Diane 35 / Cyprest / OC 35 / Syndi 35 - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 22:17   #421
emilka_t
Raczkowanie
 
Avatar emilka_t
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 94
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

czesc
slyszalam, ze diane 35 moze tez przepisac mi lekarz pierwszego kontaktu, czy to prawda? dodam, ze juz od jakiegos czesu je biore i potrzebna mi tylko recepta
dzieki za odpowiedz
i z gory przepraszam jezeli takie pytanie wystapilo wczesniej w tym wattku
emilka_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 00:46   #422
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dita153 Pokaż wiadomość
mam pytanie.diane 35 jest tez pigulka antykoncepcyjna po jakim czasie od pierwszego opakowania moge kochac sie bez zabezpieczenia???i czy diane 35 jest 100%?
Możesz sie kochać bez zabezpieczenia od pierwszej tabletki(o ile rozpoczełaś przyjmowanie we właściwym momencie).
Diana nie daje 100%pewności jak i wszystkie inne tabletki czyli ok 96-98%. Żadna metoda anty nie da ci 100% chyba że szklanka wody zamiast .
A na przyszłość radze się zapoznać z ulotkom bo tam to wszystko pisze.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 07:39   #423
dita153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Diane35 - wątek zbiorczy

oczywiscie ze sie zapoznalam z ulotka tylko ze biore je pierwszy raz i wiadomo zawsze jakas watpliwosc jest dzieki za odpowiedz.
dita153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 05:54   #424
nakayubi
Raczkowanie
 
Avatar nakayubi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
GG do nakayubi
Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

Hej
Mam problem i mam nadzieje, ze ktos mi pomoze. Otoz ponad miesiac temu bylam na wizycie u ginekologa z powodu braku okresu od 3 miesiecy. Zrobiono mi badanie krwi wyszlo, że mam podwyzszony poziom testosterony, prolaktyna w normie. Lekarz na wywolanie okresu kazal mi podjezykowo przyjmowac Luteine 50, a gdy okres wystapi pierwszego dnia mam rozpoczac branie tabletek DIANE 35. Bralam Lutweine przez 5 dni, okres dostalam za jakies 2 dni i wzielam pierwsza Dianke. Tak mi minelo 21 dni. Pozniej zrobilam 7-dniowa przerwe. Okres wystapil dopiero 6 dnia(wczoraj, a dzisiaj juz musze wziasc taletke nowa), ale co mnie martwi... Zawsze okresy przechodzilam bezobjawowo a wczoraj jak go dostalam to myslalam, ze nie wytrzymam... w lozku nie moglam wylezec, usiedziec tez nie, a co najgorsze jak leze w lozku to leje sie ze mnie niemilosiernie. Dzis rano tez wstalam , wylalo sie ze mnie, zrobilam chloipakowi sniadanie do pracy i chcialam sie polozyc spac,ale nic z tego bo zaraz sie lało. Podpaske zmienialam srednio co 2 godzinki, godzinke:/ Boli mnie starsznie brzuch. Nie wiem co mam robic, ile to bedzie trwac, i czy to normalne? Dzieki za pomoc
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni !
nakayubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 08:47   #425
chawniok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Ja brałam Diane przez tydzień i przytyłam 10kg w tym czasie, czułam sie okropnie spuchnięta, przez 2 miesiące borykałam sie z tym. Ale przed każdym okresem znowu puchłam. Teraz np. znowu jest źle bo przytyłam 6 kg w 3 dni(nic specjalnie nie jedząc) a okresu nie widać . Chyba mi się wszystko pomieszało na maxa. Ja osobiście nie polecam.
chawniok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:20   #426
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

