Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-10, 07:09   #1891
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No właśnie pamietam że polecałaś je ,ja co prawda dokańczam jeszcze moje stare (Semilac), ale mam ochotę na coś nowego.Masz jakieś kolory, które są warte uwagi? Ogólnie lubię nudziaki i wszystkie kolory "dusty", szukam przykurzonej czerwieni(marsala?)
Ogólnie ja mam sporo kolorów, praktycznie cały przekrój palety kolorów

Czerwień dusty?
Proszę bardzo, jest cała kolekcja dusty
Nudziakow też jest pelno, nawet oprócz tych, których wklejam z palety typowo nude.

W Biedronce też są te bazy i czasem lakiery wrzucają, bez obawy możecie brać, bo ta marka Niuqi to biedronkowa wersja claresy a ceny są zazwyczaj o kilka złotych niższe.

Ogólnie bardzo lubię rubber base, elastyczną bazę kauczukowa, jak ktoś ma cienkie, wyginające się paznokcie to jest idealna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230210-080453_compress54.jpg (37,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20230210-080503_compress86.jpg (37,7 KB, 30 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 16:35   #1892
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Ehh spróbowałam z topem no wipe - kupiłam z Semilaca, bo akurat byłam w Rossmannie i była promka na niego. No i nie jestem zadowolona :/ Nie jest jakby do końca utwardzony? Plus dalej mam wrażenie, że jest jakiś problem z tym połyskiem, pojawiły się na nim przetarcia... Sama już nie wiem, czy jest możliwe żeby to był jednak problem z lampą, której używam?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 06:25   #1893
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Ehh spróbowałam z topem no wipe - kupiłam z Semilaca, bo akurat byłam w Rossmannie i była promka na niego. No i nie jestem zadowolona :/ Nie jest jakby do końca utwardzony? Plus dalej mam wrażenie, że jest jakiś problem z tym połyskiem, pojawiły się na nim przetarcia... Sama już nie wiem, czy jest możliwe żeby to był jednak problem z lampą, której używam?
Może być problem z lampą.
Jaką masz dokładnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 06:45   #1894
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Może być problem z lampą.
Jaką masz dokładnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest dokładnie ta lampa https://www.neonail.pl/katalog/manic...IaAr0DEALw_wcB .
Nawet nie ma jeszcze 3 lat, czy to możliwe żeby żywotność lampy była tak krótka? Czy da się w ogóle jakoś sprawdzić, że coś jest z lampą nie halo? Poza oczywiście takimi ewidentnymi sytuacjami, jak nie świecące się żarówki
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 14:38   #1895
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
To jest dokładnie ta lampa https://www.neonail.pl/katalog/manic...IaAr0DEALw_wcB .
Nawet nie ma jeszcze 3 lat, czy to możliwe żeby żywotność lampy była tak krótka? Czy da się w ogóle jakoś sprawdzić, że coś jest z lampą nie halo? Poza oczywiście takimi ewidentnymi sytuacjami, jak nie świecące się żarówki
Ta lampa z tego co widzę nie ma "tyłka" i ma mało diod, co może wpływać na niedokładne utwardzenie.

Moc też ma małą.
Ja bym zainwestowała w nową lampę, bez udziwnień, najważniejsze, żeby miała jak nawie ej diod i lustrzane dno, bo takowe najlepiej utwardza lakiery.

Polecam taką
https://allegro.pl/oferta/lampa-led-...8w-11554287272

Chyba z 5 lat ją miałam i utwardzala doskonale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 16:28   #1896
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ta lampa z tego co widzę nie ma "tyłka" i ma mało diod, co może wpływać na niedokładne utwardzenie.

Moc też ma małą.
Ja bym zainwestowała w nową lampę, bez udziwnień, najważniejsze, żeby miała jak nawie ej diod i lustrzane dno, bo takowe najlepiej utwardza lakiery.

