Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-)) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 15:22   #481
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
u mnie to samo.Biorę fenoterol i mimo to brzuch mi się stawia co wieczór.Czasem trzyma całą noc.Jeżeli nie ma rozwarcia to skurcze nie są szkodliwe
Mam rozwarcie 1,5 cm od 31 tygodnia ciazy, dlatego mnie martwia te skurcze. Byle wytrzymac do poniedzialku.
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:25   #482
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Lea mnie wyręczyła.
Jeszcze dodam, że w foteliku dziecko nie moze długo siedzieć nawet gdy ma regulowane oparcie.Bo raczej na płąsko się nie da, nie jest to zdrowe dla żeberek.Mogą się wypchać na zewnątrz.Moja córka tak ma.

Ale się dzis na machałam.Powiesiłam zasłonki u małej w pokoju.Trochę tam przemeblowaliśmy, mąż wstawił wersalkę będzie to tymczasowy pokój dla rodziców.
U nas w sypialni też było przemeblowanie.Wstawiliśm y koszyk i przewijak małej ale komoda musiała zostać na przedpokoju.

Co chodzi o male dzieci to rózne bywaja..te co leza plackiem caly dzien i te co sie wierca non stop...nie moglabym sie narazac na to , ze moze wypasc z gondoli i wierzyc na 100% , ze w razie czego uda mi sie je uchwycic.

Z drugiej strony nie bede przypinac malenstwa paskami aby lezalo bez swobody, jedynie w transporcie samochodowym, gondola tez ma specjalne pasy bezpieczenstwa do samochodu i atest.... ma tez tzw. kit adaptacyjny (jak na fotce)aby dziecko lezalo wygodnie w gondoli...i sama gondola wg. producenta jest zalecana do uzytkowania do 6 miesiecy i ciezaru 10 kg.

To samo dzieje sie z kolyska, zalecana jest do max. do 4 miesiaca ze wzgledu na bezpieczenstwo


Tak jak juz napisalam, fotelik a fotelik jest róznica...w koncu takiego szukalam i nie zagraza on zadnym znieksztalceniom i wadom u dziecka.
Mój jest super wygodny i wyprofilowany , a zdrugiej strony moge zmienic kiedy zechce, bo robi sie to szybko sprawnie , a na dodatek mam to wszystko pod reka.

W praktyce okaze sie jednak co i kiedy bedzie najpraktyczniejsze
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:26   #483
jamaicaP
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 874
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

to znowu ja
wrocilam z zakupów
kupilam 2x skarpeteczki, 2x czapeczki, łapki niedrapki, majtasy bawełniane, koszulę do karmienia/spania/rodzenia i koszulę-tunikę do chodzenia

mialam chec jeszcze bodziaki kupic bo byla jakas promo ale juz tyle tego mam.... logika wygrala nad pokusą
jamaicaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:38   #484
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość

mialam chec jeszcze bodziaki kupic bo byla jakas promo ale juz tyle tego mam.... logika wygrala nad pokusą
twarda jesteś
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:44   #485
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
to znowu ja
wrocilam z zakupów
kupilam 2x skarpeteczki, 2x czapeczki, łapki niedrapki, majtasy bawełniane, koszulę do karmienia/spania/rodzenia i koszulę-tunikę do chodzenia

mialam chec jeszcze bodziaki kupic bo byla jakas promo ale juz tyle tego mam.... logika wygrala nad pokusą

No rzeczywiscie , ze nie dalas skusic sie.... mnie jak cos sie podoba to kupuje ale z rozumem...duzo wiekszy rozmiar jak jest i na odpowiednia pore roku

