Życie z kierowcą TIRa :) część II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 16:08   #2521
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Nasz staż jest za krótki,więc ja małymi kroczkami będę musiała się do tego przyzwyczaić

Wysłane z mojego małego,prywatnego świata
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 16:15   #2522
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Każda z nas zaczynała od pierwszego ważnego dnia bez lubego...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 16:16   #2523
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
No juz zjedzony
Bardzo prosty. Biszkop to przepis podstawowy. najlepiej taki który Ci wychodzi tylko w okrągłą formę Jedna masa była gotowa waniliowa a druga to bita śmietana a wiśnie z mamą w sezonie robilismy takie w galaretce i je wykorzystałam. Biszkopt na 3 częscie, każdą zwilżałam herbatą z cytryną i odrobiną alkoholu. na pierwszy blat rozmarowłam 3 łyzki masy, potem połozyłam te wiśnie znów masa i biszkopt, Kolejna wartwa tak samo i dekoracja na wierzch i juz
No tym opisem spowodowalaś że jeszcze bardziej chce mi sie takiego tortateraz dlugie wieczory to bede robić eksperymenty,w sobote byly oponki a dzis przymierzam sie do rolady z galaretką(mały szczegól ze w pasie od tego raczej nie ubedzie ale do lata daleko)normalnie robie tort z brzoskwiniami z puszki i masą na bazie serków mascarpone,alkoholu nie używam bo dziecko zjada sporo
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 19:47   #2524
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Nasz staż jest za krótki,więc ja małymi kroczkami będę musiała się do tego przyzwyczaić
Przyzwyczaisz się. Mi też było trudno sie przyzwyczaić ale dałam rade. Chociaz pewnie nie raz bedzie mi smutno ale cóż
Wysłane z mojego małego,prywatnego świata
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Każda z nas zaczynała od pierwszego ważnego dnia bez lubego...

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
No tym opisem spowodowalaś że jeszcze bardziej chce mi sie takiego tortateraz dlugie wieczory to bede robić eksperymenty,w sobote byly oponki a dzis przymierzam sie do rolady z galaretką(mały szczegól ze w pasie od tego raczej nie ubedzie ale do lata daleko)normalnie robie tort z brzoskwiniami z puszki i masą na bazie serków mascarpone,alkoholu nie używam bo dziecko zjada sporo
Żadne wymyslne nawet zamiast wiśni mzoesz położyć jakiś kwaśny dżem tort brzoskwiniowy z serkiem mascarpone to ja dałam tylko łyzeczke. Dla "smaczku" a ja sama jadłam. ALe dla dzieci to masz racje nei bardzo z alko

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Mialam dać znać jak wyniki. Powiem jutro bo dziś nei maiłam kiedy odebrać
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 20:35   #2525
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

U mnie za oknem wreszcie nie pada śnieg a napadało chyba z 15 cm,normalnie zima pełną parą ale w pogodzoe coś mówili że jutro po śniegu ma nie być śladuprzynajmniej dziecię mialo troche radochy,balwan,śnieżki i te sprawy bo fajnie sie lepił
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:15   #2526
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
U mnie za oknem wreszcie nie pada śnieg a napadało chyba z 15 cm,normalnie zima pełną parą ale w pogodzoe coś mówili że jutro po śniegu ma nie być śladuprzynajmniej dziecię mialo troche radochy,balwan,śnieżki i te sprawy bo fajnie sie lepił
he, jak niewiel do szczescia mu potrzeba
Ja mam nadzieje że w niedziel bedzie cieplej niz teraz ale kupiłam wczoraj sobie cieply płaszczyk, beżowy takze pogoda mi nie straszna A ogólnie to zaczyna byc o tak

No i odebrałam wyniki znów lekarz nei bedzie miał sie do czego przyczepić cukier na czczo 70 a po 2 godz 95
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:16   #2527
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
he, jak niewiel do szczescia mu potrzeba
Ja mam nadzieje że w niedziel bedzie cieplej niz teraz ale kupiłam wczoraj sobie cieply płaszczyk, beżowy takze pogoda mi nie straszna A ogólnie to zaczyna byc o tak

No i odebrałam wyniki znów lekarz nei bedzie miał sie do czego przyczepić cukier na czczo 70 a po 2 godz 95
To gratuluje dobrych wynikow
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 15:08   #2528
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Gratulacje Agusiaczek

Ja odebrałam dziś moje. Na oko jest ok.
Przespałam 24h z małą przewą. Lol
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:46   #2529
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Gratulacje Agusiaczek

