Moda "plus size" cz.4 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 20:05   #3031
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez mraau Pokaż wiadomość
ohh.. ile mnie tu nie było.... nie miałam netu, remont ... i tym podobne ...
wrzucam 3 moje zestawy z okresu mojej nieobecności

Buźka ! **
Ja Ciebie już kiedyś zdaje chwaliłam za figurkę ,a talię to na pewno mrrrrau przepiękna z Ciebie kobieta, i rewelacyjnie wygladasz we wszystkim pozazdroscić..ekhmm:rolle yes:


kasiamniam slicznie wygladasz z tym brzusiem, już końcówka wiec owocnego rozwiązania

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
Moje nabytki. Spódnica maxi(nie wiem jaka bluzkę do niej mam nosić) i sukienka kolorowa
ja bym ja połaczyła z najzwyklejszym t-shirtem, bokserką lub czymś z krótkim/albo i bez rękawków.JA mam rozstępy i otłuszczenie w tym miejscu,ale też chodze bo nie uśmiecha mi się topić-wystarczająco po ciele mi płynie....

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam babeczkę mocno plus size w amarantowej i w czarnej zwiewnej bluzce z rozcięciami na rękawach. Wyglądała rewelacyjnie
ja pare razy też na ulicy widziałam świetnie ubrane dziewczyny plus size,normalnie cud miód-1. miała włąsnie spódnicę maxi czerwoną<seksowną> i do tego białą boksrekę a wygladala naprawdę meeega ,inna za to wygladała świetnie w dzinsach,obcasach i takiej zwiewnej tunice.

Cytat:
Napisane przez aniula47 Pokaż wiadomość
to ja tez się pokaże w swojej maxi kupiłam ją wyprzedaży zimowej w stradivariusie i nie wiem czy nosić??
jak najbardziej nosic, o ile sie dobzre czujesz

no na mnie takie spódnice to wygladają jak worek<zreszta co na smnie nie wyglada..


to ja sie pokażę jak wygladałam na weselu rok temu-tylkosie nie smiać


i taki mały gratisik ;P do twarzy mi w tym stroju???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WESELE AGIkk.jpg (43,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WESELE AGI ---.jpg (24,7 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rzepka0jędrna i krzepka D.jpg (99,5 KB, 213 załadowań)
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 20:15   #3032
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Taki tam dzisiejszy. Trochę już po powrocie do domu fotki to butów jz nie zapiełam. I miałam pod spodem szorty beżowe z H&Mu coby sie bogi nie obtarły. Bez majekapy, fruzyura taka se, ale gorąco znów jest, więc nie chciałam zeby mi mejkap spływam
(buty BOTI, sukienka stara New Look z lumpa, torebka Mizensa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0924-horz.jpg (77,5 KB, 255 załadowań)
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 06:49   #3033
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Taki tam dzisiejszy. Trochę już po powrocie do domu fotki to butów jz nie zapiełam. I miałam pod spodem szorty beżowe z H&Mu coby sie bogi nie obtarły. Bez majekapy, fruzyura taka se, ale gorąco znów jest, więc nie chciałam zeby mi mejkap spływam
(buty BOTI, sukienka stara New Look z lumpa, torebka Mizensa)
fajna sukienka

a powiedzcie mi, jak sobie radzicie z obtartymi udami w upały przy kieckach? [jeśli macie taki problem]... kurcze mnie to skutecznie odstrasza od spódnic i sukienek.. a najdziewniejsze ze moja mama ma 2 rozmiary wiecej niz ja, i nigdy ją nic nie obdarło :/ a ona tylko w spódnicach pomyka.

już myslalam kiedyś na takimi spodenkami krotkimi rajstopowymi, były na tchibo, ale drogie :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:10   #3034
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Mam dokładnie ten sam problem, potrafią mi się uda obetrzeć nawet w rajstopach. Teraz przymierzam się do zakupu leginsów krótkich, w jakimś neutralnym kolorze, ale nie widziałam takich do połowy uda, bo albo są szorty albo do kolan. Nie chcę spodenek, bo to jednak dodatkowa warstwa. Widziałyście gdzieś coś takiego?
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:22   #3035
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Ja mam własnie kolarki -cos jak legginsy ale do połowy uda, czarne. Albo mosze po prostu jakieś szorty - beżowe materiałowe z H&Mu albo jakieś dzinsowe.

