Cos bialego na ustach- nalot?! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 08:17   #61
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Mam ten sam problem i przez to w ogóle nie maluję ust. Używam na co dzień pomadki z Avonu z jojobą i po niej ten efekt występuje rzadziej, niż przy innych, ale niestety nie znika. Nie spędza mi to snu z powiek, bo mam inne zmartwienia, ale miło byłoby się tego pozbyć.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:47   #62
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Lynn, jakie miałaś tabletki na pobudzenie wydzielania sliny? Chyba sobie coś takiego kupię, bo często mam jakoś sucho w ustach, zwłaszcza w obrębie warg,ale od wewnątrz,oczywiście. I czy to faktycznie działa tak jak powinno? Też próbowałam Carmexu,nawet go jeszcze mam... Poza tym Tisane, jakiś balsam z Vichy i sto innych,ale żaden nie pomógł...
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:53   #63
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Lynn, jakie miałaś tabletki na pobudzenie wydzielania sliny? Chyba sobie coś takiego kupię, bo często mam jakoś sucho w ustach, zwłaszcza w obrębie warg,ale od wewnątrz,oczywiście. I czy to faktycznie działa tak jak powinno? Też próbowałam Carmexu,nawet go jeszcze mam... Poza tym Tisane, jakiś balsam z Vichy i sto innych,ale żaden nie pomógł...
Nie pamietam nazwy. Miałam 2 rodzaje- jedne za 14 zł, a drugie za 18. I powiem ci,że podobny efekt można osiagnąc Mambą Sprobuj sobie ziolowych tabletek uspokajających- mnie wlasnie pomagaly na To. Ja juz sobie dalam spokoj ze wszelkimi balsamami, bo one mi nic nie dają.Ust nie mam spierzchniętych ani nic. A najgorszej mnie stresuje to, jak sie mam spotkac z facetem a tu takie cos...
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:00   #64
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Eh,dokładnie, facet ;/ aj. nie stosujesz balsamów i nie masz spierzchniętych ust? jak Ty to robisz?? ale tabletki ziołowe uspokajające na... zwiększenie wydzielania śliny?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:00   #65
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Eh,dokładnie, facet ;/ aj. nie stosujesz balsamów i nie masz spierzchniętych ust? jak Ty to robisz?? ale tabletki ziołowe uspokajające na... zwiększenie wydzielania śliny?
Stosuję, ale w domu, bo w domu nie mam tego problemu Lekarz mi powiedział, ze to na tle nerowowym ( w stresujących sytuacjach). Wtedy ma się suchość w ustach i stąd to paskudztwo. Więc sprobowalam tabletek ziolowych i jakies 2 lata temu mi one pomagały na"wyjscia", ale teraz niestety mam problemy ze zdrowiem i te tabletki na mnie nie działaja. a jak sobie radzisz z tym wsrod ludzi?bo ja co chwile sprawdzam reka czy to mam. Ekstra to musi wyglądać
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:21   #66
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

W szkole zerkam do lusterka co pół h poza tym też. i cały czas jak z kimś rozmawiam,to się zastanawiam czy tego czasem nie mam itd. Ehhh. U mnie to na pewno nie na tle nerwowym,muszę znaleźć jakieś tabletki na zwiększenie wydzielania śliny no i nie dam rady bez balsamu - bo usta pieką i bolą ;( i jeszcze mam bliznę, chyba z dzieciństwa, przez ogryzanie skórek (tak mi się przynamniej wydaje) ale to już inna historia ;]
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:23   #67
karo91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Witam Panie

Kolejna, która ma niestety ten sam problem. Długo próbuje się już z tym uporać i znaleźć metodę na to 'świństwo'. Po długich obserwacjach napewno mogę Wam powiedzieć, żebyście nie używały past z zawartością sody (tak jak było już wyżej mówione) oraz może spróbować nałożyć troszkę pudru w płynie na usta, chwilkę odczekać i wtedy delikatnie nałożyć szminke czy błyszczyk może którejś z Was pomoże )