czasmi tak bywa nie martw sie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:58   #427
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Question Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Mam pytanko związane z kolejnością brania tabletek. Na ulotce pisze, że trzeba zacząć brać w odpowiednim dniu tygodnia, ale jeżeli wezmę 1szą np we środę to co z tymi poprzednimi tj. z poniedziałku i wtorku? Czy po wzięciu wszystkich (zgodnych z kierunkiem strzałki ) mam wziąć te z dni poprzedzających tę 1szą środową?
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 15:49   #428
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez Besu Pokaż wiadomość
Mam pytanko związane z kolejnością brania tabletek. Na ulotce pisze, że trzeba zacząć brać w odpowiednim dniu tygodnia, ale jeżeli wezmę 1szą np we środę to co z tymi poprzednimi tj. z poniedziałku i wtorku? Czy po wzięciu wszystkich (zgodnych z kierunkiem strzałki ) mam wziąć te z dni poprzedzających tę 1szą środową?
Wszystkie tabletki są identyczne, a dni tygodnia są tylko po to, żeby Ci się nie pomyliło, albo jak zauważysz we wtorek, że poniedziałkowa tabletka jest na swoim miejscu, to znaczy że jej zapomniałaś
Czyli zaczynasz brać tabletki w środę, a kończysz na ostatniej, wtorkowej, kiedy już weźmiesz wszystkie po kolei.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:17   #429
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

Dla wielu dziewczyn taki okres jest najzupelniej normalny(niestety). A że bierzesz hormony, z regóły zmiana powinna nastąpic w drugą strone(osłabienie krwawienia), ale to zależy od organizmu więc nie masz się czym przejmowac.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:02   #430
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Ja rzuciłam w końcu to cholerstwo już jakis czas temu. Nie warto dla paru pryszczy puchnąć w oczach. Przestałam je brać, pilnowałam co jem, dużo się ruszałam i wróciłam do dawnej wagi. A więc można się tej wody pozbyć. Tylko pytanie: Po co to wogle brać? Nie warto naprawdę. Przetestowałam na sobie i nigdy więcej do tych tabletek nie powróce. Oj nigdy!
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 09:21   #431
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:22
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 10:17   #432
nakayubi
Raczkowanie
 
Avatar nakayubi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 52
GG do nakayubi
Dot.: Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

No dzisiaj jest trzeci dzień i jak narazie dalej ze mnie leci jak z kranu:/ naszczescie wieczorem biore ibuprom max i jakos zasypiam, ale od rana wszytsko mnie boli. Wczoraj wzielam pierwsza tabletke z nowego opakowania Diane wiec zoabcze co bedzie...ale zaczynam sie martwic
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni !
nakayubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:53   #433
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Przerwa 7-dniowa-okres-Diane 35. COś JEST NIE TAK...?

Przy moim pierwszym opakowaniu pierwszych w życiu tabletek też miałam bardzo, bardzo obfity okres, też ze mne tak leciało tak, jak z ciebie, okres trwał dłużej niż zazwyczaj.Nie martw się, widocznie tak Twój organizm zareagował na tabletki i luteinę.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 23:45   #434
pinacolada88
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: Pozbycie się nagromadzonej wody po Diane 35

Ja brałam Diane 35, jak dla mnie są rewelacyjne znikneły wypryski, i co najwazniejsze w tym czasie gdy brałam te pigulki schudłam 5 kg brałam je 2 miesiące, teraz biore polski odpowiednik Diane 35 - Cyprest. Natomiast wiele z wizażanek wypowiada się pochlebnie o yasmine , czy czyms takim, brałam te pigułki, ale dzięki nim stałam się cięższa o 15 kg. Przez następne 3 miesiące nie brałam nic, i schudłam 12 kg. Nie wiem do konca czy te wszystkie pigulki maja jakis wplyw na wage, ale jak obserwowałam siebie to widze ze mają.
pinacolada88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:34   #435
mimi1012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

czesc!! wlasnie mi lekarz przepisal cyprest. dziewczyny nie wiecie czy po nich sie tyje??? i czy rosna piersi??... mam zespol policystycznych jajnikow i niedawno bralam yasmin ale po nim przytylam ok 15 kg i boje sie ze po tym moze byc tak samo;/ prosze dajcie znac.. pozdrawiam
mimi1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:58   #436
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Ja brałam Cyprestu tylko jedno opakowanie, a piersi urosły o jeden rozmiar A,że no mi akurt tyle ile mam stanowoczo wystarcza, więc zminiłam Cyprest na inne tabletki. Co do utycia nie mogę się wypowiedzieć, bo miesiąc to za mało, by takie róznice zobaczyć.
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:55   #437
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Cyprest - nowe tabletki