Juz sie nie moge doczekac na lipcowe obnizki , wtedy zaszaleje z zakupami ciuszków na nastepna wiosne /lato dla Ameli... to dobry chwyt, zaoszczedzic mozna do 70% (tak robia moje znajome dla swoich dzieci)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:52   #486
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez iza240 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o mnie to ja mogę rodzić już w 37 tyg bo jest mi już baaaardzo ciężkoPoza tym mam już taaaką ochotę na sex że nie mogę już się doczekać,kiedy będzie można
nawet nie próbuj wpychać się bo mówię Ci będzie
niech maleństwo jeszcze trochę urośnie w brzuszku tak będzie najlepiej
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie pamietam już kto i w którym wątku ale zapodał linka do stony z przepisami na mufinki - chyba margo ale pewnosci nie mam .
Czy ma któraś adres tej strony może podac, miałam na innym kompie w niemczech ale nie zrobiłam kopii i teraz nie mam . A na tamtym już nie ma bo go wyczysciłam meżowi przed zjazdem

Był tam taki fajny przepis już sprawdzony prze ze mnie a mam bóla na słodkie - jak zawsze zresztą - chyba organizm sie ciągle domaga
ooo ja też chętnie poproszę o ten przepis
ja właśnie wcinam kukułki jak oszalała

Cytat:
Napisane przez jamaicaP Pokaż wiadomość
to znowu ja
wrocilam z zakupów
kupilam 2x skarpeteczki, 2x czapeczki, łapki niedrapki, majtasy bawełniane, koszulę do karmienia/spania/rodzenia i koszulę-tunikę do chodzenia

mialam chec jeszcze bodziaki kupic bo byla jakas promo ale juz tyle tego mam.... logika wygrala nad pokusą
podziwiam

Ja właśnie wróciłam od mojego gin.
Wyniki bardzo dobre- lekarz się nawet zdziwił, że hemoglobina od początku ciąży u mnie rośnie zamiast spadać jak to bywa w ciąży, kiedy jest duże zapotrzebowanie na nią (co go bardzo ucieszyło oczywiście)
Ale cieplucho się robi pędzę zaraz na spacerek

A tak apropo tych skurczy przepowiadających to ja już nie wiem jakie one są
Bo mnie brzuch czasem boli jak na @ i ciągnie mnie na dole w brzuchu, ale to zazwyczaj jak leżę na plecach albo się przekręcam z boku na bok.
A tak ogólnie to czuję takie twardnienie brzucha- to też mam zaliczać do skurczy czy jak?

Ja myślę, że na pewno odróżnię te przepowiadające od porodowych, choć nie ukrywam że wolałabym aby mi wody przy tym odeszły
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.

Edytowane przez Gringoo
Czas edycji: 2010-05-25 o 15:53
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:07   #487
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Znów się rozpisałyście...Tylko na chwilkę Was zostawić
Myślałam,że się troszkę ochłodziło i polazłam na spacerek...Ledwo wróciłam,wciąż gorąco.. Do tego duchota się robi,chyba będzie padać pod wieczór...
Truskaweczki zakupiłam,bo ciągle za mną chodzą
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:12   #488
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
Niunia lacze sie z Toba w bolu. Ja mam cc zaplanowane na wtorek 1 czerwc (fajna data, 2 swieta w 1 dzien). I tez sie panicznie wrecz boje. Chociaz z drugiejs trony bedziemy mialy juz porod za soba i malenstwa przy sobie.
fajnie urodzić w Dzień Dziecka.
i nie stresuj się na zapas. my tu będziemy o Was cieplutko mysleć.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:23   #489
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19562896]



ten 1000 to tylko u Was dają? taka dobra wola miasta?
ten 1000 to dodatek do becikowego dla rodzin, które nie przekraczają jś dochodu, tak?
a ten 1000 to becikowe "podstawowe", które dostają wszyscy?
[/QUOTE]

Nie mam pojęcia.
Tak, 504 zł na osobę ( zmieściliśmy się jeszcze )
Tak.


Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
O proszę
1. od mista? 1000zł? Na jakich zasadach się to dostaje i gdzie i z czym trzeba uderzyć?

3. becikowe 1000zł - to chyba każdy dostaje. Gdzie się trzeba ubiegać o to? W mopsie? W urzędzie miasta?
4. ubezpieczenie.. ja mam grupowe z pracy, więc chyba powinnam dostać, nie wiem jakie mąż ma ubezpiecznie.. chyba żadne .. z nim cięzko się dogadać bo pewnie sam nie wie. Chyba tylko to co pracodawca płaci ale dodatkowego to ni.
Od miasta- - Urząd Miasta
Becikowe- Urząd Miasta
Mąż też ma grupowe i dostał.