Wiec takie legginsy do uda - poszukajw zwykłym osiedlowym bieliźniaku
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2013-06-25 o 10:24
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 15:18   #3036
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy z przecen na Asos . Myślicie że warto było ?

1. strój kąpielowy z 30Ł na 8,50Ł
2. sukienka z cekinamy z 52Ł na 15,50 Ł
3. sukienka czarna z 20Ł na 10Ł
Ja osobiście nr 1 i 3 bym nie kupiła, wg mnie to nie są odpowiednie modele na nasza sylwetkę, nr 2 podoba mi się i jakbym dobrze w niej wyglądała to bym nosiła.
Mój ostatni zakup w lumpku trochę w pośpiechu i nie wiem czy trafiony. Kolory są ostrzejsze niż na zdjęciu, a tył jest czarny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka w kwiaty.jpg (104,1 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez misiadk
Czas edycji: 2013-06-25 o 15:24
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 17:42   #3037
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez misiadk Pokaż wiadomość
Mój ostatni zakup w lumpku trochę w pośpiechu i nie wiem czy trafiony. Kolory są ostrzejsze niż na zdjęciu, a tył jest czarny.
super bluzka
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 22:09   #3038
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez misiadk Pokaż wiadomość
Ja osobiście nr 1 i 3 bym nie kupiła, wg mnie to nie są odpowiednie modele na nasza sylwetkę, nr 2 podoba mi się i jakbym dobrze w niej wyglądała to bym nosiła.
Mój ostatni zakup w lumpku trochę w pośpiechu i nie wiem czy trafiony. Kolory są ostrzejsze niż na zdjęciu, a tył jest czarny.

świetna bluzka ile kosztowała ?
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 23:03   #3039
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
Nude i koralowy Ja weszłam na all, poszukałam i znalazłam takie ale rozmiar niby uniwersalny od s-xl a wymiary takie :

długość całkowita ok 97cm

szerokość w pasie 34-50x2cm

szerokość biodra ok 75x2cm

Myślicie że bym weszła ? w pasie mam około 98 cm w talii i mam 173 cm wzrostu

Candy Twój też niby uniwersalny rozmiar i dobrze na Tobie leży w pasie masz gumę ?
A tu fotki ...
widziałam takie u mnie w chińskim markecie i w sumie nie była przekonana co do tej gumy
ja mam taką maxi jak na zdjeciu w kolorze granatu , zamawiałam z dziewczynami na zbiorowych zamówieniach


Edit; co do stroju to przemyśle czy go zabiore ze sobą na wakacje , czy jednak zostanie w szafie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2d2362770d414e6419079814f30ec149.jpg (48,5 KB, 24 załadowań)
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam

Edytowane przez xxx3anahi3xxx
Czas edycji: 2013-06-25 o 23:05
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 23:09   #3040
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez aleksandra188 Pokaż wiadomość
świetna bluzka ile kosztowała ?
Firma F&F, koszt 7,30 trochę drogo jak porównuje inne zakupy w lumpku, no ale to ceny wrocławskie i drugi dzień po dostawie
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 23:30   #3041
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
widziałam takie u mnie w chińskim markecie i w sumie nie była przekonana co do tej gumy
ja mam taką maxi jak na zdjeciu w kolorze granatu , zamawiałam z dziewczynami na zbiorowych zamówieniach
ja mam dokładnie taką błękitną, świetnie się układa
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 08:03   #3042
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Dziewczyny, co myślicie o takiej spódnicy? Będzie fajnie wyglądać na kimś ogląglejszym, czy tylko na chudziaczkach takich jak modelka?
Niby rozmiary do 50, ale się zastanawiam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d13_mie_a.jpg (23,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d13_mie_b.jpg (25,3 KB, 32 załadowań)
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:11   #3043
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
fajna sukienka

a powiedzcie mi, jak sobie radzicie z obtartymi udami w upały przy kieckach? [jeśli macie taki problem]... kurcze mnie to skutecznie odstrasza od spódnic i sukienek.. a najdziewniejsze ze moja mama ma 2 rozmiary wiecej niz ja, i nigdy ją nic nie obdarło :/ a ona tylko w spódnicach pomyka.

