Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-31, 07:54   #1381
Orillo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 30
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Tak napisałaś, małymi krokami, nie wywierając presji i wspierająca faceta można wszystko zdziałać. Jest dużo sposobów na przedłużenie stosunku, także przedwczesny wytrysk nie jest wyrokiem dla kobiety.
Orillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 16:27   #1382
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Stosował ktoś może tabletki Orgasm Control albo Climax Control? Czy wiecie czy to działa?
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 20:15   #1383
magdajon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Mój mąż stosował. Przez dłuższy czas nie radził sobie z przedwczesnym wytryskiem. Odkąd stosuje climax jest dużo lepiej.
magdajon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 15:03   #1384
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
opadający mały penis

Witam, ostatnio poznałam fajnego chłopaka. Ja mam 22 on 24 lata oboje jesteśmy już doświadczeni. Znamy się miesiąc, wszystko się między nami super układa, spotykamy się i od niedawna (jakieś 8 razy) uprawiamy sex. Wszystko byłoby super bo jest to naprawdę wspaniały człowiek, ale ja z nim nie dochodzę.

Zacznę od tego, że ze swoim wcześniejszym partnerem potrafiłam dojść prawie za każdym razem. Dochodziłam podczas stosunku waginalnego, analnego jak i od palca. Jeśli chodzi o sex to dochodzę tylko i wyłącznie w pozycji ja na górze, kiedy to ja mam władze i mogę zrobić tak jak mi jest dobrze.

Pierwsza kwestia to to, że jego penis jest mały i wąski i tu o ile jest w pełnym wzwodzie nie jest najgorzej. Jak jest twardy czuje że mogłabym dojść, chociaż musiałabym się na pewno bardziej pomęczyć, no ale tego raczej zmienić się nie da chociaż zachwycona nie jestem, a nakładki nie wchodzą w grę bo to musiałoby być dla niego bardzo przykre.

Druga i to bardzo poważna kwestia - jego penis opada podczas stosunku. Nie kochamy się w prezerwatywach, nie używamy żelu (ja bardzo się mocze naturalnie). Przy grze wstępnej stoi jak szalony, a gdy już dojdzie do stosunku to przez chwilę jest ok, a później czar pryska i ja nie czuje nic, jego penis robi się gumowy. Przerywamy co chwilę bo sex nie sprawia mi przyjemności. Wygląda to tak:
chwila sexu - on się zmęczy - opada mu - ja nic nie czuje - robię mu loda- staje mu - chwila sexu - znowu opada i tak ciągle. Nie dość ze jego wielkość nie jest jakaś super zadowalająca to jeszcze ten fakt. Nie wiem co jest grane. Widzę, że on podczas sexu bardzo się męczy. Nigdy nie udawałam i nie chce tego robić dlatego mowie mu ze go nie czuje, nie chce kłamać i oszukiwać, bo to powodowałoby u mnie jedynie frustrację. Zauważyłam także, że gdy kochamy się pierwszy raz to jest ciut lepiej - mniej razy zdarzy się że opada. Gdy robimy to drugi raz np. po 1h przerwy widzę, że on się szybko męczy, ewidentnie ma problemy z dojściem, co chwilę mu opada. Dodam, że nie meczę go tym tematem. Jestem w tych sprawach bardzo delikatna bo wiem jakie to ważne dla mężczyzny.

Trzecia kwestia to to, że nie osiągam ze stosunku przyjemności. Gra wstępna jest słaba, chociaż za to go nie przekreślam, bo wiem, że musi się mnie nauczyć. Każda kobieta jest inna. Widzę że on się stara, ja udzielam mu wskazówek. Jestem kobietą, która wie czego chce. Lubie ostry szybki sex. Wiem jak facet ma mi robić, żebym mogła osiągnąć przyjemność. Tu widzę lekkie postępy i z każdą grą wstępną jest lepiej.

Rozmawiałam z nim na ten temat, mówiłam mu że mało czuje, wie że ja nie dochodzę. Nie wspominałam o opadającym penisie bo czuje że by go to zrujnowało - sam przecież widzi co jest. Nie wiem co jest tego powodem. Pytałam go nawet czy może ja jestem za luźna i mnie nie czuje, jednak zaprzeczył - powiedział że czuje mnie dobrze i że jak pierwszy raz we mnie wszedł zdziwił się jaka jestem ciasna. Potrafię go również zadowolić ustami i nie ma wtedy problemów z dojściem.

