielona kawa

A jak właściwie smakuje taka zielona kawa? Czy jej smak odbiega znacząco od normalnej kawy?
Ag nie sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 20:09   #38
milenkaaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
kapsułki "zielona kawa" - zauważył to ktoś?

b

Edytowane przez milenkaaa1988
Czas edycji: 2013-09-04 o 23:41 Powód: b
milenkaaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 20:31   #39
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: kapsułki "zielona kawa" - zauważył to ktoś?

Ile masz lat że wierzysz w jakieś magicznie podejrzane tabletki i ich strony z mega "ofertami"?
Nie lepiej zabrać się za ćwiczenia i dobrą dietę niż truć się nieznanymi tabletkami?
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 21:28   #40
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: kapsułki "zielona kawa" - zauważył to ktoś?

Padłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 18:08   #41
dziunia6161
Przyczajenie
 
Avatar dziunia6161
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Dłutowa
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez Karo85Faro Pokaż wiadomość
No jasne. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby myśleć że jakiekolwiek tabletki nas odchudzą. Bez innych czynników takich jak dieta czy aktywność fizyczna możemy żreć różne tabletki garściami a i tak nie schudniemy. Suplementy są dla ludzi myślących - zawsze będę tego zdania. Coś o diecie (nie do końca w temacie tej parzonej ale chyba analogicznie) http://www.zielonakawa.net/jaka-diet...-zielona-kawa/


Przyznam, że o tym nie wiedziałam. W takim razię zastanowię się czy nie zastąpić zwykłej kawy, którą sącze litrami każdego dnia, zieloną parzoną :p

Ktoś tutaj mielił może zielona kawę? Jak to robicie? Różni się to czymś od mielenia zwyłej kawy?
do Karo85Faro
Bardzo mi przykro że twierdzisz iż "Trzeba być bardzo naiwnym, żeby myśleć że jakiekolwiek tabletki nas odchudzą." Nie krytykuj od razu ludzi którzy wychodzą z tego założenia. Ja uważam że są tabletki które działają. Na pewno w połączeniu z dietą i ćwiczeniami dają lepsze efekty ale ja osobiście zażywałam slimgreen i uważam je za bardzo dobre tabletki. Schudłam przez 2 miesiące 9 kilo biorąc te tabletki i nie wysilałam się przy tym zbytnio ani z dietą ani z ćwiczeniami bo z reguły szybko tracę motywację. biorąc tabletkę przed posiłkiem, zjadając ten posiłek nie czułam żadnego ciężaru w żołądku i miałam wrażenie lekkości. Niestety musiałam przerwać kurację ze względu na ciąże. Chciałam ponownie kupić te tabletki ale zastąpili je slimgreen trio a tam jest mniejsza dawka zielonej kawy i podejrzewam że już nie będą tak skuteczne więc muszę zacząc poszukiwania od nowa dobrych tabletek odchudzających. Teraz dużą popularność zyskuje Therm line więc moze się skuszę.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które jednak nie poddają się i szukają tego "złotego środka"
dziunia6161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 15:34   #42
grazyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Witam,

Ja znalazłam artykuł na temat zielonej kawy i chyba jest ok-)

http://livingnatural.pl/poradnik-zdr...7-zielona-kawa

od dzisiaj ją pije

Pozdr
grazyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:27   #43
motylek2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Witam.
Jestem tu nowa i tak przez przypadek trafiłam na wasze forum o zielonej kawie.
Dopiero co kupiłam, wiec o o efektach odchudzania nie mogę powiedzieć bo to dopiero początek.Kupiłam kawę w ziarnach na all ponieważ nie wierze w tabletki a raczej w to co w nich jest wiec się zdecydowałam na naturę.Odczucia po wypiciu pierwszego kubka?W smaku nie tak zła jak o niej piszą, da się znieść...ale po godzinie czułam się jak po wypiciu dwóch energetyków.Oczy jak pięć złloty i ekstremalna ilość energii(koleżankę ruszyło dopiero po dwóch godzinach ).Mam malutką nadzieję że mi troszkę pomoże, bo miłośnikiem sportu to ja nie jestem...i idę po najmniejszej linii oporu
motylek2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:41   #44
aleczka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