już myslalam kiedyś na takimi spodenkami krotkimi rajstopowymi, były na tchibo, ale drogie :/
Można spróbować posmarować wewnętrzną stronę ud[miejsca narażone na otarcia] dezodorantem,-antyperspirantem w kulce. Albo w sprayu pudrowym.Posmarować, poczekać aż wyschnie i jeszcze jedna warstwa.
Niektórym pomaga. .
Obecnie nie mam już tego problemu ale gdy byłam grubsza to tak się chroniłam.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:44   #3044
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez misiadk Pokaż wiadomość
Mój ostatni zakup w lumpku trochę w pośpiechu i nie wiem czy trafiony. Kolory są ostrzejsze niż na zdjęciu, a tył jest czarny.
Świetna! Bardzo mi się podoba. Katowickie lumpki mają zdecydowanie wyższe ceny, nawet w tydzień po dostawie :/

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takiej spódnicy? Będzie fajnie wyglądać na kimś ogląglejszym, czy tylko na chudziaczkach takich jak modelka?
Niby rozmiary do 50, ale się zastanawiam...

Spódnica jest świetna, ale z doświadczenia wiem, że wszelkie plisy i fałdki lubią się otwierać, zwłaszcza na większej pupie.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 17:06   #3045
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Jeszcze się odezwe w sprawie obcierających sie ud Własnie nadrabiałam blogi przez bloglovin, i jedne z bogów plus size wrzucil taki post:
http://girlwithcurves.com/post/53912...-sexy-solution

w kazdym razie takie szerokie pasy z rozciagliwej koronki to sa, do noszoenia na udach zeby wąłsnie sie nie obcierały. Cena to 15 dolarów.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:23   #3046
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Jeszcze się odezwe w sprawie obcierających sie ud Własnie nadrabiałam blogi przez bloglovin, i jedne z bogów plus size wrzucil taki post:
http://girlwithcurves.com/post/53912...-sexy-solution

w kazdym razie takie szerokie pasy z rozciagliwej koronki to sa, do noszoenia na udach zeby wąłsnie sie nie obcierały. Cena to 15 dolarów.
Uuu świetny pomysł !Szkoda że w PL pewnie nie uraczysz. Może jakby kupić pończochy samonośne i odciąć pończoszaną część..

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Tak w ogóle chciałam Was, drogie dziewczyny zapytać czy któraś z Was była kiedyś w sklepie Takko (http://www.takko-fashion.com/pl_pl/takko-fashion.html) Kupiłam sobie niedawno w lumpie bluzkę z tej firmy i kiedy wyguglałam firmę okazało się że mają sklepy w Polsce, w tym niedaleko mnie (chociaż i tak musiałabym specjalnie się tam wybrać). W swojej ofercie mają "duże rozmiary" a na stronie ceny nie są aż takie zaporowe. Znacie tę markę?
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:27   #3047
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Moda "plus size" cz.4

można sobie od starych pończoch samonośnych takie odciąć ale u mnie to się średnio sprawdza, bo przez większe dziurki w koronce jednak mi się trochę przebija skóra i się obciera jeszcze bardziej niż jak nie mam nic
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:40   #3048
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Mi póki co wystarczaja kolarki, tylko muszę upolowac sobie jeszcze drugą parę w jakims cielistym kolorze, bo czarne to też nie pod wszystko pasują
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:59   #3049
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda "plus size" cz.4

