Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 00:02   #3301
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ja tak samo u mnie 400 zł za zabawę w szkole - uczniowie kupowali stroiki, stroili dwa dni salę, potem dwa dni sprzątali. ubierz się wymaluj i wytancz na sali gimnastycznej pod okiem nauczycieli - noł tenk ju.
W zamian za to rodzice dali mi 100 zł i odprawili na sobotnią balangę, akurat był fajny koncert. W ogóle nie żałuję z resztą - pół klasy nie poszło, moje przyjaciółki też nie. Czego tu żałować? Dewolaja z mikrofali? A potem o 7 rano przyjść i sprzątać to...W niedzielę a przestań ręce opadają
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:03   #3302
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Irytuje mnie przesadne wpierdalanie się w życie innych ludzi i krytykowanie. Ja rozumiem, że ktoś może nie rozumieć moich potrzeb/ideologii, ale natrętne proby wciśnięcia mi mięsa przez znajomych znajomych na grillu mimo, że mówię 'nie jem mięsa' są baardzo męczące...
Pozatym wkurza mnie przezywanie wszystkiego na wyrost. Okej, wiem, że nie każdy może być takim freekiem jak ja i mieć większość rzeczy gdzieś ale przejmowanie się każdym smsem, każdym spotkaniem, każdym zlym słowem na swój temat uważam za skrajna głupotę. Dziewczyny chyba mają jakąś naturalną zdolność do przezywania i analizowania wszystkiego.
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:04   #3303
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Im przydałoby się trochę słońca!
Nie jesteśmy zwolennikami smażenia się na słońcu, ale tak blada skóra nie wygląda apetycznie!

http://nocoty.pl/gid,13511791,kat,10...l?ticaid=5c859

czy oni coś brali?:|
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:14   #3304
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

W ogóle ja nie wiem, czy ci tworzący te "skandale" są ślepi, mają zaćmę, a może czopki im nie działają, ale wiele z tych "bladych" gwiazd wcale nie wygląda na unikających słońca, zwłaszcza Brodka.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:48   #3305
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ja tak samo u mnie 400 zł za zabawę w szkole - uczniowie kupowali stroiki, stroili dwa dni salę, potem dwa dni sprzątali. ubierz się wymaluj i wytancz na sali gimnastycznej pod okiem nauczycieli - noł tenk ju.
W zamian za to rodzice dali mi 100 zł i odprawili na sobotnią balangę, akurat był fajny koncert. W ogóle nie żałuję z resztą - pół klasy nie poszło, moje przyjaciółki też nie. Czego tu żałować? Dewolaja z mikrofali? A potem o 7 rano przyjść i sprzątać to...W niedzielę a przestań ręce opadają
U mnie było 400 zł za zabawę w jakiejś kluborestauracji poza miastem... Spoko, rozumiem, że ktoś lubi takie zabawy, ale ja nie. Nie lubię tańczyć poloneza, nie lubię się ubierać elegancko, nie lubię techno, nie lubię zabaw organizowanych przez prowadzących takie imprezy, nie lubię jak do jedzenia nie ma niczego bez mięsa... Zapłaciłabym 400 zł za kompletnie zmarnowany wieczór.
Ach, gdzie 400 zł. Musiałabym kupić kieckę, buty... Wybulić na taksówkę, albo zabrać się z kimś znajomym... Nie dzięki Po prostu nie dla mnie.

Nie wiem dlaczego wiele osób myśli, że każda kobieta to po prostu uwielbia paradować w eleganckiej sukience, w butach na obcasach i do tego wręcz marzy o tym żeby tańczyć poloneza. Sporo kobiet lubi... Ale nie wszystkie. Dla mnie to jakiś koszmar.

