Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 12:54   #121
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

1. Rzadko coś wpływa, ale jeśli już coś wpłynie, to musi potem wypłynąć, najczęściej kiedy już siedzę w samochodzie/domu i się tak maksymalnie rozluźnię. Tak, robi się plama na majtkach.
2. To baaaaaardzo indywidualna kwestia, ja muszę być maksymalnie podniecona i wypieszczona, około pół godziny.
3. Dopiero zaczynam przygodę z kubeczkiem, ale gotuje się go zazwyczaj po całym okresie, przed odłożeniem go na kilka tygodni do następnego okresu. Czyli jakiś raz na kilka tygodni. I nie jest to dla mnie jakieś dziwne ani wstydliwe czy obrzydliwe. Nawet gdyby było, to gotuje się go 5-10 minut, a nie pół dnia, więc można wysłać faceta na zakupy i wtedy to spokojnie zrobić. Zresztą są inne metody dezynfekcji, bardziej dyskretne, zajmujące jeszcze mniej czasu, bez ryzyka poparzeń. Ja np. zamierzam kupić spray 70% alkoholu izopropylowego. Kosztuje to do 8zł za 100ml i wystarcza podobno na wiele razy. Wystarczy umyć kubeczek, spryskać sprayem, zostawić do wyschnięcia, schować.
4. Nie mam dzieci i jeszcze nie wymyśliłam co im kiedyś powiem.

Edytowane przez natalia_t
Czas edycji: 2017-01-10 o 13:02
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 15:45   #122
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

1. Czasem cos wplywa, ale sa to sladowe ilosci

2. Jak jestem napalona to nie potrzebuje gry wstepnej, a jesli nie, to kilka minut pieszczot musi byc, ale nie lubie dlugich wstepow.

3. Nie uzywam I raczej nie zamierzam, ale nie wyobrazam sobie, ze moj tz by sie brzydzil czystego, umytego zapewne mydlem po wyjeciu z pochwy, wyparzanego kubeczka

4. U mnie w domu mowilo sie psiocha
A corce po prostu powiem wagina, czesc ciala jak kazda inna


Wyslane z telefonu, przepraszam za brak polskich znakow
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:32   #123
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Kilka pytań o pochwę ?!?!
Ja mam tylko jedno pytanie. Zostało mi z młodzieńczych lat
I do tej pory nie znam odpowiedzi.

Ile się zmieści piłeczek pingpongowych ???
Zagadnienie W. Allena, "Wszystko co chcecie wiedzieć o seksie, a boicie się zapytać"

Nigdy nie miałem śmiałości, ani się spytać, ani własnoręcznie sprawdzić

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2017-01-10 o 20:35
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:41   #124
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Kilka pytań o pochwę ?!?!
Ja mam tylko jedno pytanie. Zostało mi z młodzieńczych lat
I do tej pory nie znam odpowiedzi.

Ile się zmieści piłeczek pingpongowych ???
Zagadnienie W. Allena, "Wszystko co chcecie wiedzieć o seksie, a boicie się zapytać"

Nigdy nie miałem śmiałości, ani się spytać, ani własnoręcznie sprawdzić
Tyle co w odbytnicy. Już możesz sprawdzić

A tak serio pochwa to naprawdę pojemna część ciała, rozciągliwa i jakże indywidualna. Naturalnie jest stworzona do porodu i choć na co dzień aż do takich rozmiarów się nie rozciągnie, to jednak do zbliżonych i w większości dobrze rozgrzanych i wypieszczonych pochw cała ręka naprawdę się zmieści. Oczywiście ręka w sensie dłoń, po nadgarstek, a nie po łokieć.

Myślę, że 4 weszłyby bez problemu, nie zdziwiłabym się, jakby weszło więcej.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 20:50   #125
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Myślę, że 4 weszłyby bez problemu, nie zdziwiłabym się, jakby weszło więcej.