Sex jest dla mnie bardzo ważną rzeczą w związku. Nie wiem co mam robić, z jednej strony jest ideałem (charakter zachowanie), a z drugiej takie coś w łóżku. Nie tracę nadziei i podchodzę do sexu normalnie - pragnę go i chcę z nim to robić, ale po wszystkim czuje się bardzo sfrustrowana całą sytuacją.. Ostatnio byłam na nim i czułam ze mogłabym dojść i co sie stało ? opadł. Przez to wszystko tracę ochotę. Jestem atrakcyjną dziewczyną i wiem że bardzo mu się podobam - to on o mnie zabiegał od początku. Wiem, że nie będę mogła być z kimś, z kim nie osiągam satysfakcji seksualnej bo taki związek nie ma przyszłości, ale chciałabym dać mu szanse.

Znamy się krótko, dlatego jest mi głupio rozmawiać z nim o tym problemie. Nie chce powiedzieć mu - słuchaj idź do lekarza bo Ci opada. Jestem trochę załamana całą tą sytuacją. Poradźcie mi co powinnam zrobić w tej sytuacji. Może któryś z Panów miał podobny problem ?
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 20:52   #1385
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: opadający mały penis

Moim zdaniem problem może mieć wielorakie podłoże. Napisałaś, że Twój Mężczyzna szybko się w trakcie męczy. Może zwyczajnie chodzi o kiepską kondycję? Cy uprawia jakiś sport? W jego wieku godzinne bzykanko nie powinno być problemem! W trakcie podniecenie raczej narasta więc erekcja też się polepsza.(tak jest u mnie). Może się źle odżywia? Może także być to sprawa psychologii - zdaje sobie sprawę z problemu i stres powoduje, że erekcja się osłabia, bo ma to gdzieś ,,z tyłu głowy". Niebieskich tabletek na razie nie sugeruję, ale jakaś suplementacja ?
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 22:39   #1386
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: opadający mały penis

Być może nie dobraliście się budową. Mówisz, że jego penis jest wąski i dość mały, a Ty szybko robisz się mocno mokra. W rezultacie on może nie czuć tarcia i dlatego opada.
Również proponowałabym poprawę kondycji, jakieś suplementy dla mężczyzn. Ćwiczenie mięśni kegla też by mogło pomóc oraz seks w innych pozycjach.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 10:16   #1387
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: opadający mały penis

Regularnie nie ćwiczy, aczkolwiek raz w tygodniu chodzi na kosza z chłopakami. budowę ma raczej normalną. Nie ma nadwagi, ale mięśni też nie widać. Jest jakiś mały tłuszczyk na brzuchu. Suplementy ok tylko jak mam mu to zaproponować, żeby nie czuł się urażony bo to bardzo delikatna sprawa? chodzi o zwykłe kompleksy witamin, czy raczej bezpośrednio dla mężczyzn ?

Co do jego odżywiania to je całkiem dobrze. Wcina zdrowe rzeczy, nie je słodyczy i masła bo chce zrzucić kilka kg i od maja ma zacząć chodzić na siłownie. Pali jednak papierosy, ale nie wiem czy to ma aż taki wpływ na potencje u osoby w tak młodym wieku, zwłaszcza że nie pali ich bardzo dużo - paczka na dzień czasem na półtora dnia.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 10:24   #1388
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: opadający mały penis

Cytat:
Napisane przez Martaxdeee Pokaż wiadomość
Pali jednak papierosy, ale nie wiem czy to ma aż taki wpływ na potencje u osoby w tak młodym wieku, zwłaszcza że nie pali ich bardzo dużo - paczka na dzień czasem na półtora dnia.
To nie jest bardzo dużo??
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 11:49   #1389
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: opadający mały penis

Paczka dziennie to bardzo dużo i może mieć wpływa na erekcje
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:29   #1390
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: opadający mały penis

Cytat:
Napisane przez Martaxdeee Pokaż wiadomość
Regularnie nie ćwiczy, aczkolwiek raz w tygodniu chodzi na kosza z chłopakami. budowę ma raczej normalną. Nie ma nadwagi, ale mięśni też nie widać. Jest jakiś mały tłuszczyk na brzuchu. Suplementy ok tylko jak mam mu to zaproponować, żeby nie czuł się urażony bo to bardzo delikatna sprawa? chodzi o zwykłe kompleksy witamin, czy raczej bezpośrednio dla mężczyzn ?

