MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaka długość penisa jest najlepsza?
poniżej 10 cm 0 0%
między 10 cm a 12 cm 1 1,69%
między 12 cm a 14 cm 6 10,17%
między 14 cm a 16 cm 18 30,51%
między 16 cm a 18 cm 13 22,03%
między 18 cm a 20 cm 12 20,34%
powyżej 20 cm 9 15,25%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 21:10   #61
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

dobra, wypowiem się, jako że dużo, oj dużo facetów przewinęło się przez moje łóżko.
faktycznie małego penisa miał jeden. nie dość, że mały to jeszcze grubość nie była powalająca. nie, nie miałam z tego super przyjemności, mimo, że byłam nieźle nakręcona. w przypadku średnich penisów było fajnie, a super fajnie było jak facet miał grubego penisa. najlepiej jednak wspominam seks z facetami o długich i grubych penisach, co jest niestety rzadkością. i tak, też lubię być dosłownie zerżnięta, więc delikatne mizianko mnie nie zadowoli.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 11:46   #62
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Z czego ta radość?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
co jest niestety rzadkością
Jak ciasne szparki, niestety.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 11:55   #63
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

żaden z moich licznych facetów nie narzekał. ba, zawsze słyszałam, że jestem ciasna + mam mocno wyćwiczone mięśnie kegla, które czuć, więc... mogę sobie wymagać takiego penisa, jaki mi się podoba :p
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:06   #64
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: bardzo mały problem

Mogli sobie mówić, tak jak kobiety każdemu facetowi mówią że ma dobry sprzęt.
A tak serio - wiem, rozumiem. Gratuluję i życzę najlepszych. Tylko przykra jest świadomość że dla wielu kobiet jest się wybrakowanym egzemplarzem, niepełnowartościowym kochankiem przez głupi kawałek mięsa.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:34   #65
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
dobra, wypowiem się, jako że dużo, oj dużo facetów przewinęło się przez moje łóżko.
faktycznie małego penisa miał jeden. nie dość, że mały to jeszcze grubość nie była powalająca. nie, nie miałam z tego super przyjemności, mimo, że byłam nieźle nakręcona. w przypadku średnich penisów było fajnie, a super fajnie było jak facet miał grubego penisa. najlepiej jednak wspominam seks z facetami o długich i grubych penisach, co jest niestety rzadkością. i tak, też lubię być dosłownie zerżnięta, więc delikatne mizianko mnie nie zadowoli.
Ufff, przynajmniej nie jestem tu sama. Fajnie, że ktoś potrafi się przyznać, a nie gadać, że 10 cm wystarczy.
a, i rozepchana też nie jestem
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:38   #66
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
żaden z moich licznych facetów nie narzekał. ba, zawsze słyszałam, że jestem ciasna + mam mocno wyćwiczone mięśnie kegla, które czuć, więc... mogę sobie wymagać takiego penisa, jaki mi się podoba :p
A ile cm miał ten mały, z którym było kiepsko, tak na oko, bo mały to pojęcie względne. dla jednej 10, dla drugiej 12, a dla jeszcze innej 15cm.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:12   #67
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

arrekk, czy 15 dla kogoś może być małe?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 13:29   #68
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Mogli sobie mówić, tak jak kobiety każdemu facetowi mówią że ma dobry sprzęt.
A tak serio - wiem, rozumiem. Gratuluję i życzę najlepszych. Tylko przykra jest świadomość że dla wielu kobiet jest się wybrakowanym egzemplarzem, niepełnowartościowym kochankiem przez głupi kawałek mięsa.
ja tam ich nie pytałam, czy jestem ciasna. sami z zaskoczeniem mówili, że nie spodziewali się aż tak ciasnej z mięśni kegla też potrafię zrobić użytek i facetom się to podoba
dla niektórych facetów jest się wybrakowanym egzemplarzem, bo cycki nie są odpowiedniej wielkości ja tam wychodzę z założenia, że trafi swój na swego - ja będę mieć faceta z dużym interesem, a ci z małymi znajdą kobiety, które będą zachwycone ich penisami.