Zaproponuj test twojemu facetowi. Jestem pewny, że będzie zachwycony. To chyba każdego kręci niesamowicie.
Potem daj wynik na forum ku postępowi nauki
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 20:03   #126
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Nie mam dzieci, nie wiem co bym powiedziała ale dla mnie cipka jest dobrym słowem. Nie jest wulgarne ani nacechowane negatywnie i zdecydowanie lepsze niż pochwa czy srom. Dla małego dziecka wystarczy. A może się nie znam, niech mnie jakaś matka oświeci.
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 21:31   #127
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.
No i ja tak mówię. Cipka i kutas. O ile oczywiście rozmawiam z koleżanką, a nie lekarzem, bo u niego używam medycznego słownictwa.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 08:14   #128
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.
To, że Ty tak uważasz, nie znaczy że tak jest. Cipka jest bardzo słodkim słowem w brzmieniu i kojarzy mi się z małymi, żółtymi kurczaczkami, bo do nich mówi się "cipcipcippp"
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 18:44   #129
doremifasolla
Raczkowanie
 
Avatar doremifasolla
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
To, że Ty tak uważasz, nie znaczy że tak jest. Cipka jest bardzo słodkim słowem w brzmieniu i kojarzy mi się z małymi, żółtymi kurczaczkami, bo do nich mówi się "cipcipcippp"


Cipka spoko jest
kutas to już nie bardzo - obraźliwe słowo o mężczyźnie (tak mi się kojarzy)
Zapisz
doremifasolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 20:19   #130
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Bardzo ciekawy temat, pośmiałam się trochę, że facetów mogą interesować takie zadziwiające kwestie

Pytanie do użytkownika Powerbank - ile ty masz właściwie lat? Kurcze bardzo mnie martwi, że od 2015 nie miałeś żadnej koleżanki, z którą mógłbyś przedyskutować takie kwestie.
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 15:38   #131
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

"☠☠☠☠a" to jest wulgarne słowo na miarę "kutasa" czy "chuja". "Cipka" jest wg mnie równorzędne "siusiakowi".
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-14, 21:22   #132
60kropka6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 101
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
To, że Ty tak uważasz, nie znaczy że tak jest. Cipka jest bardzo słodkim słowem w brzmieniu i kojarzy mi się z małymi, żółtymi kurczaczkami, bo do nich mówi się "cipcipcippp"
Bo cipka to właśnie mała kura
60kropka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 16:01   #133
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Jeszcze jedno.Kiedy facet wychodzi spod prysznica albo jest mu zimno wacek potrafi się mocno skurczyć.Czy kiedy wam jest zimno pochwa też się trochę kurczy? jest spięta?

Czy pochwa często odmawia wam posłuszeństwa? chcecie się kochać z chlopakiem a ona nie chce się zrobić mokra albo jest spięta i nie możecie się rozluźnić?

Po czym poznać że pochwa już się naseksiła i ma dość?.Jest spuchnięta? czerowna? obolała?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 17:08   #134
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Eee nie, od chłodu się nie kurczy

To, że odmawia posłuszeństwa to się zdarza, u mnie przyczyny są wyłącznie emocjonalne - jeśli jestem czymś zdenerwowana lub moje myśli wędrują w inną stronę niż seks, to raczej nic z tego nie będzie. Zaznaczę, że ogolnie mam nerwowy charakter.

Można poznać po hmm... lekkich otarciach, powodujących dyskomfort.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 17:14   #135
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno.Kiedy facet wychodzi spod prysznica albo jest mu zimno wacek potrafi się mocno skurczyć.Czy kiedy wam jest zimno pochwa też się trochę kurczy? jest spięta?
Nic się nie kurczy, jedynie od zimna twardnieją nam sutki.

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Czy pochwa często odmawia wam posłuszeństwa? chcecie się kochać z chlopakiem a ona nie chce się zrobić mokra albo jest spięta i nie możecie się rozluźnić?

Po czym poznać że pochwa już się naseksiła i ma dość?.Jest spuchnięta? czerowna? obolała?
Czasami jest problem z nawilżeniem, ale lubrykant i jedziemy. Jak jest stresujący dzień może przydarzyć się problem ze skupieniem i rozluźnieniem. Po długim i intensywnym seksie czasami pojawia się pieczenie i lekkie zaczerwienienie, wtedy kobieta czuje, że już dość
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:25   #136
holdiegoldie
Przyczajenie
 
Avatar holdiegoldie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Dobry wątek ^^
holdiegoldie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 14:02   #137
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

1.
Raczej nie zaobserwowałam takiej sytuacji . Jednak kobieta nie wydala moczu przez pochwę tylko przez cewkę moczową która znajduje się nad wejściem do pochwy - tam tez woda się nie dostaje.