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że ktoś może nie rozumieć moich potrzeb/ideologii, ale natrętne proby wciśnięcia mi mięsa przez znajomych znajomych na grillu mimo, że mówię 'nie jem mięsa' są baardzo męczące...
Mnie wkurza jak na wyjazdach itd. ludzie chcą żebym im "przy okazji jak już jedzenie robię" zrobiła mięso... I nie rozumieją, że to, że nie jem mięsa z powodów ideologicznych, znaczy, że również nie zamierzam go przyrządzać innym
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 01:20   #3306
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Chatul! Vespertine_! Będę miała do Was romans w wątku "Wszystko co chcielibyście wiedzieć ale wstydzicie się zapytać"

o tutaj ^^

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2011-06-21 o 01:30
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:20   #3307
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Podobno gdyby nie promieniowanie, pierwsze zmarszczki pojawiały by się po 60tce
Nic tylko zabunkrować się w jakiejś piwnicy. Niestety dla mnie już chyba za późno bo dobijam 30tki i nie mam już dawno skóry niemowlaka.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 10:14   #3308
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

A nasza klasa jakoś tak zgodnie nie miała umiłowania do tradycji, więc poszliśmy sobie na "studniówkę" do klubu, w jakąś tam sobotę. Jakos tak wyszło, że poszła niemal cała klasa, a jako że się lubiliśmy- było super

Wychowawca lekko przełknął wiadomość, ze jego klasa nie ma zamiaru brać udziału w tym polonezowym cyrku, szukaniu partnera na sile i składaniem się po parę setek na 'zabawę' pod okiem niemal całego grona pedagogicznego.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 10:55   #3309
tasik92
Raczkowanie
 
Avatar tasik92
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 272
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Macie rację co do studniówki, ale rok temu nie byłam jeszcze o tym przekonana . Skończyło się na tym, że poszłam z jakimś idiotą, kuzynem koleżanki. Nie mogę mieć do niej pretensji, w końcu chciała mi pomóc. Oczywiście ja za wszystko płaciłam. W praktyce on już na początku zaczął działać mi na nerwy. Polazł gdzieś do swoich znajomych, po pewnym czasie (po kilku życzliwych pytaniach gdzie jest mój partner) łaskawie się pojawił, ale wtedy ja nie miałam już siły ani ochoty żeby się nim zajmować... Każdy bawił się we własnym gronie, a ja tylko żałowałam straconych pieniędzy.
Pomińmy to, że na próbę, na której mieli być wszyscy nie przyszedł. Musiałam czekać na nią kilka godzin łażąc bez sensu po mieście, a potem dojechać na miejsce. Wiedział o tym doskonale i zapewniał, że będzie. Potem jednak nie przeszkodziło mu to zadzwonić 5 minut przed rozpoczęciem, kiedy ja już byłam na miejscu i mnie poinformować, że go nie będzie...

Edytowane przez tasik92
Czas edycji: 2011-06-21 o 11:02
tasik92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:49   #3310
Casini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 194
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Im przydałoby się trochę słońca!
Nie jesteśmy zwolennikami smażenia się na słońcu, ale tak blada skóra nie wygląda apetycznie!