Polecam taką
https://allegro.pl/oferta/lampa-led-...8w-11554287272

Chyba z 5 lat ją miałam i utwardzala doskonale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę, ilu to się rzeczy może człowiek dowiedzieć Mega wielkie dzięki! To się nawet nie zastanawiam tylko biorę tą lampę, bo jak zacznę czytać recenzje róznych lamp to przepadnę na miesiąc zanim podejmę decyzję
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 17:14   #1897
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
O kurczę, ilu to się rzeczy może człowiek dowiedzieć Mega wielkie dzięki! To się nawet nie zastanawiam tylko biorę tą lampę, bo jak zacznę czytać recenzje róznych lamp to przepadnę na miesiąc zanim podejmę decyzję
Zawsze wybieraj lampę z lustrzanym dnem, może być noname taka zawsze najlepiej utwardza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-25, 19:46   #1898
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Zawsze wybieraj lampę z lustrzanym dnem, może być noname taka zawsze najlepiej utwardza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już kupiona, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc!
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 05:58   #1899
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Już kupiona, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc!
Daj znać czy jest lepiej
W razie pytań śmiało uderzaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 14:49   #1900
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Daj znać czy jest lepiej
W razie pytań śmiało uderzaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypróbowałam dzisiaj w końcu tą nową lampę i różnica jest bardzo duża, oczywiście na plus W końcu hybryda się błyszczy! Także poprzednia lampa neonail zakończyła swój żywot i poszła do kosza
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-05, 15:24   #1901
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dzisiaj w końcu tą nową lampę i różnica jest bardzo duża, oczywiście na plus W końcu hybryda się błyszczy! Także poprzednia lampa neonail zakończyła swój żywot i poszła do kosza
Super, że w końcu problem rozwiązany!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-07, 04:51   #1902
kasha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 27
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

To może teraz ja, też potrzebuję waszych rad, pomocy.


W zeszłym roku kupiłam sobie zestaw do hybryd. Mi się lakier zawsze dobrze trzyma,, ale moja mama ma problem. Ma słabe paznokcie, wiecznie jej się łamią i piłuje je. I ciągle jej hybryda odpryskuje przy wolnym brzegu, sobie maluję tak samo i nic mi nie odpryskuje. Nie wiem o co chodzi.
kasha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-07, 08:45   #1903
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasha05 Pokaż wiadomość
To może teraz ja, też potrzebuję waszych rad, pomocy.


W zeszłym roku kupiłam sobie zestaw do hybryd. Mi się lakier zawsze dobrze trzyma,, ale moja mama ma problem. Ma słabe paznokcie, wiecznie jej się łamią i piłuje je. I ciągle jej hybryda odpryskuje przy wolnym brzegu, sobie maluję tak samo i nic mi nie odpryskuje. Nie wiem o co chodzi.
Kup bazę kauczukowa ( Niuqi z Biedronki albo rubber base Claresa).

Ta baza jest elastyczna i pieknie "pracuje" z paznokciem.


Ogólnie bazy do paznokci powinny być dobierane na zasadzie podobieństw: twarde paznokcie- twarda baza, miękkie paznokcie- miękka baza.

Jak nałożysz twarda bazę na miękki paznokieć, bo baza zostanie na miejscu, a paznokcie będą pracować i jedno od drugiego się odklei.

Warto też przed nałożeniem bazy nałożyć primer bezkwasowy.


I nie warto "zabezpieczać" wolnego brzegu, robi się wtedy bułka, często odpryskuje.
Maluj normalnie, nie zanepieczaj specjalnie wolnego brzegu, na koniec stylizacji, po nałożeniu topu delikatnie przejedź pilniczkiem po krawędzi paznokcia by delikatnie go "opilowac". Nic nie odejdzie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2023-03-07 o 08:47
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 04:47   #1904
kasha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 27
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kup bazę kauczukowa ( Niuqi z Biedronki albo rubber base Claresa).

Ta baza jest elastyczna i pieknie "pracuje" z paznokciem.


Ogólnie bazy do paznokci powinny być dobierane na zasadzie podobieństw: twarde paznokcie- twarda baza, miękkie paznokcie- miękka baza.

Jak nałożysz twarda bazę na miękki paznokieć, bo baza zostanie na miejscu, a paznokcie będą pracować i jedno od drugiego się odklei.

Warto też przed nałożeniem bazy nałożyć primer bezkwasowy.


I nie warto "zabezpieczać" wolnego brzegu, robi się wtedy bułka, często odpryskuje.
Maluj normalnie, nie zanepieczaj specjalnie wolnego brzegu, na koniec stylizacji, po nałożeniu topu delikatnie przejedź pilniczkiem po krawędzi paznokcia by delikatnie go "opilowac". Nic nie odejdzie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie zwracałam uwagi czy baza jest miękka czy twarda, to gdzieś jest napisane na opakowaniu? Kupiłam ostatnio w Neonail nie wiem nawet jaka jest. Z biedronki ostatnio kupiłam chyba ze trzy bazy, to mam, spróbuję.