[QUOTE[/COLOR]Tak w ogóle chciałam Was, drogie dziewczyny zapytać czy któraś z Was była kiedyś w sklepie Takko (http://www.takko-fashion.com/pl_pl/takko-fashion.html) Kupiłam sobie niedawno w lumpie bluzkę z tej firmy i kiedy wyguglałam firmę okazało się że mają sklepy w Polsce, w tym niedaleko mnie (chociaż i tak musiałabym specjalnie się tam wybrać). W swojej ofercie mają "duże rozmiary" a na stronie ceny nie są aż takie zaporowe. Znacie tę markę?[/QUOTE]

Ja znam takko z Niemiec choć często tam zaglądałam to kupiłam spodnie u nich tylko rybaczki dżinsowe i mam je już kilka lat i dobrze się mają, a noszę je dość często. Ceny tam mnie raczej co do jakości nie zachęcały i nawet na wyprzedaży trafiłam coś lepszego jakościowo i cenowo u konkurencji, choć faktycznie te rybaczki dobrze się trzymają. Także nie ma reguły i zawsze warto zaglądać może coś się trafi. Ja osobiście przy kupnie nie kieruję się marką tylko jakością.
Co do bluzki to będzie miała swoją premierę w sobotę na imprezie, dzięki za miłe słowa
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 19:34   #3050
Rii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Dziewczęta, jak tak na was patrzę to coraz bardziej wstydzę się wrzucać tu moje zdjęcia, bo wyglądam przy was jak wielorybek Wy wszystkie jesteście takie ładne i zgrabne

A ja mam taki mały dylemat. Nie lubię nosić bluzek z bardzo krótkimi rękawami czy bez rękawów w ogóle, moje ramiona są naprawdę grubaśne - ale jest tak gorąco, że w czymś bardziej zakrytym nie da się wytrzymać. Jak sobie z tym radzicie? Chodzicie i nie przeszkadza wam, co sobie może ktoś pomyśleć, czy staracie się jednak zakrywać?

Bardzo ładne spódnice tu pokazujecie, mnie ciągle kuszą sukienki i spódnice maxi, ale coraz bardziej wątpię, że dobrze bym w nich wyglądała :/
Rii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 19:46   #3051
majka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 59
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez mraau Pokaż wiadomość
ohh.. ile mnie tu nie było.... nie miałam netu, remont ... i tym podobne ...

wrzucam 3 moje zestawy z okresu mojej nieobecności


Buźka ! **
a ta czarna skąd?
majka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 20:51   #3052
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez Rii Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jak tak na was patrzę to coraz bardziej wstydzę się wrzucać tu moje zdjęcia, bo wyglądam przy was jak wielorybek Wy wszystkie jesteście takie ładne i zgrabne
Ja tam myślę, że każda z Nas ma podobne myśli. Nie wstydzić się proszę !

Cytat:
Napisane przez Rii Pokaż wiadomość
A ja mam taki mały dylemat. Nie lubię nosić bluzek z bardzo krótkimi rękawami czy bez rękawów w ogóle, moje ramiona są naprawdę grubaśne - ale jest tak gorąco, że w czymś bardziej zakrytym nie da się wytrzymać. Jak sobie z tym radzicie? Chodzicie i nie przeszkadza wam, co sobie może ktoś pomyśleć, czy staracie się jednak zakrywać?

Bardzo ładne spódnice tu pokazujecie, mnie ciągle kuszą sukienki i spódnice maxi, ale coraz bardziej wątpię, że dobrze bym w nich wyglądała :/
Nie lubię odkrywać swoich ramion, zwłaszcza że cierpię na przymieszkowe zapalenie skór,y więc kiedy mogę zakładam jakieś cienkie narzutki etc. Czasem się jednak po prostu i one nie pasują lub jest za gorąco. Wtedy nic nie poradzę, wychodzę taka odsłonięta

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Jako cynka mogę powiedzieć, że w Pepco są na wyprzedaży koszule takie dłuższe a'la tuniki, dwukolorowe opcje kolorystyczne to granat/biel i beż/neonowy róż. Szyte z cienkiego materiału na podszewce, w pasie mają cienki pasek materialu coby sie nim przewiązać. Kosztują 19,99 zł rozmiary u mnie w Pepco do 20. Ja nie kupiłam bo nie czułam sie w niej fajnie ale siostra troche wieksza ode mnie (rozm, 48-52) wziela 20 i jest zadowolona
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:27   #3053
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Ja tam myślę, że każda z Nas ma podobne myśli. Nie wstydzić się proszę !