Co do jego odżywiania to je całkiem dobrze. Wcina zdrowe rzeczy, nie je słodyczy i masła bo chce zrzucić kilka kg i od maja ma zacząć chodzić na siłownie. Pali jednak papierosy, ale nie wiem czy to ma aż taki wpływ na potencje u osoby w tak młodym wieku, zwłaszcza że nie pali ich bardzo dużo - paczka na dzień czasem na półtora dnia.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to raczej te, które angażują dolne partie mięśni. Kosz jest całkiem niezły jeśli nie polega tylko na staniu i rzucaniu piłką. Z suplementów poszukałbym jednak ,,dla facetów" to w końcu żaden wstyd. Kombinacja L-argininy z ekstraktami ziołowymi jest absolutnie bezpieczna dla zdrowia i nie uzależnia. Fajki? No może nie uziemiają wzwodu totalnie, ale i nie są viagrą
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:33   #1391
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: opadający mały penis

Cytat:
Napisane przez Martaxdeee Pokaż wiadomość
Regularnie nie ćwiczy, aczkolwiek raz w tygodniu chodzi na kosza z chłopakami. budowę ma raczej normalną. Nie ma nadwagi, ale mięśni też nie widać. Jest jakiś mały tłuszczyk na brzuchu. Suplementy ok tylko jak mam mu to zaproponować, żeby nie czuł się urażony bo to bardzo delikatna sprawa? chodzi o zwykłe kompleksy witamin, czy raczej bezpośrednio dla mężczyzn ?

Co do jego odżywiania to je całkiem dobrze. Wcina zdrowe rzeczy, nie je słodyczy i masła bo chce zrzucić kilka kg i od maja ma zacząć chodzić na siłownie. Pali jednak papierosy, ale nie wiem czy to ma aż taki wpływ na potencje u osoby w tak młodym wieku, zwłaszcza że nie pali ich bardzo dużo - paczka na dzień czasem na półtora dnia.
L- argininę niech bierze jest m.in. dla osób uprawiających sport i na kłopoty z erekcją przy okazji Palenie paczki fajek na dzień i lekka nadwaga też na pewno wpływa na kondycję, może ma jakąś ukrytą wadę serca, albo jest obciążony genetycznie chorobami związanymi z układem krwionośnym i stąd ta szybka męczliwość? Stres pewnie też swoje robi skoro przy grze wstępnej mu stoi, może wcale nie jest taki doświadczony jak powiedział i wcześniejsza "jazda na ręcznym" uwrażliwiła go na inne bodźce dlatego podczas normalnego stosunku jest problem.
Swoją drogą palenie tragicznie wpływa na żyły i naczynia krwionośne. Znam przypadek zatkanych żył i zawału w wieku 32 lat(!) także dobrze by było żeby rzucił ten paskudny nałóg
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 16:28   #1392
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: opadający mały penis

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
L- argininę niech bierze jest m.in. dla osób uprawiających sport i na kłopoty z erekcją przy okazji Palenie paczki fajek na dzień i lekka nadwaga też na pewno wpływa na kondycję, może ma jakąś ukrytą wadę serca, albo jest obciążony genetycznie chorobami związanymi z układem krwionośnym i stąd ta szybka męczliwość? Stres pewnie też swoje robi skoro przy grze wstępnej mu stoi, może wcale nie jest taki doświadczony jak powiedział i wcześniejsza "jazda na ręcznym" uwrażliwiła go na inne bodźce dlatego podczas normalnego stosunku jest problem.
Swoją drogą palenie tragicznie wpływa na żyły i naczynia krwionośne. Znam przypadek zatkanych żył i zawału w wieku 32 lat(!) także dobrze by było żeby rzucił ten paskudny nałóg
To, że stoi przy grze wstępnej to chyba normalne i jak najbardziej pożądane. Mają tak również naprawdę doświadczeni faceci. Problem tu w tym, że podczas ,,pełnej" akcji jest problem z utrzymaniem tego, co może mieć jak wyżej pisałem wielorakie podłoże. Zawsze jest jeszcze seksuolog i jeśli obojgu Wam zależy i macie dojrzałe podejście, nie krępuj się tego zasugerować. Nie powinien się obrażać tylko wziąć byka za rogi i załatwić temat po męsku.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 09:29   #1393
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: opadający mały penis