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
A ile cm miał ten mały, z którym było kiepsko, tak na oko, bo mały to pojęcie względne. dla jednej 10, dla drugiej 12, a dla jeszcze innej 15cm.
10-12cm. oborze, właśnie sobie przypomniałam drugiego z małym - on miał 10cm. wyparłam z pamięci tego człowieka...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:34   #69
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Mogli sobie mówić, tak jak kobiety każdemu facetowi mówią że ma dobry sprzęt.
A tak serio - wiem, rozumiem. Gratuluję i życzę najlepszych. Tylko przykra jest świadomość że dla wielu kobiet jest się wybrakowanym egzemplarzem, niepełnowartościowym kochankiem przez głupi kawałek mięsa.
Dobrze napisane. Wybrakowany egzemplarz.

U kobiety nie występuje odpowiednik małego dyskwalifikującego penisa. Piękna perspektywa nic tylko cieszyć się z seksu. Z wypowiedzi w realu i w necie wnioskować można że duży penis zadowoli 99% kobiet. A mały ile? Optymistycznie dajmy 10%.
Kobiety na pewno pragną pożądnego sprzętu. Pałętałem się sporo czasu na portalach randkowych i często są anonse kobiet szukających "duzego sprzętu","tylko chojnie wyposażonych przez naturę" itd.

Ciągle zastanawiam się żeby wystwić na próbę anons z małym 13 cm penisem. Realne zdjęcia itd. Bo nie spotkałem się z czymś takim. Niby niekórym kobietom małe odpowiadaja a żadna kobieta takiego małego jakoś nie szuka. Tylko dużych chcą. Obawiam się że powodzenie bedzie zerowe.
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:41   #70
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Le Nain Pokaż wiadomość
Nie. Jednak wiem, ze naprawdę wiele niepotrzeba, zeby mnie zadowolić
Jak wiadomo - każdy lubi co innego
Jak będziesz miała małego, podziel się wrażeniami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:51   #71
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
arrekk, czy 15 dla kogoś może być małe?
Kiedyś był program w telewizji, nie potrafię sobie przypomnieć gdzie dokładnie, ale było o penisach i zaproszono panie, które jedne optowały za małym , a drugie panie, za dużym penisem, wymieniały zalety itd. i jedna z pań, zresztą bardzo młoda, może z 20 lat opowiadała, że jej pasują tylko penisy 25cm. i tylko takich miała, i tylko takim się oddaje, więc jak widać są panie, dla których penis 15cm to maluch, hahaha.
A tak na serio, to sobie wtedy pomyślałem, że ta młoda dziewczyna, chyba penisa jeszcze na żywo nigdy nie widziała, skoro twierdzi ,że miała tylko chłopaków z 25cm penisami, bo takich penisów praktycznie nie ma , no może jeden na 5000 tyś , albo jeszcze rzadziej.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 13:58   #72
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Kiedyś był program w telewizji, nie potrafię sobie przypomnieć gdzie dokładnie, ale było o penisach i zaproszono panie, które jedne optowały za małym , a drugie panie, za dużym penisem, wymieniały zalety itd. i jedna z pań, zresztą bardzo młoda, może z 20 lat opowiadała, że jej pasują tylko penisy 25cm. i tylko takich miała, i tylko takim się oddaje, więc jak widać są panie, dla których penis 15cm to maluch, hahaha.
A tak na serio, to sobie wtedy pomyślałem, że ta młoda dziewczyna, chyba penisa jeszcze na żywo nigdy nie widziała, skoro twierdzi ,że miała tylko chłopaków z 25cm penisami, bo takich penisów praktycznie nie ma , no może jeden na 5000 tyś , albo jeszcze rzadziej.
chyba żartowała. Gdzie ona te 25 cm chciała wsadzić? Rozumiem, że można to jakoś zmieścić w pupie, ale nie w wadżajnie. Bez przesady. Po co piszesz, że 15 cm to mało? Tak uważa pewnie 0.00001% kobiet. Myślisz, że na taką trafisz?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 14:08   #73
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Jaqui Pokaż wiadomość
Dobrze napisane. Wybrakowany egzemplarz.