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Witam Kochane już z córeczką w domku

Mam pytanie do mamuś czy też macie problemy z karmieniem i czy Wasze maleństwa też by ciągle spały? Jak sobie radzicie?
.
Fajnie, że jesteście już w domku

Problemów z karmieniem nie mam. Były 2 dni słabsze na początku, ale już jest dobrze.
Luiza przez pierwsze 2-3 tygodnie potrafiła spać 20 godzina na dobę.
Teraz już mniej śpi.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:25   #490
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia.
Tak, 504 zł na osobę ( zmieściliśmy się jeszcze )
Tak.
my też się "załapiemy" na te drugie becikowe.
Tzn. że łapiesz się też na płatny wychowawczy? Będziesz korzystać?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:30   #491
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19562545] skoro jest jeszcze na gwarancji, to nie ma co płakać.
gorzej jak coś nawali dwa dni po okresie gwarancyjnym. [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Może się wcale nie popsuła....
Ja tak mam jak piorę np.dywanik z łazienki. Jak wiruje nie potrafi rozłożyć równomiernie zawartości i nie odwirowuje... Jak to się zdarzyło pierwszy raz też myślałam,że się pralka popsuła....
Spróbuj może uprać coś innego,wtedy będziesz miała pewność
Oby to było tylko to...
Odepsuła się jednak!!! nastawiłam pompowanie, potem jeszcze raz wirowanie na mniejsze obroty - i śmignęło Teraz piorą się ręczniki i póki co odrzutowiec startuje...
Jola,
dzięki - to może być przyczyna - miałam w bębnie kilka nasiąkliwych rzeczy + rożek i ochraniacz (nienasiąkliwe).
Lea, gwarancja jest, ale przyznam, że się lekko podłamałam - tak naprawdę to pierwsza moja własna praleczka i chyba sie już do niej przywiązałam


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19563562]Małż nie brał l4, bo ma urlop, a l4 płatne 80%, to mu się nie opłacało.[/QUOTE]
Acha...

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Witam Kochane już z córeczką w domku
całuski dla Ciebie i córci

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
...trzeba poszukac biustonoszy dla karmiacych....., sa tez mile, delikatne i wygodne......


Wózek jest z bebeconfort..loola up http://www.bebeconfort.com/collection/UK/prom_poussette_loola_up_c ompatibilites.htm
..i jest lekki......ramy z kolami 7,6 kg i dodajac pozostale czesci to:
...z gondola ..........13,6 kg
...ze spacerówka..10,6 kg
..z fotelikiem samochodowym...11,5 kg

Gondola ma dlugosc 101 cm, materac w srodku 85 cm dl, dla dziecka do 10 kg

Co chodzi o snieg, chodniki, to sie nie martwie, bo pada rzadko, a chodniki sa równiutkie i bez dziur

Twój wózek tez jest fajny i troche podobny do mojego...A jaki kolor wybralas? http://www.chicco.es/ProdottiChicco/...0/Default.aspx
.
miłe i delikatne - owszem, ale wygląd piersi - te 2 rozjeżdżone "naleśniczki" - od dawna kupuję całe usztywniane i dlatego te mi się nie podobają
Tak, to ten kolorek mam mieć "europe" http://www.chicco.es/ProdottiChicco/...0/Default.aspx
Ja nie wiem, jak będzie z gondolką, dobrze, że spacerówka się rozkłada, bo ta gondolka jest krótka - ok 90 cm, o ile pamiętam zobaczymy jak w praktyce się okaże. W każdym razie bezpieczeństwo dziecka na I miejscu

Jamaica - flanela, mokra, ufffffff, miałaś wesoło... Daj sernika, plizzzzzzz
U mnie truskawek nie ma nigdzie,

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Przed południem walczyłam z chwastami w ogródku i znów mnie boli , silny ból jak na @ chyba troszke przesadzilam .
Jak rozpoznac że ból to ból a i że toważyszą mu- albo nie skurcze
czy skurcze przepowiadające są aż tak charakterystyczne że nie można ich pomylic z bólem jak na @
lańsko Ci się należy

Do liliputka:
1 czerwca - fajny termin tylko obiecaj, że dziecku 2 prezenty będziesz kupować
Wygląda, że wszystko pod kontrolą u Ciebie, tylko bierz leki i odpoczywaj. A potem będzie dobrze - musi być...

