Wzrost - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 01:25   #31
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Ja mam tyle i wielokrotnie byłem już określany jako niski.

Owszem, mam podobne spostrzeżenia. Kobiety zdecydowanie wolą tych wyższych, nie wszystkie ale tendencja jest wyraźna. Jednak smęty autora i statystki, wyliczenia z dupy sprawiają, że robi mi się słabo. Żeby nie było, też mam taki sam kompleks.
No ale jednak zdecydowana większość dziewczyn jest niższa od ciebie, więc masz w czym wybierać.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 01:30   #32
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Wzrost

Ja byłam zwykle z niskimi w zasadzie, 174, 170. Tacy mi sie trafiali, bardzo nie cierpiałam (ja mam 168). Przy ostatnim zrezygnowałam na troche z obcasów ale pozniej wróciłam do nich. No był knypek, ale coz zrobic... Kochało sie
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 06:24   #33
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Wzrost

Mam 155 cm wzrostu. Załóżmy, że zakocham się z wzajemnością w facecie mierzącym 180 cm wzrostu. Mam go rzucić bo przecież na świecie może jest jakiś niski facet, który nie ma dziewczyny a z wyższą od siebie nie może być?

Skąd ta głupia logika? Liczy się to co czujemy, a nie wzrost. Znam dziewczynę, która jest wyższa od swojego faceta, ale się kochają i im to nie przeszkadza.

To, że nie możesz znaleźć dziewczyny nie ma nic wspólnego z twoim wzrostem człowieku. Zamiast się nad tym rozczulać idź wyjdź na miasto, na imprezę i zagadaj do jakiejś.
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 08:55   #34
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Wzrost

Fakt, dużo dziewczyn nie chce mieć niskich chłopaków. W sumie jakoś bardzo się nie dziwię, gdybym była wysoka, też nie chciałabym mieć chłopaka niższego o głowę. Ale z racji moich 160 cm, nawet 170 cm u chłopaka jest spoko. Za to tusza jest dla mnie już dyskwalifikująca.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:10   #35
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wzrost

Ja nie wiem, co w tym dziwnego, że dziewczyny wolą wysokich facetów. tak samo jak dodatkowo przystojnych, mądrych, ładnych, umięśnionych, bogatych, miłych, dobrych itd. można wymieniać do końca świata. Nie trzeba chyba być wyjątkowo bystrym, żeby to wiedzieć?

Tak samo mężczyźni chyba wolą dziewczyny ładne od brzydkich, szczupłe od grubych, zgrabne od koślawych, długie nogi od krótkich itp.

Tylko jakie z tego wnioski?

Tak jak tu ktoś powiedział: at the end of the day liczy się coś więcej niż tylko wzrost, bo idealnych ludzi na świecie jest bardzo niewielu. To oczywiste, że przystojny, wysoki, uśmiechnięty chłopiec będzie miał większe powodzenie od niskiego, zakompleksionego chłopaka, obrażonego na świat, bo ma 170 cm.

Tak więc drogi autorze wątku, wkręcaj sobie dalej , że to wzrost, a nie inne cechy Na pewno dużo Ci to przyniesie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:24   #36
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Ja mam tyle i wielokrotnie byłem już określany jako niski.

Owszem, mam podobne spostrzeżenia. Kobiety zdecydowanie wolą tych wyższych, nie wszystkie ale tendencja jest wyraźna. Jednak smęty autora i statystki, wyliczenia z dupy sprawiają, że robi mi się słabo. Żeby nie było, też mam taki sam kompleks.
W tym momencie trzeba by chyba oddzielić wypowiedź autora (trudno coś do niej dodać ), od jakiegoś stanu faktycznego.

Jasne, gdyby mnie ktoś zapytał ogólnie: "na co patrzą kobiety" to jako nr 1 właśnie podałbym wzrost.