U kobiety nie występuje odpowiednik małego dyskwalifikującego penisa. Piękna perspektywa nic tylko cieszyć się z seksu. Z wypowiedzi w realu i w necie wnioskować można że duży penis zadowoli 99% kobiet. A mały ile? Optymistycznie dajmy 10%.
Kobiety na pewno pragną pożądnego sprzętu. Pałętałem się sporo czasu na portalach randkowych i często są anonse kobiet szukających "duzego sprzętu","tylko chojnie wyposażonych przez naturę" itd.

Ciągle zastanawiam się żeby wystwić na próbę anons z małym 13 cm penisem. Realne zdjęcia itd. Bo nie spotkałem się z czymś takim. Niby niekórym kobietom małe odpowiadaja a żadna kobieta takiego małego jakoś nie szuka. Tylko dużych chcą. Obawiam się że powodzenie bedzie zerowe.
Penis 13 cm. to nie jest tak źle, to w zasadzie jest norma , no może 1, albo 2cm poniżej średniego rozmiaru, i pewnie jest wielu, którzy oscylują wokół tego rozmiaru.
Nie patrz na jakieś tam anonse, albo ogłoszenia, bo tam jest inny przekrój osób, niż w realnym świecie.
Jest pewna grupa osób, które szukają przygód, i facetów z większymi, może dla takich panienek w internecie, czy w nocnych klubach , albo na dyskotekach, które szukają bolca na jedną noc, albo na jakiś mechaniczny sex, 13cm to może być mało, choć pewnie nie dla wszystkich, bo dla części, może i dla większości takich kobiet, nie będzie to grało aż takiej roli, i zechcą się z tobą przespać, jako facetem, a nie tylko z twoim penisem.
Natomiast jak poznasz jakąś, która szuka faceta do związku, to te woje 13cm nie powinno być problemem.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 16:46   #74
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Z czego ta radość?

To przytakujący diabełek ze mnie wyskoczył gdy przeczytałam co lubi aKatia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 17:13   #75
donnievie
Przyczajenie
 
Avatar donnievie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: bardzo mały problem

Widywałam mniejsze, mogło być gorzej ale nie powiem żeby było to jakoś bardzo przyjemne. Tak z 18 jest ok ;p
__________________
Mój profil w serwisie INSTAGRAM.
donnievie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 18:30   #76
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
dla niektórych facetów jest się wybrakowanym egzemplarzem, bo cycki nie są odpowiedniej wielkości ja tam wychodzę z założenia, że trafi swój na swego - ja będę mieć faceta z dużym interesem, a ci z małymi znajdą kobiety, które będą zachwycone ich penisami.
Z cyckami sprawa ma się inaczej, poza tym na różną rozmiarówkę znajdzie się więcej amatorów. Nie sądzę że istnieją kobiety którym podobają się maluszki, jedynie istnieją takie co je akceptują. Nie wierzę że któraś się zachwyci widząc taki drobiazg.

Cytat:
Napisane przez donnievie Pokaż wiadomość
Widywałam mniejsze, mogło być gorzej ale nie powiem żeby było to jakoś bardzo przyjemne. Tak z 18 jest ok ;p
To miało być jakieś pocieszenie? W połączeniu z dalszą częścią wypowiedzi - kompletnie niepotrzebne się wysilałaś.

