Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 10:07   #4171
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cześć
Całą noc nie spałam bo mi się brzusio stawiał i mała wariowała, a teraz jakby mało było wkur**** mnie laska której na all sprzedałam spodnie ciążowe. Kupiła je 2 tyg temu, od tego czasu zero kontakktu, w końcu odpisała łaskawie że ona jednak rezygnuje bo jednak to nie jej rozmiar- rozumiecie już po zakończeniu aukcji którą wygrała, a mógł kto inny .
Normalnie mnie laska rozwaliła, oczywiście jej odpisałam co o tym myślę ( z kulturką) i że czekam na pieniądze , zobaczymy co odpisze. Jak mnie wkurzają tacy nieodpowiedzialni ludzie- mogła się najpierw pomierzyć bo wymiary były podane dokłądnie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:16   #4172
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

dobry
Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
...
mi na chwilę obecną najbardziej dokucza kregosłup - przez brzuszek zmienił się srodek ciężkości i jestem dużo bardziej wygięta do przodu boję sie myslec co to bedzie dalej
...
mi tak samo. zwłaszcza wieczorami czuję jakby mnie ktoś tłuczkiem okładał po plecach. i szpile wbijał do kompletu...

wreszcie jakiś słońce widzę... próbuje się przebijać nieśmiało przez chmurki. ale to jeszcze nie to...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:16   #4173
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Tez puchną mi stopy Są teraz większe conajmiej o rozmiar. Poprzednio też tak miałam. Jeszcze się bałam, że takie wielkie mi zostaną i już się nie zmieszcze w żadne swoje buty, całe szczęscie po ciąży wszytsko minęło.

Mąż ma dzisiaj wolne, wygoniłam go z synem na plac zabaw. Michał potrafi szaleć dwie godziny i nie można go do domu potem zapędzić. Wracam do domu padnięta i obolała. Dziecko nie do zdarcia. Jak szymon taki będzie to normalnie załamka
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:54   #4174
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

przelew przyszedł
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:06   #4175
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Ojj biedne Wy jesteście z tymi zaparciami
Ja mecze sie ostatnio z rozwolnieniami
Jak mnie złapią to koniec.

Dziś ładna pogoda tak wiosennie

Mi nic nie puchnie albo ja tego jakoś nie zauważyłam

Zamówiłam sobie w końcu w sklepie ładne ciążowe majtaski
I w rozmiarze S. W końcu nic mi się nie bedzie zawijać, zwisac itp
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:08
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:11   #4176
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
przelew przyszedł
no to sezon zakupowy uważam za otwarty
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
...
Zamówiłam sobie w końcu w sklepie ładne ciążowe majtaski
I w rozmiarze S. W końcu nic mi się nie bedzie zawijać, zwisac itp
da się je nosić też po ciąży? czy to takie wysokie z zabudowanym brzucholkiem? jaka firma? ja gdzie się nie obejrzę wszędzie widzę tylko rozm m... to jeszcze drugą ciążę mogę sobie tam upchnąć...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:12   #4177
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ojj biedne Wy jesteście z tymi zaparciami
Ja mecze sie ostatnio z rozwolnieniami
Jak mnie złapią to koniec.

Dziś ładna pogoda tak wiosennie

Mi nic nie puchnie albo ja tego jakoś nie zauważyłam

Zamówiłam sobie w końcu w sklepie ładne ciążowe majtaski
I w rozmiarze S. W końcu nic mi się nie bedzie zawijać, zwisac itp
a moge wiedzieć jak one wyglądają? ciekawa jestem poprostu..
ja z S wskoczyłam w L niskie biodrówki i jakoś daje rade jeszcze..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b735966895.png

niunia jest z nami!:confuse d:

8.08.2009 10 rocznica znajomości i nasz ślub
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 11:18   #4178
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1799192 2]no to sezon zakupowy uważam za otwarty

da się je nosić też po ciąży? czy to takie wysokie z zabudowanym brzucholkiem? jaka firma? ja gdzie się nie obejrzę wszędzie widzę tylko rozm m... to jeszcze drugą ciążę mogę sobie tam upchnąć... [/QUOTE]