Witam. Przypadkiem trafiłam na to forum przeglądając różne opinie o zielonej kawie, a tu proszę całkiem ładna dyskusja. Zmotywowały mnie do rejestracji i napisania tutaj wypowiedzi o piciu zielonej kawy i oczekiwaniu na schudniecie. Nic bardziej mylnego, warto przeczytać dokładnie informacje o działaniu kwasu chlorogenowego http://tabletki-odchudzanie.com.pl/zielona-kawa.html
Tylko tabletki z odpowiednio dobraną dawką tego kwasu mogą ruszyć nasz organizm do spalenia tkanki tłuszczowej. Wiem, bo sama spaliłam już 8 kg w niecałe 2 miesiące, niby niedużo ale kiedy metabolizm już nie taki jak u nastolatki to ciężko było zrzucić nawet 2 kg dzięki dietom i ćwiczeniom. Także jeśli już to tylko tabletki a nie picie kawy, bo temperatura neutralizuje kwas.
aleczka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:26   #45
sylvius22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: zielona kawa

Jeżeli uważacie że samo picie lub łykanie zielonej kawy was odchudzi to raczej jesteście w błędzie. To jest tylko suplement który wspomaga odchudzanie. Na rynku tego jest teraz mnóstwo, a najlepsze jest to że w większości nawet nie ma podanego składu. Jeżeli chcecie schudnąć to musicie zmienić dietę, więcej się ruszać i od tego bym radziła zacząć. Wtedy można pomyśleć o jakimś suplemencie który też jest ważny ale nie najważniejszy. Ja piję slimine green coffee ale to nie jej zawdzięczam że ważę 11 kilo mniej tylko SOBIE!!
sylvius22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 16:02   #46
lena5_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: zielona kawa

Moja znajoma piła Grenn Coffee - kawa z apteki i schudła naprawdę nieźle. Ale ona poza tym bardzo mało jadła, bo ta kawa zmniejszała apetyt. Teraz tylko podziwiać
__________________
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
lena5_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 11:42   #47
listek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: zielona kawa

a próbowałyście takiej w saszetkach jak tu http://zdrowiemarket.pl/10-zielona-k...hudzanie-.html

to jest to samo co do mielenia czy jakiś inny rodzaj?
listek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 12:31   #48
Nieszka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: zielona kawa

Ja stosuje Get Slim od Noble Health polecony przez farmaceutę w Super-Pharm Bardzo fajny i niespotykany skład, w którym jest m.in. zielona kawa, zielona herbata i kapsaicyna! Przyśpiesza metabolizm, zmniejsza łaknienie na jedzenie i słodycze, dodaje sił!! Kończę już drugie opakowanie i wraz z treningiem Ewy Chodakowskiej schudłam 5 kg (dla mnie sukces) bez specjalnych diet.!
Trzymam kciuki kobietki
Nieszka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 02:56   #49
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: zielona kawa

Wiecie gdzie można kupić zieloną kawę stacjonarnie w warszawie/macie jakiś sprawdzony sklep internetowy?
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 17:03   #50
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: zielona kawa

Ja ostatnio przeszłam na dietę bezglutenową (odkrywałam że mam nadwrażliwość na gluten) i dzięki temu udało mi się trochę niechcący schudnąć. Tylko dwa kilo na razie, ale to dopiero 3 tygodnie.
Ale moje pytanie jest inne - ponieważ mam raczej nadwrażliwy żołądek, myślicie że jest sens kupować tę zieloną kawę? Czy któraś miała po niej jakieś dolegliwości tego typu?
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:00   #51
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przeszłam na dietę bezglutenową (odkrywałam że mam nadwrażliwość na gluten) i dzięki temu udało mi się trochę niechcący schudnąć. Tylko dwa kilo na razie, ale to dopiero 3 tygodnie.
Ale moje pytanie jest inne - ponieważ mam raczej nadwrażliwy żołądek, myślicie że jest sens kupować tę zieloną kawę? Czy któraś miała po niej jakieś dolegliwości tego typu?
sama odkryłaś tą nadwrażliwośc na gluten??
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:33   #52
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: zielona kawa