Tak, mam kompleksy. W cholerę duże na tym punkcie. Nic mnie z nich nie wyleczy bo widzę jak jest nawet po tym forum. Nawet jak się dowiem że jakiś kumpel ma dużego to przestaję go lubić i ochładzam kontakt. Chciałbym też żeby nagle żaden facet nie miał więcej niż 15cm.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 23:49   #77
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: bardzo mały problem

Co faceci mają z tymi penisami to ja nigdy nie zrozumiem

Wystarczy poczytać, przejrzeć wątki na forach na ten temat. Ile kobiet, tyle upodobań - jedne lubią duże penisy, innym jest to obojętne. I zamiast się zastanawiać, analizować i czekać na nie wiadomo co, polecam wziąć się do pracy i samemu sprawdzić, czy wasze penisy zaspokajają kobiety czy nie
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:14   #78
Jaqui
Przyczajenie
 
Avatar Jaqui
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 17
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Penis 13 cm. to nie jest tak źle, to w zasadzie jest norma , no może 1, albo 2cm poniżej średniego rozmiaru, i pewnie jest wielu, którzy oscylują wokół tego rozmiaru.
Na tle ponad 190 cm i ponad 100 kg wagi to jest to mały, mało-średni penis. Im większy mężczyzna tym większe oczekiwanie i chęć kobiety na porządnego penisa. Nie widziałem o tym kiedyś a badania to potwierdzają niestety.


Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
Jest pewna grupa osób, które szukają przygód, i facetów z większymi, może dla takich panienek w internecie, czy w nocnych klubach , albo na dyskotekach, które szukają bolca na jedną noc, albo na jakiś mechaniczny sex, 13cm to może być mało, choć pewnie nie dla wszystkich, bo dla części, może i dla większości takich kobiet, nie będzie to grało aż takiej roli, i zechcą się z tobą przespać, jako facetem, a nie tylko z twoim penisem.
Natomiast jak poznasz jakąś, która szuka faceta do związku, to te woje 13cm nie powinno być problemem.
Nie ma raczej reguły czy seks jest w związku czy nie. W związku czy nie kobieta też potrzebuje zerżnięcia. A zerżnąć trzeba mieć czym.
Jedynie z moją pierwszą kobietą w wieloletnim związku nie przejmowałem się penisem. Nie wiedziałem nawet jakiego mam bo dziewczyna dochodziła w każdy sposób, jeśli to jest to słynne "dobranie się" to raz w życiu widocznie się trafia. Im dalej w las tym gorzej, bo zostałem uświadomiony przez płeć przeciwną dlaczego ten penis zadowoli w 101% skromną populację kobiet.

Cytat:
Napisane przez bambarylla
Co faceci mają z tymi penisami to ja nigdy nie zrozumiem

Wystarczy poczytać, przejrzeć wątki na forach na ten temat. Ile kobiet, tyle upodobań - jedne lubią duże penisy, innym jest to obojętne.
Z przeglądania wątków na forum (ale i z opinii w realu) to te którym niby to obojętne to po prostu nie miały przyjemności z porządnym fiutem. Jakby któraś miała wybór to nie wybierze małego bo po co. Mały penis nie zapewni pożądanego przez kobiety wypełnienia pochwy. Niemiłe uczucie jak kobieta chce żebyć ją zaspokoił tak jak lubi, wiesz jak, nie masz czym ta sławna technika nie zadziała bez narzędzia.

Cytat:
Napisane przez bambarylla
polecam wziąć się do pracy i samemu sprawdzić, czy wasze penisy zaspokajają kobiety czy nie
Przecież nie zapytam na randce czy dziewczyna ma odpowiednio ciasną i krótką pochwę
Jaqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:51   #79
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: bardzo mały problem

Niedawno był podobny wątek w którym porządnie dużego penisa było w mniejszości bo inne czynności łóżkowe miły być wystarczające. Co wątek to inna grupa wizazanek i inne zdania
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:47   #80
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Jaqui Pokaż wiadomość
Na tle ponad 190 cm i ponad 100 kg wagi to jest to mały, mało-średni penis. Im większy mężczyzna tym większe oczekiwanie i chęć kobiety na porządnego penisa. Nie widziałem o tym kiedyś a badania to potwierdzają niestety.
Jeśli kobieta jest normalna (w sensie dojrzała i wie co nie co o męskiej fizjologii), to wie, że długość penisa nie zależy od wzrostu. Chyba tylko małolaty myślą w taki sposób.

