Czerwcówki 2019 cz.5 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-28, 10:00   #781
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No i masz babo placek. B się zaraził. Mam już 2 chorych dzieci + siebie. Aktualnie oboje nie mogą oddychać przez nos i oboje śpią z nami. Jedno w 1 stronę łóżka. Drugie w drugą. Juz mam noc z głowy bo co chwilę, któreś się krztusi i nie może złapać tchu. .. cudnie. Dobrze, że w pon mamy lekarza. Oby dotrwac.
O matko trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 10:55   #782
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No i masz babo placek. B się zaraził. Mam już 2 chorych dzieci + siebie. Aktualnie oboje nie mogą oddychać przez nos i oboje śpią z nami. Jedno w 1 stronę łóżka. Drugie w drugą. Juz mam noc z głowy bo co chwilę, któreś się krztusi i nie może złapać tchu. .. cudnie. Dobrze, że w pon mamy lekarza. Oby dotrwac.
O rany... to Ci sie narobiło zdrowka dla Was

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Własne piąstki, Oball i hipcio-piszczek





O to to





Nie i nie zamierzam.





U nas nazywamy go shrek









Kupiłam ten gryzak żeby nie żarł tak kciuków namiętnie, ale Dziedzic się po pewnym czasie denerwuje że nie może palucha do buzi włożyć o zaczyna płakać









U nas drzemki w ciągu dnia trwają od 12 do 40 minut maksymalnie i są dwie przez cały dzień
Ani nic zrobić, ani odpocząć...


Najpiękniej spał w dzień w Grecji- grzecznie robił ze dwie drzemki po godzinie, dwie i było pięknie, wróciliśmy do Polski i się "popsuł"


A najgorsze jest to, że jak wejdzie takiemu maluszkowi przemęczenie to i nocki się posypią... mówi sie ze sen rodzi sen. Współczuje takiej sytuacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 11:13   #783
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Dzięki

Noc koszmar. Borys ma szczekajacy kaszel. Oboje temp. Pestka katar.
W pn mamy lekarza. Pisałam do niej, ale oddzwonila, żeby z nim nie czekać do pn. W luxmed nie ma miejsc. Musielibyśmy jechać na sor. Nie wiem czy chces. Okazało się ze mamy w pakiecie wizyty domowe. Do 6/8h ktoś ma być do obojga. Nie wiem czy nie lepiej było jechać na sor. Bo małe dzieci szybko biorą. No i apteka tutaj jest tylko do 14. Wiec znowu trzeba będzie jechac do Wrocławia lub Olawy. Z drugiej strony ciągnąć dwójkę dzieci do szpitala tez słabo.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:41   #784
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
O rany... to Ci sie narobiło zdrowka dla Was





A najgorsze jest to, że jak wejdzie takiemu maluszkowi przemęczenie to i nocki się posypią... mówi sie ze sen rodzi sen. Współczuje takiej sytuacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na dniach zamierzam go "zmuszać" do spania w określonych godzinach- zobaczymy czy się przyzwyczai...


Zasypia koło 11-13 sam z siebie na 20-30 minut, to może uda się go przyzwyczaić do spania ciut dłużej


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki

Noc koszmar. Borys ma szczekajacy kaszel. Oboje temp. Pestka katar.
W pn mamy lekarza. Pisałam do niej, ale oddzwonila, żeby z nim nie czekać do pn. W luxmed nie ma miejsc. Musielibyśmy jechać na sor. Nie wiem czy chces. Okazało się ze mamy w pakiecie wizyty domowe. Do 6/8h ktoś ma być do obojga. Nie wiem czy nie lepiej było jechać na sor. Bo małe dzieci szybko biorą. No i apteka tutaj jest tylko do 14. Wiec znowu trzeba będzie jechac do Wrocławia lub Olawy. Z drugiej strony ciągnąć dwójkę dzieci do szpitala tez słabo.

Trzymam kciuki żebyście się szybko wykurowali


Wysoką temperaturę mają? Ja bym chyba podjechała jednak po jakąś pomoc- bałabym się zaraźliwego świństwa u małych dzieci lepiej sprawdzić chyba
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:58   #785
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Czekam na wizytę domową. Nie. 38 max
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 16:18   #786
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Na dniach zamierzam go "zmuszać" do spania w określonych godzinach- zobaczymy czy się przyzwyczai...


