Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-01, 19:12   #1831
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja odliczam. Byle do 37 tygodnia, chociaż już z 36 będę zadowolona.

I odliczam też do jutra, bo się maja skończyć upały! Nie funkcjonuje przy takich temperaturach, w nocy prawie nie śpię. Te czerwcowe upały tak mnie nie wykończyły jak te teraz.


Tosia się w nocy obudziła. Zaczęła do mnie gadać, że trzymała Olę na rękach. Potem zaczęła ja szukać w łóżku. Popłakała się jak jej powiedziałam, że Ola jeszcze w brzuszku jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jej jakie to slodkie

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Myślę że część z nas już we wrześniu się rozpakuje. Oby wszystkie były donoszone

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Hehehe oby nie te z końca miesiąca bo umrę z zazdrości

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja też te dużo gorzej znoszę. A że spaniem masakra. Dziś poszłam spać o 4 w nocy, bo wtedy wróciliśmy z imprezy, a już o 7 wstałam, bo się nie dało.

Słodziak z twojej Tosi. Mój też czeka na Mateusza, ale bardziej na prezent od niego Patrzyłam to chyba 29.09 nam wychodzi donoszona. Więc zaciskamy nogi razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja w książeczce mam termin na 29.09

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Moja 9 lat młodsza siostra atakuje mnie ile jeszcze dni zostało bo chciałaby już poznać malutka. I ma nadzieje, że nie zacznę rodzic jak ona będzie w szkole
Hahaha dostosuj się!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja zaraz zacznę 36 tydzień! Lekarz kazał mi leżeć do następnej wizyty(będę na początku 37 tygodnia) Potem mogę już skakać jeśli chce jego zdaniem trzymam kciuki za wszystkie polegujace, oby dzieciaczki nie pospieszyly się zbytnio
To skakanie nie działa


My wczoraj wybraliśmy się z okazji upału na wycieczkę do Szczawnicy, miało być chodzenie po górach ale, że chłop zaspal (a wrócił z pracy kolo 2 w nocy to nie miałam serca go o 6 budzic) i byliśmy dość późno to tylko 2,5 splywalismy drewniana lodzia flisacka... myślałam, że mi tylek odpadnie jak wysiadam; D

Za to dzisiaj mieliśmy gości z Wrocławia i zarzadzilam wycieczkę na kopiec kosciuszki, żeby sobie odbic to chodzenie. Wiec w samo południe w pełnym słońcu na tym kopcu wszyscy mnie wyklinali
A Młody był tak zmęczony od tego upalu, że zasnął siedząc ojcu na barana

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

A z prasowania to zaraz się zabieram za nasze rzeczy, bo dzieciaki juz nie mają co założyć jutro do przedszkola

Wiec nie wiem czy Małe ubranka zdążę kiedyś wyprasowac tym bardziej, że ten tydzień mam tak rozplanowany, że codziennie cos wiec chyba tylko noce zostają

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 19:58   #1832
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu bezsennej nocy. Zasnęłam jakoś 4-5 :/ A od jutra max. o 7 pobudka. Plus problemy ze snem (a te mam bardzo często) i wyjdzie na to, że śpię po 4-5 godzin. W kontekście "wysypiania się na zapas" to mało
Tija, przypomnisz od kiedy masaż, maliny i wiesiołek? Może akurat pomoże

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Masować można już od połowy ciąży. Maliny i wiesiołek po 34 tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 20:09   #1833
dluga92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
1 września. Za miesięcy nasz miesiąc!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

31 sierpnia brzmiał całkiem okej ale 1 września? Przewracając kartkę na kalendarzu miałam ochotę "cofnąć czas" i jednak zostać na sierpniu.. Jakoś przyjemniej brzmiał