Powiedziałbym, że tak jak preferencje co do innych cech wyglądu zewnętrznego są różne, mocno rozstrzelone, i generalnie można tym szafować na chybił-trafił, tak wzrost na tym tle zdecydowanie się wybija.

Gdyby zrobić badania pt. "podobają Ci się wysocy (+180) czy niscy (<180)" to wg mnie zdecydowana większość wybrałaby wysokich (powiedzmy 80-90 %). Mam sporo koleżanek, które jarają siatkarze tylko i wyłącznie z jednego względu - i wyższy tym większa ekscytacja W sumie staram się to zrozumieć, ale mimo to trudne to . Może dlatego, że ja aż takiej fazy na konkretną cechę nie mam. Jasne, lubię szczupłe, drobne dziewczyny, ale tak naprawdę to wystarczająco duża grupa wpisuje się w ten typ. Nie są to siatkarki, modelki itd.

Na pewno w swoim otoczeniu znaleźć mogę sporo koleżanek, u których można zauważyć tą prawidłowość - lubią facetów np. 20 cm wyższych od siebie i tylko z takimi się umawiają.

Co mogę poradzić autorowi ? No cóż, ewidentnie masz kompleks na tym tle - rzekłbym, że sporo facetów poniżej 180 cm go ma. Nie chcę Ci mydlić oczu. Oczywiście są dziewczyny, dla których wzrost nie jest tak istotny, ALE no cóż, sam to po moich kuzynkach widzę - ich faceci są do bólu przeciętni, nijacy itd. , no ale te 190 cm mają

Nie zmienisz tego, nie masz wpływu na to. Znalezienie fajnej dziewczyny to coraz częściej takie zrządzenie losu, że śmiem twierdzić, że jak już znajdziesz to znajdziesz i pospełniasz nawet najgłupsze "wymagania".

Musisz po prostu zaakceptować ten fakt i przejść nad tym do porządku dziennego - niejedna Cię odstrzeli bo kręci ją wzrost na poziomie siatkarzy. Nic z tym nie zrobisz. Możesz tylko i aż rozwinąć swoje inne cechy, aby po prostu być lepszym człowiekiem. Nie dla kobiet, ale dla siebie samego.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:39   #37
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Oczywiście są dziewczyny, dla których wzrost nie jest tak istotny, ALE no cóż, sam to po moich kuzynkach widzę - ich faceci są do bólu przeciętni, nijacy itd. , no ale te 190 cm mają
Jak się szuka, to się znajdzie. Kiedy mi się wydawało, że jestem w ciąży to wkoło widziałam same kobiety w ciąży lub z dziećmi. Kiedy ze stresu schudłam 12 kg i wyglądałam jak śmierć, to wkoło widziałam tylko same anorektyczki.

Moje koleżanki z pracy (a mam ich chyba z 60 teraz), mają chłopaków przeciętnego wzrostu. Żaden siatkarzem nie jest.
Teraz znowu chodzę na salsę i w mojej grupie na 12 facetów tylko jeden ma 190 cm wzrostu, a chyba nawet więcej. jest bardzo wysoki, przystojny, dobrze zbudowany, ładny w męski sposób i zabawny. I jest sam, ponieważ - jak sam mi powiedział, cierpi na brak zainteresowania kobiet (tak!), i dlatego zapisał się na salsę ;]
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 09:51   #38
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Mam sporo koleżanek, które jarają siatkarze tylko i wyłącznie z jednego względu - i wyższy tym większa ekscytacja
No w sumie nie wiem czy tylko o wzrost chodzi:


Siatkarze są spoko, ale jakoś wolę tenisistów i piłkarzy ręcznych. Też wysocy w większości, ale mają bardziej proporcjonalne, umięśnione sylwetki.

chłopak patrzy na wygląd twarzy/figurę/cokolwiek = spoko, oczywista oczywistość, przecież musi mu się podobać

dziewczyna patrzy na wzrost = pustak

Podobają mi się wysocy faceci, pomimo iż sama mam 165 (w szpilkach 175, a lubię w nich chodzić) i tyle. Deal with it. Nawet jeśli mam przez to spędzić resztę życia z kotem na kolanach, to wyłącznie moja sprawa i wkurzają mnie te wszystkie "oświecające" kazania o wymaganiach, niesprawiedliwości dziejowej i inne lamenty.