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:34 Powód: dopisek
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:37   #492
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Witam serdecznie wszystkie jeszcze zapakowane mamusie. Dawno mnie tu nie było ale melduję że ja juz poród mam za sobą. Szymonek urodził się 16 maja o godzinie 10.50 ważył 2960 i mierzył 52 cm Rodziłam 2,5 godziny. Ogólnie co mogę powiedzieć o porodzie miałam bóle krzyżowe czego nie życzę żadnej z Was bo ja się zwijałam z bólu koszmar i dramat. Przy porodzie był mój mąż co sobie bardzo chwalę i polecam poród rodzinny dla mnie nawet trzymanie nogi podczas parcia duzo dawało. Ogólnie skierowali mnie do innego szpitala tam gdzie miałam swoją położna było za duzo rodzących i musiałam jechac gdzie indziej. Wystraszyłam sie niesamowicie ale nie żałuję że urodziłam w innym szpitalu położne tam rewelacyjne i bardzo miło wspominam poród (no może nie poród tylko obsługę) Każdy pukał mi w głowę że kupuję malutkie ubranka a jak się SZymek urodził to mąż musiał zasuwać po ciuszki malutkie bo wszystko na niego było za duże. Karmię piersią, ale na początku nie powiem żeby mi to sprawiało przyjemności gdyż bolały sutki jak fix dlatego odciągałam pokarm laktatorem i w sumie dzieki temu sutki mi sie uformowały że teraz już prawie nie czuję bólu No a teraz dodam zdjęcia bo moje maleństwo się budzi Życzę jeszcze zapakowanym mamusiom szybkiego i bezbolesnego porodu Serdecznie pozdrawiam Załącznik 3137136 Załącznik 3137137
__________________
Sigma- moje zamówienia

c6174347 <-- kod do e-torebki. Zachęcam do skorzystania
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:58   #493
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Witam!
Nie piszę za bardzo bo i czasu brak i boli ( większość czasu jestem albo w pozycji leżącej/półleżącej albo chodzę)
Chciałam tylko pogratulować kolejnym rozpakowanym mamusiom
ewciak123 (04.06.81) -sn. (40tc -1) 22 maj, godz. 1:43 Borys 3460g, 54cm
kardashi (15.10.90) -sn. (40tc +4) 22 maj, godz. 23:58 Blanka 3100g, 52cm
magdus25 (18.10.84) -sn. (40tc +12) 23 maj, godz. 6:45 Julia 3750g, 50cm
i basiawlg
GRATULACJE dla Was i Waszych Pociech

Dodam jeszcze zdjęcia mojego Skarbeńka
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2010-05-25 o 17:18
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:04   #494
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Anglistki.. jedna miała krótszą nogę i utykała a dwie inne z jakimi miałam styczność miały wytrzeszczone gały xD Waga skrajnie różna... cecha wspólna dla trzech - blond włosy.
jeżuuu, to ja bym się łapała na ten blond i ewentualnie wytrzeszczone gały, ale moze nie twórzmy tak drastycznego wizerunku

cieszę się, że już Ci lepiej

szalony Buziaczek - witajcie ponownie. i dzięki za wsparcie dla dwupaków

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
Gratuluje nowym mama

Siala zdrówka

dziewczyny jak pachną wody płodowe? bo nie wiem czy mi sie nie saczątak mi troche polecialo na majtkach a zapach taki dziwny jakby kwaśnycholera nie wiem jak to sprawdzić bo przy córce nie miałam wątpliwości bo ze mnie chlusneło wodą
czyżby coś się zaczęło??
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Jak rozpoznac że ból to ból a i że toważyszą mu- albo nie skurcze
czy skurcze przepowiadające są aż tak charakterystyczne że nie można ich pomylic z bólem jak na @
też mnie to nurtuje...
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie pamietam już kto i w którym wątku ale zapodał linka do stony z przepisami na mufinki - chyba margo ale pewnosci nie mam .
Czy ma któraś adres tej strony może podac, miałam na innym kompie w niemczech ale nie zrobiłam kopii i teraz nie mam . A na tamtym już nie ma bo go wyczysciłam meżowi przed zjazdem

