Opowieści dziwnej treści - czyli koloryzacja w moim wydaniu! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 17:23   #31
ziniol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Opowieści dziwnej treści - czyli koloryzacja w moim wydaniu!

Cytat:
Napisane przez agacia44 Pokaż wiadomość
Temat pielęgnacji włosów - to coś dla mnie! Mam długie ciemne włosy, z których jestem dumna jak paw Jestem zadowolona ze swojego koloru włosów, jednak pomagam sobie naturalną koloryzacją włosów. Kora dębu, liście orzecha włoskiego oraz szałwii mają zdolności przyciemniania włosów. Jeśli chodzi o moją koloryzację wygląda to tak: 2 razy w tygodniu zaparzam 2 łyżki szałwii oraz drugi napar z liści orzecha włoskiego zalewam 1 l wrzącej wody. Zaparzam pod przykryciem 2 godziny, po czym odcedzam. Po umyciu, polewam włosy tymi dwoma naparami. Nakładam czepek i zawijam go ręcznikiem. Po 30 minutach zdejmuję z włosów i pozwalam im naturalnie wyschnąć. Jeśli nie mam aktualnie w domu liści orzecha włoskiego i szałwii, posiłkuję się herbatą z tych ziół. Bardzo pomocny przy naturalnej koloryzacji jest też olejek rycynowy. (Do kupienia za ok. 2 zł w aptece). Bardzo wydajny specyfik, który ma bardzo bogatą paletę zastosowań. Nam chodzi jednak bardziej o pogłębienie uzyskanego koloru. W tym celu do każdego mycia (do szamponu) oraz do odżywki lub maseczki dodajemy kilka kropel olejku rycynowego. Ot, cała tajemnica mojej naturalnej koloryzacji Każdy pyta mnie czy to mój naturalny kolor włosów. A ja tylko tajemniczo się uśmiecham

Jeśli chodzi zaś o typową koloryzację włosów, często w domowym zaciszu bawię się we fryzjerkę i koloryzuję włosy mojej mamie i siostrze. Po wielomiesięcznej praktyce opanowałam już bardzo dobrze tą czynność. Moja wskazówka: włosy farbujemy stopniowo z góry, każde ufarbowane pasemko podpinamy. Na koniec resztę farby lub kremu po prostu wcieramy we włosy. I dalej postępujemy już zgodnie z instrukcją. Wyjdzie nam piękny, równomierny kolor. Pamiętajmy jednak, aby do koloryzacji używać farb dobrych, sprawdzonych marek, bo tylko dobra jakość gwarantuje dobrą koloryzację.

naturalne dbanie o włosy-bardzo cenne
ziniol jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.