Podziwiam wszystkie mamuśki, które mają już jakieś dzieciaczki w domu. Oby nie było żadnej tragedii początkiem września i trochę więcej czasu na wypoczynek kiedy dzieci w przedszkolu/szkole..
Chyba jeszcze większy szacun dla tych, których dzieci za małe na przedszkole!
Ja się cieszę tym wolnym czasem w pierwszej ciąży - wiem, że to jedyny taki luźny czas - powtórki nie będzie
dluga92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 21:21   #1834
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Tija czesto sie zdarzaly u Was na oddziale takie pekniecia krocza "na kilka stron"?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 21:22   #1835
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Jak na kogoś, kto spał 4h to nawet ok się czuje spakowałam pierworodnego do przedszkola. Jutro zostanie przedszkolakiem
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
U mnie leci trzecia pralka Mam za duzo ubranek. I zelazko wieksze niz te male spioszki, nie wiem jak to prasowac

Powiem Wam ze od jakiegos czasu ciagle mnie ktos przepuszcza w kolejkach. Mega zmiana i zawsze korzystam i dziekuje, nawet jak czuje ze moglabym wystac. Dla potomnosci i innych ciezarnych Nawet w Ikei wczoraj czekalismy w kolejce do zwrotow to chlopak lecial przez caly hol zeby mi powiedziec ze moge usiasc na jego miejscu. Widac juz wygladam jakbym w kazdej chwili miala urodzic i nikt nie chce byc tego swiadkiem

Musze ugotowac obiad ale za cieplo jest. Jak żyć

No i coraz mniej moge patrzec na siebie, nie przytylam bardzo duzo (strzelam ze mam gdzies z +10 czy 11), ale cialo wyglada strasznie. Miesnie wszystkie w zaniku i galareta na tylku i udach. I wiecie co w tym najgorsze? Nie to, ze mam tak w ciazy bo to normalne i liczylam sie z tym. Najgorsze ze dopiero jakis czas temu sie dowiedzialam ze wcale nie nalezy wracac do cwiczen po kilku tygodniach po porodzie i nie jest to dla nas korzystne. Oprocz cwiczen fizjo. Czyli moja d... Bedzie tak wygladac pewnie do nowego roku
Ło matko to ile Ty tego masz? Mnie to prasowanie potem przeraża. Pamiętam, że w pierwszej ciąży wzięłam się do tego dopiero po ustaleniu terminu CC, bo nawet pod uwagę nie brałam, że mogłoby się młody wczesnej urodzić
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jej jakie to slodkie



Hehehe oby nie te z końca miesiąca bo umrę z zazdrości



A ja w książeczce mam termin na 29.09



Hahaha dostosuj się!



To skakanie nie działa


My wczoraj wybraliśmy się z okazji upału na wycieczkę do Szczawnicy, miało być chodzenie po górach ale, że chłop zaspal (a wrócił z pracy kolo 2 w nocy to nie miałam serca go o 6 budzic) i byliśmy dość późno to tylko 2,5 splywalismy drewniana lodzia flisacka... myślałam, że mi tylek odpadnie jak wysiadam; D

Za to dzisiaj mieliśmy gości z Wrocławia i zarzadzilam wycieczkę na kopiec kosciuszki, żeby sobie odbic to chodzenie. Wiec w samo południe w pełnym słońcu na tym kopcu wszyscy mnie wyklinali
A Młody był tak zmęczony od tego upalu, że zasnął siedząc ojcu na barana

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

A z prasowania to zaraz się zabieram za nasze rzeczy, bo dzieciaki juz nie mają co założyć jutro do przedszkola

Wiec nie wiem czy Małe ubranka zdążę kiedyś wyprasowac tym bardziej, że ten tydzień mam tak rozplanowany, że codziennie cos wiec chyba tylko noce zostają

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
To Ty prasujesz dalej chłopaką? E weź ich już tak nie rozpieszczaj. Małej Królewnie zacznij pasować. Chłopaki dadzą radę.
Twój młody też jutro pierwszy raz do przedszkola idzie nie? Stres jest?
Cytat:
Napisane przez dluga92 Pokaż wiadomość
31 sierpnia brzmiał całkiem okej ale 1 września? Przewracając kartkę na kalendarzu miałam ochotę "cofnąć czas" i jednak zostać na sierpniu.. Jakoś przyjemniej brzmiał