Ja zamówiłam takie pod brzuchem profilowane myślę ze mozna je po ciąży nosić
A firma.. nie pamiętam
Mam jedne z Italian coś tam ale M i są fajne, ale takie zwykłe białe, no ale przyduże
Ja widziałam dużo S, w mothercare była nawet promocja 5 par za 25 zł i S ale co z tego jak obwód bioder 100cm

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
a moge wiedzieć jak one wyglądają? ciekawa jestem poprostu..
ja z S wskoczyłam w L niskie biodrówki i jakoś daje rade jeszcze..
kurde nie mam jak pokazać, bo to w normalnym sklepie. Znajoma tam pracuje i akurat robiła zamówienie, pokazała katalog to sobie wybrałam
Białe, boki koronkowe trochę jakaś wstążeczka itp

Bardzo podobne do tych
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:25
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:40   #4179
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was posiada poradnik Zawitkowskiego "Co nieco o rozwoju dziecka" w formie pdfa?
szukam i szukam, nigdzie nie ma, w księgarniach brak, a na all osiąga koszmarne ceny w stosunku do wyjściowego 59zł.

kumpel ściągnął mi coś w wersji skróconej, ale to nie to. gdybyście chciały, to mogę się podzielić - są tam fotki, jak trzymać dzidka itp.

ja sciagnełam filmik jest na jednej stronie na której jestem zalogowana
  • Wielkość pliku: 1100,7 MB
  • Długość: 151 min nie wiem czy to jest całosc ?? jesli tak to jakos skompresuje wrzuce na stronke i sciagniecie ten filmik


---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

w moim przypadku z wymienionej listy nie dziala nic oprocz maslanki i ewentualnie otreby ....
ale sluchajcie, jest sposob rewelka
trzeba zmielic siemie lniane, no nie na pyl ale zmielic, mozna dodac do potraw, zjesc suche, albo zalac lyzke wrzatkiem i wypic...
ze 2 razy dziennie tylko nie doraznie ale codziennie sobie aplikowac i naprawde pomoze,
ewentualnie ale to juz jest ekstremalnie jak bardzo cierpimy.. olej rycynowy...jedna lyzka, dziala w 5 minut heheh naprawde.. ale niewiem czy przy ciazy mozna..

nie trzeba mielić siemienia teraz mozesz kupić zmielone na pył i wsypywać do czego tylko chcesz
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:46   #4180
Puma13
Zadomowienie
 
Avatar Puma13
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 1 338
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

No w końcu wiosna przyszła cieplutko na dworze, słoneczko świeci, ptaszki śpiewają. Pochodziłyśmy sobie z Amelką i od razu mi lepiej. Szkoda, że place zabaw jeszcze są w takim paskudnym stanie, to byśmy poszalały
__________________
Amelka 09.09.2007

Nadia 06.05.2010
Puma13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:51   #4181
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

[QUOTE=kees26;17973867]Witajcie mamusie - te nowe i te "stare"

Dziewczyny a ja mam wyrzuty sumienia związane z fenoterolem - wczoraj zadzwoniłam do ginki mówiąc, ze jednak wolałabym tego nie brac, że się boję itd. Palnełam też, że znajoma brała i czuła się jakby zaraz miała zejść z tego świata. Focha puściła, że podważam jej opinię konsultując się z koleżanką i że ona przepisała mi ten lek, bo gdyby teraz dzieciątku przyszło do głowy przyjść na świat mogłoby być niebezpiecznie. Ale stwierdziła, że zmuszać mnie nie będzie i zapisała luteinę+leżenie przez 2 tygodnie do następnej wizyty. A ja się teraz zastanawiam, czy dobrze robię. Twardnienie brzucha zdarza sie kilka razy w ciągu dnia, ale jest niebolesne, szyjka na 26 mm, zamknięta - intuicyjnie uznałam, że nie potrzebny mi tak silny lek, ale teraz sama nie wiem