Jak się dziewczynie podoba jakiś chłopak, to wzrost ma drugorzędne znaczenie, ale do tego wniosku trzeba dorosnąć () i dojrzeć, a nie użalać się nad tym, jakie to dziewczyny puste, nieporządne, etc.
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:55   #39
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Wzrost

Uwielbiam wysokich mężczyzn, im wyższy tym lepiej! Od zawsze wzrost był dla mnie niemal fetyszem! Gdyby ktoś mnie spytał, wymieniłabym wzrost gdzieś na początku rzeczy które mi się podobają.
A pokochałam na zabój kurdupla, i od lat nie widzę w tym najmniejszego problemu
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:06   #40
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Wzrost

Mam 175/6 cm wzrostu, mój chłopak ma dokładnie tyle samo i jakoś nie widzę w tym żadnego problemu. Mój były był wyższy a mimo to został byłym. Wzrost to nie jedyne kryterium.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:14   #41
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Wzrost

Ja tam nigdy nie rozumiałam jak to jest, że facet zwróci uwagę na ładną dziewczynę i będzie ją komplementował, uganiał się za nią itd. A gdyby ona go nie chciała bo by jej się nie podobał z wyglądu to byłaby wielka afera, że patrzy tylko na wygląd.

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to faceci bardziej patrzą na wygląd niż kobiety.
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 10:21   #42
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Ja mam 158 i wcale nie chce chłopaka 190
Ja też mam tyle i wolę niższych facetów, nie wiem co to za głupie ogolnienia.
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:32   #43
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wzrost

Dla mnie wzrost u faceta to jedna z najważniejszych cech. Sama mam 172 cm wzrostu i chlopak 1,80 i poniżej to dla mnie mały knypek
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:38   #44
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
No w sumie nie wiem czy tylko o wzrost chodzi:


Siatkarze są spoko, ale jakoś wolę tenisistów i piłkarzy ręcznych. Też wysocy w większości, ale mają bardziej proporcjonalne, umięśnione sylwetki.

chłopak patrzy na wygląd twarzy/figurę/cokolwiek = spoko, oczywista oczywistość, przecież musi mu się podobać

dziewczyna patrzy na wzrost = pustak

Podobają mi się wysocy faceci, pomimo iż sama mam 165 (w szpilkach 175, a lubię w nich chodzić) i tyle. Deal with it. Nawet jeśli mam przez to spędzić resztę życia z kotem na kolanach, to wyłącznie moja sprawa i wkurzają mnie te wszystkie "oświecające" kazania o wymaganiach, niesprawiedliwości dziejowej i inne lamenty.

Jak się dziewczynie podoba jakiś chłopak, to wzrost ma drugorzędne znaczenie, ale do tego wniosku trzeba dorosnąć () i dojrzeć, a nie użalać się nad tym, jakie to dziewczyny puste, nieporządne, etc.
Matt Anderson
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:40   #45
Ventress
Raczkowanie
 
Avatar Ventress
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 472
Dot.: Wzrost

Czy jeśli mam 173cm to już się kwalifikuję do posiadania wysokiego faceta?
Ventress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 10:41   #46
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
No w sumie nie wiem czy tylko o wzrost chodzi:


Siatkarze są spoko, ale jakoś wolę tenisistów i piłkarzy ręcznych. Też wysocy w większości, ale mają bardziej proporcjonalne, umięśnione sylwetki.

chłopak patrzy na wygląd twarzy/figurę/cokolwiek = spoko, oczywista oczywistość, przecież musi mu się podobać

dziewczyna patrzy na wzrost = pustak

Podobają mi się wysocy faceci, pomimo iż sama mam 165 (w szpilkach 175, a lubię w nich chodzić) i tyle. Deal with it. Nawet jeśli mam przez to spędzić resztę życia z kotem na kolanach, to wyłącznie moja sprawa i wkurzają mnie te wszystkie "oświecające" kazania o wymaganiach, niesprawiedliwości dziejowej i inne lamenty.