Cytat:
Napisane przez Jaqui Pokaż wiadomość
Z przeglądania wątków na forum (ale i z opinii w realu) to te którym niby to obojętne to po prostu nie miały przyjemności z porządnym fiutem. Jakby któraś miała wybór to nie wybierze małego bo po co. Mały penis nie zapewni pożądanego przez kobiety wypełnienia pochwy. Niemiłe uczucie jak kobieta chce żebyć ją zaspokoił tak jak lubi, wiesz jak, nie masz czym ta sławna technika nie zadziała bez narzędzia.
Te 13 cm, o których wspominałeś wcześniej, to Twoje? Chłopie, przecież to normalny penis W innym penisowym wątku wklejałam wyniki ostatnich badań, lekarze mierzyli i wyszło, że przeciętny penis ma ciut ponad 13 cm. Pochwa nie jest też nie wiadomo jak długa i szeroka przecież.

I po jakich portalach randkowych się pałętałeś, na pewno to były randkowe? Też na takie zaglądałam i czytałam profile kobiet i chyba ani razu nie trafiłam na taką, która by pisała, że szuka faceta z dużym przyrodzeniem. I zastanów się, czy naprawdę chcesz kobiety, która patrzy na mężczyzn tylko przez pryzmat ich penisów? I pomyśl, że większość facetów jednak ma dziewczyny, i czy serio wszyscy oni mają 20-centymetrowe pały?
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 17:14   #81
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: bardzo mały problem

No bo od razu albo 11, albo 20, nie ma nic pomiędzy.
Mnie 15 wystarcza, mniej bym nie chciała. Nigdy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 17:50   #82
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: bardzo mały problem

stwierdziłam, że dzisiaj zrobimy z TŻ pomiary, bo mnie w tym wątku liczby zaciekawiły a ja miarki w oczach nie mam.
Potem wam napiszę ile wyszło i jak to się ma do jakości współżycia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:11   #83
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo od razu albo 11, albo 20, nie ma nic pomiędzy.
Mnie 15 wystarcza, mniej bym nie chciała. Nigdy.
Ale więcej pewnie owszem, lepiej 17 niż 15.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:19   #84
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo od razu albo 11, albo 20, nie ma nic pomiędzy.
Mnie 15 wystarcza, mniej bym nie chciała. Nigdy.
Bo jeśli wg mężczyzny 13 cm to mało, to nie wiem, ile cm musiałby mieć penis, żeby facet nie narzekał. Nie jest to nie wiadomo ile, ale bywają mniejsze.

Dla Ciebie ok jest 15, ale to nie znaczy, że pan z 13-centymetrowym nikogo nie znajdzie. Rozwala mnie po prostu te filozofowanie facetów, czy nie mają za małego - zamiast wziąć poznawać kobiety i przekonywać się na własnej skórze, jak jest naprawdę.
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:21   #85
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Co faceci mają z tymi penisami to ja nigdy nie zrozumiem

Wystarczy poczytać, przejrzeć wątki na forach na ten temat. Ile kobiet, tyle upodobań - jedne lubią duże penisy, innym jest to obojętne. I zamiast się zastanawiać, analizować i czekać na nie wiadomo co, polecam wziąć się do pracy i samemu sprawdzić, czy wasze penisy zaspokajają kobiety czy nie
Przejrzałem. Żadna kobieta nie ma upodobań do 10cm penisa. Wiem, że życie to nie porno i nie każda chce 20cm pałę, ale niestety 10cm penis u faceta to jak kobieta bez pochwy, lub ewentualnie z jakąś chorobą która uniemożliwia stosunek.
I jeszcze się łudziłem że skoro ja uważałem, że dobry oral mi wystarczył i nie myślałem nawet o seksie po zaspokojeniu wtaki sposób, to znajdą się też takie kobiety. Lub ewentualnie takie, które nie traktują owych facetów jak kalek. Ale przecież trzeba mieć wszystko, jeżeli można.
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:23   #86
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: bardzo mały problem