Nie mam primera, sobie go nie nakładam i jest wszystko w porządku. Mi się trzymają, mamie jak zrobiłam pierwszy raz też się ładnie trzymały a teraz odpryskuje lakier.
Nie zabezpieczam wolnego brzegu nigdy, maluję normalnie po paznokciu tylko od nasady do wolnego brzegu.


Mama w domu sprząta, zmywa. Może to od tego?


Koleżanka też sobie sama malowała i mówiła, że jej lakier odpryskuje. Mówiła że to pewnie od wody bo zmywa, płucze coś pod wodą, gotuje i że to od tego.
kasha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 06:49   #1905
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasha05 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam uwagi czy baza jest miękka czy twarda, to gdzieś jest napisane na opakowaniu? Kupiłam ostatnio w Neonail nie wiem nawet jaka jest. Z biedronki ostatnio kupiłam chyba ze trzy bazy, to mam, spróbuję.

Nie mam primera, sobie go nie nakładam i jest wszystko w porządku. Mi się trzymają, mamie jak zrobiłam pierwszy raz też się ładnie trzymały a teraz odpryskuje lakier.
Nie zabezpieczam wolnego brzegu nigdy, maluję normalnie po paznokciu tylko od nasady do wolnego brzegu.


Mama w domu sprząta, zmywa. Może to od tego?


Koleżanka też sobie sama malowała i mówiła, że jej lakier odpryskuje. Mówiła że to pewnie od wody bo zmywa, płucze coś pod wodą, gotuje i że to od tego.
Woda nie powinna powodowac odprysków, w zwykłym lakierze tak-ale nie w hybrydzie. Mi na samym początku malowania też zdarzały się odpryski na wolnym brzegu, ale to tylko ze trzy razy . Teraz minęły mniej więcej dwa lata i juz nigdy mi się to nie przytrafiło. Ma znaczenie też to czy aby na pewno podczas malowania Twoja mama nie dotyka np. powierzchni bazy, lub po odtłuszczeniu samej pytki.Czasem wystarczy dotknąć paznokciem twarzy i już lakier się nie będzie trzymać. Ja zuważyłam że od kiedy stosuję primer (bezkwasowy) nie ma szans na żadne "zapowietrzenia", które czasem mi sie gdzies tam tworzyły sporadycznie (białe plamki na bazie ).Ja zawsze jednak zabezpieczam wolny brzeg, ba nawet na ten brzeg nakładam cieniutko bazę (prawie suchym pędzielkiem), tak samo kolor i top. Obowiązkowo. Nie znam techniki bez zabezpieczania wolnego brzegu ale widzę że też można
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-08, 07:29   #1906
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasha05 Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam uwagi czy baza jest miękka czy twarda, to gdzieś jest napisane na opakowaniu? Kupiłam ostatnio w Neonail nie wiem nawet jaka jest. Z biedronki ostatnio kupiłam chyba ze trzy bazy, to mam, spróbuję.

Nie mam primera, sobie go nie nakładam i jest wszystko w porządku. Mi się trzymają, mamie jak zrobiłam pierwszy raz też się ładnie trzymały a teraz odpryskuje lakier.
Nie zabezpieczam wolnego brzegu nigdy, maluję normalnie po paznokciu tylko od nasady do wolnego brzegu.


Mama w domu sprząta, zmywa. Może to od tego?


Koleżanka też sobie sama malowała i mówiła, że jej lakier odpryskuje. Mówiła że to pewnie od wody bo zmywa, płucze coś pod wodą, gotuje i że to od tego.
Obstawiam, że masz "klasyczną" bazę z neonail. Dla mnie taka do wszystkiego i do niczego.

Zazwyczaj twarde bazy mają napisane "hard/strong/ultra".

Twoja mama ma miękkie paznokcie, więc będzie się jej tak działo, bo paznokcie jednak trochę "pracują".

Moja mama wszystko robi bez rękawiczek, ale ma paznokcie z natury twarde, nic jej się nie dzieje, nawet czasem nosi paznokcie 1,5 miesiąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 04:43   #1907
kasha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 27
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Obstawiam, że masz "klasyczną" bazę z neonail. Dla mnie taka do wszystkiego i do niczego.

Zazwyczaj twarde bazy mają napisane "hard/strong/ultra".

Twoja mama ma miękkie paznokcie, więc będzie się jej tak działo, bo paznokcie jednak trochę "pracują".