Dziękuję wszystkim za rady poczekam jeszcze chwilę, bo tak sobie myślę, że może być to stres- nowa atrakcyjna osoba, wie że nie dochodzę, może nie chce mnie zawieźć itp. i jeśli nic się nie zmieni wyślę go do lekarza.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 11:08   #1394
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: opadający mały penis

Dokładnie
Miesiąc i 8 bzykanek to znowuż nie tak dużo. Może potrzebuje jeszcze ,,dotarcia się" z tobą. Może spróbujcie przed walnąć 1-2 lampki wina lub równoważną ilość innego alk. (tylko nie więcej, bo będzie odwrotny efekt). To powinno pomóc mu się rozluźnić. W swojej łóżkowej ,,karierze" też miałem takie ze 2 epizody, że Wacław nie chciał do końca należycie współpracować, co spowodowało że przez jakieś 2 tyg. miałem zwrotną blokadę na zasadzie natręctwa:,,A co będzie jak znowu się zbiesi?" Nic tylko głowa!!!. Kiedy poddałem się spontanowi i pozwoliłem pochłonąć emocjom cała sprawa w moment wróciła do normy.
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-04-27 o 18:57
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 12:22   #1395
Marrtuucha84
Przyczajenie
 
Avatar Marrtuucha84
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Przechodziłam to samo ze swoim chłopakiem....Jednak jego kolega ma sex shop to dał mu jakieś tabletki na spróbowanie.
Opakowanie biało niebieskie chyba total men czy jakoś tak.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-10 o 08:22 Powód: reklama
Marrtuucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:27   #1396
201705080941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Penis opada...

Sypiamy ze sobą parę miesięcy, był tylko seks oralny. W jego trakcie chłopakowi penis często opada, na zasadzie, że ja tam sobie liżę, wyciągam z ust na chwilę i momentalnie robi się z niego galaretka, a po chwili znowu jest bardziej twardy. Nie wiem czy są jakieś poziomy erekcji, ale obecny TŻ nigdy nie miał ani w połowie takiej twardej erekcji jak mój ex.
Jest jak jest, próbowaliśmy zaliczyć seks klasyczny. Po nałożeniu gumki opadł, była za duża. Następnym razem kupiliśmy mniejsze - ten sam problem. Potem spróbowaliśmy tych bez lateksu - TŻ mówił, że na jeźdźca jego penis wszedł na chwilę, ale ja nic nie czułam.
Papierochy rzucił, alko sporadycznie, dieta straszna, trochę stresu, ale przecież nie da się zrzucić takich problemów w 100% na dietę. Urolog powiedział, żeby chodził z odsłoniętą skórką - zrezygnował, bo za bardzo bolało. Ja na tabletki nie mam ochoty - boję się ciąży, mam problemy zdrowotno-jedzeniowe, mam często biegunki, nie sądzę, nie wchłonie się jedna tabletka i po imprezie.
Nie mam szczególnego parcia na klasyczny seks, ale chciałabym kiedyś go zaliczyć. TŻ ma małego penisa, kiepską erekcję i na moje pytanie, czy chce coś z tym zrobić, mówi, że "poprzednia partnerka była zadowolona". Z nią seks był bez gumki i zawsze ona na górze.
I do dziś mu zostało tak, że jak próbowaliśmy te kilka razy, to chciał, żebym ja była na górze i próbowała włożyć w siebie miękkiego penisa... a ja tak nie chcę. Nie wiem już co robić.
201705080941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 07:28   #1397
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Penis opada...