Ja bym jednak jadła
to co mi przepisała kazdy organizm jest inny i nie mozna sugerować sie ze kolezanka tak a tak sie czuła ja tez chciałam ominąć porcje tabletek które przepisał mi lekarz bo na nich pisało ze nie podawać w ciazy i ostatnio brzuch mi twardnieje bardziej i bardziej czuje skórcze szyjki
dzis myslałam ze pojade na pogotowie miałam straszne bóle miesiaczkowe i brzuch jak arbuz twardy do tego straszne kłucie w szyjce myslałam ze to juz sie akcja porodowa zaczyna było to przerażajace i bolało ale znosnie teraz wiem ze jak mnie rzeczywiscie cos chwyci bede panikowac haha
na szczscie po wzięciu leków i połozeniu sie mineło

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Eeee i co z dzieciskami zrobi?

Tobie też pasuje? Piszesz się ze mną na tę datę?

No to jak ja. Na razie dużo Mg daje radę i nospę biorę rzadko. Spokojnego odpoczywania.

e spadac mi od 7 maja to moja data :P co za duzo szczescia na ten dzien to niezdrowo 8 albo 6 se wybierzcie chyba ze ja urodze w inny dzien :haha ha::hahah a: sie wpychaja no :ha haha:
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:57
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 11:52   #4182
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ja sciagnełam filmik jest na jednej stronie na której jestem zalogowana
  • Wielkość pliku: 1100,7 MB
  • Długość: 151 min nie wiem czy to jest całosc ?? jesli tak to jakos skompresuje wrzuce na stronke i sciagniecie ten filmik
to poproszę na jakiś wyślij.plik albo coś takiego
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:03   #4183
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ja sciagnełam filmik jest na jednej stronie na której jestem zalogowana
  • Wielkość pliku: 1100,7 MB
  • Długość: 151 min nie wiem czy to jest całosc ?? jesli tak to jakos skompresuje wrzuce na stronke i sciagniecie ten filmik
Ja też mam ten filmik i ma rzeczywiście 151min więc pewnie to jest całość.

A u nas właśnie była położna. Opowiadała o karmieniu. Super że mam ją pod ręką. Przynajmniej jakaś atrakcja wśród powtarzalnej codzienności w domu.
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:07   #4184
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
to poproszę na jakiś wyślij.plik albo coś takiego

skompresuje i wstawie linka kazda bedzie mogła sobie to sciagnąć chyba tak można nie bede łamała zadnego punktu ??


jesli któas ma konto na chomikuj ta dziewczyna ma ten filmik i nie tylko
http://************/dorcia-marta?fid=211526846 w miejsce kropek wpiszcie chomikuj . pl (bez przerwy)

jesli któs nie ma to popołudniu wrzuce link
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2010-03-19 o 12:10
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:33   #4185
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Czesc dziewczyny. Jaka piekna pogoda u mnie ok 17 stopni na plusie eh nareszcie czuc wiosne

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość


Ja tez sie dolaczam. Mam tak duupny nastroj, ze powinno sie mnie wyeliminowac. Pies nawet dostal bure z rana za nic. Tak mi glupio


Mama nadzieje, ze masz juz lepszy nastroj.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Materac gryczany ma wady i zalety. Jak każdy.
Nie odkształca się, nie sprężynuje, jest rzekomo antyalergiczny, można go zwinąć, nie nagrzewa się itd.
Natomiast owszem - farbuje po zmoczeniu, długo schnie, produktów (nawet poduszek) z gryką nie należy prać. Gdyby został zasiurany najlepiej by było wymienić gryczany wkład.

I najważniejsze, co mnie od niego odrzuciło na km - przy każdym materacu z gryką powinnyśmy domagać się atestów i certyfikatów do łapki. A to z tej przyczyny, że tani materac gryczany zwykle ma łuskę gryki byle jaką, źle oczyszczoną, może zawierać różne uczulające nasiona i trawy, a przy okazji tych domieszek także larwy owadów, z których potem, w domowym ciepełku wylęgnie nam się robactwo!!!