Jak się dziewczynie podoba jakiś chłopak, to wzrost ma drugorzędne znaczenie, ale do tego wniosku trzeba dorosnąć () i dojrzeć, a nie użalać się nad tym, jakie to dziewczyny puste, nieporządne, etc.
Matt podobałby mi się nawet wtedy, gdyby miał poniżej 180 cm ta twarz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:12   #47
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Wzrost

W sumie trudno się nie zgodzić, że kobiety wolą wysokich facetów, tak jak mężczyźni wolą kobiety z dużym biustem, ładną buźką i fajnym tyłkiem. Tak jest i tyle. Nie zmienia to faktu, że znam facetów ok. 170 lub nawet niższych którzy mają dziewczyny swojego wzrostu lub nawet nieco wyższe. Sama mam 165 i nie podobają mi się bardzo wysocy faceci... Wydaje mi się, że kobiety są bardziej skłonne przymknąć oko na niedoskonałości w wyglądzie (w tym także jeśli chodzi o wzrost), niż mężczyźni, jeśli facet jest zaradny, odpowiedzialny, ma dobry charakter i zabiega o nią. Może szukasz wśród nieodpowiednich kobiet: szukasz nie w swojej lidze albo wśród dziewczyn dla których liczy się tylko wygląd.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:29   #48
Elektryczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Może szukasz wśród nieodpowiednich kobiet: szukasz nie w swojej lidze albo wśród dziewczyn dla których liczy się tylko wygląd.

Nie umawiam się z ładnymi dziewczynami, wiem że u nich nie mam szans. Wybieram więc dziewczyny, które odbiegają od ideału.
Ale i wśród nich nie mam powodzenia.

Według was użalam się, ale same macie wysokich. Można wyobrazić sobie krąg 100 dziewczyn i każda twierdzi - wolę wysokich, ale jakąś znajdziesz. 100 kobiet i każda tak mówi, więc wychodzi 0.

Nawet jeśli stanę się pewniejszy siebie i tak zostanę olany przez wzrost. Zostaję odrzucany przez kobiety jakoś podświadomie jak tylko mnie widzą.
Elektryczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:34   #49
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Może szukasz wśród nieodpowiednich kobiet: szukasz nie w swojej lidze albo wśród dziewczyn dla których liczy się tylko wygląd.
A co to jest ta enigmatyczna "liga" chłopaków i dziewczyn? Nie wiem, jakoś na kategoryzuję ludzi w ten sposób, że są "z mojej ligi" i "spoza mojej ligi". Jasne, że dostrzegam różnice w wykształceniu, posiadanych pieniądzach, wyglądzie, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy wrzucać kogoś do takiej szufladki.

W sumie to skąd ktoś może wiedzieć czy bardzo ładna dziewczyna ubrana w piękną sukienkę, jedwabny szal i ozłocona stylową biżuterią przechadzająca się po korytarzu elytarnego wydziału jest właścicielką kilkustet akcji w giełdowej spółce czy też lubi szperać po ciuchlandach i na śniadanie znowu jadła bułki z twarogiem?

Nie piję do Ciebie December12, tylko zastanawiam się ilu chłopaków nie zagadało do dziewczyny z nie swojej ligi, która jest nieśmiała i wciąż czeka na miłość, tylko większość facetów się na nią patrzy jak na jakieś złote jajko, ale żaden po prostu nie podejdzie i nie zagada. Takich dziewczyn jest sporo, introwertykom ogólnie nie jest łatwo w życiu, a w relacjach damsko-męskich szczególnie Ładni introwertycy mają po stokroć gorzej, bo często będą szufladkowani jako "nadęte buce", a ładni, fajnie ubrani introwertycy, to już w ogóle "księżniczki/książęta o wymaganiach z kosmosu".