http://nocoty.pl/gid,13511791,kat,10...l?ticaid=5c859

czy oni coś brali?:|
Przez cały "artykuł" namawiają do opalania, na końcu stwierdzają, że nie każdy musi być krolową solarium, pfffffff.
Mnie się podoba jasna skóra
Casini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:23   #3311
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Zainspirował mnie temat o największych sknerach, ale moje zdziwienie akurat facetów nie dotyczy, mianowicie: mnie zawsze uczono, że płaci ten, który zaprasza - a Wy co o tym sądzicie? Bo pamiętam, że zdziwiła mnie sytuacja z mojej studniówki, koleżanka zaprosiła chłopaka, zastrzegła mu, że za siebie płaci, kasę założyła, ale ścigała go po niej chyba z 2 miesiące, żeby oddał ja z nikim nie byłam, nie miałam ochoty nikogo zapraszac i jak proponowała mi znajomych ze szkoły, z rocznika niżej, powiedziałam jej, ze szkoda mi pieniędzy na zapraszanie kogoś, kogo słabo znam i nikt do szczęścia nie jest mi potrzebny (może z kolei ja wykazuję się skąpstwem ,ale przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i tutaj wątek osobny - dziwi mnie to debilne przekonanie ,że dziewczyna nie moze iśc sama na studniówkę - to chyba głównie szkolna impreza, a nie jakieś przaśne weselicho, na którym trzeba pokazac się ze swoim gachem ), na co ona odpowiedziala, że chyba jestem chora i wiadomo, że zaproszony przeze mnie koleś powinien płacic, bo to facet Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło, że kilka koleżanek ją poparło i w sumie byłam w mniejszości z moim myśleniem.
A widzisz, ja z kolei po stokroć bardziej nie rozumiem, dlaczego niby na weselu trzeba się pokazać z facetem począwszy od etapu gimnazjum, więc się ciąga do swojej rodziny jakiegoś pierwszego lepszego napotkanego znajomego. Studniówka to impreza szkolna, sami znajomi, więc jak najbardziej można (ale jak ktoś nie chce, to jego sprawa) zabrać jakiegoś kolegę, żeby mieć z kim potańczyć A, no i co do płacenia za studniówkę, to oczywiście, że płaci osoba, która zaprasza Nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś 'Wiesz, chciałabym Cię zaprosić na moją studniówkę, ale musisz zapłacić za siebie' i nie wyobrażam sobie, żeby osoba, którą się zaprasza się na to zgodziła Jedyny akceptowalny dla mnie przypadek, kiedy każdy płaci za siebie, to gdy idzie para maturzystów z tej samej szkoły i tak się umówią