Cytat:
Napisane przez quetrolopo Pokaż wiadomość
Sypiamy ze sobą parę miesięcy, był tylko seks oralny. W jego trakcie chłopakowi penis często opada, na zasadzie, że ja tam sobie liżę, wyciągam z ust na chwilę i momentalnie robi się z niego galaretka, a po chwili znowu jest bardziej twardy. Nie wiem czy są jakieś poziomy erekcji, ale obecny TŻ nigdy nie miał ani w połowie takiej twardej erekcji jak mój ex.
Jest jak jest, próbowaliśmy zaliczyć seks klasyczny. Po nałożeniu gumki opadł, była za duża. Następnym razem kupiliśmy mniejsze - ten sam problem. Potem spróbowaliśmy tych bez lateksu - TŻ mówił, że na jeźdźca jego penis wszedł na chwilę, ale ja nic nie czułam.
Papierochy rzucił, alko sporadycznie, dieta straszna, trochę stresu, ale przecież nie da się zrzucić takich problemów w 100% na dietę. Urolog powiedział, żeby chodził z odsłoniętą skórką - zrezygnował, bo za bardzo bolało. Ja na tabletki nie mam ochoty - boję się ciąży, mam problemy zdrowotno-jedzeniowe, mam często biegunki, nie sądzę, nie wchłonie się jedna tabletka i po imprezie.
Nie mam szczególnego parcia na klasyczny seks, ale chciałabym kiedyś go zaliczyć. TŻ ma małego penisa, kiepską erekcję i na moje pytanie, czy chce coś z tym zrobić, mówi, że "poprzednia partnerka była zadowolona". Z nią seks był bez gumki i zawsze ona na górze.
I do dziś mu zostało tak, że jak próbowaliśmy te kilka razy, to chciał, żebym ja była na górze i próbowała włożyć w siebie miękkiego penisa... a ja tak nie chcę. Nie wiem już co robić.
Jeśli nie wykluczasz hormonów to może plastry antykoncepcyjne? Nie mają na nie wpływu biegunki. Będziesz mogła sprawdzić czy bez gumek jest lepiej, tak jak twierdzi.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:08   #1398
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Penis opada...

Cytat:
Napisane przez quetrolopo Pokaż wiadomość
Urolog powiedział, żeby chodził z odsłoniętą skórką - zrezygnował, bo za bardzo bolało. ..na moje pytanie, czy chce coś z tym zrobić, mówi, że "poprzednia partnerka była zadowolona".
To miałby mały problem jakby go obrzezać teraz. Kwestia przyzwyczajenia, ale chyba komuś nie zależy.

Looooool. Zaczęłabym się tarzać po dywanie po takim tekście.

Dla mnie koleś lekko gburowaty. Jeśli Ci zależy to spróbuj plastrów lub krążków.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 11:48   #1399
anielaaaa
Przyczajenie
 
Avatar anielaaaa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Penis opada...

Cytat:
Napisane przez quetrolopo Pokaż wiadomość
Sypiamy ze sobą parę miesięcy, był tylko seks oralny. W jego trakcie chłopakowi penis często opada, na zasadzie, że ja tam sobie liżę, wyciągam z ust na chwilę i momentalnie robi się z niego galaretka, a po chwili znowu jest bardziej twardy. Nie wiem czy są jakieś poziomy erekcji, ale obecny TŻ nigdy nie miał ani w połowie takiej twardej erekcji jak mój ex.
Jest jak jest, próbowaliśmy zaliczyć seks klasyczny. Po nałożeniu gumki opadł, była za duża. Następnym razem kupiliśmy mniejsze - ten sam problem. Potem spróbowaliśmy tych bez lateksu - TŻ mówił, że na jeźdźca jego penis wszedł na chwilę, ale ja nic nie czułam.
Papierochy rzucił, alko sporadycznie, dieta straszna, trochę stresu, ale przecież nie da się zrzucić takich problemów w 100% na dietę. Urolog powiedział, żeby chodził z odsłoniętą skórką - zrezygnował, bo za bardzo bolało. Ja na tabletki nie mam ochoty - boję się ciąży, mam problemy zdrowotno-jedzeniowe, mam często biegunki, nie sądzę, nie wchłonie się jedna tabletka i po imprezie.
Nie mam szczególnego parcia na klasyczny seks, ale chciałabym kiedyś go zaliczyć. TŻ ma małego penisa, kiepską erekcję i na moje pytanie, czy chce coś z tym zrobić, mówi, że "poprzednia partnerka była zadowolona". Z nią seks był bez gumki i zawsze ona na górze.
I do dziś mu zostało tak, że jak próbowaliśmy te kilka razy, to chciał, żebym ja była na górze i próbowała włożyć w siebie miękkiego penisa... a ja tak nie chcę. Nie wiem już co robić.
Mam wrażenie, że Twój chłopak nie wie, albo boi się powiedzieć, co go podnieca. Ponadto, Twój opis seksu oralnego nie brzmi zbyt zachęcająco. Spróbuj na przykład:
- obejrzeć z nim pornosa - będziesz mogła obserwować moment w którym się najbardziej podnieci
- zamiast seksu oralnego, spróbuj hiszpana albo zwykłego ocierania się
- zatańcz przed nim w skąpym ubraniu
- może nieco pewności doda mu nakładka na penisa, która trochę go wydłuży, a do tego prezerwatywę nakłada się na nakładkę, a nie na penisa, przykładowa nakładka: https://lukardis.pl/pl/p/Nasadka-Na-...C-Wypustki/173
- a jeśli nie nakładka, to wypróbujcie taki pierścionek na penisa: https://lukardis.pl/pl/p/Pierscien-C...ck-B-Swish/420 - wibruje, pieści i Ciebie i jego, fajna sprawa