POZDRAWIAM GORĄCO
karo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:33   #68
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

watek dla mnie
Myslalam, ze tylko ja jestem taka dziwna... Ten nalot jest strasznie wkurzajacy, a w domu mam idealne usteczka Tyle, ze ja sobie wmawiam, ze to przez aparat na zebach i tym samym sie pocieszam (chcoiaz to nieprawda pewnie), ze gdy go zdejme to wszystko bedzie gicior. A pozbyl sie ktos juz tego uciazliwego problemu zmiana pasty?
Na mnie pomaga nakladanie przed wyjsciem miodu na usta i 'zlizniecie' po paru godzinach. No ale nie bede wszedzie chodzic ze sloikiem miodu przeciez
Juz nie wytrzymuje, niby takie g*wno a jak potrafi zepsuc najlepsza chwile
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:38   #69
karo91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Tak, mój problem zniknął, gdy zaczęłam używać pasty Elmex i nakładać bardzo niewielką ilość pudru na usta. Narazie nie mam żadnych kłópotów polecam! pozdrawiam
karo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:04   #70
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez karo91 Pokaż wiadomość
Tak, mój problem zniknął, gdy zaczęłam używać pasty Elmex i nakładać bardzo niewielką ilość pudru na usta. Narazie nie mam żadnych kłópotów polecam! pozdrawiam

Naprawdę?? Mam pastę Elmex, ale poprawy nie widać, też masz tą koloru pomarańczowego? A jaki jest ten puder w płynie? Tzn firma i w ogóle jak to wygląda? Można na to nałożyć balsam? A nie wysusza czasem ust?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:34   #71
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

mi czasem zbierał się taki biały wałeczek wzdłuż usta na dolnej wardze, w końcu doszłam do tego że u mnie miało to związek z żuciem gumy kiedy miałam jakiś błyszczyk na ustach i żułam gumę to to coś się zbierało.
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 15:04   #72
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Borykałam się z tym problemem od ponad 4 lat, zaczęło się dokładnie gdy spróbowałam smakowych wybielających past blend-a-med
na początku myślałam, iż ma to coś wspólnego z 'nadużywaniem' błyszczyków, lecz po ich odstawieniu problem wcale nie zniknął.

Tak jak Wam, chwilową poprawę przynosiła pasta elmex, ale w związku z tym, że jej nie lubiłam, szybko wracałam do wybielających (używam teraz crest i prawie nie mam problemu).
Zdecydowanie pomogła mi wizyta u lekarza, który stwierdził, że to może być coś z grzybicą i dał mi nystatynę do pędzlowania jamy ustnej. Po odstawieniu problem powrócił

W końcu poczytałam trochę o tym w internecie, zaopatrzyłam się w zestawy witamin (z grupy B) oraz cynk i problemu już praktycznie nie mam, chyba że zmieniam pastę na mocniejszą - wtedy nabłonek łuszczy się przez jakieś 3-4 dni i potem chyba błona śluzowa się przyzwyczaja

Z moich obserwacji wynika, że stan zdecydowanie pogarsza płyn do płukania jamy ustnej - nie chcę być obrzydliwa ale mogłam palcem z dziąseł i ust zrywać nabłonek. Ponadto, zbyt długie szczotkowanie zębów (co jest u mnie nagminne, bo noszę aparat ortodontyczny ). Także nadmierne nawilżanie pomadkami i balsamami - staram się teraz natłuszczać.