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------
Dobrze wiedziec
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
do tych wypowiedzi podpisuje sie obiema rekami i sie zgadzam w 100%

Ciesze sie, ze nie tylko ja mam takie mysli natretne
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
a wiecej nie bede pisala bo mi sie juz nie chce , dola mam ciag dalszy
jestem tak zrypana jak kon po westernie i mam zanik mocy - przesilenie ... do tego nie przyzwoicie cieplo i chyba to tak na mnie dziala - teraz 17 stopni
Glowa do góry, wiosna idzie cieplo sie robi. Mnie sie juz przez sama pogode nastroj poprawia.
Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
wpadłam Wam opowiedzieć jak potraktowano małża w tym sklepie naszym wiejskim .a wiec pytał o xa i upust, który już wcześniej był obiecany.pani zawołała szefa bo akurat był w sklepie, a ten na grzeczne zapytanie tż czy będzie jakaś zniżka przy zakupie całego kompletu łącznie z torbą, odpowiedział: nie ma takiej możliwości,żadna zniżka nie chodzi w gre
tż-ta zatkało..pracownica zaczęła się tłumaczyć ..no cóż teraz małż powiedział że zamówi ten wózek wszędzie tylko nie tam..tak dla zasady bo facet nie ma żadnej konkurencji i poprostu już fiksuje...trudno wybierzemy sie na wrocek i zamówimy. a jutro jeszcze spróbujemy podzwonić na numery podane na stronie x-lander.pl
Nie no gostek bezczelny. Ja tez bym tam nic nie kupila.
Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć
Całą noc nie spałam bo mi się brzusio stawiał i mała wariowała, a teraz jakby mało było wkur**** mnie laska której na all sprzedałam spodnie ciążowe. Kupiła je 2 tyg temu, od tego czasu zero kontakktu, w końcu odpisała łaskawie że ona jednak rezygnuje bo jednak to nie jej rozmiar- rozumiecie już po zakończeniu aukcji którą wygrała, a mógł kto inny .
Normalnie mnie laska rozwaliła, oczywiście jej odpisałam co o tym myślę ( z kulturką) i że czekam na pieniądze , zobaczymy co odpisze. Jak mnie wkurzają tacy nieodpowiedzialni ludzie- mogła się najpierw pomierzyć bo wymiary były podane dokłądnie
Naprawde niepowazna. Wspolczuje

Ja lece upiec ciasto Bounty-tak mnie dzis jakos wzielo na kucharzenie. Mam nadzieje, ze wyjdzie mi bioszkopt, bo zawsze mam z nim problemy-opada.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:52   #4186
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

Hmm.. ostatnio wyczytałam.. że piwo wcale nie wspomaga laktacji jak z tym jest ?
Nigdy nie słyszałam, żeby pomagało

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Ja mam dziś kolejny dzień cierpienia.
Młody na szyjce, do tego zaparcie w swojej najlepszej fazie, wszystko napięte, boli jak cholera, nawet pęcherz się buntuje, zacisnął się i nic... Wzięłam nospę, może coś się tam rozkurczy. Albo sepuku popełnię... Nawet stać prosto nie umiem.
Bidulka
Na szczęście nie mam zaparć, no może takie malutkie. Narzekam tylko na puchnące nogi, ale to normalne.


Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość


A mnie wczoraj teściowa się zapowiedziała na poniedziałek do mycia okien. Ja ją i małża chyba na loterii wygrałam. Dbają o mnie na całej linii.


U nas piękne słoneczko. Zabraliśmy się od rana za robótki ręczne co by się nie nudzić. Przynajmniej nam czas szybciej mija.
Tylko się cieszyć z takiej teściowej

...może by koleżanka się pochwaliła tymi robótkami



Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Normalnie mnie laska rozwaliła, oczywiście jej odpisałam co o tym myślę ( z kulturką) i że czekam na pieniądze , zobaczymy co odpisze. Jak mnie wkurzają tacy nieodpowiedzialni ludzie- mogła się najpierw pomierzyć bo wymiary były podane dokładnie
Ostatnio mówili, że każdy ma prawo ( nawet na All) zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny.
Co nie znaczy, że laska postąpiła dobrze

liliputek, biszkopt po upieczeniu odwróć i postaw na szklankach.