Edytowane przez anielaaaa
Czas edycji: 2017-05-04 o 11:51
anielaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 20:38   #1400
wskokowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 10
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Według mnie z takimi problemami warto iść do lekarza
wskokowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:31   #1401
sophia87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Szczerze mogę Ci polecić zmiane gry wstępnej i pamiętajcie o tym. Moj facet miał problem z erekcją, naprawdę czasami już miałam dość, ale razem pogadaliśmy i szukaliśmy rozwiązania, bo jednak seks to ma byc przyjemność, u nas wybor padl na maksona, jes bez recepty u nas pomógł on. W dodatku moze wart pomyslec nie tylko o grze wstepienj, ale i moze jakis zmianach? Np seksu w kuchni zupelnie inne wrazenia
sophia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:46   #1402
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Dokładnie, próbujcie zmian i różnych wariacji, albo po prostu ... zostaw go na tydzień, niech jego penis poczeka z tydzień na seks - poziom hormonów powinien się wyregulować i powinien chodzić z erekcją 24/h jak zwierze.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 15:34   #1403
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Powiedzcie co jeszcze możemy zrobić?
Mój chłopak ma grubego penisa, ja jestem raczej ciasna. Często jest nam ciężko zacząć stosunek przez ból, ale potem już idzie bez tego typu problemów. Kłopot zaczyna się w trakcie, ponieważ jestem z typu bardzo mokrych kobiet. Mimo tego, że jestem ciasna, staram się używać mięśni to w trakcie penis opada. Jeszcze gorzej jest, gdy próbujemy używać prezerwatyw (niestety nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej). Często musimy skończyć w trakcie, bez finału żadnej ze stron...
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 16:40   #1404
sybreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 55
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Powiedzcie co jeszcze możemy zrobić?
Mój chłopak ma grubego penisa, ja jestem raczej ciasna. Często jest nam ciężko zacząć stosunek przez ból, ale potem już idzie bez tego typu problemów. Kłopot zaczyna się w trakcie, ponieważ jestem z typu bardzo mokrych kobiet. Mimo tego, że jestem ciasna, staram się używać mięśni to w trakcie penis opada. Jeszcze gorzej jest, gdy próbujemy używać prezerwatyw (niestety nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej). Często musimy skończyć w trakcie, bez finału żadnej ze stron...
Ja bym zrobił tak:
Penis opada - próbuję go od razu postawić ręką.
1. Udaje się - problem jest z tym, jak on odbiera doznania.
2. Nie udaje się w miarę sprawnie - problem natury psychicznej.
sybreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:11   #1405
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez sybreed Pokaż wiadomość
Ja bym zrobił tak:
Penis opada - próbuję go od razu postawić ręką.
1. Udaje się - problem jest z tym, jak on odbiera doznania.
2. Nie udaje się w miarę sprawnie - problem natury psychicznej.
Udaje się, ręką zawsze stawia się go z powrotem, tylko ile można? :P
No i chcielibyśmy używać prezerwatyw, a tutaj nie ma opcji i nie wiem na jaką antykoncepcje jesteśmy skazani... chyba na żadną. Chemiczna wycofana z polskiego rynku, od prezerwatyw opada, a hormonów nie mogę...
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:16   #1406
sybreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 55
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