Był tam taki fajny przepis już sprawdzony prze ze mnie a mam bóla na słodkie - jak zawsze zresztą - chyba organizm sie ciągle domaga
tak to byłam ja, zaraz poszukam i podam na dole tego posta

basiawlg - was rownież witam ponownie

chyba chodziło o tej muffinowy link:
http://majanaboxing.blox.pl/strony/muffiny01.html
albo ten:
http://mojewypieki.blox.pl/strony/Mu...ibabeczki.html

mama dziś przyszła i zabrałyśmy się za sprzątanie pokoiku Ewci. w czwartek dokończymy.
od razu mi jakoś tak pozytywniej, że coś w końcu ruszyło
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2010-05-25 o 17:07
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:11   #495
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;19563562]Małż nie brał l4, bo ma urlop, a l4 płatne 80%, to mu się nie opłacało.[/QUOTE]
A urlop zwykły, tacierzyński, ojcowski czy jaki?
Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamusie

Siala dobrze że już ci przeszło. Wyobrażam sobie jaka to musiała być masakra

Iza240 już ? Wytrzymaj jeszcze troszkę
Ja wciąż żyje w przeświadczeniu, że do czerwca to jeszcze taaaaaaaaaak daleko .....
Miałam dziś iść rutynowo do gina... ale musiałam to przełożyć na za tydzień mam nadzieje, że mnie za to nie zamorduje

A właśnie miałam pytać rozpakowanych mamuś... czy wasi mężowie dostali od lekarza zwolnienie na "opiekę nad żoną" ? Czy jak to się tam nazywa
Od lekarza? To działa na zasadzie L4 czy jak? Płatne 80%?
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19571424]my też się "załapiemy" na te drugie becikowe.
Tzn. że łapiesz się też na płatny wychowawczy? Będziesz korzystać?[/QUOTE]
jak są zliczane dochody do tego "drugiego becikowego" ?
I do płatnego wychowawczego? Skoro ja mam na umowie najniższą krajową i mąż też to się załapiemy na coś czy już nie?
Bo do drugiego becikowego jeśli są zliczane dochody i moje i męża to chyba przekroczymy te 504zł (najniższa krajowa to coś 1317 z czego na rękę jest 984zł) a co do płatnego wychowawczego to zliczane są dochody męża i mój płatny macierzyński???
Dla mnie wszystkie te przepisy, zapisy to czysty kosmos.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:11   #496
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie jeszcze zapakowane mamusie. Dawno mnie tu nie było ale melduję że ja juz poród mam za sobą. Szymonek urodził się 16 maja o godzinie 10.50 ważył 2960 i mierzył 52 cm Rodziłam 2,5 godziny. Ogólnie co mogę powiedzieć o porodzie miałam bóle krzyżowe czego nie życzę żadnej z Was bo ja się zwijałam z bólu koszmar i dramat. Załącznik 3137136 Załącznik 3137137
Witaj. Szymek jest śliczniutki

Też miałam bóle krzyżowe
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:36   #497
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
A urlop zwykły, tacierzyński, ojcowski czy jaki?

Od lekarza? To działa na zasadzie L4 czy jak? Płatne 80%?
Tak, "opieka nad żoną" to działa jak L4 i płatne jest 80% Wystawiane jest na 14 dni.

yolanda9 i basiawlg cudne te Wasze kruszynki.

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:41   #498
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Tak, "opieka nad żoną" to działa jak L4 i płatne jest 80% Wystawiane jest na 14 dni.

yolanda9 i basiawlg cudne te Wasze kruszynki.