To nie jest traktowanie jak kalkę, tylko traktowanie jak osoby, która nie odpowiada preferencjom.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:16   #87
Iggas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To nie jest traktowanie jak kalkę, tylko traktowanie jak osoby, która nie odpowiada preferencjom.
Nie chce mi się teraz cytować wypowiedzi niektórych kobiet z tego wątku, ale np 'wypieranie z pamięci takiego osobnika' nie brzmi jak 'osoba nie odpowiadająca preferencjom'.
Rozumiem wypierać z pamięci kogoś kto bił, nadużywał alkoholu..
dokąd ten świat zmierza.
Iggas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:52   #88
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez Iggas Pokaż wiadomość
Nie chce mi się teraz cytować wypowiedzi niektórych kobiet z tego wątku, ale np 'wypieranie z pamięci takiego osobnika' nie brzmi jak 'osoba nie odpowiadająca preferencjom'.
Rozumiem wypierać z pamięci kogoś kto bił, nadużywał alkoholu..
dokąd ten świat zmierza.
To byl moj tekst i nie chodzilo o wypieranie z pamieci dlugosci jego fiuta tylko jego charakteru/podejscia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:11   #89
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Pozwoliłam sobie połączyć wątki.

Wiecie, prawda jest taka, że nie da się obiektywnie stwierdzić, że to za mały penis żeby zadowolić kobietę. Jednej pasują tacy z wielkimi, inne wolą średniaków, a jeszcze inne średnie-małe też pasują, a z kolei duże przerażają.
Tak samo jak z wieloma innymi cechami człowieka. Owszem, większość pewnie będzie wolała faceta zaradnego i dobrze zarabiającego, ale to nie znaczy że ten mniej zaradny i biedniejszy nie znajdzie kochającej partnerki.
Ten z małym też ma szansę znaleźć. Jak ja mam kochającego faceta to każdy musi móc kogoś znaleźć
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:19   #90
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: bardzo mały problem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No bo od razu albo 11, albo 20, nie ma nic pomiędzy.
Mnie 15 wystarcza, mniej bym nie chciała. Nigdy.
To ty skreślasz ponad połowę facetów na starcie, bo jeżeli średnia to 14,5 a badania mówią, że mediana jest jeszcze niższa, tzn. że większość facetów jest poniżej średniej .
Widziałem na pewnym forum, że facet gadał ,że ma 18,5 cm, potem pokazał zdjęcia z linijką, i faktycznie było 18,5 , ale tak ta linijka była przyłożona, częściowo na wzgórku łonowym, że gdyby mu normalnie zmierzyć to by było co najmniej 2 cm. mniej.
Potem wszyscy w internecie mają po 17,czy 18 cm, a w rzeczywistości dużo mniej.
Każda by chciała faceta , z wyższym wykształceniem, minimum 180 cm. wzrostu, z mieszkaniem , samochodem i furą kasy, no i fiut co najmniej średni , albo ciut więcej niż średni, dla mnie to jest puste myślenie, ale większość kobiet tak myśli, a potem się dziwią ,że faceci mają takie przekonanie ,że laski tylko lecą na kasę.
Kiedyś napisałaś ,że ty zawsze trafiłaś na samych większych niż 13, ale ponoć kobietom się wydaje, że on jest zawsze większy, niż w rzeczywistości, przypuszczam też, że korzystasz z przygód jednorazowych, a tam być może są faceci z większymi, bo wiadomo , pewniejsi siebie częściej wchodzą w takie relacje.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-13 08:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.