Dzień dobry Znowu piękne słoneczko świeci

Miałam dzisiaj cudny sen. Miałam swoją kruszynkę przy sobie w szpitalu i ją przewijałam. Miała czarne włoski i była śliczna Chciałam jej obciąć paznokietki, ale sie strasznie wierciła i dałam sobie spokój. Później gilałam ją trochę a ona się tak świetnie śmiała
Takie sny, to ja mogę mieć codziennie

....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2010-03-19 o 12:54
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:55   #4187
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Nigdy nie słyszałam, żeby pomagało



....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
Oo.. a u mnie znów zawsze wszystkie piły te browary 'na lepsza laktacje'. i ostatnio w maminej gazetce przeczytałam własnie że to nie prawda. i właśnie tak samo jak i ta bawarka..

A z wózkiem suuper! A jaki Ty chcesz Bo nie wiem..

A ja dziś widziałam ten Mutsy co Daff ma.. i nawet takie same kolorki Super jest.. a kolorki sprawiły że głodna sie zrobiłam..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:13   #4188
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak z oknami bedzie wtym roku ale chyba nie skonczylam myc w ubieglym wszystkich. Z racji tej aury wszystkie okna sa poczworne
czyli w tym sezonie w ramach nadrobienia zaległości niektóre okna myjesz 2 razy?
poczwórne okna? to nie zazdroszczę
[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1799077 1]
mi tak samo. zwłaszcza wieczorami czuję jakby mnie ktoś tłuczkiem okładał po plecach. i szpile wbijał do kompletu...

wreszcie jakiś słońce widzę... próbuje się przebijać nieśmiało przez chmurki. ale to jeszcze nie to...[/QUOTE]
no to witaj w klubie
u mnie też dziś wiosennie

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Białe, boki koronkowe trochę jakaś wstążeczka itp

Bardzo podobne do tych
bardzo fajne majtasy
widziałam, że Canpol ma takie specjalne ciążowe pod brzuszek, ale chyba takie zwykłe całe bawełniane

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
jesli któs nie ma to popołudniu wrzuce link
ja jestem chętna
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
no to super Ci się udało z tym wózkiem

mi nogi nawet nie puchną tak jak dłonie, praktycznie cały dzien mam balony
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:18   #4189
tygrysek99
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek99
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 413
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

u mnie też dziś wiosenkowo tylko że wieje jak.....

to ja sobie też ponarzekam a co - mnie cierpnie prawa nogo i tak jakby mnie w niej skurcz łapał taki delikatny ale upierdliwy że spać nie daje i tak już trzecią noc- muszę dosypiać w dzień bo nie dałabym rady
__________________
Agusiek
tygrysek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 13:18   #4190
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość


bardzo fajne majtasy
widziałam, że Canpol ma takie specjalne ciążowe pod brzuszek, ale chyba takie zwykłe całe bawełniane
Ma Canpol majtaski
Ale eSki są strasznie wielkie..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:50   #4191
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Gacie Canpola spadają - kompletnie bez gumki są, tzn. ona jest, ale wcale nie trzyma
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:52   #4192
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Ostatnio mówili, że każdy ma prawo ( nawet na All) zrezygnować z zakupu w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny.
Co nie znaczy, że laska postąpiła dobrze
Każdy, o ile kupuje od FIRMY.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Ja mam majty siatkowe, wielorazowe. Chyba muszę wyjąć i zmierzyć, bo tak straszycie tymi rozmiarami, że jeszcze okaże się, że mi z dupska spadną potem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 15:20   #4193
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Każdy, o ile kupuje od FIRMY.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Ja mam majty siatkowe, wielorazowe. Chyba muszę wyjąć i zmierzyć, bo tak straszycie tymi rozmiarami, że jeszcze okaże się, że mi z dupska spadną potem.
mówisz o takich gatkach po porodzie ?
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 15:40   #4194
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Melduje sie kobiety juz w lepszym humorze
Wczoraj wieczorkiem pozbylam sie stresa - udarlam sie na meza - poplakalam sie za wszystkie czasy , nakrzyczalam , pogodzilam i juz mi lepeiej
I przeprosilam core ,bo jak ja mialam wczoraj nerwowke to ona biedulka tak sie prezyla ze az mi zle bylo ze ona tak czuje moj nastroj - wieczorkiem popukalysmy do siebie i juz jest spoko.