Edytowane przez sydunia
Czas edycji: 2011-06-21 o 12:24
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 12:32   #3312
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
A widzisz, ja z kolei po stokroć bardziej nie rozumiem, dlaczego niby na weselu trzeba się pokazać z facetem począwszy od etapu gimnazjum, więc się ciąga do swojej rodziny jakiegoś pierwszego lepszego napotkanego znajomego. Studniówka to impreza szkolna, sami znajomi, więc jak najbardziej można (ale jak ktoś nie chce, to jego sprawa) zabrać jakiegoś kolegę, żeby mieć z kim potańczyć A, no i co do płacenia za studniówkę, to oczywiście, że płaci osoba, która zaprasza Nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś 'Wiesz, chciałabym Cię zaprosić na moją studniówkę, ale musisz zapłacić za siebie' i nie wyobrażam sobie, żeby osoba, którą się zaprasza się na to zgodziła Jedyny akceptowalny dla mnie przypadek, kiedy każdy płaci za siebie, to gdy idzie para maturzystów z tej samej szkoły i tak się umówią
Co do płacenia za studniówkę się nie wypowiem, bo w tym czasie moim TŻ był kolega z klasy , ale jeśli chodzi o wesela, to też nie rozumiem takich praktyk. Przy zapraszaniu swoich gości starałam się wybadać, czy dana osoba ma kogoś i czy jest to coś bardziej na serio, jeśli tak, to dostawała zaproszenie z osobą towarzyszącą, jeśli nie - tylko dla siebie. Jeśli komuś będzie zależało na tym, żeby swoją nową miłość zabrać na moje wesele, to chyba poświęci się na tyle, żeby zadzwonić/napisać maila i mnie o to spytać. W mojej rodzinie nie ma na razie nastolatków w wieku gimnazjalnym, więc nimi akurat przejmować się nie muszę, ale na pewno poinformowałabym wszystkie możliwe nastolatki-singielki, żeby przypadkiem nie popadały w desperację
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:08   #3313
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
A widzisz, ja z kolei po stokroć bardziej nie rozumiem, dlaczego niby na weselu trzeba się pokazać z facetem począwszy od etapu gimnazjum, więc się ciąga do swojej rodziny jakiegoś pierwszego lepszego napotkanego znajomego. Studniówka to impreza szkolna, sami znajomi, więc jak najbardziej można (ale jak ktoś nie chce, to jego sprawa) zabrać jakiegoś kolegę, żeby mieć z kim potańczyć A, no i co do płacenia za studniówkę, to oczywiście, że płaci osoba, która zaprasza Nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś 'Wiesz, chciałabym Cię zaprosić na moją studniówkę, ale musisz zapłacić za siebie' i nie wyobrażam sobie, żeby osoba, którą się zaprasza się na to zgodziła Jedyny akceptowalny dla mnie przypadek, kiedy każdy płaci za siebie, to gdy idzie para maturzystów z tej samej szkoły i tak się umówią
Wiesz, ja też nie rozumiem z tymi weselami, ale to tak utarty schemat, że użyłam do mojej wypowiedzi, chciałam być ironiczna trochę, ale nie wyszło ;p nie mając nikogo ,z kim chciałabym spędzić zarówno studniówkę jak i wesele nie brałabym na siłę, cofam tamto, bo rzeczywiście było ni w 5 ni w 9, ale późno pisałam
Z resztą się zgadzam
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 16:16   #3314
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
A widzisz, ja z kolei po stokroć bardziej nie rozumiem, dlaczego niby na weselu trzeba się pokazać z facetem począwszy od etapu gimnazjum, więc się ciąga do swojej rodziny jakiegoś pierwszego lepszego napotkanego znajomego. Studniówka to impreza szkolna, sami znajomi, więc jak najbardziej można (ale jak ktoś nie chce, to jego sprawa) zabrać jakiegoś kolegę, żeby mieć z kim potańczyć A, no i co do płacenia za studniówkę, to oczywiście, że płaci osoba, która zaprasza Nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś 'Wiesz, chciałabym Cię zaprosić na moją studniówkę, ale musisz zapłacić za siebie' i nie wyobrażam sobie, żeby osoba, którą się zaprasza się na to zgodziła Jedyny akceptowalny dla mnie przypadek, kiedy każdy płaci za siebie, to gdy idzie para maturzystów z tej samej szkoły i tak się umówią
Może jeszcze się zgodzę co do gimnazjalistek, ale jeśli chodzi o starszy wiek to kompletnie mnie to nie dziwi. Przeważnie jest tak że jeśli ktoś przychodzi sam na wesele, to siedzi prawie cały czas, chyba że ktoś parę razy z nim zatańczy. Już lepiej wziąć osobę towarzyszącą (oczywiście kogoś kogo znamy) i mieć pewność, że będzie się bawiło całą noc.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:20   #3315
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie szaleństwo na punkcie drugiego kierunku, który obserwuję na swoich studiach. Ci, którzy jeszcze nie studiują, wyrażają swoje zdziwienie, że no co, nie bierzesz? Taka okazja! Za darmo!
Mojej koleżance jakaś dziewczyna usiłowała przetłumaczyć, żeby sobie wzięła, jak ona robi, jakąś socjologię albo SM, bo przecież wszystko przepisze. Aż żal nie skorzystać!

Po kiego grzyba? Po kiego?
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:21   #3316
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Zastanawia mnie jedna rzecz


LUDZIE NIE POTRAFIĄ LICZYĆ CZY CZYTAĆ?

pisze jak wół: KASA DO 10 PRODUKTÓW, jedyna taka w Tesco.
Wracając z moim facetem ze spaceru postanowiliśmy wpaść po lody i jakąś mrożonkę na kolacje. Wszystko w kasie się roztopiło. Kilka osób wyładowało swoje toboły na taśmę, pani kasjerka krzyczy że KASA DO 10 PRODUKTÓW PROSZĘ PRZEJŚĆ GDZIE INDZIEJ
-nie. ja już wyłożyłem, to nie mój problem

zastanawiam się czy ci klienci są normalni?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:22   #3317
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

