MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaka długość penisa jest najlepsza?
poniżej 10 cm 0 0%
między 10 cm a 12 cm 1 1,69%
między 12 cm a 14 cm 6 10,17%
między 14 cm a 16 cm 18 30,51%
między 16 cm a 18 cm 13 22,03%
między 18 cm a 20 cm 12 20,34%
powyżej 20 cm 9 15,25%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-30, 12:57   #811
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Studentini Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu panie Frezja, blondHair1, aKatia używacie obelg wobec mnie. Czy napisałem dla was coś niewygodnego?
Niestety fakty są takie jakie są - wagina się rozciąga i choćbyście nazywały mnie trollem, niedouczonym gimnazjalistą, czy odnosiły się do moich rozmiarów nic tego nie zmieni.

@Frezja jakie znaczenie ma czy to jest główka dziecka czy ręka czy jakikolwiek inny przedmiot? Przecież nie o rodzaj przedmiotu ale o rozmiar chodzi. Nie rozumiem logiki "główka dziecka rozciąga ale ręka mężczyzny to już nie" choć rozmiary są porównywalne.
Jakieś źródło tych faktów?

Powiedzmy, że rozciągam sobie łydki po bieganiu, czy to znaczy, że z czasem ponaciągane mięśnie zaczną mi tam zwisać? No nie. Poród jest doświadczeniem dość ekstremalny, raczej jak szpagat bez przygotowania niż łagodny stretching, czasem jeszcze wraz z nacięciem krocza, więc to inna bajka (podobno przed porodem również można pochwę ćwiczyć i rozciągać, nie wiem, nie próbowałam, nigdy nie rodziłam).
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:09   #812
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jakieś źródło tych faktów?

Powiedzmy, że rozciągam sobie łydki po bieganiu, czy to znaczy, że z czasem ponaciągane mięśnie zaczną mi tam zwisać? No nie. Poród jest doświadczeniem dość ekstremalny, raczej jak szpagat bez przygotowania niż łagodny stretching, czasem jeszcze wraz z nacięciem krocza, więc to inna bajka (podobno przed porodem również można pochwę ćwiczyć i rozciągać, nie wiem, nie próbowałam, nigdy nie rodziłam).
Jego "doświadczenie"
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:13   #813
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Długość penisa - prawiczek

Hej nie wiem czy taki temat pasuje na to forum ale spróbuje,
Mam 22 lata. Nie wiem dlaczego ale przy niektórych filmach ertycznych mam erekcje tak na 80-90% a przy niektórych 100%. Wczoraj własnie taka miałem (100%) i postanowiłem zmierzyć długość penisa i wyszło mi 19cm a w obwodzie 15.5cm. Z racji że nigdy nie miałem dziewczyny mam do was pytanie czy taki rozmiar jest wporządku, dziewczyna będę zadowolowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:41   #814
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Długość penisa - prawiczek

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Hej nie wiem czy taki temat pasuje na to forum ale spróbuje,
Mam 22 lata. Nie wiem dlaczego ale przy niektórych filmach ertycznych mam erekcje tak na 80-90% a przy niektórych 100%. Wczoraj własnie taka miałem (100%) i postanowiłem zmierzyć długość penisa i wyszło mi 19cm a w obwodzie 15.5cm. Z racji że nigdy nie miałem dziewczyny mam do was pytanie czy taki rozmiar jest wporządku, dziewczyna będę zadowolowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
To Ty nie wiesz, że nie liczy się wielkość a technika?

Skąd mam wiedzieć czy dziewczyna będzie zadowolona. W życiu mi nie przyszło do głowy mierzyć penisa męża albo wypytywać go o wymiary, więc nie wiem jaki jest standard.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:01   #815
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Długość penisa - prawiczek

Przecietny wymiar
Szczególnie ten obwód
Czy będzie zadowolona?trudno stwierdzić każdy lubi co innego
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 13:01   #816
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Długość penisa - prawiczek

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
To Ty nie wiesz, że nie liczy się wielkość a technika?

Skąd mam wiedzieć czy dziewczyna będzie zadowolona. W życiu mi nie przyszło do głowy mierzyć penisa męża albo wypytywać go o wymiary, więc nie wiem jaki jest standard.
No dokładnie, TECHNIKA najważniejsza (czyli trzeba praktykować) a nie wielkość. Owszem,też ma jakieś znaczenie,ale bez techniki,wiedzy JAK i Gdzie, to nic nie będzie "dobrze".