2.
kobiecie generalnie łatwo jest złapać zakażenie, może je złapać chociażby na basenie przez własnie kontakt z wodą albo korzystając z miejskie toalety.

3.
"mokro" moze nam sie zrobić nawet na widok super przystojnego mężczyzny jednak zależy to w sumie tez od cyklu dni płodnych i niepłodnych. Kobieta w dni płodne wydziela więcej śluzu co jest normalne i następuje od tak bez niczego nie jestesmy w stanie tego kontrolować

4.
nie miewam nocnych orgazmów, mokro to normalna sprawa jak wyżej.

5
to tak jakby robić wam dobrze suchą ręką i pocierać wam mocno penisa bez nawilżenia

6.
Nie jest to wkurzające, od czegoś mamy tampony. Pozwalają one zapomnieć o okresie, używając ich nie czuje się go wcale, poza bólem brzucha ale to tez kwestia indywidualna. Używając podpasek, tak jest mokro i nieprzyjemnie, własnie przy wstawaniu często czuć jak krew z nas wypływa, możliwe jest przemoknięcie.

7.
nie jesteśmy w stanie, chociaż zależne jest to od mieśni pochwy ale nie da się zacisnąć aż tak.

8.
myśle że nie ma z tym problemu, wiadomo z jakimś mega dużym członkiem może być i może sprawiać to ból w niektórych głębokich pozycjach np. na pieska. Wtedy zazwyczaj kazda normalna kobieta mówi o tym partnerowi.

9.
Ja noszę i skomentuje to w ten sposób. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nie jest to dla mnie niewygodne. Lubie je chociażby przez wzgląd na to że nie odznaczają się na pupie podczas noszenia spodni. Nie przeszkadza mi nic i jest mi bardzo wygodnie
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:04   #138
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

O już wiem!

Często dziewczyny wolą chodzić do ginekologa faceta gdyż jest bardziej delikatny.O kobietach słyszałem że są jakieś brutalne."Już nigdy więcej nie pójdę do kobiety ginia".Co takiego strasznego robią facetki? Tylko konkrety proszę-tarmoszą pochwę? Mają obleśne teksty?

Wysłane z mojego HUAWEI Y360-U61 przy użyciu Tapatalka
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 18:11   #139
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
O już wiem!

Często dziewczyny wolą chodzić do ginekologa faceta gdyż jest bardziej delikatny.O kobietach słyszałem że są jakieś brutalne."Już nigdy więcej nie pójdę do kobiety ginia".Co takiego strasznego robią facetki? Tylko konkrety proszę-tarmoszą pochwę? Mają obleśne teksty?

Wysłane z mojego HUAWEI Y360-U61 przy użyciu Tapatalka

Tarmoszą pochwe?? Masz pojęcie na czym polega badanie ginekologiczne? Polega na włożeniu wziernika do pochwy i oglądaniu szyjki macicy, oraz włożenia do środka palca przy jednoczesnym uciskaniu podbrzusza 2 ręką. Może niektóre kobiety robią to dosyć mocno i brutalnie ale ja się z tym szczerze mówiąc nie spotkałam. Bardziej powiedziałabym że starsi ginekolodzy, często ordynatorzy na jakich oddziałach robią to najbardziej brutalnie i rutynowo. A jakby ktokolwiek z lekarzy, czy to kobieta czy mężczyzna pozwalał sobie na niewybredne teksty, to gwarantuje że długo by sobie gabineciku nie poprowadził, zwłaszcza prywatnego.