Miałam test dla potwierdzenia, ale sama się domyśliłam już wcześniej i dlatego robiłam.
poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 08:05   #53
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Miałam test dla potwierdzenia, ale sama się domyśliłam już wcześniej i dlatego robiłam.
aa to dobrze, bo się wystraszylam ze sama dobrze ze wiesz, że masz i że uważasz brawo!
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 09:51   #54
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: zielona kawa

Cytat:
Napisane przez esflores1 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nie podaje negatywnych informacji ale.........znalazłam jedną apropo
KWAS CHLOROGENOWY który wchodzi skład tabletek z zieloną kawą, jest bardzo niebezpieczny, mianowicie powoduje powstawanie zatorów w żyłach co może doprowadzić do zakrzepicy żył głębokich.

Możesz napisać coś więcej? Podać jakieś źródło? Chętnie bym poczytała, a google nic mi na ten temat nie mówi.
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:42   #55
Katarzynka Malinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: zielona kawa

lolandra --- ja polecam zieloną kawę z sklepu internetowego xxxx
Ja już kupiłam u nich drugie opakowanie zielonej kawy mielonej (mają organiczną dobrej jakości). Piję ją dwa razy dziennie pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przed obiadem (tak mają w zaleceniach) i jeszcze dodatkowo (to już sama sobie wymyśliłam ) przed kolacją jako mieszankę z paloną ( kupiłam też u nich kokosową - smakuję super i nie chce mi się do niej jeść słodyczy). Do tej pory (1,5 miesiąca) schudłam 4kg, ale praktycznie bez żadnych ćwiczeń. Pewnie jakby się połączyło tą kawę z ćwiczeniami to efekt byłby jeszcze lepszy. Jedyne co zrobiłam to nic nie jem po godzinie 19. Ogólnie to chciałabym schudnąć jeszcze jakieś 4kg (zostały po ciąży i za nic nie chcą odejść). Ja tą zieloną kawę polecam, bo oprócz działania odchudzającego jeszcze super wpływa na samopoczucie - jestem bardziej energiczna. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z nadmiarowymi kilogramami. W 2014 napewno się uda

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-17 o 12:52 Powód: link
Katarzynka Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:33   #56
Katarzynka Malinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: zielona kawa

Mnie się wydaje, że najważniejsze w zielonej kawie to oprócz sprawdzonego sklepu jest to, że kawa jest zmielona. Samemu nie da się jej zmielić ani rozgnieść w moździerzu. Czytałam, że przy próbach zmielenia można spalić młynek, nawet w profesjonalnym sklepowym jest podobno ciężko Picie zielonej kawy w ziarnach podobno nic nie daje, ponieważ kwas chlorogenowy, który jest zawarty w kawie i wspomaga odchudzanie zostaje cały czas w ziarnach. To tak jakby parzyć kawę paloną w całych ziarnach bez mielenia... Ja piję mieloną i napewno jest efekt
Katarzynka Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:09   #57
nadzieja182
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja182
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 32
Red face Magia zielonej kawy

Cześć ślicznotki
Ostatnio dużo słyszę o tym jakie to cuda może zdziałać zielona kawa.
Nie wiem o co za bradzo w tym chodzi, wiem tylko że jest bardzo droga.
Może któraś z was mi pomoże i wyrazi swoją opinię na ten temat
nadzieja182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 10:35   #58
OldHorse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Magia zielonej kawy

Opinie o zielonej kawie dzielą się na dwa rodzaje: sponsorowane przez jej sprzedawców i niesponsorowane. Te drugie znajdziesz na przykład tutaj: http://zgubbrzuch.pl/zielona-kawa.php Praktycznie wszystkie są takie same. Szukałem kiedyś w sieci kilka godzin i mimo najszczerszych chęci nie udało mi się znaleźć nikogo wiarygodnego, kto napisałby, że od zielonej kawy schudł on sam, a nie jego portfel
OldHorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:39   #59
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Magia zielonej kawy

Ja również jestem ciekawa działania zielonej kawy - czy ktoś ma jakieś refleksje na jej temat?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:04   #60
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Magia zielonej kawy

Nie pamietam juz teraz mechanizmu, ale gdzies czytalam jak to działa na organizm i na odchudzanie raczej wcale nie działa. Lepsza czerwona herbata.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-02 16:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.