Podziwiam wszystkie mamuśki, które mają już jakieś dzieciaczki w domu. Oby nie było żadnej tragedii początkiem września i trochę więcej czasu na wypoczynek kiedy dzieci w przedszkolu/szkole..
Chyba jeszcze większy szacun dla tych, których dzieci za małe na przedszkole!
Ja się cieszę tym wolnym czasem w pierwszej ciąży - wiem, że to jedyny taki luźny czas - powtórki nie będzie
Mnie ten początek września strasznie dołuje, bo to oznacza koniec lata

Ja teraz żałuję, że w pierwszej ciąży zamiast odpoczywać to długo pracowałam, a nawet jak byłam na l4 to non stop gdzieś biegałam. Jak bym wtedy wiedziała to co wiem teraz, to bym cały ten czas się relaksowała i książki czytała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 21:34   #1836
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Jak na kogoś, kto spał 4h to nawet ok się czuje spakowałam pierworodnego do przedszkola. Jutro zostanie przedszkolakiem Ło matko to ile Ty tego masz? Mnie to prasowanie potem przeraża. Pamiętam, że w pierwszej ciąży wzięłam się do tego dopiero po ustaleniu terminu CC, bo nawet pod uwagę nie brałam, że mogłoby się młody wczesnej urodzić To Ty prasujesz dalej chłopaką? E weź ich już tak nie rozpieszczaj. Małej Królewnie zacznij pasować. Chłopaki dadzą radę.
Twój młody też jutro pierwszy raz do przedszkola idzie nie? Stres jest? Mnie ten początek września strasznie dołuje, bo to oznacza koniec lata

Ja teraz żałuję, że w pierwszej ciąży zamiast odpoczywać to długo pracowałam, a nawet jak byłam na l4 to non stop gdzieś biegałam. Jak bym wtedy wiedziała to co wiem teraz, to bym cały ten czas się relaksowała i książki czytała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem skąd Twój optymizm odnośnie przedszkola

Mój jutro idzie dwie godziny pohisteryzowac
W żłobku codziennie rano był płacz przed wejściem mimo, że po znajomości był rozpieszczony do granic mozliwosci

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 21:38   #1837
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-01, 21:40   #1838
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Chudziaszek nie wiem ile powinnam miec ale wydaje mi sie ze ubranek mam na trojke dzieci Szzegolnie 56-62 i to wiecej tych 56 bo mam po wczesniakach wiec one dluzej w tym chodzily.
Ale jeszcze dzis pralam reczniczki tetry posciel ochraniacze na przewijak kocyk i takie perdoly.

Chudziaszek podobno wg obecnych wytycznych nie trzeba w ogole prasowac. Wiec jak ktoras nie zdazy to nie szarpac sie

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2019-09-01 o 21:41
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 22:10   #1839
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.
Strasznie dużo jak na jedną osobe

Jakby do mnie położna przyszła sprawdzić czy wszystko gotowe to by mi dziecko zabrali

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 22:15   #1840
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tija czesto sie zdarzaly u Was na oddziale takie pekniecia krocza "na kilka stron"?
Zdarzały się. Dość sporadycznie, ale się zdarzały. Tylko, że u nas dość mocno lekarze wywierali presję by pierwiastki nacinac. Więc większość pierwiastek była nacieta.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Strasznie dużo jak na jedną osobe

Jakby do mnie położna przyszła sprawdzić czy wszystko gotowe to by mi dziecko zabrali

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Pamiętam jak Tosia miała koło 2 miesi8to odwiedziła nas pielęgniarka środowiskowa. Wcześniej przychodziła położna i to była moja koleżanka. Ta pielęgniarka zbiera wywiad, no i się dowiedziała, że jestem położna. Potem doszła do jakiejś ankiety o tym co dziecko ma w domu zapewnione. I do mnie z tekstem, że nie będzie łóżeczka dla dziecka sprawdzać, bo na pewno jest, bo jestem położna. Łóżeczko już jakiś czas było wyniesione na taki mini strych, bo nam głównie miejsce zajmowało ale ja jej powiedziałam, że tak oczywiście łóżeczko mamy dla dziecka, a że na strychu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 22:24   #1841
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd Twój optymizm odnośnie przedszkola

Mój jutro idzie dwie godziny pohisteryzowac
W żłobku codziennie rano był płacz przed wejściem mimo, że po znajomości był rozpieszczony do granic mozliwosci