edit

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Udaje się, ręką zawsze stawia się go z powrotem, tylko ile można? :P
No to może działa na niego tylko pewien konkretny rodzaj stymulacji, którego nie ma podczas seksu? Jak u niego z masturbacją?
sybreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:26   #1407
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Udaje się, ręką zawsze stawia się go z powrotem, tylko ile można?
No i chcielibyśmy używać prezerwatyw, a tutaj nie ma opcji i nie wiem na jaką antykoncepcje jesteśmy skazani... chyba na żadną. Chemiczna wycofana z polskiego rynku, od prezerwatyw opada, a hormonów nie mogę...
Twój facet się za często nie masturbuje? Miałam kiedyś podobny problem z facetem i to było to...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:32   #1408
sybreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 55
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Twój facet się za często nie masturbuje? Miałam kiedyś podobny problem z facetem i to było to...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Za często to jeszcze nie problem. Nawet gdyby masturbował się po razie każdego dnia, gdy nie uprawiają seksu, to powinno być w porządku.
Kwiestia JAK się masturbuje. Jeżeli zawsze podobnie i szybko, to tu może być źródło problemu.
sybreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 17:47   #1409
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Tak, masturbuje się zawsze tak samo, ręką i tyle. Rozmawialiśmy na ten temat i 2 miesiące temu zaczął się ograniczać (na razie mieszkamy daleko od siebie, widzimy się tydzień co miesiąc). Nie wiecie ile czasu potrzeba żeby się odzwyczaić od danych bodźców?
Kiedyś masturbował się codziennie, nawet parę razy, teraz 2-3 razy w tygodniu.
I czy jest szansa na używanie prezerwatyw, gdy uporamy się z masturbacją?
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 18:26   #1410
sybreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 55
Dot.: Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorcz

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Tak, masturbuje się zawsze tak samo, ręką i tyle. Rozmawialiśmy na ten temat i 2 miesiące temu zaczął się ograniczać (na razie mieszkamy daleko od siebie, widzimy się tydzień co miesiąc). Nie wiecie ile czasu potrzeba żeby się odzwyczaić od danych bodźców?
Kiedyś masturbował się codziennie, nawet parę razy, teraz 2-3 razy w tygodniu.
I czy jest szansa na używanie prezerwatyw, gdy uporamy się z masturbacją?
Parę razy dziennie to było za dużo. Organizm mężczyzny nie potrzebuje tak często rozładować napięcia i taka częstotliwość musiała wynikać z tego, że podświadomie próbował sobie coś rekompensować tą masturbacją (to tak jak z jedzeniem słodyczy parę razy dziennie).
2-3 razy w tygodniu, gdy cały czas jesteście osobno, jest spoko. Nie trzeba tego zmieniać.

Niech pozwoli sobie podczas masturbacji na chwilę relaksu. Zamiast porno (jeśli ogląda) niech włączy muzykę relaksacyjną. Niech weźmie żel intymny (albo użyje śliny) i niech masuje żołądź z różnych stron. Od takiego spokojnego dotykania prawdopodobnie nie będzie miał orgazmu, ale niech tak popróbuje i jak się wczuje, to powinno mu to pozwolić wydłużyć czas masturbacji, stale utrzymując erekcję. Po chwili może powrócić do swojego sposobu na masturbację, ale jak będzie bliżej orgazmu, niech znów uspokoi. Powinno to wyczulić jego uwagę na inne bodźce niż te, do których jest przyzwyczajony.

Ogólnie powinien zacząć dostarczać sobie nowych bodźców, nie takich które nieuchronnie doprowadzą go do orgazmu, ale takich, które będą miały na celu wydłużenie czasu erekcji.

Ile to może trwać - niestety nie wiem. Ale w tym kierunku bym szedł. Później z prezerwatywą nie powinno być problemów.
sybreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 04:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.