Zasypia koło 11-13 sam z siebie na 20-30 minut, to może uda się go przyzwyczaić do spania ciut dłużej





Trzymam kciuki żebyście się szybko wykurowali


Wysoką temperaturę mają? Ja bym chyba podjechała jednak po jakąś pomoc- bałabym się zaraźliwego świństwa u małych dzieci lepiej sprawdzić chyba


Ile macie tygodni? Ze zmuszania do spania w określonych godzinach nic nie wyjdzie. Dopiero najwcześniej po około roku dziecko jest gotowe do przejścia na zegar No i ma wtedy juz tylko jedną drzemke. Tu kluczowe kest trzymanie odpowiedniego czasu czuwania dostosowanego do wieku. My mamy 15 tygodni. Mamy takie czasy od pobudki
1godz. 15 minut
Drzemka
1godz. 15 minut
Drzemka
1godz. 30minut
Drzemka
1godz. 30 minut
Drzemka krótka 30 minut
1godz. 45 minut
Sen nocny 12 godz.

Godziny są ruchome. Czasami wstaje o 6.45 czasami o 7.30 nawet 8.00. Pilnuje czasów nie godzin na zegarze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

To są takie wyjsciowe czasy dla 3mcy. My juz prawie 4 wiec zdarza sie coraz cześciej ze sie wydłużają o 10-15 minut. I brakuje wtedy czasu juz na 4 drzemke. Trzeba obserwować dziecko i sie dostosowywać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Czekam na wizytę domową. Nie. 38 max


Boje sie ze starszak przyniesie jakies paskudztwo. Niestety nieuniknione prędzej czy pózniej...
Daj znać po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Edytowane przez sandeo
Czas edycji: 2019-09-28 o 16:35
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 17:44   #787
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Zapalenie krtani. Jakbyśmy pojechali na sor to by nas zostawili. Jutro znowu wizyta domowa. Ma spać w foteliku samochodowym. Pilnować go w nocy. Inhalacje z pulmicortu. Pestka Zapalenie zatok i obustronne uszu. Antybiotyk.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 19:45   #788
Ulaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 241
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapalenie krtani. Jakbyśmy pojechali na sor to by nas zostawili. Jutro znowu wizyta domowa. Ma spać w foteliku samochodowym. Pilnować go w nocy. Inhalacje z pulmicortu. Pestka Zapalenie zatok i obustronne uszu. Antybiotyk.


Oj biedni jesteście- wysyłamy dużo pomocy i zdrowia !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ulaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 20:01   #789
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapalenie krtani. Jakbyśmy pojechali na sor to by nas zostawili. Jutro znowu wizyta domowa. Ma spać w foteliku samochodowym. Pilnować go w nocy. Inhalacje z pulmicortu. Pestka Zapalenie zatok i obustronne uszu. Antybiotyk.


Fatalna sprawa... strasznie współczuje. Duzo duzo zdrowia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 21:36   #790
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No i masz babo placek. B się zaraził. Mam już 2 chorych dzieci + siebie. Aktualnie oboje nie mogą oddychać przez nos i oboje śpią z nami. Jedno w 1 stronę łóżka. Drugie w drugą. Juz mam noc z głowy bo co chwilę, któreś się krztusi i nie może złapać tchu. .. cudnie. Dobrze, że w pon mamy lekarza. Oby dotrwac.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zapalenie krtani. Jakbyśmy pojechali na sor to by nas zostawili. Jutro znowu wizyta domowa. Ma spać w foteliku samochodowym. Pilnować go w nocy. Inhalacje z pulmicortu. Pestka Zapalenie zatok i obustronne uszu. Antybiotyk.
Będzie dobrze. Moja właśnie wyszła z zapalenia krtani, jeździliśmy w środku nocy. Ja nie czekałam, tylko jak dwa razy zakaszlala szczekająco, męża budziłam i pędem do lekarza. Pulmicort, podwójna dawka przez dobę i przeszło, kaszel zrobił się mokry. Jak glut się pojawi odciagaj jak najczęściej. U nas nie dało rady się uchronić i doszło zapalenie ucha.

Dużo zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:40   #791
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Dziewczyny dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-29, 09:59   #792
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Dużo zdrówka

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 14:57   #793
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Będzie dobrze. Moja właśnie wyszła z zapalenia krtani, jeździliśmy w środku nocy. Ja nie czekałam, tylko jak dwa razy zakaszlala szczekająco, męża budziłam i pędem do lekarza. Pulmicort, podwójna dawka przez dobę i przeszło, kaszel zrobił się mokry. Jak glut się pojawi odciagaj jak najczęściej. U nas nie dało rady się uchronić i doszło zapalenie ucha.

Dużo zdrówka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tylko wczoraj podwójna dawka. Dziś juz pojedyncza. Plus nebudose niebieskie.