Ja odebrałam dziś moje. Na oko jest ok.
Przespałam 24h z małą przewą. Lol
Może zapadasz w zimowy sen😁😁
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 17:37   #2530
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Ale tu dziś cisza....
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:09   #2531
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Dziewczyny mam takie pytanie. Mój Tż niedawno zaczął nową pracę i przyjeżdża tylko na weekendy. Nie mam pomysłu na obiady dla niego na cały tydzień. Ma do dyspozycji tylko mikrofalę.
Przeszukałam internet, ale w kółko powtarzają się fasolka po bretońsku, leczo, bigos czy klopsy w sosie pomidorowym. Macie jakieś jeszcze sprawdzone dania, które można zamknąć w słoiku?

A dodam jeszcze, że Tż nie przepada za zupami.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2015-10-14 o 20:11
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 20:31   #2532
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie. Mój Tż niedawno zaczął nową pracę i przyjeżdża tylko na weekendy. Nie mam pomysłu na obiady dla niego na cały tydzień. Ma do dyspozycji tylko mikrofalę.
Przeszukałam internet, ale w kółko powtarzają się fasolka po bretońsku, leczo, bigos czy klopsy w sosie pomidorowym. Macie jakieś jeszcze sprawdzone dania, które można zamknąć w słoiku?

A dodam jeszcze, że Tż nie przepada za zupami.
A ma lodówke w aucie?mój tez nie przepada za zupami ale cos jeśc trzeba wiec robie zupe,kawałek mięska do tego i w słoik,możesz zrobić gołąbki,tylko ja jeszcze nie probowalam w sloiki tylko mroże ale jesli twój TŻ ma mikrofale to tymbardziej dobrze bo szybko rozmrozi i można jesc,moj nie ma takich luksusów��pierogi możesz zrobic i surowe zamrozic potem 6 min na wrzatek i gotowe,ja jeszcze robie mieso wieprzowe w kawalki wieksze np 2 lub 3 na sloik,podsmazam zeby nie bylo jak gotowane,do tego pieczarki,cebula,udusic zeby mieso bylo dobre,w sloik razem z tym niby sosem co powstanie przy pieczeniu,a ogolnie co lubi jesc?bo moze cos z tych potraw dalo by rade jakos pasteryzowac czy cos

Edytowane przez Qazsew
Czas edycji: 2015-10-14 o 20:39
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:36   #2533
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
A ma lodówke w aucie?
Niestety nie ma.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 20:53   #2534
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma.
To kiepsko,wiec jedynie słoiki,pasteryzowac i tez nie wiem czy sie przetrzymaja,choc teraz zimno i np koledzy mojego jak nie maja to gdzie w schowku na zewnatrz trzymaja jak zimnoa od dawna jeździ czy to jego pierwsza praca w tym zawodzie?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Agusiaczek1985pewnie już zajeta przygotowaniami a wszystkie dziewczyny z forum chyba pomagają bo nikogo dzis nie maps zycze pieknej pogody na 18-ego
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 21:14   #2535
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To kiepsko,wiec jedynie słoiki,pasteryzowac i tez nie wiem czy sie przetrzymaja,choc teraz zimno i np koledzy mojego jak nie maja to gdzie w schowku na zewnatrz trzymaja jak zimnoa od dawna jeździ czy to jego pierwsza praca w tym zawodzie?
Pasteryzować to na pewno, ale czy wszystkie dania się do tego nadają? W sumie masz racje, w taką pogodę w schowkach zewnętrznych jest jak w lodówce, więc nie powinno mu się nic zepsuć. No nic będziemy eksperymentować

Jeździ od ok 8 lat. Pracował w różnych firmach, ale zawsze były to prace, gdzie codziennie był w domu, więc jest to dla nas nowa sytuacja. O dziwo dajemy sobie świetnie radę z rozłąką, chociaż weekendy tak szybko mijają
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 21:45   #2536
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Moj jeździ 7 lat,na początku po 2 lub 3 tyg,a od 6 lat jest co weekend w domu a czasem uda sie ze na tygodniu,jak dobrze pojdzie to jutro juz bedzietez jakos sie juz przyzwyczailismy,najgorze j dziecko znosi rozląke,bo ledwo tata pojedzie to juz pyta kiedy bedzie i mowi ze juz teskni,no ale co poradzicdaleko jezdzi czy po kraju?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 06:14   #2537
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Wściekłam się. Miał jeździć po 3 tygodnie, teraz wyjdzie prawie 5. Na to się żadne z nas nie pisało. Ręce opadają...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 09:02   #2538
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Wściekłam się. Miał jeździć po 3 tygodnie, teraz wyjdzie prawie 5. Na to się żadne z nas nie pisało. Ręce opadają...
Współczuje,tacy są teraz pracodawcy,jak szukasz pracy to cuda wianki obiecuja a jak sie zatrudnisz to calkiem co innego,5 tyg to bardzo dlugo!a ile bedzie w domu,choc tydzień czy tylko weekend?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 09:14   #2539
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
No nic będziemy eksperymentować
Pomyślcie czy nie lepiej Wam będzie zainwestować w butlę turystyczną z palnikiem, mikrofala to jednak świństwo jest...