Nikt jednakże nie tarmosi pochwy.... Bo i po co?
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 18:15   #140
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Dokładnie tak, moja ostatnia pani ginekolog najpierw stwierdziła, że przez mój tłuszcz mnie nie zbada bo i tak nic nie wyczuje, potem wpakowała swoje paluchy tak na chama że mój krzyk bólu było słychać na korytarzu, a na koniec dodała że mój problem z którym do niej przyszłam (który skutkował comiesięcznymi bólami) nie jest problemem bo inne kobiety mają gorsze problemy, jak boli to trudno. Więc tak, kobiety ginekolożki są brutalne, facet jakoś potrafił w jedną wizytę mi pomóc i obyło się bez bólu i dogryzania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 07:04   #141
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, moja ostatnia pani ginekolog najpierw stwierdziła, że przez mój tłuszcz mnie nie zbada bo i tak nic nie wyczuje, potem wpakowała swoje paluchy tak na chama że mój krzyk bólu było słychać na korytarzu, a na koniec dodała że mój problem z którym do niej przyszłam (który skutkował comiesięcznymi bólami) nie jest problemem bo inne kobiety mają gorsze problemy, jak boli to trudno. Więc tak, kobiety ginekolożki są brutalne, facet jakoś potrafił w jedną wizytę mi pomóc i obyło się bez bólu i dogryzania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie byłam nigdy u kobiety ginekologa, nie wypowiem się ale przypomniała mi się inna sytuacja jak przeczytałam o tłuszczu. Miałam zabieg w znieczuleniu ogólnym w wieku 17 lat i owszem, miałam kilka kilogramów nadwagi ale nie byłam jakaś wybitnie gruba. Starutka zasuszona pani anestezjolog wzrostu może 150 cm 7 razy próbowała trafić mi igłą w żyłę na dłoni i jej to nie wychodziło. Porobiła mi tylko siniaki. Stwierdziła że to moja wina bo mam tłuste ręce. W ogóle na moje "dzień dobry" odpowiedziała "o, pączuszek" także ten. Nom. Miło wspominam.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 20:11   #142
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Niektórzy nie powinni być lekarzami
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 17:49   #143
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Czy zgodnie z tą logiką powinienem w razie problemów iść do urologa-kobiety bo będzie bardziej delikatna?

Wysłane z mojego HUAWEI Y360-U61 przy użyciu Tapatalka
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 09:41   #144
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Czy zgodnie z tą logiką powinienem w razie problemów iść do urologa-kobiety bo będzie bardziej delikatna?

Wysłane z mojego HUAWEI Y360-U61 przy użyciu Tapatalka
Powinieneś iść do lekarza który ci odpowiada bez względu na jego płeć. Płeć nie powoduje że ktoś jest dobrym lekarzem.

Jak szukałam ginekologa to nie myślałam "zapiszę się do pierwszego lepszego ginekologa - faceta bo będzie delikatniejszy niż kobieta". Pytałam znajomych i szukałam opinii w internecie żeby znaleźć takiego który będzie dobrym specjalistą i ma właściwe dla mnie poglądy czyli nie przepisuje antykoncepcji czy leków bez badań i czy w ogóle otrzymam od niego antykoncepcję hormonalną, a nie wykład o tym że antykoncepcja to zło.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 23:31   #145
201801161104
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 135
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_...y)?wprov=sfsi1


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Jest bardzo niedobrym słowem i ordynarnym wulgaryzmem.Nie rozumiem jak można używać tego słowa w przestrzeni publicznej,to tak samo jakbym mowił "chujek" albo "kutasek".Jest taka książka "Wielka księga cipek"-dziwię się jak wydawca mógł zaakceptować taki tytuł w książce dla dzieci.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Kutas_(element_ozdobny)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201801161104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 15:33   #146
powerbank
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Mam jeszcze jedno pytanie odośnie wielkości/głębokości pochwy.Żeby nie było że uogólniam ale czy wy dziewczyny widzicie jakąś zależność między wzrostem czy wielkością bioder,tyłka a wielkością pochwy? Na logikę rzecz biorąc drobne blondynki o wzroście 150 cm powinny mieć mniejsze i ciaśniejsze pochwy,a modelki metr osiemdziesiąt czy koszykarki będą miały większe.Jakoś średnio mi się widzi żeby drobna kobieta brała po same jądra 22 cm penisa.Z kolei dla takiej Joanny Liszowskiej czy Sigourney Weaver(duże kobiety) 22 cm to może wręcz być mało.Czy na swoim przykładzie widzicie jakąś zależność?
powerbank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 16:21   #147
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez powerbank Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie odośnie wielkości/głębokości pochwy.Żeby nie było że uogólniam ale czy wy dziewczyny widzicie jakąś zależność między wzrostem czy wielkością bioder,tyłka a wielkością pochwy? Na logikę rzecz biorąc drobne blondynki o wzroście 150 cm powinny mieć mniejsze i ciaśniejsze pochwy,a modelki metr osiemdziesiąt czy koszykarki będą miały większe.Jakoś średnio mi się widzi żeby drobna kobieta brała po same jądra 22 cm penisa.Z kolei dla takiej Joanny Liszowskiej czy Sigourney Weaver(duże kobiety) 22 cm to może wręcz być mało.Czy na swoim przykładzie widzicie jakąś zależność?
Nie ma związku. Ja mam 157 cm, waga w normie, biodra raczej w normie (ni szerokie, ni wąskie) i pochwę mam dość długą, ale wąską. Jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś miał za długiego, za grubego owszem.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 20:12   #148
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