Pamiętajcie o dobrej diecie, jakieś niedobory mogą właśnie skutkować takimi przykrymi dolegliwościami.
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 00:23   #73
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez colusia Pokaż wiadomość
Tak jak Wam, chwilową poprawę przynosiła pasta elmex, ale w związku z tym, że jej nie lubiłam, szybko wracałam do wybielających (używam teraz crest i prawie nie mam problemu).
http://www.reklamagratis.pl/reklama/...pasta-do-zebow
czy to ta pasta? i gdzie ją kupujesz? (na google wyczytałam,że ona jest z USA- tak?)
Cytat:
Napisane przez colusia Pokaż wiadomość
Zdecydowanie pomogła mi wizyta u lekarza, który stwierdził, że to może być coś z grzybicą i dał mi nystatynę do pędzlowania jamy ustnej. Po odstawieniu problem powrócił
Dalej to robisz?
Cytat:
Napisane przez colusia Pokaż wiadomość
Także nadmierne nawilżanie pomadkami i balsamami - staram się teraz natłuszczać.
Czyli mniej pomadek i balsamów, a więcej...? czym natłuszczasz usta teraz?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 07:37   #74
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Potwierdzam- pasty z soda to masakra. Mam COlgate wybielająca , dostałam ją jako gratis, wiec czasem uzywam wieczorem, bo to co się po jej uzyciu dzieje, to koszmar. Moge sobie zbierac palcem naskorek ze srodka ust Normalnie uzywam Colodent i polecam A kosztuje jakies 4 zł
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:58   #75
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
http://www.reklamagratis.pl/reklama/...pasta-do-zebow
czy to ta pasta? i gdzie ją kupujesz? (na google wyczytałam,że ona jest z USA- tak?)

Dalej to robisz?

Czyli mniej pomadek i balsamów, a więcej...? czym natłuszczasz usta teraz?
Używałam różnych past, w tym tej. Ogólnie zawsze jakiejś wybielającej. Zaopatrzam się podczas wizyt w usa. Ale chyba źle mnie zrozumiałaś ona w żadnym wypadku nie pomagała mi miałam na myśli to, że pomimo jej używania nie mam problemu

Co do nystatyny - nie robię tego - jest to lek na receptę a nie ma sensu smarowania się tym jeśli nie cierpi się na grzybicę (której de facto nie miałam )

A co do pomadek i balsamów i ich nieużywania to smaruje co jakiś czas usta maścią z witaminą A (cieniutka warstwa, tak jakby smyrnięcie palcem po ustach) ale to przy okazji smarowania całej twarzy na noc Czasami też zdarza mi się oliwką Hipp (na wizażu dużo się o niej pisze). No i wstyd się przyznać ale jem też dużo tłustych rzeczy
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:40   #76
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez colusia Pokaż wiadomość
Używałam różnych past, w tym tej. Ogólnie zawsze jakiejś wybielającej. Zaopatrzam się podczas wizyt w usa. Ale chyba źle mnie zrozumiałaś ona w żadnym wypadku nie pomagała mi miałam na myśli to, że pomimo jej używania nie mam problemu

Co do nystatyny - nie robię tego - jest to lek na receptę a nie ma sensu smarowania się tym jeśli nie cierpi się na grzybicę (której de facto nie miałam )

A co do pomadek i balsamów i ich nieużywania to smaruje co jakiś czas usta maścią z witaminą A (cieniutka warstwa, tak jakby smyrnięcie palcem po ustach) ale to przy okazji smarowania całej twarzy na noc Czasami też zdarza mi się oliwką Hipp (na wizażu dużo się o niej pisze). No i wstyd się przyznać ale jem też dużo tłustych rzeczy
Acha, w związku z tą pastą to faktycznie źle zrozumiałam to tylko maść z wit.A Ci pomogła? I witaminy... tak?
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:21   #77
colusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
GG do colusia
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

maść sama w sobie chyba cudotwórcza nie była ale sądzę, iż suplementacja witaminami niejako pomogła
__________________
Czas zacząć nadrabianie pisania recenzji na wizażu
colusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:42   #78
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

podbijam wątek, pomoooocyyy!!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:09   #79
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
podbijam wątek, pomoooocyyy!!
Opisz może dokładnie jaki masz problem, czy to jest skórka odchodząca czy jakby osad.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 21:33   #80
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Opisz może dokładnie jaki masz problem, czy to jest skórka odchodząca czy jakby osad.
osad, jakby ślina zasychała tylko 3 razy szybciej niż u normalnego człowieka.
Co ja mam zrobic?

edit:
używam od 3 lat tylko pasty elmex pomarańczowej, nie używam ŻADNYCH pomadek ani błyszczyków.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.