zastanawiam się czy ci klienci są normalni?
Sama się zastanawiam. Czasami wytykam takim osobom te ich kilkanaście produktów i z przyjemnością obserwuję, jak totalnie mnie olewają
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:27   #3318
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Na kasie którą ja obsługiwałam wbijało się jeden produkt i ilość, więc jak ktoś kupuje 20 snickersów to nie problem prawda? Niektórzy nie potrafią pojąć że 20 snickersów pani z przodu to nie to samo co calutki koszyk przeróżnych zakupów sporządzonych na cały miesiąc
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:28   #3319
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Dziwi mnie szaleństwo na punkcie drugiego kierunku, który obserwuję na swoich studiach. Ci, którzy jeszcze nie studiują, wyrażają swoje zdziwienie, że no co, nie bierzesz? Taka okazja! Za darmo!
Mojej koleżance jakaś dziewczyna usiłowała przetłumaczyć, żeby sobie wzięła, jak ona robi, jakąś socjologię albo SM, bo przecież wszystko przepisze. Aż żal nie skorzystać!

Po kiego grzyba? Po kiego?
Prestiż taki
Też tego nie rozumiem - studiować byle studiować. Po co zawalać miejsca innym, ktorych naprawdę ten kierunek interesuje?
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 19:34   #3320
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Dziwi mnie szaleństwo na punkcie drugiego kierunku, który obserwuję na swoich studiach. Ci, którzy jeszcze nie studiują, wyrażają swoje zdziwienie, że no co, nie bierzesz? Taka okazja! Za darmo!
Mojej koleżance jakaś dziewczyna usiłowała przetłumaczyć, żeby sobie wzięła, jak ona robi, jakąś socjologię albo SM, bo przecież wszystko przepisze. Aż żal nie skorzystać!

Po kiego grzyba? Po kiego?
No bo mamusia będzie dumna z przyszłego "podwójnego magistra". I może kasą hojniej rzuci.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedna rzecz


LUDZIE NIE POTRAFIĄ LICZYĆ CZY CZYTAĆ?

pisze jak wół: KASA DO 10 PRODUKTÓW, jedyna taka w Tesco.
Wracając z moim facetem ze spaceru postanowiliśmy wpaść po lody i jakąś mrożonkę na kolacje. Wszystko w kasie się roztopiło. Kilka osób wyładowało swoje toboły na taśmę, pani kasjerka krzyczy że KASA DO 10 PRODUKTÓW PROSZĘ PRZEJŚĆ GDZIE INDZIEJ
-nie. ja już wyłożyłem, to nie mój problem

zastanawiam się czy ci klienci są normalni?
W Biedronce jest u nas tylko jedna kasa, gdzie kasuje sie alkohole. ZAWSZE znajdzie sie ktoś, kto pójdzie z ta swoją żytnią na inne kasy. To zajmuje potem duużo czasu, bo pani kasjerka musi przejść do odpowiedniej kasy i skasować tam te jedną butelczynę u innej pani kasjerki, potem wrócić i coś tam jeszcze zanotować na ten temat w sekretnym notatniczku. Kolejka wstrzymana na dobre pare minut.

A napis z wiadomością gdzie kasuje się alkohole ma jakies półtora metra + kasa, gdzie się je kasuje specjalnie jest nieco na uboczu, blisko półek z alkoholami właśnie. Ręce opadają...
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:06   #3321
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie, że ludzie kupują swoim dzieciom tandetne zabawki. Często widzę bazarowa chińszczyznę i z dala wieje tandetą a jednak znajdują się chętni aby kupić takie coś swoim malutkim dzieciom (bo kolorowe).
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:14   #3322
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Na kasie którą ja obsługiwałam wbijało się jeden produkt i ilość, więc jak ktoś kupuje 20 snickersów to nie problem prawda? Niektórzy nie potrafią pojąć że 20 snickersów pani z przodu to nie to samo co calutki koszyk przeróżnych zakupów sporządzonych na cały miesiąc
Myslę że ludzie instynktownie reagują na krótką kolejkę przy kasie - nie zauważają przy tym że to kasa "specjalna". Ja sobie cenię te do 10 produktów, najczęściej kiedy idę po parę rzeczy w sobotę. I właśnie jak mam kilkanaście, ale po 2 - 3 sztuki jednego produktu to też czuję się uprawniona do korzystania z tejże
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:45   #3323
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Aaa przypomniało mi się coś jeszcze to dopisze A co!
- w pewnym klubie w naszym mieście raz w tygodniu puszczali "czarną muzę" i przychodziło mnóstwo obcokrajowców a szczególnie murzynów. Pamiętam jak koleżanki z klasy biegały do tego klubu takie podjarane że murzyn postawi im drinka , po tygodniu kupi prezent i wymieniać można długo -.-...
-dziwi mnie również jak ludzie podniecają się strasznie ze znanych marek
znajoma umówiła się kiedyś na randkę z jakimś chłopakiem z klubu, i miał niby firmowy zegarek " wiesz jaki on miał zegarek??!! GuĆego" ...
nic dodać nic ująć
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 00:10   #3324
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Dziwi mnie szaleństwo na punkcie drugiego kierunku, który obserwuję na swoich studiach. Ci, którzy jeszcze nie studiują, wyrażają swoje zdziwienie, że no co, nie bierzesz? Taka okazja! Za darmo!
Mojej koleżance jakaś dziewczyna usiłowała przetłumaczyć, żeby sobie wzięła, jak ona robi, jakąś socjologię albo SM, bo przecież wszystko przepisze. Aż żal nie skorzystać!

