Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 10:01   #1381
takmijaczas
Wtajemniczenie
 
Avatar takmijaczas
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 797
Dot.: Różowa suknia...jaki makijaż dobrać?

W takim razie i ja zgłaszam się po poradę. Moja sukienka jest w kolorze ciemnego, trochę przybrudzonego różu (postaram się później wkleić zdjęcie), spódnica na kole, gorset + bolerko.
Zastanawiam się teraz nad kolorem dodatków, fryzurą i makijażem... Może ktoś potrafi pomóc?

edit: właśnie znalazłam w internecie, że kolor to prawdopodobnie rubinowy

Edytowane przez takmijaczas
Czas edycji: 2010-11-27 o 10:05
takmijaczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 20:36   #1382
truskawkowa92
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowa92
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam, Wizażystki. Szukałam odpowiedniego wątku, do którego mogłabym się dopisać, żeby niepotrzebnie tu nie śmiecić. Potrzebuję porady co do makijażu na studniówkę. Moja sukienka jest raczej prosta przed kolana w kolorze czerwonym obszyta czarną koronką oraz ma kilka małych diamencików. Do tego czarne rajstopy, buty i bolerko oraz delikatna srebrna biżuteria. Fryzura będzie w tym typie:
http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura1653.htm
Moje włosy są rude, a oczy mam niebieskie. Jasna karnacja. No i tu jest problem. Wydaję duży pieniędzy na fryzjera, dlatego makijaż zrobię sama. Doradźcie, proszę, jakich cieni użyć, może eye liner?
truskawkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:23   #1383
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ola198412 Pokaż wiadomość
Witam! Piszę ponieważ także potrzebuję porady, wybieram się w przyszły weekend na wesele i potrzebuję dobrać makijaż, a więc mam jasną karnację, jestem blondynką i mam ciemne oczy sama nie wiem szare, ciemne, na wesele wybieram się w kreacji niebiesko-czarno-białej, a na poprawiny złoto żółto brązowej, no właśnie, a więc jaki powinnam zrobić sobie makijaż? z góry dziękuję za pomoc.
Do szarych oczu możesz użyć szarego cienia, rozświetlić wew. kąciki jasnym beżem,a zewnętrzne lekko czarnym cieniem, tutaj cos w tym stylu: http://www.clevelandwomen.com/images...amb-makeup.jpg
albo taki: http://www.pieway.com/makeup/asian-e...n-eyes-makeup/
Generalnie jeśli masz sukienki w różnych kolorach, wielokolorowe to już żeby nie 'przedobrzać" wybrałabym makijaż nie gryzący się z resztą, czyli albo w jednym z odcieni sukienki albo żeby podkreślał dyskretnie tęczówkę. Możesz narysować tylko kreseczkę eyelinerem i zaszaleć z ustami. Zawsze sprawdzą się też brązy i beże.

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Sukienka chabrowa satynowa. Długie włosy w kolorze jasnego brązu / b. ciemnego blondu. Jasna cera, zielone oczy. Jaki makijaż, żeby nie wyglądać na bardzo wymalowaną, ale żeby nie był niebieski? Ja wiem, może jakieś beże, brązy?
Myślę, że super efekt przy takim kolorze oczu i sukienki da miedź ładnie wydobędzie tęczówkę, możesz popróbować też z brązem i beżem, są bezpieczne, nie będzie przerysowania, ten jest piękny i łączy te kolory: http://www.beautips.info/wp-content/...keup-apply.jpg Ten make up tez jest ładny, smokey http://www.eyeshadowlipstick.com/wp-...ple-makeup.jpg
Albo tylko kreska

Cytat:
Napisane przez diotorka Pokaż wiadomość
Może mi doradzićie ? Mam brązowe włosy ale chyba będę miała czarne,:p ,czarną sukienkę ,srebrne kolczyki ,naszyjnik,tylko nie wiem czy np wziąć czerwone buciki i torebkę.lub czarne..i dumam jaki makijaż zrobić...mam brązowe oczy,planuje chyba w odcieniu fioletu i granatu.może doradzicię
Połączenie czerwonego i czarnego (i do tego srebrnego) jest już passe.
Folet albo granat albo szary kolor będą moim zdaniem najlepsze