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Wściekłam się. Miał jeździć po 3 tygodnie, teraz wyjdzie prawie 5. Na to się żadne z nas nie pisało. Ręce opadają...
Zastępstwo za kogoś? Mojemu też się kilka razy zdarzyło tak zostać tydzień albo dwa dłużej, ale nie protestowałam, bo wiadomo, różnie się ludziom sytuacje losowe układają. Byle to się nie zdarzało zbyt często.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 13:03   #2540
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To gratuluje dobrych wynikow
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Agusiaczek1985pewnie już zajeta przygotowaniami a wszystkie dziewczyny z forum chyba pomagają bo nikogo dzis nie maps zycze pieknej pogody na 18-ego
O tak. Już prawie nei wiem jak sie nazywam Plan na najbliższe 3 dni rozpisany, ale wiadomo jak to z planami wychodzi Suknie wisi już w domu. Cieplusi płaszczyk kupiony (nie mam zamiaru marznąć). Jutro szykowanie sie na gości bo czworo bedzie u nas w domu. A piątek to dopinanie ostatnich rzeczy. No i niedziela rano.
i za pogodę nie dziekuję żeby nie zapeszyć
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:06   #2541
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Moj jeździ 7 lat,na początku po 2 lub 3 tyg,a od 6 lat jest co weekend w domu a czasem uda sie ze na tygodniu,jak dobrze pojdzie to jutro juz bedzietez jakos sie juz przyzwyczailismy,najgorze j dziecko znosi rozląke,bo ledwo tata pojedzie to juz pyta kiedy bedzie i mowi ze juz teskni,no ale co poradzicdaleko jezdzi czy po kraju?
My dzieci nie mamy, więc ten problem na szczęście odpada Tż jeździ tylko po kraju.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pomyślcie czy nie lepiej Wam będzie zainwestować w butlę turystyczną z palnikiem, mikrofala to jednak świństwo jest...
Bez przesady. Mikrofale nie są niebezpieczne dla zdrowia, to jakiś głupi mit. W domu też używamy jej prawie codziennie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:54   #2542
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Każda z nas zaczynała od pierwszego ważnego dnia bez lubego...
Wiem, wiem ... mam nadzieję,że dam sobie radę

Widzę,że rozmowa odnosi się do obiadów/jedzenia dla Tż'ta jak jedzie w trasę Mój Tż nie przepada za zupami, mięsa nie je, ogólnie jest strasznie wybredny jeśli chodzi o jedzenie i dlatego też w trasie żywi się kanapkami i od czasu do czasu jakimś obiadem, jeśli uda mu się na pauzę zjechać gdzieś do zajazdu
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 19:07   #2543
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Właśnie nie zastępstwo. Tak im pasuje trasa i już. A potem pewnie niecały tydzień w domu znów. Zastępstwo bym jeszcze zrozumiała, ale tego nie. Byłam dziś w firmie. Ale zamknęłam gębę na kłódkę. Jednak jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy, będzie dym Kasę mi dali i żegnaj panienko. Miałam tyle do załatwiania potem za to że padam na ryj :/
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:12   #2544
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Bez przesady. Mikrofale nie są niebezpieczne dla zdrowia, to jakiś głupi mit. W domu też używamy jej prawie codziennie.[/QUOTE]

Może to glupie ale jakos zawsze myslalam ze jak kierowca nie jast codziennie w domu to ma butle bo nawet glupia wode zagotowac na herbate

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ... mam nadzieję,że dam sobie radę