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Margosia mój to harpagan. Zawsze hop do przodu, więc ja jestem dobrej myśli. W żłobku płakał może 3 razy w pierwszym tygodniu jak go oddawałam ciocią. 4 dnia ciocia mu powiedziała, że już śniadanie dają, to zapomniał się popłakać i podszedł. Od tego czasu spokój. Na jutro już jest gotowy. Mówi że chce być przedszkolakiem i żer będzie super
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Chudziaszek nie wiem ile powinnam miec ale wydaje mi sie ze ubranek mam na trojke dzieci Szzegolnie 56-62 i to wiecej tych 56 bo mam po wczesniakach wiec one dluzej w tym chodzily.
Ale jeszcze dzis pralam reczniczki tetry posciel ochraniacze na przewijak kocyk i takie perdoly.

Chudziaszek podobno wg obecnych wytycznych nie trzeba w ogole prasowac. Wiec jak ktoras nie zdazy to nie szarpac sie
No raz to chyba poprasuje, ale to wszystko na co mnie stać
Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.
Sylwia czy Ty już wyganiasz to dziecko czy jak? Ja bym chyba urodziła jak bym tyle rzeczy zrobiła
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Strasznie dużo jak na jedną osobe

Jakby do mnie położna przyszła sprawdzić czy wszystko gotowe to by mi dziecko zabrali

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mi też by zabrali 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-01, 22:52   #1842
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Zdarzały się. Dość sporadycznie, ale się zdarzały. Tylko, że u nas dość mocno lekarze wywierali presję by pierwiastki nacinac. Więc większość pierwiastek była nacieta. Pamiętam jak Tosia miała koło 2 miesi8to odwiedziła nas pielęgniarka środowiskowa. Wcześniej przychodziła położna i to była moja koleżanka. Ta pielęgniarka zbiera wywiad, no i się dowiedziała, że jestem położna. Potem doszła do jakiejś ankiety o tym co dziecko ma w domu zapewnione. I do mnie z tekstem, że nie będzie łóżeczka dla dziecka sprawdzać, bo na pewno jest, bo jestem położna. Łóżeczko już jakiś czas było wyniesione na taki mini strych, bo nam głównie miejsce zajmowało ale ja jej powiedziałam, że tak oczywiście łóżeczko mamy dla dziecka, a że na strychu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok to podjelam decyzje ze jednak pisze zeby mnie cieli w razie czego
Mialam sie juz wiele razy dowiedziec, czy mozna peknac "do gory" ale chyba moj mozg podswiadomie staral sie do tego nie dopuscic no i dzisiaj moje obawy sie potwierdzily.
Generalnie spanikowalam
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Strasznie dużo jak na jedną osobe

Jakby do mnie położna przyszła sprawdzić czy wszystko gotowe to by mi dziecko zabrali

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja tez bym raczej miala kuratora wszystko jest ale polowa w kartonach
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 07:54   #1843
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dzień dobry

Jak dzisiaj fajnie, chłodno Koniec upałów w końcu

Od wczoraj chodzi za mną szarlotka, muszę upiec dzisiaj Wczoraj była niedziela niehandlowa to nie mogłam spełnić tej mojej zachcianki

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.
To się napracowałaś porządnie Podziwiam, że chciało Ci się w taki upał
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 08:27   #1844
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Chciałam to wszystko ogarnąć przed wizytą tej położnej...ogródek mógłby poczekać, ale dobre wrażenie też się liczy, a na prawdę był zaniedbany...mąż ostatnio pracował na dwa etaty, bo chciał przejść do tej drugiej firmy, więc sprawdzał jak tam jest. Na szczęście już od dziś oficjalnie przeszedł na umowę tylko tam, więc jak przeżyje jeszcze dziś, to powinien być już spokoj
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 08:36   #1845
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.