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Witam, Wizażystki. Szukałam odpowiedniego wątku, do którego mogłabym się dopisać, żeby niepotrzebnie tu nie śmiecić. Potrzebuję porady co do makijażu na studniówkę. Moja sukienka jest raczej prosta przed kolana w kolorze czerwonym obszyta czarną koronką oraz ma kilka małych diamencików. Do tego czarne rajstopy, buty i bolerko oraz delikatna srebrna biżuteria. Fryzura będzie w tym typie:
http://ikf.styl.fm/fryzury-wieczorowe/fryzura1653.htm
Moje włosy są rude, a oczy mam niebieskie. Jasna karnacja. No i tu jest problem. Wydaję duży pieniędzy na fryzjera, dlatego makijaż zrobię sama. Doradźcie, proszę, jakich cieni użyć, może eye liner?
Eyeliner jak najbardziej, możesz wtedy usta pomalować na czerwono od kolor sukienki. Ja bym tu widziała jasnoszary makijaż( wydobędzie błękit oczu, podkresli kolor włosów, będzie współgrał z biżuterią) Dobre tez będą brązy(jeśli nie chcesz wyglądać zbyt pstrokato) i miedź ( http://www.eyeshadowlipstick.com/wp-...-blue-eyes.jpg )
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:57   #1384
Paulixs
Raczkowanie
 
Avatar Paulixs
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
makijaz do czerwonej sukienki :)

Witam dziewczyny Potrzebuje waszej porady Za ponad tydzien obchodze swoje urodzinki 18, kupiam sobie na ta okazje czerwona sukienke taka nad kolanko bez ramiączek Jest ona w czarne wzorki posypana takim srebnym brokatem, do tego bede miala czarne bolerko i srebny łancuszek . Jaki makijaz sobie zrobic? Chodzi mi tu głównie o cienie. Mam zielone oczy Zdjęcie zamieszczam prosze sie nie smiac :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nudy3.jpg (67,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0013.jpg (18,8 KB, 21 załadowań)
__________________
1.12.2009 - Zostaliśmy parą <3

PM - 2018

Zakochana w kosmetykach kolorowych i makijażu
Paulixs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:42   #1385
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: makijaz do czerwonej sukienki :)

http://www.zeberka.pl/art.php?id=4048

proponuję coś takiego, moja siostra na wesele koleżanki miała czerwoną sukienkę i właśnie tak ją umalowałam, wyszło fajnie
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 02:55   #1386
TETELINA
Raczkowanie
 
Avatar TETELINA
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
GG do TETELINA
Dot.: makijaz do czerwonej sukienki :)

Skoro masz czerwona ( bogato przyozdobiona sukienke-byla mowa o brokacie i czarnych elementach ozdobnych ) proponuje nie "przedobrzyc" zbytnio z makijazem.W przeciwnym razie efekt koncowy przytloczy . A przeciez nie o to chodzi.
Z tego ,co widze - masz ladne duze,oczy -proponuje je wytuszowac parokrotnie "dobra maskara" , bez eyelinera -bo ten "chowa Twoje oczy zamiast je pokazac
Do tego przyciemnic brwi-henna u kosmetyczki.-najlepiej na ok 2-3 dni przed impreza.
Rowniez blyszczyk proponuje bezbarwny.
Uwazam,ze w makijazu powinnas zachowac minimalizm/ bogato ozdobiona sukienka plus intensywny kolor wlosow beda z ta wersja dobrze wspolgrac.
__________________
" Pierwszy kieliszek przytłumiał nadmierną spostrzegawczość, drugi blokował zbyt czułe uszy, trzeci uspokajał powonienie, przy czwartym zmysły […] przypominały wrażliwością zmysły większości ludzi, ale nawet piąty kieliszek nie radził sobie z nadmiarem myśli. "



TETELINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:31   #1387
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Czesc

Jutro, tak tak, jutro mam Christmas Party i oczywiscie pojawil sie problem z makijazem

Kolor wlosow mam ciemny blond. Ostatnio zrobilam sobie pasemka jasnego blondu. Mam szaro-cielone oczeta, skore chyba sniada, ale nie wyglada na opalona, raczej przemeczona :P Zakladam czarna sukienke z kremowymi dodatkami (pas, bolerko, kolczyki itp).

Jaki makijaz radzicie?
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 21:50   #1388
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Wybór sukienki i makijażu....