Też nigdy nie patrzę na wielkość, a raczej na umiejętności w trakcie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 14:39   #817
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: Długość penisa - prawiczek

Z jednej strony to prawda ale z drugiej można miec super technikę ale wydaje mi się ze jeśli penis jest mały i cienki to raczej technika na niewiele sie zda a z dużym technike można łatwo zdobyć.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 15:57   #818
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Jeśli uważasz, że masz dużego to szlifuj technikę.



Wciąż nie wiem czego oczekujesz. Atencji?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 16:07   #819
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Właśnie nie wiem czy mam dużego bo nigdy żadna dziewczyna jeszcze go nie widziała i chcę się dowiedzieć czy taki rozmiar jest duży a pojawiają sie kometarze o technike a jak mam mieć technike jak nigdy w życiu seksu nie uprawiałem.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 16:41   #820
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Długość penisa - prawiczek

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Z jednej strony to prawda ale z drugiej można miec super technikę ale wydaje mi się ze jeśli penis jest mały i cienki to raczej technika na niewiele sie zda a z dużym technike można łatwo zdobyć.
To źle Ci się wydaje. Wielkość penisa nie daje +10 do umiejętności uczenia się, pomysłowości, cierpliwości czy wielu innych rzeczy, które potencjalna partnerka może cenić.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 17:17   #821
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy mam dużego bo nigdy żadna dziewczyna jeszcze go nie widziała i chcę się dowiedzieć czy taki rozmiar jest duży a pojawiają sie kometarze o technike a jak mam mieć technike jak nigdy w życiu seksu nie uprawiałem.
Dla mnie: meh. Ale jak będziesz walił o szyjkę nawet kiedy jest wysoko to spoko.

Wzrośnie Ci ego jak każda napisze: "tak, masz dużego, ogromnego"?

Nie uprawiałeś seksu, a chcesz, to zacznij. Jakie znaczeni ma rozmiar Twojego penisa? (wykluczając skrajności i ew prostytucję czy grę aktorską [tak, wiem, od tego też są wyjątki]).
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 17:24   #822
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Nie chodzi o ego tylko chciałbym wiedzieć czy a zresztą nieważne i tak nie zrozumiecie
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 19:48   #823
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez qqadro Pokaż wiadomość
Nie chodzi o ego tylko chciałbym wiedzieć czy a zresztą nieważne i tak nie zrozumiecie
Co ci to da jeśli kilka obcych osób napisze że masz małego (albo dużego)? Żadna z nas (chyba ) z tobą nie sypia więc nasze opinie są bezwartościowe. Ma pasować twojej partnerce a nie obcym babom z internetu.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 19:50   #824
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Dla mnie: meh. Ale jak będziesz walił o szyjkę nawet kiedy jest wysoko to spoko.
No to meh czy spoko?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Nie uprawiałeś seksu, a chcesz, to zacznij.
Do tego trzeba jeszcze znaleźć partnerkę/partnera.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Jakie znaczeni ma rozmiar Twojego penisa? (wykluczając skrajności i ew prostytucję czy grę aktorską [tak, wiem, od tego też są wyjątki]).
Druga odsłona wątku i teraz to nie ma znaczenia?

qquadro - Twój rozmiar jest powyżej średniej, o czym zapewne już dobrze wiesz, bo dawno już zdążyłeś sprawdzić w google. Pozdrawiam.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 22:45   #825
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Oczywiście, przeciętny chłopak w wieku 20lat, kiedy napięcie seksualne jest najwyższe, absolutnie nie wie, ile wynosi średni rozmiar penisa i czy 19cm to dużo, czy mało.
To ja Ci odpowiem: mało, nie ściągaj lepiej przed żadną kobietą spodni, wstyd.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:38   #826
biegajaca_biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 63
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Do kolegi, który pytał o rozmiar.
Duży penis niestety nie zawsze jest zaletą Mój obecny chłopak mnie rozdziewiczył, dziewica byłam dość długo. Gdy poszłam do ginekologa przed pierwszym razem stwierdził, że jak na swój (22 lata wtedy) wiek jestem bardzo mała, dziewczęca i drobna.
Mój chłopak ma dużego penisa i z reguły jest nam bardzo dobrze. Dopasowaliśmy się do siebie, jednak chwilami gdy chłopak się podnieci w 100% nie ma mowy o seksie... Po prostu staje się za duży, mnie wszystko boli i przerywam stosunek od razu.
Więc nie tylko Twoja wielkość jest istotna, a również rozmiar partnerki.
biegajaca_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:20   #827
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez biegajaca_biedronka Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma dużego penisa i z reguły jest nam bardzo dobrze. Dopasowaliśmy się do siebie, jednak chwilami gdy chłopak się podnieci w 100% nie ma mowy o seksie... Po prostu staje się za duży, mnie wszystko boli i przerywam stosunek od razu.
Więc nie tylko Twoja wielkość jest istotna, a również rozmiar partnerki.
czyli kochacie sie jak penis ma erekcje tak na 90% czyli że jest nie dokońca twardy?
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 09:17   #828
biegajaca_biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 63
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Z reguły jest bardzo twardy nawet na tych 90%, bo wtedy odczuwam samo wprowadzenie go jako bolesne. Po wykonaniu kilku ruchów jest lepiej i można działać.
Ale już jego podniecenie i erekcja na 100%, 120% czy więcej równa się zerowy seks, bo ja rady nie daję.
Tak jak wspomniałam, jestem na dole bardzo mała, dziewczęca, do tego szczupła, chłopak ma dużego i w dodatku grubego członka... Niby jego zaleta, ale chwilami to dość duża przeszkoda...
Dlatego to czy Twoje 19cm będzie uszczęśliwiać dziewczynę zależy też od niej, jedna będzie miała z tego przyjemność, druga już nie.