Moja mama wszystko robi bez rękawiczek, ale ma paznokcie z natury twarde, nic jej się nie dzieje, nawet czasem nosi paznokcie 1,5 miesiąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz kupiłam tą: Baza hybrydowa - Glitter Effect Base Pink Sparkle 7,2 ml
A malowałam bazami z Semilaca i kałczukową z Biedronki. Ja też nie mam twardych paznokci i każda mi się trzyma normalnie. nic mi nie odpryskuje. Z Semilaca mam jeszcze trochę tego co był dołączony do zestawu, a niedawno kupiłam u nich bazę, nie wiem dokładnie jaką. Poleciła mi ją dziewczyna ze stoiska. chciałam żeby nie była gęsta i ona powiedziała że to taka klasyczna jest i paznokcie wyglądają grubsze jak się nią pomaluje. Ona jej używa i poleciła mi.


Primera nie mam, chyba zakupię, ostatnio miałam pomalowane paznokcie tym lakierem 5w1 - 809 Tender pink. Nie mogłam się go pozbyć z paznokci, tak się mocno trzymał. A zawsze zmywam acetonem. Przez niego mam teraz zniszczone paznokcie.
Może następnym razem mamie nim pomaluję i zobaczymy. Nie wiem co grane, dlaczego tak się dzieje.



Jak sobie radzicie z gęstymi bazami? Jak je nakładacie? Ja mam duży problem z malowaniem po bokach. Nigdy ni jestem zadowolona.
kasha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 05:56   #1908
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasha05 Pokaż wiadomość
Teraz kupiłam tą: Baza hybrydowa - Glitter Effect Base Pink Sparkle 7,2 ml
A malowałam bazami z Semilaca i kałczukową z Biedronki. Ja też nie mam twardych paznokci i każda mi się trzyma normalnie. nic mi nie odpryskuje. Z Semilaca mam jeszcze trochę tego co był dołączony do zestawu, a niedawno kupiłam u nich bazę, nie wiem dokładnie jaką. Poleciła mi ją dziewczyna ze stoiska. chciałam żeby nie była gęsta i ona powiedziała że to taka klasyczna jest i paznokcie wyglądają grubsze jak się nią pomaluje. Ona jej używa i poleciła mi.


Primera nie mam, chyba zakupię, ostatnio miałam pomalowane paznokcie tym lakierem 5w1 - 809 Tender pink. Nie mogłam się go pozbyć z paznokci, tak się mocno trzymał. A zawsze zmywam acetonem. Przez niego mam teraz zniszczone paznokcie.
Może następnym razem mamie nim pomaluję i zobaczymy. Nie wiem co grane, dlaczego tak się dzieje.



Jak sobie radzicie z gęstymi bazami? Jak je nakładacie? Ja mam duży problem z malowaniem po bokach. Nigdy ni jestem zadowolona.
Sposób na gęste bazy- na kilka godzin przed malowaniem kładziesz na ciepłym grzejniku, pod wpływem ciepła zrobi się bardziej rzadka i dobrze się będzie nimi malować.

Dla mnie te lakiery 3w1 to porażka. Miałam i semilac i neonail. Acetonem zejść nie chciały, frezarką to prosta droga do przepilowanianpaznokcia, bo nie ma bazy pod spodem, do tego okrutnie przebarwiają paznokcie.

To, że tobie się trzymały, a mamie nie, to o niczym nie świadczy każdy paznokiec jest inny.


Co do pani ze stoiska, ja tam nie ufam kobietom ze sklepów, siedzę na grupach paznokciowych, tam doradzają dziewczyny, które mają salony i które pracują na wielu produktach i umieją doradzić.

W ogóle dla mnie neonail i Semilac to są średnie firmy, jak dla mnie przepłacanie za reklamy.

Uważam, że jest wiele firm, które robią świetne lakiery za grosze,
- silcare flexy ( za 10 zł, kryją po 1 warstwie, jak dla mnie za gęste, nie lubię nimi pracować
-claresa mojabukochana firma
- boska nails ma świetne recenzje, osobiście nie używałam, ale wiele dziewczyn w salonach ich używa. Kosztują około 16 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 08:45   #1909
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ogólnie ja mam sporo kolorów, praktycznie cały przekrój palety kolorów

Czerwień dusty?
Proszę bardzo, jest cała kolekcja dusty
Nudziakow też jest pelno, nawet oprócz tych, których wklejam z palety typowo nude.

W Biedronce też są te bazy i czasem lakiery wrzucają, bez obawy możecie brać, bo ta marka Niuqi to biedronkowa wersja claresy a ceny są zazwyczaj o kilka złotych niższe.

