Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 08:01   #91
Allicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Allicja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 222
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Sas napisz jeszcze kiedy jak i jak często wcierasz ten Jantar?
Allicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:19   #92
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Alicjo, najpierw po myciu nie ma mokre a na wilgotne włosy a generalnie codziennie. Można na nocy, można w dzień nie powoduje przetłuszczania się włosów, a wręcz włosy dłużej są świeże. Ja przelałam go sobie do buteleczki ze sprayem i dodatkowo zaopatrzyłam się w strzykawkę, dla łatwiejszego aplikowania. Jest mało wydajny, ale cena 10-12 zł to rekompensuje, no i efekty!
Przez 3 tyg potem tydzień przerwy i znowu 3 tygodnie. Ja w tej chwili jestem w przerwie. Muszę się w tym tygodniu zaopatrzyć w zapas Jantaru
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 11:23   #93
patrycja166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 52
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

fajnie tuu.

zapraszam do mnie
patrycja166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 07:07   #94
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Sas,
Masz b ladny kolor wlosow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:40   #95
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Sas,
Masz b ladny kolor wlosow
Dziękuję choć jak napisałam wcześniej, lampa przekłamała kolor... mam ciemniejsze i bardziej matowe
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:19   #96
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

...i jeszcze te włosy

cudeńko..
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:48   #97
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

bardzo ladne, zadbane wlosy
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 16:55   #98
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Zdecydowanym niezbędnikiem kosmetycznym w moim przypadku będzie :

1. Tusz do rzęs! musi dawać spektakularny efekt pięknych firanek na rzęsach,gdyż oczy są zwierciadłem naszej duszy - jak to się mawia świetnie nadaje się do tego tusz Sephora Lash Plumper na przemian z Max Factor False Lash Effect piękny efekt na rzęsach odwraca uwagę od reszty makijażu przydatne w przypadku gdyby robiony makijaż poranny, gdy jesteśmy jeszcze zaspane, lekko nam nie wyszedł jednocześnie tuszem do rzęs można podkreślić brwi, choć należy robić to delikatnie i z wyczuciem, aby nie zrobić sobie krzywdy
1a. Tak sobie teraz pomyślałam, że moim nie odłącznym elementem jest również odżywka to rzęs bez niej się nie ruszam, zwłaszcza na wyjazdach olejek rycynowy z dodatkiem olejku Alterra Aloes i Granat mam wrażenie, że w takim połączeniu działa lepiej
2. Koniecznym must w kosmetyczce jest błyszczyk lub pomadka/szminka! w moim wyposażeniu znajdują się dwa błyszczyki sephora oraz piękna czerwona szminka (kocham piękne czerwone usta, dodają nam sexapilu), która zachwyciła mnie trwałością i przepięknym kolorem, również marki Sephora

Tusz pkt.1 oraz szminkę z pkt.2 widać na załączonym zdjęciu

3. Podkład i puder, i tu jeszcze nie znalazłam swoich ulubionych. Wiadomo, że z porą roku zmienia się również zapotrzebowanie na lżejszy/cięższy, jaśniejszy/ciemniejszy, mniej czy bardziej kryjący. Warto go mieć przy sobie, aby w ciagu dnia poprawić odpowiednio makijaż, gdyż wiadomo, że makijaż lubi się ścierać bądź spływać!

4. Do wykończenia makijażu - róż lub bronzer zależne od pory roku w zimę używam różu, w lato bronzera róż bardziej podkreśla makijaż oka, natomiast bronzer cudna opaleniznę latem

5. Po całym dniu w makijażu konieczny jest "zmywacz makijażowy" ponieważ moja buzia jest bardzo wrażliwa i zapycha się większością płynów micelarnych czy toników czy mleczek do zmywania makijażu, zatem do zmywania nadaję się jedynie żel do mycia twarzy, a konkretniej La Roche Posay https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tive-skin.html
Letnia woda i umycie twarzy 2x tym specyfikiem daje mi pięknie oczyszczona twarz

6. Na sam koniec, po zmyciu makijażu nakładam peeling z kwasem glikolowym 12%, również jest stałym bywalcem mojej kosmetyczki dokładnie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-a-12-aha.html a po takiej kuracji potrzebny jest odpowiedni nawilżacz, u mnie sprawdza się póki co krem vichy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...mal-riche.html

To tyle jeśli chodzi o twarz

7. Zawsze, ale to zawsze pomalowane paznokcie najczęściej na róż lub czerwień, choć na zbliżające się ciepłe dni zakupiłam piękne neonowe kolorki
7a. Nie wiem jak mogłam zapomnieć!!! od przeszło pół roku i już na zawsze w mojej kosmetyczce gości i będzie gościć odżywka do paznokci Peggy Sage https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-paznokci.html po prostu do paznokci jest numerem 1 !!! bardzo ją wszystkim polecam za jakiś czas pokażę co zrobiła z moimi paznokciami!! zawsze miałam krótkie, połamane, rozdwojone, miękkie :/ no istna masakra! a teraz no niebo a ziemia ten kosmetyk zasługuje na kosmetycznego nobla/oskara czy co tam jeszcze
8. Krem do rąk, który ukoi wysuszoną skórę dłoni po zimie

9. Pilniczek do paznokci, bo zawsze na nasze nieszczęście może zdarzyć się wypadek owocujący w złamany czy "zadarty" paznokieć!

10. KONIECZNY MUST HAVE! Każda z nas na pewno ma w swojej kosmetyczce czy zawsze przy sobie - swoje ukochane PERFUMY!
Na lato coś lżejszego, na zimę zapachy bardziej wyraźne! kobieta nie jest sobą bez pięknego ciągnącego się za nią zapachu!

11. I oczywiście... najbardziej podstawowe... LUSTERECZKO (powiedz przecie, czy jestem najpiękniejszą kobietą na świecie?! ), tu chyba nawet nie trzeba wspominać dlaczego jest ono ważne


To jest absolutny must have w mojej kosmetyczce, bez cieni, kredek, korektora, itp. jakoś sobie poradzę, jednak z wymienionymi kosmetykami mam podstawową dzienną pielęgnację oraz wykonam podstawowy prosty dzienny makijaż a do bardziej spektakularnego makijażu potrzebuję pełnej palety cieni, paletki do brwi, eyeliner'a do kresek! Kosmetyczka wyposażona w całą kolorówkę oraz wszelkie możliwe dodatki jest marzeniem każdej kobiety

Dziękuję, za przebrnięcie przez wszystkie punkciki
W dalszych postach będę kolejno zamieszczać zdjęcia zapraszam!

W poście #3 - tusze do rzęs i moje "firanki"
W poście #23 - pielęgnacja i kolorówka do ust.
W poście #56 - używki do twarzy.
W poście #61 - dłonie i paznokcie!
W poście #79 - dodatkowo! pielęgnacja włosów.
Lista jest długa, ale praktyczna. Ile czasu zajmuje Ci pielęgnacja, make up itp?Chyba trzeba mieć na prawdę dużo wolnego na to wszystko?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:55   #99
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Podstawa do makijażu dziennego Sasika ! ;)

Wiadomo, że nie robię wszystkiego na raz
Jeśli chodzi o twarz, to poranna pielęgnacja plus makijaż to jakoś 20-30 min

Wieczorem 15-20min jeśli dodatkowo nakładam jakąś maseczkę to czas się nieco wydłuża
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.