Nie lubię odkrywać swoich ramion, zwłaszcza że cierpię na przymieszkowe zapalenie skór,y więc kiedy mogę zakładam jakieś cienkie narzutki etc. Czasem się jednak po prostu i one nie pasują lub jest za gorąco. Wtedy nic nie poradzę, wychodzę taka odsłonięta

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Jako cynka mogę powiedzieć, że w Pepco są na wyprzedaży koszule takie dłuższe a'la tuniki, dwukolorowe opcje kolorystyczne to granat/biel i beż/neonowy róż. Szyte z cienkiego materiału na podszewce, w pasie mają cienki pasek materialu coby sie nim przewiązać. Kosztują 19,99 zł rozmiary u mnie w Pepco do 20. Ja nie kupiłam bo nie czułam sie w niej fajnie ale siostra troche wieksza ode mnie (rozm, 48-52) wziela 20 i jest zadowolona
proszę wstaw zdjęcie
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:36   #3054
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

To wszystko na co fotograficznie stać moją siostrę Nie mieszkamy razem także lepsze zdjęcia mogę mieć dopiero jutro. Moja siostra ma ok 168cm i jej sięga do kolan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mms_img_1854455848.jpg (19,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mms_img_1366316763.jpg (34,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mms_img1869561049.jpg (16,6 KB, 46 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:41   #3055
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Moda "plus size" cz.4

szkoda ze są bez rękawów:-(
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 21:56   #3056
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
szkoda ze są bez rękawów:-(
Wydaje mi sie że fajnie by wyglądała do marynarki albo sweterka, chociaż przyznaję brak rękawów jest minusem
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:01   #3057
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Rii, ja też mam pulchne ramiona, na dodatek jestem bardzo blada. Jednak przełamałam się i kiedy jest naprawdę gorąco zakładam topy bez rękawów. Z doświadczenia wiem, że kompleksy mieszczą się przede wszystkim w naszych głowach

Co do Pepco, to ostatnio widzę u nich sporo rzeczy w brytyjskiej rozmiarówce, na przykład z F&F. Czasem metki marki są powycinane. Różne tuniki i krótkie sukienki pojawiają się w moim Pepco w Chorzowie nawet do rozmiaru 22.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 22:45   #3058
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Purple]Rii, ja też mam pulchne ramiona, na dodatek jestem bardzo blada. Jednak przełamałam się i kiedy jest naprawdę gorąco zakładam topy bez rękawów. Z doświadczenia wiem, że kompleksy mieszczą się przede wszystkim w naszych głowach
Sama prawda. Jak trzeba to też zakładam takie topy mimo bladej skóry(ja zawsze mówię wole być blada niż wyhodować sobie jakiegoś skorupiaka na skórze)

Edytowane przez misiadk
Czas edycji: 2013-06-26 o 22:47
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 23:05   #3059
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Moda "plus size" cz.4

ja przy obcierających się udach nosiłam rajstopy obcięte tak by nie wystawały - np na poprawinach do sukienki miałam i się spisały szkoda kasy na drogie rzeczy
__________________
: love:
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 23:23   #3060
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moda "plus size" cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja przy obcierających się udach nosiłam rajstopy obcięte tak by nie wystawały - np na poprawinach do sukienki miałam i się spisały szkoda kasy na drogie rzeczy

Pomysł genialny w swej prostocie! Zwłaszcza, że rajstopy ostatnio zużywam w ogromnych ilościach ze względu na pracę, obetnę jakieś z oczkiem. Dzięki za wszystkie podpowiedzi
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.