Ogólnie bardzo lubię rubber base, elastyczną bazę kauczukowa, jak ktoś ma cienkie, wyginające się paznokcie to jest idealna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeoczyłam Twój post, dzięki!Kolory piękne
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-10, 04:39   #1910
kasha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 27
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Sposób na gęste bazy- na kilka godzin przed malowaniem kładziesz na ciepłym grzejniku, pod wpływem ciepła zrobi się bardziej rzadka i dobrze się będzie nimi malować.

Dla mnie te lakiery 3w1 to porażka. Miałam i semilac i neonail. Acetonem zejść nie chciały, frezarką to prosta droga do przepilowanianpaznokcia, bo nie ma bazy pod spodem, do tego okrutnie przebarwiają paznokcie.

To, że tobie się trzymały, a mamie nie, to o niczym nie świadczy każdy paznokiec jest inny.


Co do pani ze stoiska, ja tam nie ufam kobietom ze sklepów, siedzę na grupach paznokciowych, tam doradzają dziewczyny, które mają salony i które pracują na wielu produktach i umieją doradzić.

W ogóle dla mnie neonail i Semilac to są średnie firmy, jak dla mnie przepłacanie za reklamy.

Uważam, że jest wiele firm, które robią świetne lakiery za grosze,
- silcare flexy ( za 10 zł, kryją po 1 warstwie, jak dla mnie za gęste, nie lubię nimi pracować
-claresa mojabukochana firma
- boska nails ma świetne recenzje, osobiście nie używałam, ale wiele dziewczyn w salonach ich używa. Kosztują około 16 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raz kupiłam 3w1 bo była akurat promocja w Rossmanie. Kolor super, ale zmyć się tego nie da. On jakby się wtapiał w paznokieć.

Mam kilka lakierów z Biedronki, kilka z Semilaca, NeoNail, Claresa, Hi Hybrid. Semilac i NeoNail mają dużą paletę różnych odcieni i to dla mnie duży plus.

Polecasz jakąś grupę? Też obserwowałam, ale bardziej dziewczyny pisały o chorobach paznokci klientek, pokazywały drastyczne zdjęcia i opuściłam te grupy.
kasha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 09:59   #1911
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny. Hybrydowo jestem nowa. Robiłam kilka razy w salonie, a teraz chciałabym robić w domu samą bazę. Odpowiada mi taki neutralny look.

Kupiłam lampę https://allegro.pl/oferta/lampa-led-...8w-12827063614

i rubber base Claresy. Zrobiłam wczoraj test na stopach żeby w razie czego móc wyjść do ludzi

Baza nie wyschła do końca. Trzymałam kilka minut pod lampą i nic. Cały czas była klejąca. Położyłam się spać, paznokcie mam odciśnięte. Do zmycia

Co robię nie tak?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 10:04   #1912
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

A przemyłaś bazę po utwardzeniu? Bo zawsze zostaje lepka wartswa czy to z bazy czy z koloru, jedynie tylko z topu jeżeli jest bez przemywania to nie ma tej warstwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-25, 10:15   #1913
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
A przemyłaś bazę po utwardzeniu? Bo zawsze zostaje lepka wartswa czy to z bazy czy z koloru, jedynie tylko z topu jeżeli jest bez przemywania to nie ma tej warstwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oczywiście, że nie. Dzięki za radę.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 10:25   #1914
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Tak z ciekawości - jak długo trzymają wam się robione przez was hybrydy na paznokciach? Mi max 2 tygodnie i zaczynają odchodzić, więc nie wydaje się to jakoś długo... Ale może się mylę
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 10:46   #1915
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości - jak długo trzymają wam się robione przez was hybrydy na paznokciach? Mi max 2 tygodnie i zaczynają odchodzić, więc nie wydaje się to jakoś długo... Ale może się mylę
Mi się dosyć długo trzymają, potrafię i ponad 3tyg nosić. Natomiast mojej siostrze jednej, potrafi się tylko tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-27, 15:26   #1916
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości - jak długo trzymają wam się robione przez was hybrydy na paznokciach? Mi max 2 tygodnie i zaczynają odchodzić, więc nie wydaje się to jakoś długo... Ale może się mylę
Mi max 2 tygodnie, robię sobie sama.

Pewnie dlatego,że sama sobie nie umiem tak dokładnie wzy,stjiego nałożyć, zawsze mnie wkurza, że tu nie się odklei, tu mi odłazi, masakra.
Tracę na tym około 2,5 h, gdzie robiąc innym to max 1,5 h najdłużej

Szkoda mi czasu i nerwów, dlatego dlatego dałam sobie siana z hybryda u siebie, paznokcie mam w opłakanym stanie, robiłam wiele lat bez żadnych przerw, obcięłam na krótko i mam spokój.