Dzis wreszcie kupilam kurteczke i juz mi naprawde lepiej ale nogi az napuchniete od chodzenia i temperatury
melduje ze wlasnie jest 21 stopni !! za szybko to skacze i czlowiek nie nadaza z aklimatyzacja .
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:27   #4195
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Każdy, o ile kupuje od FIRMY.

Ahaaaa

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Melduje sie kobiety juz w lepszym humorze
Wczoraj wieczorkiem pozbylam sie stresa - udarlam sie na meza - poplakalam sie za wszystkie czasy , nakrzyczalam , pogodzilam i juz mi lepeiej
I przeprosilam core ,bo jak ja mialam wczoraj nerwowke to ona biedulka tak sie prezyla ze az mi zle bylo ze ona tak czuje moj nastroj - wieczorkiem popukalysmy do siebie i juz jest spoko.

Dzis wreszcie kupilam kurteczke i juz mi naprawde lepiej ale nogi az napuchniete od chodzenia i temperatury
melduje ze wlasnie jest 21 stopni !! za szybko to skacze i czlowiek nie nadaza z aklimatyzacja .
Czasami trzeba wybuchnąć, żeby potem było lepiej.
No to niech Tobie ten dobry humor już zostanie

Dzwoniłam dzisiaj do schroniska, bo od paru dni biega po osiedlu piesek dosyć duży, zadbany. Myślę, że komuś się zgubił, albo poleciał za jakąś suką. On nie jest z naszego osiedla, może go ktoś szuka. Byli z tego schroniska, bo dzwonili do mnie, żebym go opisała, ale nie wiem, czy udało im się go złapać. Szkoda psa, bo widać, że czegoś szuka.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:56   #4196
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
oby wypalił biznesik.

ja tak z doskoku tylko, Maksia na chwilkę do babci piętro wyżej wysłałam.

A więc: współczuję wszytskim zaparć, puchnięć, i wszelkich innych dolegliwości. Mi- póki co, - nic nie dolega.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 17:25   #4197
kees26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 504
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Witajcie dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
to dosyć silny lek przeciwskurczowy... ja skurcze przepowiadające mam juz od dwóch-trzech tygodni po kilka, kilkanaście razy na dobą i biorę nospę i magnez; póki co gin nie zalecił nic mocniejszego i dodatkowego, szyjkę mam krótszą od Ciebie... nie wiem, ale na moją logikę to za silny lek na takie skurcze... chyba masz bardzo zapobiegliwą i ostrożna ginkę...
Niestety, nie obyło się bez zażycia fenoterolu. Dziś nawet leżąc czułam jak mi się brzuch napina, twardnieje - zadzwoniłam od razu do ginki. Kazała wziąć fenoterol a jak do wieczora nie przejdzie to mam jechać do szpitala Na razie jest jakby ciutkę lepiej, zażyłam pół tabletki i już zaczęła mi się lekka trzęsawka. Zaraz kolej na drugie pół, w sumie 8 dawek po pól na dobę

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja mam dziś kolejny dzień cierpienia.
Młody na szyjce, do tego zaparcie w swojej najlepszej fazie, wszystko napięte, boli jak cholera, nawet pęcherz się buntuje, zacisnął się i nic... Wzięłam nospę, może coś się tam rozkurczy. Albo sepuku popełnię... Nawet stać prosto nie umiem.
Kropko ja czuję się dziś podobnie...cierpię na upierdliwe zaparcia od kilku tygodni, brzuch mam dziś strasznie napięty - na szczęście nie boli, tylko taki dyskomfort daje. Mała wierci się jak szalona. Strasznie się boję kolejnych tygodni - ona jest tak niziutko, że na ostatniej wizycie ginka mi prawie po wzgórku łonowym jeździła, żeby główkę zobaczyć. Strasznie napiera, czuję często szarpania w okolicach pachwin Dlatego nie zastanawiam się już nad ubocznymi skutkami fenoterolu tylko go wzięłam zapobiegawczo po konsultacji z ginką.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;18000332] oby wypalił biznesik.

ja tak z doskoku tylko, Maksia na chwilkę do babci piętro wyżej wysłałam.