Witam Mam problem w związku ze studniówką....zostało mało czasu (niecałe 3 tyg) a ja jeszcze nie mam sukienki i nie wiem jaki makijaż....Mam nadzieję, że ktoś mi coś doradzi. Pozdrawiam
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:14   #1389
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

jeden z pierwszych linków w podforum ...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373159&page=4
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:29   #1390
aniaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

siemka, tez mam w styczniu studniowke, a dokladnie 22-ego
sukienki rowniez jeszcze nie mam, ale mysle o czarnej, z dekoltem w serduszko, zwiewnej, albo lekko obcislej z powiedzmy zakladkami na brzuchu (bo mi troche odstaje ;D) obym taka wgl znalazla ;/ ^^
a co do makijazu to bede miec brazowy, maluje sie diamentowymi cieniami euphory (paese), numerek 708, na ruchoma powieke najciemniejszy kolor, wyzej najjasniejszy :PP na to wszystko jeszcze sypne sobie cień sypki Golden Rose Pearly Loose, co prawda rozowy, ale to bez znaczenia, bo to jest tylko taki delikatny brokacik ) u gory jeszcze robie sobie kreseczke bialym eyelinerem tez Golden Rose - Extreme Sparkle Eyeliner (obczaj jego swietna recenzje na kwc ^^), no i wiadomo tusz, na dol na linie wodna czarna kredka, mam kilka w domu, ale mysle nad zamowieniem tej nyx, kosztuje ok. 20 zl na allegro.
no tak, powiedzialam o oczach, ale najwazniejsze-fluid! ja wybralam Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup SPF 10, kolor fresco, najjasniejszy, bo mam jassssssssssna karnacje ;/ :P na to jakis puderek, roz vipery, na usta blyszczyk, a wlasciwie pigment - Bourjois, Rouge Hi-Tech [Water - Based Liptint], na to dopiero moze jakis bezbarwny i bedzie grac mam nadzieje ze pomoglam. dluuuuuuuuugo szukalam odpowiednich kosmetykow, buszowalam po kwc, marzylam, zeby trzymaly sie cala noc. co do fluidu waptliwosci nie mam, bo jest baaaaaardzo trwaly, mam jego kilka probek ;p pod cienie mam jeszcze baze joko, nie jest jakas wspaniala, ale powinna dac rade, a pod fluid tak na wszelki wypadek baze matujaca paese.
mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialam, i przede wszystkim ze pomoglam ! ^^
jesli skorzystasz z moich rad, to radze wszystko juz zaczac powoli zamawiac przez allegro, bo z tych rzeczy, ktore Ci dokladnie wymienilam w sklepie kupilam tylko cienie paese, reszta musiala byc zamawiania.. udanej 100dniowki i powodzenia na maturze DD
aniaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 22:31   #1391
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

Dzięki wielkie ;** Jestem niską osobą to chyba lepsza krótka?
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 14:29   #1392
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

ja mam 161cm i mialam długa:p az do ziemi:p czerwoną krwistoczerwoną, z całymi gołymi plecami az po pupe hehe ja to mialam 100dniowke 5styczna:p wiec wszystko trzeba bylo przed swiętami załatwić, bo potem to albo remamenty albo tłumy ludzi na wyprzedazach. Make up robiła mi kosmetyczka- 50zł wziela, trzymal sie cala noc od godziny 17 do 06 nad ranem, bez poprawek
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 17:13   #1393
aniaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

strasznie mie sie podobaja takie dlugie bez plecow mrrrrrrrrr
ale ja sobie chyba krotka jakas normalna kupie ;p no bo kurde taka dluga bez plecow to nie na moja figure ;p i na moj krzywy kregoslup ^^
aniaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:43   #1394
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

Jutro jadę na zakupy...Trzymajcie kciuki żebym kupiła jakąś
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:07   #1395
aniaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wybór sukienki i makijażu....

taaa a ciekawe kiedy ja sobie kupie narazie leze w lozku z zapaleniem pluc (((
aniaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 18:26   #1396
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Jaki makijaż do takiej sukienki?:)

Cześć
Mam zamiar sama zrobić sobie makijaż na studniówkę.
Narazie nie mam ciekawych pomysłówMam sukienkę w kolorze(nie potrafię go okreslić) szarym/jasno-platynowymMateriał jest śliski i dość błyszczący
Znalazłam w internecie sukienkę w podobnym kolorze(patrz załącznik).