Ja już skończyłam pierwsze opakowanie i musze powiedzieć ze cera bardzo mi sie poprawiła, prawie wszystkie niedoskonalości poznikały (tzn 2 dni temu znowu wyszły ale to dlatego chyba ze miałam mieć okres a potem pewnie znowu znikną ), wydaje mi się że włosy mam bardziej suche, wogóle się nie przetłuszczają - mogłabym je myć raz w tyg gdzie dawniej już na drugi dzien po umyciu były do niczego. Piersi mam jakby napuchnięte (mam nadzieję że się powiększą) A z tym utyciem to nie wiem bo przez miesiac niewiele mozna dostrzec w tym temacie, ale wydaje mi się że jestem bardziej glodna niz kiedyś (przez pierwszy tydzien brania znowu nie mogłam jeść bo było mi niedobrze a teraz najchętniej wogole nie przestawałabym jeść) i to mnie troche martwi. Chyba zacznę się ograniczać.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:17   #438
onakika
Przyczajenie
 
Avatar onakika
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Unhappy Diane 35

Hej witam wszystkie dziewczyny , miałabym takie pytanie , mam problem z tradzikiem mam 17 lat, nieuzywalam nigdy tabletek antykoncepcyjnych ale słyszlam o Diane 35 .Co sadzicie o nich , jak poprosic o recepte ginekologa? Ile one kosztuja? I czy moze znacie inne tego typu tabletki ? Prosze o odpowiedz pozdrawiam
onakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:38   #439
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez onakika Pokaż wiadomość
Hej witam wszystkie dziewczyny , miałabym takie pytanie , mam problem z tradzikiem mam 17 lat, nieuzywalam nigdy tabletek antykoncepcyjnych ale słyszlam o Diane 35 .Co sadzicie o nich , jak poprosic o recepte ginekologa? Ile one kosztuja? I czy moze znacie inne tego typu tabletki ? Prosze o odpowiedz pozdrawiam
WYSZUKIWARKA
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 19:51   #440
bebaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 26
Dot.: Diane 35

Hej muszę Ci powiedzieć że stosowałam ten lek z tego samego powodu jak byłam nastolotką teraz lekarze niechętnie go przepisują bo ma dożo hormonów i jest postrzegany jako lek starej generacji ale możesz się doradzić grunt to mądry lekarz. Mi też sie wydawało że mam trądzik a lekarz mnie wyśmiał taże warto się doradzić. jeżeli chodzi o cenę to ok. 30 zł
bebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:57   #441
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez bebaby Pokaż wiadomość
Hej muszę Ci powiedzieć że stosowałam ten lek z tego samego powodu jak byłam nastolotką teraz lekarze niechętnie go przepisują bo ma dożo hormonów i jest postrzegany jako lek starej generacji ale możesz się doradzić grunt to mądry lekarz. Mi też sie wydawało że mam trądzik a lekarz mnie wyśmiał taże warto się doradzić. jeżeli chodzi o cenę to ok. 30 zł
Gdzie Ty kupowalas za 30 zl u mnie w aptece kosztuje 9,60 zl
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:37   #442
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Diane 35

_no własnie gdzie za 30 zlotych? ja tez cos koło 10 złotych placilam
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:34   #443
onakika
Przyczajenie
 
Avatar onakika
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Diane 35

Dziekuje wam bardzo czyli poprostu zapytac lekarza :P Beaby a tobie pomógl w czyms czy poprostu stosowalas go jako srodek antykoncepcyjny
onakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:40   #444
onakika
Przyczajenie
 
Avatar onakika
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
_no własnie gdzie za 30 zlotych? ja tez cos koło 10 złotych placilam
A tobie pomógł w czyms czy poprostu jako srodek antykoncepcyjny ?
onakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 09:56   #445
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Diane 35