Edytowane przez sensitiveskin
Czas edycji: 2015-07-18 o 11:38
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 11:37   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wzrost

Ty masz problem nie ze wzrostem, ale z tym, że jesteś jednostka marudzącą i sapiącą, a jeszcze masz w głowie jakieś siano dotyczące lig i innych bzdur.

Jakbyś ten czas, który przeznaczasz na oglądanie idiotycznych i durnych filmików zakompleksionych zzereśniaków i innych "speców" od idiotyzmów typu UA czy innej szarlatanerii NLP poświęcił na sensowne hobby, czytanie książek i sport (żeby poprawić wygląda sylwetki, skoro już tak skupiasz się na wyglądzie), to gwarantuję Ci, że ustawiałby się do Ciebie sznur dziewczyn.

No, ale do tego to trzeba być facetem, a nie męską mimozą użalającą się na forum
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:41   #51
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wzrost

Mam 174. Mój tz kilka centymetrów mniej. Każdy poprzedni był wyższy ode mnie. A tego kocham najbardziej i jest to najlepszy mój związek. Wiec wzrost nie ma nic wspólnego z dobrym związkiem.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:43   #52
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość

Nie piję do Ciebie December12, tylko zastanawiam się ilu chłopaków nie zagadało do dziewczyny z nie swojej ligi, która jest nieśmiała i wciąż czeka na miłość, tylko większość facetów się na nią patrzy jak na jakieś złote jajko, ale żaden po prostu nie podejdzie i nie zagada. Takich dziewczyn jest sporo, a introwertykom ogólnie nie jest łatwo w życiu, a w relacjach damsko-męskich szczególnie
Dokładnie, ja całe życie słyszę te pierdoły o ligach i innych głupotach, już mnie szlag trafia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:44   #53
Elektryczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Wzrost

Przeczytałem wiele książek nlp, motywacyjnych i pewności siebie.
Wierzyłem, ale sztuczna wiara tylko pogorszyła wszystko. Uwierzyłem w to że mogę mieć dziewczynę, a potem jak zostałem olewany nie pozbierałem się. Nawet jeśli stanę się pewny siebie i tak olewanie.
Wykonuję codziennie ćwiczenia fizyczne, lecz i tak w niczym to nie pomoże.
Elektryczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:45   #54
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Uwielbiam wysokich mężczyzn, im wyższy tym lepiej! Od zawsze wzrost był dla mnie niemal fetyszem! Gdyby ktoś mnie spytał, wymieniłabym wzrost gdzieś na początku rzeczy które mi się podobają.
A pokochałam na zabój kurdupla, i od lat nie widzę w tym najmniejszego problemu
U mnie podobnie. Mój obecny facet nie jest może kurduplem, ale przeważnie umawiałam z facetami niewiele ponad 170cm, raz nawet z chłopakiem wyższym o 1cm ode mnie (a mam 163). Nie był to żaden problem. Tylko jeden mój były miał ponad 190cm, ale z perspektywy czasu widzę, że jego jedyną zaletą był wzrost.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:01   #55
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Elektryczny Pokaż wiadomość
lecz i tak w niczym to nie pomoże.
No dokładnie, dopóki nie zaczniesz MYŚLEĆ to nic nie pomoże. Niestety w tym momencie jesteś człowiekiem ograniczonym.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:03   #56
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez Elektryczny Pokaż wiadomość
Nie umawiam się z ładnymi dziewczynami, wiem że u nich nie mam szans. Wybieram więc dziewczyny, które odbiegają od ideału.
Ale i wśród nich nie mam powodzenia.

Według was użalam się, ale same macie wysokich. Można wyobrazić sobie krąg 100 dziewczyn i każda twierdzi - wolę wysokich, ale jakąś znajdziesz. 100 kobiet i każda tak mówi, więc wychodzi 0.