Ps.Nie mam czym zrobić fotki sukience;/

Liczę na Was drogie wizażanki

Mój typ urody to taki jaki ma modelka na zdjęciu.Z tym że mam długie włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (10,5 KB, 54 załadowań)
__________________
http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez edytka166
Czas edycji: 2010-12-29 o 20:57
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:54   #1397
wercia899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Witam, studniowka zbliza sie wielkimi krokami, moja jest 5 lutego mam czarno-brazowe naturalne wlosy, jasna karnacje, duze brazowe oczy, wyrazne brwi i rzesy. sukienka jest jednoczesciowa, na gorze gorset z brzoskwiniowego materialu, pokryty koronka, a od talii w dol czarna spodnica lekko zwezana. Moj pomysl, material u krawcowej i drżę z tego powodu ;p mysle o bezowych butach, torebce bezowo lekko zlotej z taka rozyczka brzoskwiniowa. dodatki jeszcze sa mi nieznane, sadze ze moge troche pokombinowac, bo sukienka jest malo strojna, pomimo koronki. Problem tkwi w makijazu. Coz ja mam wymyslic? moj facet nie toleruje ciemnych makijazy oka.
wercia899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:41   #1398
Ryza
Raczkowanie
 
Avatar Ryza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 251
Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

Moja sukienka jest bardzo, bardzo prosta, dopasowana, satynowa, kolor to BRUDNY PUDROWY RÓŻ. Do niej będę miała czarne dodatki.
Jaki kolor szminki pasuje do takiego zestawienia?
Pragnę zaznaczyć, że zależy mi na mocnym, zdecydowanym makijażu ust, więc błyszczyki lub kolor neutralny odpada.
Proszę pomóżcie!!!!
Ryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 17:56   #1399
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

może bardzo bardzo ciemne bordo? ale takie podchodzące pod czerń właśnie żeby nawiązać do dodatków
bo czerwień pasować na pewno nie będzie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 18:10   #1400
Ryza
Raczkowanie
 
Avatar Ryza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

http://69-247.com/2009/11/winter-tre...rimson-kisses/

coś takiego?
ale będzie to już chyba przesadzone jeśli dodam do tego grafitowe smoky eyes?
Ryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:00   #1401
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

... albo takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dark Wine Lip.jpg (22,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_l3lmgmrj7H1qbfwsoo1_500.jpg (27,8 KB, 10 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:01   #1402
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

Niee smoky to tego to już lekka przesada. Ja bym się zabawiła w jakiś styl trochę bardziej "vintage" :P
Eyo ma rację - takie prawie bordo(bo jaskrawa czerwień faktycznie by się mogła gryźć) i do tego krecha eyelinerem i neutralne oko - taki pin up ale z bordem
Potem może np makijaż inspirowany trochę bardziej młodą brigitte bardot - mocny akcent na oczach a usta raczej w naturalniejszym odcieniu. http://www.youtube.com/watch?v=u_RlspNzEs0 tu masz przykład jak może taki makijaż wyglądać
edit: sorry teraz widzę ze nautral odpada - no to stawiłabym na to bordo

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2011-01-10 o 19:02
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:16   #1403
Ryza
Raczkowanie
 
Avatar Ryza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

świetny makijaż na tym filmiku! aż się zastanawiam czy nie zrezygnować z ust na rzecz oczu... Chyba coś w tym stylu bardziej by pasowało do ogółu - chyba muszę jeszcze dodać, że we włosach będę miała ozdobę w postaci takiego małego melonika z różyczką i koronką, nie wiem czy kojarzycie, w Anglii to teraz bardzo modne, do tego fryzura fale finezyjnie upięte na jedną stronę, taki trochę płaski kok... cięzko opisać szkoda, że nie moge pokazać, fryzurę znalazłam w gazecie Your hair... ogólnie chodzi mi o uzyskanie lekko teatralnego efektu lat 30-40... nie chcę jednak żeby było to nadto przerysowane