Ja do dziś nie czaję jakie hormony mi musiała buzować w organizmie, jak ten olbrzym mnie rozdziewiczał
biegajaca_biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 16:53   #829
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez biegajaca_biedronka Pokaż wiadomość
Mój chłopak ma dużego penisa i z reguły jest nam bardzo dobrze. Dopasowaliśmy się do siebie
Cytat:
Napisane przez biegajaca_biedronka Pokaż wiadomość
Tak jak wspomniałam, jestem na dole bardzo mała, dziewczęca, do tego szczupła, chłopak ma dużego i w dodatku grubego członka... :
No. Tego śmego... Widocznie nawet "drobne na dole" kobiety są nie dla mnie.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-21, 10:35   #830
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7238590 2]Albo jesteś trollem, albo niedouczonym nastolatkiem. Pochwa jest elastyczna i się zbiega, więc nie ma mowy o rozepchaniu po dużym członku lub większej ilosci partnerów. Po drugie po porodzie jest okres pologu, gdzie faktycznie tam na dole można być jak wiadro (chociaż kto normalny uprawia seks pod czas połogu) , ale się po jakimś czasie zbiega. Są przypadki, że kobieta może być w luźniejsza, ale to jest niestety skutek uboczny, tak samo jak nietrzymanie moczu i braku przyjemnosci z seksu, ale da się to skorygować chirurgicznie[/QUOTE]

O ile dobrze pamiętam z nauk o fizjologii układu rozrodczego zjawisko to określa się mianem inwolucji (zwinięcia). Dotyczy ono najbardziej macicy, ale także całych kobiecych dróg rodnych i trwa ok. 4 miesięcy.
W kwestii tematu przewodniego, w luźnych, towarzyskich rozmowach ,,przy piwku" znajome dziewczyny wyrażały opinię że w rozmiarze znaczenie ma jednak bardziej średnica. Wydaje się to logiczne. Pochwa ,,w spoczynku" ma długość ok. 8 cm. Dopiero pod wpływem penetracji może się znacznie rozciągnąć (wzdłuż i wszerz) jednak na pewno nie ,,w nieskończoność". Na przykładzie swoich wieloletnich relacji łóżkowych z partnerką mogę śmiało powiedzieć, że mój absolutnie przeciętny rozmiar (ok 17/4 czyli z grubsza średnia dla rasy białej) okazuje się być równie absolutnie wystarczający w relacji z dość wysoką (170) kobietą. Umożliwia penetrację ,,do nasady", a przy odp. ustawieniu zapewnia też stymulację szyjki macicy, którą TŻ bardzo sobie ceni. Wielkogabarytowe monstra mają jednak swoje minusy jak choćby wspomniana możliwość immisji ,,do nasady". Także miłość analna z takim olbrzymem na pewno nie jest niemożliwa, ale znacznie utrudniona i wymagająca więcej przygotowań. Przypominam sobie jak na wątku o analnym parę dziewczyn opisywało 16 cm. obwody swoich TŻ. Jeśli nie były to ,,gawędziarki- erotomanki" to sam nie wiem: zazdrościć czy współczuć?
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-04-21 o 11:36
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 19:22   #831
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Teoretycznie penis o średnicy 4,5 cm ma 14,13 cm obwodu.... o wielkości penisa dużo mówią proporcje zwisu do wzwodu np. 16 cm w zwisie i 21 cm w zwodzie przy 16 cm obwodu.... jest podobno ok 7% facetów którzy maja proporcję 3cm w zwisie i 18 cm w zwodzie czyli penis podczas erekcji wydłuża się 5 -krotnie ale do rzeczy, penis o długości 21 cm w zwodzie na pewno jest duży ale czy każdej kobiecie da przyjemność to już inna sprawa.... ostatnio na innym forum czytałem wpis faceta z takim sprzętem bardzo ubolewający nad znalezieniem partnerki do seksu analnego z uwagi na swoje rozmiary.....
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 08:22   #832
kurdigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 38
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