Po kiego grzyba? Po kiego?
Też tego nie rozumiem. Ktoś chce studiować dwa, bo obydwa go interesują, wiąże z nimi przyszłość, jakoś się uzupełniają, spoko, ale po co brać na siłę, przypomina mi to kupowanie kilkunastu tanich niepotrzebnych rzeczy w hipermarkecie, bo promocja... Osobiście zamierzam skończyć jeden kierunek, bo ja lubię się we wszystko zagłębiać, a nie lecieć po łebkach i nie rozumiem tego namawiania, no co ty nie bierzesz, potem będziesz musiała płacić. A ja po prostu chcę jeden kierunek i potem sobie zrobić doktorat.

Druga sprawa, która mnie i dziwi, i irytuje. Nie rozumiem, czemu każdy chce mnie wypchać na imprezę w klubie, ja po prostu nie lubię takich zabaw. I wiele koleżanek, jak mnie spotka na mieście: w sobota impreza, nie wywiniesz się, trzeba się bawić i korzystać z młodości... Tylko że ja mam alergie na Rihanny, Lady Gagi, nie przepadam za seksownym wiciem się na parkiecie do łubudubu. Uwielbiam się wyskakać na koncercie rockowym, punkowym albo metalowym. Nie podoba mi się też styl ubierania się do klubu, pijani faceci podrywający i macający wszystko co się rusza i to, ze niektórzy łamią zakaz palenia. To nie są kompletnie moje klimaty, co nie oznacza, ze jestem dinozaurem siedzącym w domu. Chętnie pójdę do kina, teatru, na koncert rockowy, punkowy, do kawiarni, na piwo albo na domówkę albo chociażby na grilla na działkę, zaopatrzę się w swoje warzywka na ruszt i jest super Lubię też imprezy, gdzie wynajmuje się salę i bawi większą grupą. A i uwielbiam jeszcze wieczory spędzane na grach w karty. To, że ktoś nie lubi imprez w klubach, nie oznacza, że nie umie się bawić. Naprawdę nie rozumiem, czemu do ludzi nie dociera, że ja się po prostu męczę w takich warunkach, dla mnie to żadna przyjemność, tylko ciągle patrzę na komórkę z nadzieją, ze za chwilę stamtąd wyjdę...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:49   #3325
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Druga sprawa, która mnie i dziwi, i irytuje. Nie rozumiem, czemu każdy chce mnie wypchać na imprezę w klubie, ja po prostu nie lubię takich zabaw.
To wyobraź sobie jak ciężkie jest moja życie ja nie lubie imprez w ogóle, każdego rodzaju (no może raz na rok coś mnie trafi i naglę pójdę do klubu na parę godzin albo na koncert). Mam wielu znajomych, uwielbiam się z nimi spotykać na kawie, iść z nimi na spacer itd. Ale wkurza mnie, że nie są w stanie zrozumieć, że jak odmawiam wspólnego wyjścia "na imprę" to nie znaczy, że ich perfidnie wystawiam. Tłumacze, że nie lubię i nic. Nie dociera. Jak oni odmawiają pójścia ze mną na kawusie, to ok, przecież rozumiem. Ale impreza to coś tak wspaniałego, że trzeba lecieć na każde zawołanie
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:50   #3326
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ostatnio odkryłam co mnie od dawna dziwi- otóż przymus szukania winnych. Są osoby, które zawsze muszą kogoś obwiniać i nie przyjmują do wiadomości, że coś się pechowo zdarzyło, czy że jest jakiś nieszczęśliwy przypadek. Najczęściej są to absurdalne oskarżenia:
"To twoja wina, że spotkałam mojego eksa w tramwaju, gdybys sie tak nie grzebała to pojachalibysmy wcześniejszym tramwajem i nie musiałabym na niego patrzeć." albo X idzie coś załatwić w moim imieniu do urzędu, nagle potyka się i skręca kostkę- "To twoja wina bo ty kazałaś mi tam iść". Itd itp. od najmniejszego głupstwa szuka się winnego, tylko po to aby się go czepiać. Niestety zdarzyło mi sie spotkać takich ludzi...
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:53   #3327
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