1. podczas kąpieli nie wpływa nic.
3. niewiele czasu potrzeba. To w dużej mierze zależy co partner robi
4.nie, bez przyczyny nie. Spodnie nie przemakają, autorze.. z tymi nocnymi orgazmami bywa różnie, czasem się zdarzą.
5.Nie boli. Czuć po prostu suchość. Ale jak partner się postara, to nie ma mowy o suchości.
6. Nie jest bardzo mokro, szczególnie jak stosuje się tampony.
7. nie wiem, nie próbowałam.
8. Nie wiem ile maksymlnie cm, nie mierzyłam nigdy partnera. Zawsze cały wchodzi.
9.jeśli stringi są odpowiednio dopasowane, to są bardzo wygodne.

__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 09:02   #149
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Może dałoby się zauważyć jakąś niewielką różnicę gdyby kobieta była absurdalnie wysoka (grubo powyżej 2 m) ale przeciętne kobiety mają podobne pochwy. Kobieta o wzroście 1,50 i 1,80 może mieć podobnej wielkości nos czy uszy więc czemu pochwa miałaby rosnąć proporcjonalnie ze wzrostem? Wielkość bioder czy tyłka nie ma też żadnego znaczenia no bo jak mogłaby mieć? Inna sprawa że pochwa potrafi się sporo rozciągnąć więc jeśli się chce to można w niej zmieścić naprawdę spore rzeczy. Ludzie uprawiają fisting wiec czemu drobna pani o wzroście 150 cm nie miałaby zmieścić w sobie dużego penisa jeśli tylko chce? Tak samo można spotkać bardzo wysoką kobietę która wcale nie przepada za wielkimi penisami bo odczuwa w trakcie seksu dyskomfort. Dużo zależy od preferencji, na pewno nie od wzrostu, tuszy czy wielkości tyłka.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 11:43   #150
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kilka dziwnych pytań o pochwę ;-)

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Może dałoby się zauważyć jakąś niewielką różnicę gdyby kobieta była absurdalnie wysoka (grubo powyżej 2 m) ale przeciętne kobiety mają podobne pochwy. Kobieta o wzroście 1,50 i 1,80 może mieć podobnej wielkości nos czy uszy więc czemu pochwa miałaby rosnąć proporcjonalnie ze wzrostem? Wielkość bioder czy tyłka nie ma też żadnego znaczenia no bo jak mogłaby mieć? Inna sprawa że pochwa potrafi się sporo rozciągnąć więc jeśli się chce to można w niej zmieścić naprawdę spore rzeczy. Ludzie uprawiają fisting wiec czemu drobna pani o wzroście 150 cm nie miałaby zmieścić w sobie dużego penisa jeśli tylko chce? Tak samo można spotkać bardzo wysoką kobietę która wcale nie przepada za wielkimi penisami bo odczuwa w trakcie seksu dyskomfort. Dużo zależy od preferencji, na pewno nie od wzrostu, tuszy czy wielkości tyłka.
Powiem więcej, kobiety maja zazwyczaj podobne wymiary miednicy wahania przeciętnych wymiarów to +/-1 cm. Oczywiście pochwa się rozciąga, ale te 30 cm różnicy we wzroście nie kumuluje się tylko w miednicy, jeszcze są kości długie kończyny dolnej i kręgi.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ofc chodzi mi o miednice kostną, w "wizualnie" dużej miednicy liczą się tez mięśnie i tkanka tłuszczowa.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 20:47:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.