Robię też paru innym osobom, im się trzymają bez problemu 3 tygodnie, nawet dlu,ej wiadomo, kto jak dba, czy nosi rękawice.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 09:47   #1917
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mi max 2 tygodnie, robię sobie sama.

Pewnie dlatego,że sama sobie nie umiem tak dokładnie wzy,stjiego nałożyć, zawsze mnie wkurza, że tu nie się odklei, tu mi odłazi, masakra.
Tracę na tym około 2,5 h, gdzie robiąc innym to max 1,5 h najdłużej

Szkoda mi czasu i nerwów, dlatego dlatego dałam sobie siana z hybryda u siebie, paznokcie mam w opłakanym stanie, robiłam wiele lat bez żadnych przerw, obcięłam na krótko i mam spokój.

Robię też paru innym osobom, im się trzymają bez problemu 3 tygodnie, nawet dlu,ej wiadomo, kto jak dba, czy nosi rękawice.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, mam dokładnie tak samo! Też mi się schodzi tyle czasu na robienie sobie samej, a innym to dużo szybciej, bo gdy jedną rękę trzymają w lampie, ja już mogę obrabiać drugą. No i sobie samej podobnie, nie umiem zrobić tak dokładnie, zawsze zaleje mi się jakaś skórka, to wtedy wiadomo, że hybryda będzie szybko odchodzić. Nie umiem też domalowywać pod skórki, nie zawsze chce mi się bawić w domalowywanie dokładne wąskim pędzelkiem, więc odrost jest widoczny u mnie dość szybko :/
Ale jednak nie wyobrażam sobie wrócić do normalnych lakierów. A bardzo nie lubię siebie z niepomalowanymi paznokciami
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 11:00   #1918
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Nie wiem jak długo już robicie same sobie hybrydę, ale ja robię regularnie od początku pandemii -wtedy siedziałam w domu i ciągle coś sprzątałam bez rękawiczek -miałam dość bo zwykły lakier schodził mi wtedy bardzo szybko... Aktualnie już od dawna hybryda siedzi mi tyle aż nie zdejmę.Staram się co 4 tygodnie, żeby nie mieć za dużego odrostu, ale bywa tak że zabraknie mi czasu, mam akurat mało widoczny nudziak i startuję z krótszych paznokci to noszę i dłużej, choć nie lubię bardzo długich... Pamiętam że na początku przez kilka miesięcy też zdarzał mi się odchodzący lakier,ale chyba doszłam do wprawy.Stosuję też primer bezkwasowy i to chyba też dużo dało...Zdarza mi się jakiś paznokcieć z którego odejdzie lakier,ale zazwyczaj okazuje się że pękł,rozwarstwił się i trzeba go wzmocnić żelem.Duzo też zmienia frezarka do ściągania hybrydy, zawsze zostawiam warstwę bazy, paznokieć jest stale zabezpieczony....No ale to też może być kwestia dobrania produktu do paznokcia -wiem że jak są mocno elastyczne paznokcie to lepiej sprawdzają się również elastyczne bazy.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

No i dodam że nie lubię pracować w rękawiczkach, codziennie 9h tłukę na klawiaturze w pracy,pracuję czasem w ogrodzie i nic się z nimi nie dzieję .

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Ps.dopiero niedawno kapnęlam się że nie zdjęłam zabezpieczenie z lustrzanego dna lampy (taka niebieska folia)i że dwa lata używałam z takim dnem ....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 11:06   #1919
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość

Ps.dopiero niedawno kapnęlam się że nie zdjęłam zabezpieczenie z lustrzanego dna lampy (taka niebieska folia)i że dwa lata używałam z takim dnem ....
Teraz zaczęłam się zastanawiać, czy ja zdjęłam coś takiego ze swojej
Robię sobie sama hybrydy też mniej więcej od pierwszego lockdownu w 2020. Używam jakiejś zwyczajnej bazy, może rzeczywiście powinnam coś bardziej pokombinować.
Własnie teraz siedzę i się wkurzam, bo minęło niewiele ponad tydzień i z dwóch paznokci tak mi już odłazi hybryda, że jakbym pociągnęła, to zdjęłabym całą za jednym zamachem jak naklejkę
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 16:17   #1920
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY

Polecam bazę kauczukową z Biedronki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-31 10:09:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.