średni penis z tego co wiem ma około 12 obwodu, skąd wy bierzecie te 14 i 16
kurdigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 09:19   #833
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Chyba źle zrozumiałeś.
Arno napisał coś o proporcjach, a nie o średniej. Gdzieś wyczytałem, że średnia rasy białej, a konkretnie Europejczyków we wzwodzie to długość 16 i obwód 13 co stosując matmę z poziomu podstawówki daje średnicę jakieś 4 cm. (wacek jest raczej na przekroju poprzecznym raczej owalem spłaszczonym w wymiarze góra- dół .) Ale są też inne badania, np te zawarte na stronie: https://portal.abczdrowie.pl/wymiary-penisa. Generalnie większość znajomych Pań uważa, że i tak ważniejsza jest operatywność i tego się trzymajmy Panowie
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 09:58   #834
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Masz rację, fakt posiadania lamborghini nie czyni Hamiltonem......
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 10:07   #835
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Nader celne porównanie
Gdzieś zresztą wyczytałem tezę, że kiedy widzisz gościa w takiej sportowej coupe-furze - kupił ją żeby przedłużyć sobie wacka
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 13:30   #836
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Nader celne porównanie
Gdzieś zresztą wyczytałem tezę, że kiedy widzisz gościa w takiej sportowej coupe-furze - kupił ją żeby przedłużyć sobie wacka
Idzie gepard przez dżunglę i słyszy wołanie:
- Na pomoc!
Patrzy, a tu słoń wpadł do rozpadliny i nie może wyjść, prosi:
- Pomóż mi wyjść.
- No dobra - odpowiada gepard podając łapę.
Słoń jest za ciężki, więc gepard proponuje:
- Słuchaj skoczę po mojego przyjaciela jaguara, to razem cię wyciągniemy. Poszedł i po pewnym czasie wrócił z jaguarem i razem wyciągnęli słonia. Minął tydzień, idzie słoń przez dżunglę i słyszy wołanie o pomoc. Patrzy, a tu gepard wpadł do rozpadliny. Prosi więc:
- Pomóż mi, słoniu.
- No jasne, mój przyjacielu - odpowiada słoń - podam ci mojego członka, złapiesz się go i cię wyciągnę.
Słoń podał członka gepardowi. Ten złapał się i wyszedł z dziury. Jaki z tego morał? Jak masz dużego członka, to nie potrzebny ci jaguar.

Takie śmieszki z pracy chłopaka
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 13:44   #837
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Nader celne porównanie
Gdzieś zresztą wyczytałem tezę, że kiedy widzisz gościa w takiej sportowej coupe-furze - kupił ją żeby przedłużyć sobie wacka
A ja słyszałam a hammerze.

Ogólnie to chyba wymyśliła zazdrosna "biedota"
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 16:01   #838
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A ja słyszałam a hammerze.

Ogólnie to chyba wymyśliła zazdrosna "biedota"
Ha! Ha!
To też możliwe
A tu inny zasłyszany śmieszek w temacie:

W latrynie szpitala polowego przy sąsiednich pisuarach spotykają się żołnierze rosyjski i amerykański. Obaj inwalidzi z urwanym fragmentem członka, a na zachowanej jego części wytatuowany wyraz ,,...ORIA"
Amerykanin pyta:
-Co sojuszniku, kiedyś też miałeś VICTORIA?
-Nie, u mnie było: ,,MARIAKI BIEŁOWO MORIA PAZDRIAWLAJUT MARIAKOW CZIORNOWO MORIA"
-
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-04-27 o 18:45
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 09:03   #839
On31_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 7
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Macie problemy a ja naprawdę mam malego:/

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Można tu wstawić foto do oceny?
On31_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:28   #840
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez On31_xx Pokaż wiadomość
Macie problemy a ja naprawdę mam malego:/

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Można tu wstawić foto do oceny?
Nie. Nikogo nie interesuje widok twojego penisa. Możesz napisać jaki masz problem i wtedy jest szansa na jakąś pomoc. Nie wiem jak mogłyby pomóc zdjęcia.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-13 08:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.