Widzę,że rozmowa odnosi się do obiadów/jedzenia dla Tż'ta jak jedzie w trasę Mój Tż nie przepada za zupami, mięsa nie je, ogólnie jest strasznie wybredny jeśli chodzi o jedzenie i dlatego też w trasie żywi się kanapkami i od czasu do czasu jakimś obiadem, jeśli uda mu się na pauzę zjechać gdzieś do zajazdu
To moj calkiem inny,jakby mogl to by wzial jedzenie z domu na caly tydz tak zeby nie musiec jesc w knajpach bo roznie tam daja,dlatego bardzo sporadycznie je a zajazdach chyba ze sprawdzonych,no i nie ukrywajmy ze troche taniej wychodzi wziac cos dobrego z domu niz codziennie kupowac bo tanio nie jest,i zupki lubitylko mieso trzeba dorzucic,praktycznie co nie zrobie to wezmie bo on by na kanapkach nie dal rady bo by wiecznie glodny chodzil no i lubi cos na cieplo zjesc,zeby żołądek nie cierpial

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Właśnie nie zastępstwo. Tak im pasuje trasa i już. A potem pewnie niecały tydzień w domu znów. Zastępstwo bym jeszcze zrozumiała, ale tego nie. Byłam dziś w firmie. Ale zamknęłam gębę na kłódkę. Jednak jeszcze raz taka sytuacja się powtórzy, będzie dym Kasę mi dali i żegnaj panienko. Miałam tyle do załatwiania potem za to że padam na ryj :/
To kiepsko ze tak go zalatwili,oby to byla jednorazowa akcja,bo tak dlugo sama to juz za wiele,jeszcze tymbardziej ze potem tylko kilka dni w domu
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:18   #2545
adziorek1990
Idiotka
 
Avatar adziorek1990
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 12 864
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To moj calkiem inny,jakby mogl to by wzial jedzenie z domu na caly tydz tak zeby nie musiec jesc w knajpach bo roznie tam daja,dlatego bardzo sporadycznie je a zajazdach chyba ze sprawdzonych,no i nie ukrywajmy ze troche taniej wychodzi wziac cos dobrego z domu niz codziennie kupowac bo tanio nie jest,i zupki lubitylko mieso trzeba dorzucic,praktycznie co nie zrobie to wezmie bo on by na kanapkach nie dal rady bo by wiecznie glodny chodzil no i lubi cos na cieplo zjesc,zeby żołądek nie cierpial[COLOR="Silver"]
No widzisz - na moim to na pewno się odbije. Mówię mu,że to nie jest zdrowe, że powinien coś normalnego brać w trasę (w zajazdach je raz na 3 miesiące) a on uparcie bierze kanapki i słodkie bułki Nabawi się wrzodów żołądka to może zmądrzeje, chociaż i to nie jest pewne
__________________
Jedyny łatwy dzień był wczoraj.


Bynajmniej ≠ Przynajmniej!
adziorek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:28   #2546
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Może to glupie ale jakos zawsze myslalam ze jak kierowca nie jast codziennie w domu to ma butle bo nawet glupia wode zagotowac na herbate[COLOR="Silver"]
Głupie nie

Tż jest specyficzny. Nie pije NIC ciepłego. Żadnej kawy, herbaty, po prostu nic. Obiady też je letnie lub zimne, więc nawet ta mikrofala w sumie jest dla niego zbędna. Chociaż wiadomo, że jak jest coraz zimniej to dobrze zjeść jakiś ciepły obiad.

Mamy butle, ale jemu jest niepotrzebna. Ma 2 stałe trasy tzn. wyjeżdża z Poznania do miasta X, wraca do Poznania i jedzie do miasta Y i tak w kółko. Jeździ tylko w nocy, w dzień śpi i siedzi na bazie lub w ciężarówce. Na bazie mają prowizoryczną kuchnię wyposażoną w czajnik i mikrofalę, więc mógłby sobie zrobić herbatę jakby ją pił

Niestety bazę w obydwóch miastach mają na kompletnym odludziu i dużo czasu i wysiłku zajmuje dostanie się do jakiejś knajpy czy nawet zwykłego sklepu dlatego woli wozić wszystko ze sobą. No i wiadomo, że tak jest dużo taniej i jest duuuużo mniejsze ryzyko wystąpienia rewolucji żołądkowych.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2015-10-15 o 20:31
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:52   #2547
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez adziorek1990 Pokaż wiadomość
No widzisz - na moim to na pewno się odbije. Mówię mu,że to nie jest zdrowe, że powinien coś normalnego brać w trasę (w zajazdach je raz na 3 miesiące) a on uparcie bierze kanapki i słodkie bułki Nabawi się wrzodów żołądka to może zmądrzeje, chociaż i to nie jest pewne
Moj od zawsze bierze jedzonko z domu,najpierw mamusia dbala o niego a po slubie jai calkiem dobrze wyglada na mojej kuchni

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Głupie nie

Tż jest specyficzny. Nie pije NIC ciepłego. Żadnej kawy, herbaty, po prostu nic. Obiady też je letnie lub zimne, więc nawet ta mikrofala w sumie jest dla niego zbędna. Chociaż wiadomo, że jak jest coraz zimniej to dobrze zjeść jakiś ciepły obiad.