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
najlepiej zapytaj gina. jesli wszystko masz pozamykane i dobrze się czujesz, to chyba Ci pozwoli jechać
ja swojego pytałam o wyjazdy do Wrocka spod Gliwic, nie zabronił, ale sama zrezygnowałam. do tego doszło zagrożenie powodziowie i nie upierałam się, żeby jechać
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:57   #499
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie jeszcze zapakowane mamusie. Dawno mnie tu nie było ale melduję że ja juz poród mam za sobą. Szymonek urodził się 16 maja o godzinie 10.50 ważył 2960 i mierzył 52 cm Rodziłam 2,5 godziny. Ogólnie co mogę powiedzieć o porodzie miałam bóle krzyżowe czego nie życzę żadnej z Was bo ja się zwijałam z bólu koszmar i dramat. Przy porodzie był mój mąż co sobie bardzo chwalę i polecam poród rodzinny dla mnie nawet trzymanie nogi podczas parcia duzo dawało. Ogólnie skierowali mnie do innego szpitala tam gdzie miałam swoją położna było za duzo rodzących i musiałam jechac gdzie indziej. Wystraszyłam sie niesamowicie ale nie żałuję że urodziłam w innym szpitalu położne tam rewelacyjne i bardzo miło wspominam poród (no może nie poród tylko obsługę) Każdy pukał mi w głowę że kupuję malutkie ubranka a jak się SZymek urodził to mąż musiał zasuwać po ciuszki malutkie bo wszystko na niego było za duże. Karmię piersią, ale na początku nie powiem żeby mi to sprawiało przyjemności gdyż bolały sutki jak fix dlatego odciągałam pokarm laktatorem i w sumie dzieki temu sutki mi sie uformowały że teraz już prawie nie czuję bólu No a teraz dodam zdjęcia bo moje maleństwo się budzi Życzę jeszcze zapakowanym mamusiom szybkiego i bezbolesnego porodu Serdecznie pozdrawiam Załącznik 3137136 Załącznik 3137137
wszystkiego naj dla ciebie i dzidziusia
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 17:57   #500
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

basiawlg i yolanda9 piękne te Wasze maluszki

Ja dziś jestem słoniem Autentycznie tak się czuję,a nogi od kostek już nawet przypominają słoniowe...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 17:58   #501
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Witam!
Nie piszę za bardzo bo i czasu brak i boli ( większość czasu jestem albo w pozycji leżącej/półleżącej albo chodzę)
Chciałam tylko pogratulować kolejnym rozpakowanym mamusiom


Dodam jeszcze zdjęcia mojego Skarbeńka
śliczny dzidziuś
Toś mnie wystraszyła tym bólem
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:00   #502
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie jeszcze zapakowane mamusie. Dawno mnie tu nie było ale melduję że ja juz poród mam za sobą. Szymonek urodził się 16 maja o godzinie 10.50 ważył 2960 i mierzył 52 cm Rodziłam 2,5 godziny.
witaj wśród dwupaków.
Szymek cud, miód i maliny.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze zdjęcia mojego Skarbeńka
kolejne cudeńko.
I tez w pasiastym pajacyku. Bardzo lubię pasiaste desenie dla dzieciaczków- sa take twarzowe.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
jak są zliczane dochody do tego "drugiego becikowego" ?
I do płatnego wychowawczego? Skoro ja mam na umowie najniższą krajową i mąż też to się załapiemy na coś czy już nie?
Bo do drugiego becikowego jeśli są zliczane dochody i moje i męża to chyba przekroczymy te 504zł (najniższa krajowa to coś 1317 z czego na rękę jest 984zł) a co do płatnego wychowawczego to zliczane są dochody męża i mój płatny macierzyński???
Dla mnie wszystkie te przepisy, zapisy to czysty kosmos.
nie można przekroczyć 504zł na osobę zarówno do becikowego jak i do platnego wychowawczego. Więc w praktyce wyglada to tak, że jak oboje pracujecie, i oboje macie najniższe dochody na umowie wykazane, to się nie załapiecie na teświadczenia przy pierwszym dziecku. Ale jak będziesz oczekiwać drugiego potomka, to wtedy się załapiesz na te świadczenia, bo wtedy wasze dochody będą dzielone prze 4 osoby.