Sylwia jak po takim intensywnym dniu nie urodzisz to Twoja ładnie się zadomowiła w brzuszku


U nas też dziś chłodno, zabieram się za prasowanie ciuszkow, przynajmniej te do szpitala

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

seesunrise pytałaś o ten stanik czy coś przebija, lekko tak bo tam są dwie warstwy materiału. Jak założyć się luźna bluzę to jest ok, jak obcisła to trochę widać.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 08:45   #1846
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Heeej ja już w kolejce na ktg czekam. U nas też dziś chłodniej dużo, ludzie na mieście dziwnie na mnie patrzą bo oni w bluzach, a ja na koszulce... Delektuję się chłodem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 09:39   #1847
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzięki Tija.
Której dziecko dzisiaj w przedszkolu płakało łapka w górę!
Mój co prawda już drugi rok do przedszkola, ale inna szatnia, inna sala, grupa trochę pomieszana, pani do pomocy nauczyciela inna i dla mojego wrażliwca to jest stres. Szkoda mi go było, bo szedł na luzaka a na miejscu się zawiódł i w płacz. Ale cóż, tak już musi być.
U mnie chłodno , deszczyk pada, można żyć

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 09:39   #1848
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dzień dobry. Równo z pierwszym września jadę zrobić pierwsze zakupy Co uda mi się na mieście, reszta przez Internet.
Kupujecie teraz smoczek? Niby nie powinno dawać się wcześniej niż te 2-4 tygodnie, żeby maluch dobrze ogarnął ssanie piersi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 09:49   #1849
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Dzięki Tija.
Której dziecko dzisiaj w przedszkolu płakało łapka w górę!
Mój co prawda już drugi rok do przedszkola, ale inna szatnia, inna sala, grupa trochę pomieszana, pani do pomocy nauczyciela inna i dla mojego wrażliwca to jest stres. Szkoda mi go było, bo szedł na luzaka a na miejscu się zawiódł i w płacz. Ale cóż, tak już musi być.
U mnie chłodno , deszczyk pada, można żyć

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Wojtuś nie płakał ale jutro może być gorzej jchociaz to drugi rok w tej samej grupie więc może będzie ok . Ja jak szłam do zerówki to pierwszy dzień super a później cały tydzień płaczu....


Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Równo z pierwszym września jadę zrobić pierwsze zakupy Co uda mi się na mieście, reszta przez Internet.
Kupujecie teraz smoczek? Niby nie powinno dawać się wcześniej niż te 2-4 tygodnie, żeby maluch dobrze ogarnął ssanie piersi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam kupiony biorę do szpitala. Przy dwójce nic nie zaburzył a miałam trochę ulgi.

Michał pojechal z Hania na rozpoczęcie roku, miałam jechać ja ale będzie taki zaduch, że mogłabym zemdleć i nie ryzykowaliśmy. I mała od 5 rano się nie ruszała, nic nie pomagało, czekolada, owoce, kanapki, dopiero niedawno zaczęła nawalać ale ja już miałam najgorsze przed oczami.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-02, 09:50   #1850
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Po doświadczeniach ze starszakiem, smoczek kupuję od razu a czy użyję to zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 10:11   #1851
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Dzięki Tija.
Której dziecko dzisiaj w przedszkolu płakało łapka w górę!
Mój co prawda już drugi rok do przedszkola, ale inna szatnia, inna sala, grupa trochę pomieszana, pani do pomocy nauczyciela inna i dla mojego wrażliwca to jest stres. Szkoda mi go było, bo szedł na luzaka a na miejscu się zawiódł i w płacz. Ale cóż, tak już musi być.
U mnie chłodno , deszczyk pada, można żyć

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Moja nie płakała ale ona już 4 rok w tej samej grupie. Rok żłobka, trzylatki i czterolatki a teraz już pięciolatki Boże kiedy to zlecialo można powiedzieć że z niej weteranka
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Równo z pierwszym września jadę zrobić pierwsze zakupy Co uda mi się na mieście, reszta przez Internet.
Kupujecie teraz smoczek? Niby nie powinno dawać się wcześniej niż te 2-4 tygodnie, żeby maluch dobrze ogarnął ssanie piersi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupilam. Starsza córka była taki cycus że chciała non stop przy piersi leżeć i wtedy tylko smoczek mnie ratował więc teraz wolę mieć na wszelki wypadek