Mamy butle, ale jemu jest niepotrzebna. Ma 2 stałe trasy tzn. wyjeżdża z Poznania do miasta X, wraca do Poznania i jedzie do miasta Y i tak w kółko. Jeździ tylko w nocy, w dzień śpi i siedzi na bazie lub w ciężarówce. Na bazie mają prowizoryczną kuchnię wyposażoną w czajnik i mikrofalę, więc mógłby sobie zrobić herbatę jakby ją pił

Niestety bazę w obydwóch miastach mają na kompletnym odludziu i dużo czasu i wysiłku zajmuje dostanie się do jakiejś knajpy czy nawet zwykłego sklepu dlatego woli wozić wszystko ze sobą. No i wiadomo, że tak jest dużo taniej i jest duuuużo mniejsze ryzyko wystąpienia rewolucji żołądkowych.
To naprawde specyficzny,a jeszcze jazda tylko w nocy to juz calkiem wszystko do gory nogami,a jak zjedzie do domu to da rade spac w nocy?czy snuje sie po domu
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 21:14   #2548
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To naprawde specyficzny,a jeszcze jazda tylko w nocy to juz calkiem wszystko do gory nogami,a jak zjedzie do domu to da rade spac w nocy?czy snuje sie po domu
Jakoś mu się udało przystosować i jak wraca do domu to funkcjonuje normalnie.
Zjeżdża w piątki. Jeden tydzień ok 20, a drugi tydzień ok 4 nad ranem. Jak zjedzie o 20 to śpi normalnie. Jak zjeżdża o 4 to zasypia dopiero w sobotę wieczorem. Wyjeżdża podobnie tzn. w niedziele o 20 lub o 4.
Sama się dziwię, ale teraz (po ok miesiącu takiej pracy) przychodzi mu to całkiem łatwo, ale początki były trudne, zwłaszcza spanie w dzień.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 21:31   #2549
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Jakoś mu się udało przystosować i jak wraca do domu to funkcjonuje normalnie.
Zjeżdża w piątki. Jeden tydzień ok 20, a drugi tydzień ok 4 nad ranem. Jak zjedzie o 20 to śpi normalnie. Jak zjeżdża o 4 to zasypia dopiero w sobotę wieczorem. Wyjeżdża podobnie tzn. w niedziele o 20 lub o 4.
Sama się dziwię, ale teraz (po ok miesiącu takiej pracy) przychodzi mu to całkiem łatwo, ale początki były trudne, zwłaszcza spanie w dzień.
W sumie to do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 23:14   #2550
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
O tak. Już prawie nei wiem jak sie nazywam Plan na najbliższe 3 dni rozpisany, ale wiadomo jak to z planami wychodzi Suknie wisi już w domu. Cieplusi płaszczyk kupiony (nie mam zamiaru marznąć). Jutro szykowanie sie na gości bo czworo bedzie u nas w domu. A piątek to dopinanie ostatnich rzeczy. No i niedziela rano.
i za pogodę nie dziekuję żeby nie zapeszyć
Aj aj aj to już juuuuuuuuuuuuuuuuuuż zaraaaaaaaaaaaz

Uświadomiłam sobie dziś, że kawał czasu już ze sobą piszemy, TYLE się wydarzyło...

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Bez przesady. Mikrofale nie są niebezpieczne dla zdrowia, to jakiś głupi mit. W domu też używamy jej prawie codziennie.
Mnie akurat nie chodziło o niebezpieczeństwo, tylko o to, że to jedzenie odgrzewane w mikrofali jest fuj. No ale skoro używacie prawie codziennie, to widocznie Wy akurat lubicie

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Właśnie nie zastępstwo. Tak im pasuje trasa i już. A potem pewnie niecały tydzień w domu znów. Zastępstwo bym jeszcze zrozumiała, ale tego nie.
No to akurat to do kitu. Ale to już nie pierwszy raz, kiedy robią z Twoim lubym co chcą, a on się podporządkowuje...może czas skończyć?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 09:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.