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
ja bym jechała, ale ja to wariat jestem.

Zmykam z Maksiem na krótki spacerek przed spaniem. pa.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:01   #503
iza240
Zadomowienie
 
Avatar iza240
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: płock
Wiadomości: 1 578
GG do iza240
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
jeżeli chodzi o mnie to ja bym się nie ruszała z miejsca
Ale to twoja decyzja.
Poza tym podróż będzie męcząca
__________________

W końcu się doczekałam
Michalinka jest już na świecie
iza240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:04   #504
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Tak, "opieka nad żoną" to działa jak L4 i płatne jest 80% Wystawiane jest na 14 dni.

yolanda9 i basiawlg cudne te Wasze kruszynki.

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
Jeśli lekarz nie będzie widział przeciwwskazań i Ty będziesz czuła się na siłach to pewnie,że jechać Jeszcze się w domu nasiedzisz...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:09   #505
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
No a teraz dodam zdjęcia bo moje maleństwo się budzi Życzę jeszcze zapakowanym mamusiom szybkiego i bezbolesnego porodu Serdecznie pozdrawiam Załącznik 3137136 Załącznik 3137137
Boziu jaka kruszynka przepraszam - kruszynek

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość


Dodam jeszcze zdjęcia mojego Skarbeńka
Fajny chłopak

Kurcze te chłopaki to co jeden to ładniejszy - nasze dziewczyny bedą miały w czym wybierac

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

tak to byłam ja, zaraz poszukam i podam na dole tego posta



chyba chodziło o tej muffinowy link:
http://majanaboxing.blox.pl/strony/muffiny01.html
albo ten:
http://mojewypieki.blox.pl/strony/Mu...ibabeczki.html
dzieki margo
chodziło o ten pierwszy link - ale drugi też zapisze i pewnie skożystam .
Co prawda na dziś już zrobiłam takie z głowy czekoladowe z kawałkami czekolady - mój pypec był silniejszy - zaraz musze je schowac bo zeżre wszystkie na raz a jeszcze ciepłe i takie najlepsze jak ta czekolada sie tak fajnie rozpuszcza
Uwielbiam mufiny - nic nie robi sie tak szybko i na tyle sposobów
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:16   #506
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie jeszcze zapakowane mamusie. Dawno mnie tu nie było ale melduję że ja juz poród mam za sobą. Szymonek urodził się 16 maja o godzinie 10.50 ważył 2960 i mierzył 52 cm Rodziłam 2,5 godziny. Ogólnie co mogę powiedzieć o porodzie miałam bóle krzyżowe czego nie życzę żadnej z Was bo ja się zwijałam z bólu koszmar i dramat. Przy porodzie był mój mąż co sobie bardzo chwalę i polecam poród rodzinny dla mnie nawet trzymanie nogi podczas parcia duzo dawało. Ogólnie skierowali mnie do innego szpitala tam gdzie miałam swoją położna było za duzo rodzących i musiałam jechac gdzie indziej. Wystraszyłam sie niesamowicie ale nie żałuję że urodziłam w innym szpitalu położne tam rewelacyjne i bardzo miło wspominam poród (no może nie poród tylko obsługę) Każdy pukał mi w głowę że kupuję malutkie ubranka a jak się SZymek urodził to mąż musiał zasuwać po ciuszki malutkie bo wszystko na niego było za duże. Karmię piersią, ale na początku nie powiem żeby mi to sprawiało przyjemności gdyż bolały sutki jak fix dlatego odciągałam pokarm laktatorem i w sumie dzieki temu sutki mi sie uformowały że teraz już prawie nie czuję bólu No a teraz dodam zdjęcia bo moje maleństwo się budzi Życzę jeszcze zapakowanym mamusiom szybkiego i bezbolesnego porodu Serdecznie pozdrawiam Załącznik 3137136 Załącznik 3137137
Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Witam!
Nie piszę za bardzo bo i czasu brak i boli ( większość czasu jestem albo w pozycji leżącej/półleżącej albo chodzę)
Chciałam tylko pogratulować kolejnym rozpakowanym mamusiom
ewciak123 (04.06.81) -sn. (40tc -1) 22 maj, godz. 1:43 Borys 3460g, 54cm
kardashi (15.10.90) -sn. (40tc +4) 22 maj, godz. 23:58 Blanka 3100g, 52cm
magdus25 (18.10.84) -sn. (40tc +12) 23 maj, godz. 6:45 Julia 3750g, 50cm
i basiawlg
GRATULACJE dla Was i Waszych Pociech