Pomoże w czasie stosowania po odstawieniu zapewne sie nasili a później z reguły wraca do tego co było. Radzę dermatologa, może i dłużej będzie trwało leczenie ale może być skuteczniejsze i na pewno bezpieczniejsze Stosować takie hormony tylko na trądzik się zdecydowanie nie opłaca. Co z tego, że bedziesz miała czystą bużkę jak wpakujesz w siebie tyle niepotrzebnych hormonów, dostaniesz cellulitu i nie wiadomo co tam jeszcze. Jak leczenie dermatologiczne nie pomoże to wtedy myśl o takich środkach
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 13:30   #446
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Pomoże w czasie stosowania po odstawieniu zapewne sie nasili a później z reguły wraca do tego co było. Radzę dermatologa, może i dłużej będzie trwało leczenie ale może być skuteczniejsze i na pewno bezpieczniejsze Stosować takie hormony tylko na trądzik się zdecydowanie nie opłaca. Co z tego, że bedziesz miała czystą bużkę jak wpakujesz w siebie tyle niepotrzebnych hormonów, dostaniesz cellulitu i nie wiadomo co tam jeszcze. Jak leczenie dermatologiczne nie pomoże to wtedy myśl o takich środkach
Dziewczyny przerażacie mnie z tym Diane 35. Ja nie chce go brać na cerę, chociaż mam okropną. Nie chce go wogóle brać po tym wszystkich opiniach które przeczytałam na jego temat. Ale ginegolog przepisał mi go ze względu na bardzo nieregularne miesiączki, a właściwie ostatnio ich brak. A przecież musze coś z tym zrobić, uregulować. Ale bardzo boję się tego co będzie jak odstawie Diane...
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 15:55   #447
bebaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 26
Dot.: Diane 35

może
faktycznie mniej kosztuje. Ja brałam dosyć długo i na cerę mi pomagał i na miesiączki też, ale na cerę dużo pigułek ma dobry wpływ. w sumie to wszystko zależy od lekarza mi jeden zapisywał a jak trafiłam na innego to natychmiast zmienił a z miesoączkami to się nie martw ja dalej tak mam że nieraz po 4 m- ce nic i nikt nie wiem dlaczego ja myślę że to hormony po prostu
bebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 09:57   #448
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez onakika Pokaż wiadomość
A tobie pomógł w czyms czy poprostu jako srodek antykoncepcyjny ?
_ja nie stosowalam diane jako anty - to znaczy jak zaczynalam nie mialam takiego celu :P
Diane pomogło mi Poniewaz twarz stała się dosłownei gładka )) i plecy super! Dla mnie najwiekszym problemem byly plecy, poniewaz zakwywam je jak sie da po zmianie na inne pogorszyl sie stan, a po odstawieniu wrocil do normy!
Powiem tez, ze mam problem z bolesnym okresem i jego obfitocia, a one pozwolily mi zyc w pierwszych 3 dniach normalnie
_schudłam 10 kg. po odstawieniu przytyłam 3 kg.
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 10:12   #449
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny przerażacie mnie z tym Diane 35. Ja nie chce go brać na cerę, chociaż mam okropną. Nie chce go wogóle brać po tym wszystkich opiniach które przeczytałam na jego temat. Ale ginegolog przepisał mi go ze względu na bardzo nieregularne miesiączki, a właściwie ostatnio ich brak. A przecież musze coś z tym zrobić, uregulować. Ale bardzo boję się tego co będzie jak odstawie Diane...
Jeżeli przepisał Ci ją ginekolog dlatego, że masz takie problemy z miesiączką to pewnie wie co robi Zapewne te problemy to przez hormony i dlatego przepisał Ci Diane. Mi chodziło oto, że trądzik to jak dla mnie za mały powód na pakowanie w siebie tylu hormonów. Ja ją brałam na problemy z hormonami,i na miesiączkę bardzo pomogła do tej pory, a już dawno ją odstawieniu jest jak w zegarku (tzn.najpierw jak ja odstawiłam to rozregulowała-po ok 2,3 znów miałam idealnie na czas)
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 10:49   #450
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Diane 35

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Jeżeli przepisał Ci ją ginekolog dlatego, że masz takie problemy z miesiączką to pewnie wie co robi Zapewne te problemy to przez hormony i dlatego przepisał Ci Diane. Mi chodziło oto, że trądzik to jak dla mnie za mały powód na pakowanie w siebie tylu hormonów. Ja ją brałam na problemy z hormonami,i na miesiączkę bardzo pomogła do tej pory, a już dawno ją odstawieniu jest jak w zegarku (tzn.najpierw jak ja odstawiłam to rozregulowała-po ok 2,3 znów miałam idealnie na czas)
Mam nadzieje, że u mnie też tak będzie.
Przerażona tymi wszystkimi opiniami na temat Diane, zapytałam się ginekologa czy po ich odstawieniu wszystko wróci do stanu wyjściowego. Odpowiedziała, że jak to w medycynie bywa nigdy nie wiadomo.
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 15:04:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.