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Arrianna, jesteś z poznania, może widziałaś melonik, kupiłam go w sempre na malcie :P
Ryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:47   #1404
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam serdecznie i oczywiście zwracam się z prośbą o pomoc
W tę sobotę czeka mnie najprawdopodobniej 18 koleżanki, która będzie odbywać się częściowo w domu a następnie w klubie Więc założę taką oto sukienkę http://www.reserved.com/#/pl/collection/product/10 (jak otworzy się strona, to jeden "klik" w prawo i będzie tam pod nią pisać 4/72 ) - do niej dołączony jest również brązowy cienki pasek w talii, tylko nie wiem czemu nie widnieje na zdjęciu na stronie, bo z paskiem jest zdecydowanie o niebo zgrabniejsza niż bez niego I do tego czarne platformy i teraz pytanie - czy będą pasować do niej złote, delikatne dodatki, aby ją rozświetlić, rozjaśnić i jeśli tak, to jaki makijaż proponujecie? Bo jeśli już ze złotem, to nie wiem czy po prostu połączyć 2,3 odcienie złota(np. złoto, stare złoto, złoto wpadające w brąz) + czarna, "wyciągnięta" kreska eyelinerem czy też złoto i jakiś inny kolor? Od razu zaznaczam, że będę miała sztuczne rzęsy Albo może macie jakieś pomysły jakie kolory dodatków i do tego jakiś makijaż dobrać? HELP
A i p.s: mam jasną karnację, niebieskie oczy (Tż mówi, że mają kolor morza ), i włosy koloru ciemny blond.
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem

Edytowane przez _Alessandra
Czas edycji: 2011-01-12 o 18:48
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 22:55   #1405
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

Nie widziałam ale wiem o co chodzi
Powiem ci tak - ja bym pomyślała praktycznie. Jak chcesz ciemne, wyraziste usta to zainwestuj w pomadkę która się utrzyma cały wieczór z cyklu supertrwałych bo inaczej najpierw pozostawiasz swoje ślady na wszelkich kieliszkach a potem kolor zejdzie.
Natomiast z neutralnymi ustami jest trochę mniejszy problem - bo jak się usta zjedzą trochę to efekt nie umiera śmiercią naturalną od razu :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:26   #1406
Ryza
Raczkowanie
 
Avatar Ryza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jaki kolor szminki do różowej sukienki? Pomocy, doradźcie!

fakt, zwłaszcza, że nie będzie mi się chciało robić poprawek w trakcie, chyba zainwestuje w pomadkę i kredkę w kolorze ust, żeby tylko je optycznie powiększyć, możesz polecić jakąś dobrą firmę, chodzi o trwałość?
Ryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 15:39   #1407
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam. Ja mam w tym tyg studniowke i tez nie mam pojecia co do makijazu. A sukienke mam dluga w takim kolorze jak M.Fox na ostatnich zlotych globach(ponizej zdj) z tym ze mam opadajaca powieke male oczy ladne kosci policzkowe i ladne usta...i tez myslalam by zrobic warkocz lub jakis klos taki frywolny na jedna strone i wlasnie nie mam pojecia jesli chodzi o makijaz...powinien byc raczej stonowany..jak myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfec761f00090d384d344bfd.jpg (44,9 KB, 21 załadowań)
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:07   #1408
Justynaa10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 10
Cool Jaki makijaż ?

Hej dziewczyny, mam takie pytanko.
Mam srebrną sukienkę , bez ramion, krotka dopasowana, do tego czarna torba z srebrnymi cyrkoniami i czarne buty . Biżuteria srebrna.
I czy by pasował mi fioletowy makijaż? I do tego bym miała zrobione paznokcie też coś z fioletem Co o tym myślicie? Nie będę dziwnie wyglądać?
Justynaa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:32   #1409
Charlottus
Raczkowanie
 
Avatar Charlottus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki makijaż ?

kompletnie nie podchodzi mi do tego zestawienia fioletowy makijaż
czerwone/brązowe paznokcie i szaro-czarne oko, ewentualnie coś w kolorze dodatków
Charlottus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:09   #1410
yalishandela7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cześć .
Mam mały problem z makijażem na studniówkę która jest już dzisiaj .
Mam czarną sukienkę z odrobiną szarego , szary szal i kwiat we włosy .
Mam także szare oczy , brązowe włosy .
Nie wiem jaki makijaż by pasował .
Pomóżcie prosze
yalishandela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.