Nawet jeśli stanę się pewniejszy siebie i tak zostanę olany przez wzrost. Zostaję odrzucany przez kobiety jakoś podświadomie jak tylko mnie widzą.
Może te "mniej ładne" dziewczyny czują, że chciałbyś być z kimś lepszym, a one są z braku laku. Żadna dziewczyna nie chce się tak czuć w związku i zacznie szukać kogoś innego kto będzie ją doceniał. Powiedzmy, że jest Kasia, która przez większość uważana jest za przeciętną i Basia, która przez większość jest uważana za sexbombę i jest podejście "co tam Basia, Kasi oczy są nieziemskie, jest zabawna, inteligentna, ma to coś" oraz podejście "chciałbym być z Basią, bo jest taka cudowna, ale niech już będę z Kasią, bo żadna lepsza na mnie nie spojrzy". Chyba widać różnicę?

Bardzo dużo Wizażanek wypowiedziało się, że ma niższych facetów. Sama miałam faceta, który był mojego wzrostu, a może nawet ciut niższy i jakoś nie ubolewałam nad tym faktem. Poza tym w jednej z najlepszych i najbardziej zapatrzonych w siebie par jakie znam (już małżeństwo) to ona jest wyższa o kilka cm, nieco ciężej zbudowana i nosi szpilki, bo lubi i co?

Mówimy, że marudzisz, bo to Twoje marudzenie jest problemem. Wiele kobiet byłoby z niższym od siebie facetem jeśli by był fajny, inteligentny itp., ale też wiele kobiet NIE byłoby z facetem, który marudzi jaki to jest biedny, że jest niski, z ideałem się nie umówi, więc musi wybierać wśród "resztek".
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:13   #57
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wzrost

Ja nie lubię 190 cm, wolę dwa metry
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:16   #58
RoastedPotato
Raczkowanie
 
Avatar RoastedPotato
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 36
Dot.: Wzrost

Masz niski wzrost - nadrabiaj charakterem. Proste, logiczne i uniwersalne. Przystojnego faceta z fajnym charakterem jest ciężko znaleźć. My kobiety zako☠☠☠☠☠☠y się w takich, którzy nam się podobają z wyglądu (to biologicznie normalne, tego raczej nie zmienimy). Dla mnie są to wysocy (sama mam 175) bruneci. Gdybym już takiego poznała i się zakochała, a on okazał się użalającą nad sobą męczybułą to i tak byłby skreślony. Natomiast facet o moim wzroście, fantastycznym charakterze, brunet czy blondyn, nawet mniej przystojny niż tamten, miałby szanse. I myślę że większość kobiet które znam myśli w ten sposób.

Poza tym nie rozumiem przesłania tego typu postów. Co my, kobiety mamy na to poradzić? Podoba nam się ten, kto nam się podoba. To się NIGDY nie zmieni, niezależnie od chęci...
__________________
Uzależniona od seriali: Suits, TWD, TVD, Leftovers, House, AHS... zaczynam GOT.
Cel: medycyna
Maturzystka 2016

RoastedPotato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 12:57   #59
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Wzrost

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Ja mam tyle i wielokrotnie byłem już określany jako niski.

Owszem, mam podobne spostrzeżenia. Kobiety zdecydowanie wolą tych wyższych, nie wszystkie ale tendencja jest wyraźna. Jednak smęty autora i statystki, wyliczenia z dupy sprawiają, że robi mi się słabo. Żeby nie było, też mam taki sam kompleks.
Masz 180 cm i kompleks wzrostu?
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 14:18   #60
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: Wzrost

Moja przyjaciółka związała się z facetem o prawie 20cm niższym od niej ona 180cm a on 162cm i są już 2 lata szczęśliwym małżeństwem. Tez zawsze chciała mieć wyższego od siebie a tu psikus
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-18 19:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.