Dodam jeszcze zdjęcia mojego Skarbeńka
Śliczności te wasze Skarbeńki

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Tak, "opieka nad żoną" to działa jak L4 i płatne jest 80% Wystawiane jest na 14 dni.

yolanda9 i basiawlg cudne te Wasze kruszynki.

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
Ja myślę, że jeśli dobrze się czujesz to nie ma żadnych przeciwwskazań, ale dla pewności zapytaj gina przy okazji wizyty
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:34   #507
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki margo
chodziło o ten pierwszy link - ale drugi też zapisze i pewnie skożystam .
Co prawda na dziś już zrobiłam takie z głowy czekoladowe z kawałkami czekolady - mój pypec był silniejszy - zaraz musze je schowac bo zeżre wszystkie na raz a jeszcze ciepłe i takie najlepsze jak ta czekolada sie tak fajnie rozpuszcza
Uwielbiam mufiny - nic nie robi sie tak szybko i na tyle sposobów
no problemo
muffiny, to jedyne, czego nie umiem zepsuć
jutro robię jakieś z żurawinami, specjalnie na przyjazd małża
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 18:54   #508
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Puk, puk...
Tak tu Was sobie kobitki podczytuję od jakiegos czasu i w koncu postanowilam sie odezwac
Termin mam na 26.06, ale jest zagrozenie wczesniejszym porodem
Leze wiec cierpliwie w lozku i zagladam tu do was przewracajac sie z boku na bok.
I to dzieki wam im blizej terminu, tym lek przed porodem powoli zanika, jakos tam optymistycznie nastrajacie
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:06   #509
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Tak, "opieka nad żoną" to działa jak L4 i płatne jest 80% Wystawiane jest na 14 dni.

yolanda9 i basiawlg cudne te Wasze kruszynki.

Kochane mam pytanko... Mąż mnie namawia byśmy wybrali się na parę dni do Krakowa (mieszkamy w Warszawie) do naszej wspólnej koleżanki. Dokładnie mielibyśmy tam być 2-6 czerwca. Termin mam na 24 czerwca i sama nie wiem czy jechać czy nie
Planuje jeszcze 1 czerwca stawić się u swojego gina czy wszystko OK
Ja już się nie ruszam nigdzie.Nawet wycieczka do Tesco jest dla mnie wyzwaniem.Termin mam na 19.06.A wszystko przez te puchnące stopy.


Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
basiawlg i yolanda9 piękne te Wasze maluszki

Ja dziś jestem słoniem Autentycznie tak się czuję,a nogi od kostek już nawet przypominają słoniowe...
O to tak jak ja

A ja zamiast truskawek mam racuchywłaśnie je pieke.Na 3 patelnie.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:09   #510
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. V :-))

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Puk, puk...
Tak tu Was sobie kobitki podczytuję od jakiegos czasu i w koncu postanowilam sie odezwac
Termin mam na 26.06, ale jest zagrozenie wczesniejszym porodem
Leze wiec cierpliwie w lozku i zagladam tu do was przewracajac sie z boku na bok.
I to dzieki wam im blizej terminu, tym lek przed porodem powoli zanika, jakos tam optymistycznie nastrajacie
Witaj
Napisz nam coś więcej o sobie i udzielaj się na wątku. Im więcej nas tym weselej

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja już się nie ruszam nigdzie.Nawet wycieczka do Tesco jest dla mnie wyzwaniem.Termin mam na 19.06.A wszystko przez te puchnące stopy.




O to tak jak ja

A ja zamiast truskawek mam racuchywłaśnie je pieke.Na 3 patelnie.
Podziel się
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.