Katar daje sobie odciągnąć bez problemu. Jest w szoku. Pestka ma histerie za każdym razem.

Noc u nas względnie. Pestce trochę pomógł antybiotyk. Boli ją ucho. Przyszła do nas o 4. Jakoś dalismy rade w 4 na narożniku. Gorzej ze ona chce go cały czas przytulać. I jak on nie ma być chory.

Był dziś lekarz. Juz krtan lepiej. Było slychac. W środę kontrola. Nie podobała jej się jego skóra. Sinica Juz powinna mu zejść. Za 2 dni kończy 4 Mc. Morfologia jest zła. Zwróciła uwagę na sine uszy i nos. Jakoś tego nie widzial nikt. Ja w sumie też bo on ogólnie jest blady. Zaczęłam sobie wkręcac jakieś choroby... lepiej nie czytać neta. Mam nadzieje , ze ma nadprodukcje płytek ze względu na przyjmowaNe żelazo.☠

Poza tym chyba udało nam się odblokować oba kanaliki. Dokładnie to tz. Także byłoby cudownie. Póki co 3 dzień bez ropy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 20:47   #794
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U nas tylko wczoraj podwójna dawka. Dziś juz pojedyncza. Plus nebudose niebieskie.

Katar daje sobie odciągnąć bez problemu. Jest w szoku. Pestka ma histerie za każdym razem.

Noc u nas względnie. Pestce trochę pomógł antybiotyk. Boli ją ucho. Przyszła do nas o 4. Jakoś dalismy rade w 4 na narożniku. Gorzej ze ona chce go cały czas przytulać. I jak on nie ma być chory.

Był dziś lekarz. Juz krtan lepiej. Było slychac. W środę kontrola. Nie podobała jej się jego skóra. Sinica Juz powinna mu zejść. Za 2 dni kończy 4 Mc. Morfologia jest zła. Zwróciła uwagę na sine uszy i nos. Jakoś tego nie widzial nikt. Ja w sumie też bo on ogólnie jest blady. Zaczęłam sobie wkręcac jakieś choroby... lepiej nie czytać neta. Mam nadzieje , ze ma nadprodukcje płytek ze względu na przyjmowaNe żelazo.☠

Poza tym chyba udało nam się odblokować oba kanaliki. Dokładnie to tz. Także byłoby cudownie. Póki co 3 dzień bez ropy

Jak odblokowaliście kanaliki?


Ja Dziedzicowi niby masuję, wycieram ropę i śluz, a tu dalej to oko mu się paprze...
Byliśmy u okulisty w szpitalu z tym, stwierdziła że antybiotyk niepotrzebny, bo mu się oko paprze na tle śluzowym (bo nie spływa kanalikiem nadmiar filmu) a nie bakteryjnym. Mam masować 2-3 razy dziennie i niby ta błonka w końcu pęknie, ale jakoś nie widzę poprawy zanadto
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 21:30   #795
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Masowalismy 15 razy dziennie po 5 ucisniec na każde oko. Ropa najlepiej u nas znikala po srebrze koloidalnym.
Najpierw pękł 1 kanalik. Tu mamy 100% pewności bo 2 tyg juz nic się nie dzieje.
Drugie oko dopiero kilka dni jest ok. Ale wszystko wskazuje na to, że też się udało.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 21:42   #796
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jak odblokowaliście kanaliki?


Ja Dziedzicowi niby masuję, wycieram ropę i śluz, a tu dalej to oko mu się paprze...
Byliśmy u okulisty w szpitalu z tym, stwierdziła że antybiotyk niepotrzebny, bo mu się oko paprze na tle śluzowym (bo nie spływa kanalikiem nadmiar filmu) a nie bakteryjnym. Mam masować 2-3 razy dziennie i niby ta błonka w końcu pęknie, ale jakoś nie widzę poprawy zanadto
U nas też się papralo, najgorzej było jak mocniej płakała. Masowalam przy każdym karmieniu, zmianie pieluszki, przy zabawie. Dość szybko się udrożnił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 22:25   #797
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Masowalismy 15 razy dziennie po 5 ucisniec na każde oko. Ropa najlepiej u nas znikala po srebrze koloidalnym.
Najpierw pękł 1 kanalik. Tu mamy 100% pewności bo 2 tyg juz nic się nie dzieje.
Drugie oko dopiero kilka dni jest ok. Ale wszystko wskazuje na to, że też się udało.
Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
U nas też się papralo, najgorzej było jak mocniej płakała. Masowalam przy każdym karmieniu, zmianie pieluszki, przy zabawie. Dość szybko się udrożnił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok, to już widzę punkt zasadniczy- wy robiłyście to duużo częściej niż mnie zalecała okulistka w szpitalu Jak mu się zagoi zacięcie, to będę masować częściej.
Dzisiaj w nocy sobie paznokciem zrobił zacięcie akurat przy tym oku i widać że go drażni, więc poczekam aż się wygoi zanim będę go tam męczyć.