Edytowane przez BJean
Czas edycji: 2010-04-03 o 21:38
BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:49   #81
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
osad, jakby ślina zasychała tylko 3 razy szybciej niż u normalnego człowieka.
Co ja mam zrobic?

edit:
używam od 3 lat tylko pasty elmex pomarańczowej, nie używam ŻADNYCH pomadek ani błyszczyków.
Pasta raczej nie będzie mieć dużego znaczenia tutaj, tak mi się wydaje.

Miałam i czasami mam tak jak Ty. Radzę sobie z tym tak, ze staram się więcej pić poza domem, np. nosze wode mineralną i do tego mentosy, tic taki- jakiekolwiem cukierki, najlepiej kwaskowe- wytwarza się wtedy więcej śliny.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:07   #82
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny, i jak? Poradziła sobie któraś z tym?... Niestety ja wciąż mam czasem ten problem...
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:45   #83
martaaa001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Podbijam. U mnie problemem jest łuszczący się naskórek i na serio zgadzałoby się z tą pastą, bo najgorzej jest albo rano po umyciu zębów( jak nawet nie zdążę nic zjeść, a muszę wyjść z domu) albo rano od razu po przebudzeniu.
Na razie mam tylko jedną sprawdzoną metodę - rzuć gumę Zauważyłam, że wtedy naskórek mniej się odkłada.. tak jakbym zbierała do tą gumą No, ale cały czas szukam jakiegoś innego rozwiązania. Dzisiaj idę po nową pastę
martaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:36   #84
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dobre pasty po których błyszczyk nie waży się to Meridol i Elmex zielona
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:32   #85
Nikitte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 15
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Znam ten problem. Zauważyłam jednak, że stan moich ust nieco się poprawił, odkąd zaczęłam stosować balsam Carmex i pić więcej wody mineralnej

Edytowane przez Nikitte
Czas edycji: 2012-05-15 o 20:41
Nikitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 23:22   #86
katarzynkaaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 41
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Jezuuuu ja też mam ten problem!! W domu oczywiście usteczka piękne, a tylko wyjdę gdzieś i już całe białe ;/ nie mam pojęcia...naprawde to od pasty zależy? ;/
katarzynkaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:27   #87
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Od pasty i od tego czy czasem mało się nie pije.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:41   #88
katarzynkaaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 41
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Kurczę wydaje mi sie, że dużo pije wody mineralnej..w takim razie musze zmienić pastę...mówicie, że Elmex jest dobra?
katarzynkaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:23   #89
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dobre pasty po których błyszczyk nie waży się to Meridol i Elmex zielona
Dzięki za podanie nazw kupię Elmex może.
Cytat:
Napisane przez Nikitte Pokaż wiadomość
Znam ten problem. Zauważyłam jednak, że stan moich ust nieco się poprawił, odkąd zaczęłam stosować balsam Carmex i pić więcej wody mineralnej
Mi Carmex nie pomaga
Cytat:
Napisane przez katarzynkaaa2 Pokaż wiadomość
Jezuuuu ja też mam ten problem!! W domu oczywiście usteczka piękne, a tylko wyjdę gdzieś i już całe białe ;/ nie mam pojęcia...naprawde to od pasty zależy? ;/
Właśnie, co za ironia - dopiero jak się gdzieś wyjdzie, to tak się dzieje

W tym tygodniu kupię pastę i dam znać, czy jest lepiej.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:32   #90
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Powiem wam, że tez kiedyś miałam taki problem.Ale mi przeszło.
Zauważyłam, że ma to związek wcale nie ze szminką jakiej się używa(chodzi mi o markę bo używam rożnych i ten problem mnie już nie dotyczy ale nie należy nakładać zbyt dużej ilości kosmetyków) czy pastą ale:

-za mało wody, napojów i jedzenia.Kiedy mało piłam tak mi się właśnie robiło.Dodatkowo jak czasem jestem zagoniona i nie mam czasu zjeść w ciągu dnia to mi się tak czasem robi.Wiadomo jedzenie wzmaga wydzielanie śliny.

-za dużo gadania i żucia gumy plus j.w. za mało wody-białe ślady na ustach gwarantowane.

Moim zdaniem to zbita, gęsta ślina od za małej ilości płynów dodatkowo "ubita" poprzez poruszanie szczęką-żucie, mówienie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 00:23:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.