A więc: współczuję wszytskim zaparć, puchnięć, i wszelkich innych dolegliwości. Mi- póki co, - nic nie dolega. [/QUOTE]

Zazdraszczam braku jakichkolwiek dolegliwości

Zdrówka dla Maksia!
kees26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:33   #4198
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Witam mamuśki.W końcu zawitała do nas wiosna.
Myślałam nad kupnem majtek poporodowych i zdecydowanie kupię te z siateczki.
Będą bardziej przewiewne.
Laktator kupię ręczny niestety!Musimy ciąć koszty.
Na szczęście znajomi pożyczą nam łózeczko i wanienkę-zawsze to coś.
Coraz gożej sypiam!Wygladam już jak wieloryb!

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;18000332]

A więc: współczuję wszytskim zaparć, puchnięć, i wszelkich innych dolegliwości. Mi- póki co, - nic nie dolega. [/QUOTE]
Ja tylko czasem mam zaparciaPóki co.......

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Dzwoniłam dzisiaj do schroniska, bo od paru dni biega po osiedlu piesek dosyć duży, zadbany. Myślę, że komuś się zgubił, albo poleciał za jakąś suką. On nie jest z naszego osiedla, może go ktoś szuka. Byli z tego schroniska, bo dzwonili do mnie, żebym go opisała, ale nie wiem, czy udało im się go złapać. Szkoda psa, bo widać, że czegoś szuka.
nawet mi nie opowiadaj takich rzeczy.Szkoda psiny....

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
Farciara Czasem warto sie odezwać

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez tygrysek99 Pokaż wiadomość

to ja sobie też ponarzekam a co - mnie cierpnie prawa nogo i tak jakby mnie w niej skurcz łapał taki delikatny ale upierdliwy że spać nie daje i tak już trzecią noc- muszę dosypiać w dzień bo nie dałabym rady
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:54   #4199
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
liliputek, biszkopt po upieczeniu odwróć i postaw na szklankach.

Dzień dobry Znowu piękne słoneczko świeci

Miałam dzisiaj cudny sen. Miałam swoją kruszynkę przy sobie w szpitalu i ją przewijałam. Miała czarne włoski i była śliczna Chciałam jej obciąć paznokietki, ale sie strasznie wierciła i dałam sobie spokój. Później gilałam ją trochę a ona się tak świetnie śmiała
Takie sny, to ja mogę mieć codziennie

....a teraz, co załatwiłam sobie będąc na zakupach. Zaczepiłam kobietę, która jechała wózkiem ( takim jaki sobie wybrałam, nawet kolor taki jaki chcę ). Pytam się, czy jest zadowolona i w ogóle. Ona na to, że tak i to bardzo. Dała mnie poprowadzić. Faktycznie, wózek super. I tak od słowa do słowa, a ona mówi, że pod koniec kwietnia będzie go sprzedawać, bo córa już wyrasta z niego. Wymieniłyśmy się numerami tel. i już go sobie zaklepałam I będzie taniej, a wózek zadbany, babka elegancka. Córunię miała śliczną Mam nadzieję, że nie zrobi mnie w konia.
Dziekuje za rade, rzeczywiscie nie opadl Gratuluje zaklepania wozka.

Kurde, chyba sie starzeje, bo tylko pozmywalam i upieklam placek a juz mnie kregoslup troszke zaczyna pobolewac. Ide sie kapac i spaaaac
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:22   #4200
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. III :-)

przez to ze ma to 1 giga rozmiaru podzieliłam to na 2 czesci zainteresowane piszcie na pw dam linki wysyłam tez margo wiec bedzie nas 2 potem niech kazda która ma da linki tym ktore chca
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.