Chyba miał też teraz skok- znienacka zaczął bardziej ogarniać świat, jeszcze mocniej się zabawkami zainteresował, tak samo w leżeniu na brzuszku już sięga ręką po zabawkę i przekłada między rękoma jestem dumna jak paw
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:29   #798
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Fajnie patrzeć jak się rozwija co
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:31   #799
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

B skończył 4 Mc. Wszystkie spodnie w swoim rozmiarze ma jak z młodszego brata. Większy rozmiar wisi mu w pasie. Z guzikami marszczy się.

I kanaliki na 100% odetkane

Martwię się tylko tą skórą i krwią. Zrobiły mu się cienie pod oczami....

Od kilku dni pakuje sobie stopy do buzi. Dziś ma być gryzak.
Niestety dalej wrastaja mu się paznokcie i zbiera ropa. Zawsze coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20191001_081440.jpg (164,8 KB, 66 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-01, 10:03   #800
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
B skończył 4 Mc. Wszystkie spodnie w swoim rozmiarze ma jak z młodszego brata. Większy rozmiar wisi mu w pasie. Z guzikami marszczy się.



I kanaliki na 100% odetkane



Martwię się tylko tą skórą i krwią. Zrobiły mu się cienie pod oczami....



Od kilku dni pakuje sobie stopy do buzi. Dziś ma być gryzak.

Niestety dalej wrastaja mu się paznokcie i zbiera ropa. Zawsze coś
Faktycznie trochę brakuje nogawek ale teraz krótsze w modzie moja też ma długie nogi ale chudziutka i wszystko za duże. Jutro szczepienie to się okaże jak tam, czy mamy jeszcze męczyć kp czy już dawać mleko.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 11:58   #801
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A ile ważyła ostatnio ?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 12:02   #802
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A ile ważyła ostatnio ?
Ponad miesiąc temu 4100. Nie pamiętam właśnie chyba 8 tyg wtedy miała. Teraz w domu wychodzi koło 5 kg ale domowa waga jest niemiarodajna plus była w ciuchach

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Obstawiam że z 4800 a to trochę mało

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 12:03   #803
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Ja wazylam tylko domowa. Ale o stałej godz i nago. Dawała rade

No to malutko. Bobo tez gruby nie jest ale jest duży. Lekarka na wizycie domowej pytała jak daje rade go nosić hahaha dla mnie to on jest lekki w porównaniu z Pestka.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 12:05   #804
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja wazylam tylko domowa. Ale o stałej godz i nago. Dawała rade

No to malutko. Bobo tez gruby nie jest ale jest duży. Lekarka na wizycie domowej pytała jak daje rade go nosić hahaha dla mnie to on jest lekki w porównaniu z Pestka.
Tyle że no my prawie miesiąc różnicy . Ty pamiętam na kuchennej ważysz a my na zasadzie że tż z nią staje na wadze bo kuchenną mamy byle jaką i się nie nadaje


Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 14:53   #805
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A rozumiem. Tez tak można
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 10:44   #806
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

My dziś po drugiej dawce szczepień
Leon waży 7960 i ma 62 cm.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 13:51   #807
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
My dziś po drugiej dawce szczepień
Leon waży 7960 i ma 62 cm.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Ale duzy chłopak! Jest co nosić co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 17:02   #808
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
My dziś po drugiej dawce szczepień
Leon waży 7960 i ma 62 cm.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Nieźle Borys 7 kg , ale jest dłuższy. 68 cm

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Mipola jak przechodziło wam to zapalenie krtani? Szczekający kaszel zrobił się mokry? Bo B taki ma. PESTKA tez. Był dziś lekarz , ale dziwny. Nie umiał odp skąd ten kaszel. Pestce doszło zapalenie oskrzeli. Także zastanawiam się czy to nie to samo :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 17:38   #809
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

My po pierwszych szczepieniach, 4900 i 60 cm. Nie dużo ale w normie krzyczala strasznie aż nie mam ochoty na następne za miesiąc pneumo.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 18:09   #810
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

A jakie to było? B nawet nie zorientował się kiedy dostał. Potem chwile płakał.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-12 20:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.