Szykuje się na wizytę trzymajcie kciuki

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 10:21   #1852
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Kupujecie teraz smoczek? Niby nie powinno dawać się wcześniej niż te 2-4 tygodnie, żeby maluch dobrze ogarnął ssanie piersi.
Ja kupiłam
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 10:22   #1853
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Równo z pierwszym września jadę zrobić pierwsze zakupy Co uda mi się na mieście, reszta przez Internet.
Kupujecie teraz smoczek? Niby nie powinno dawać się wcześniej niż te 2-4 tygodnie, żeby maluch dobrze ogarnął ssanie piersi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kupiony

Pogoda dzis wspaniala. 18 stopni. Pierwszy dzien od dawna z odslonietymi zaslonami Dzieciaki wybyly z podworka do szkol i przedszkoli wiec cisza i spokoj a ja z kawa i drozdzowka ogladam glupia komedie na netfliksie. Raj
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 10:22   #1854
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość

Szykuje się na wizytę trzymajcie kciuki
Trzymamy
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 10:28   #1855
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Heeej ja już w kolejce na ktg czekam. U nas też dziś chłodniej dużo, ludzie na mieście dziwnie na mnie patrzą bo oni w bluzach, a ja na koszulce... Delektuję się chłodem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piona, ja tak samo! Krótki rękaw i taka cudowna ulga... A rano nawet herbatę wypiłam ️ aż chce się żyć!

Ultra, ja kupiłam smoczek. Moja pierwsza nie miała smoczka wcale, ale dużo wisiała przez to na piersi i teraz chcę tego uniknąć. Potrzebuję więcej luzu niż wtedy

Właśnie wróciliśmy z rozpoczęcia roku - pierwsza klasa przed nami. Trafiły nam się drugie zmiany, czyli zajęcia od 10:35/11:30 do 15:10. Zupełnie się nie spodziewałam, ale w sumie to chyba nie będzie dla nas jakaś ogromna różnica... Wyjdzie w praniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 11:12   #1856
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja też mam smoczuś. Synek dopóki nie dostał to non stop na mnie wisiał. Nie zaburzył nam niczego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 11:22   #1857
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Wyprałam torby do szpitala. Dokończyłam listę rzeczy potrzebnych do szpitala. Jutro będę pakować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 11:25   #1858
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Moje torby już dawno leżą pod łóżeczkiem, ale chyba mi brakuje jeszcze jakiś drobiazgów - muszę sprawdzić dziś chcę skończyć układać ostatnie ubranka w komodzie, żeby mieć już wszystko gotowe. Zostanie tylko kupić wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 11:37   #1859
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Moje torby już dawno leżą pod łóżeczkiem, ale chyba mi brakuje jeszcze jakiś drobiazgów - muszę sprawdzić dziś chcę skończyć układać ostatnie ubranka w komodzie, żeby mieć już wszystko gotowe. Zostanie tylko kupić wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w piątek dokupilam kilka pudełek do komody. Mam wszystko poprasowne i muszę teraz spojrzeć jak to ładnie rozłożyć by miało to ręce i nogi. Ja na torbie zostawię kartkę co trzeba na sam koniec dopasować by nie zapomnieć w stresie. Ta torba mnie od piątkowej wizyty prześladuje i muszę ją w końcu naszykowac

Nam zostało łóżeczko. Zaraz po 10 klikne i zamówie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-02, 11:37   #1860
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Piona, ja tak samo! Krótki rękaw i taka cudowna ulga... A rano nawet herbatę wypiłam ️ aż chce się żyć!

Ultra, ja kupiłam smoczek. Moja pierwsza nie miała smoczka wcale, ale dużo wisiała przez to na piersi i teraz chcę tego uniknąć. Potrzebuję więcej luzu niż wtedy

Właśnie wróciliśmy z rozpoczęcia roku - pierwsza klasa przed nami. Trafiły nam się drugie zmiany, czyli zajęcia od 10:35/11:30 do 15:10. Zupełnie się nie spodziewałam, ale w sumie to chyba nie będzie dla nas jakaś ogromna różnica... Wyjdzie w praniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze 15.10 to jeszcze znosnie

Smoczek jak nie zapomnę to kupie. Jak zapomnę to Młoda się pewnie upomnienia. U nas w szpitalu i tak nie pozwalaja

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.