wlasnie zobaczylam kampanię społeczną by zapinać pasy - dziwi mnie to że pasażerowie nie chcą tego robić. jeszcze moich znajomych ochrzaniam, mówię że kierowca nie może ruszyć póki wszyscy nie zapną pasów, a mandat jakby coś jest wystawiany na mnie, jak się nie podoba to wysiadać.
gorzej z rodziną mojego partnera czy coś - on powinien ich ustawiać do pionu, albo znajomych, a ja się tylko denerwuję.

ps. w reklamie mówili że siła uderzeniowa pasażera może wynosić do 3ton, ciekawe.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:14   #3328
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie, że ludzie naskakują na osoby z nietypowymi imionami mówiąc, że np. ich rodzice chcieli "zaszpanować"
Rozumiem, że w wielu przypadkach specjalnie rodzice nadają oryginalne imiona swoim dzieciom, żeby się wyróżniały czy coś (i w sumie chyba dobrze, bo ile można słuchać o Kasiach, Aniach i Magdach?), ale jeżeli nie są one ośmieszające, to co komu do tego?

Btw. ja i moje rodzeństwo mamy specjalnie dobrane imiona na jedną literę - ale rodzice szpan walnęli

Aaa, i dodam jeszcze jak okropnie mnie dziwi, że kobiety same z siebie robią służebnice. I dziewczynki od małego uczone, że panowie sobie mogą na kanapie leżeć, a one do kuchni - gotować, nakryć do stołu i podstawić pod nos
I tak - rozumiem, że są kobiety, które wybrały sobie takie życie - jako panie domu - bo tak chcą. I dobra. Ale jak kobieta pracuje zawodowo i robi wszystko w domu, bo pan i władca palcem nie ruszy, to nikt mi nie wmówi, że to jest normalne

Edytowane przez emelie
Czas edycji: 2011-06-22 o 13:18
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:54   #3329
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Aaa, i dodam jeszcze jak okropnie mnie dziwi, że kobiety same z siebie robią służebnice. I dziewczynki od małego uczone, że panowie sobie mogą na kanapie leżeć, a one do kuchni - gotować, nakryć do stołu i podstawić pod nos
I tak - rozumiem, że są kobiety, które wybrały sobie takie życie - jako panie domu - bo tak chcą. I dobra. Ale jak kobieta pracuje zawodowo i robi wszystko w domu, bo pan i władca palcem nie ruszy, to nikt mi nie wmówi, że to jest normalne
Otóż to. Włos mi się na głowie jeży, gdy słyszę, jak znajome mówią, że muszą (????) wstawać o bladym świcie (mimo że same idą do pracy znacznie później), bo panu TŻcikowi trzeba śniadanko/kanapki do pracy zrobić. Rączki mu urwało, że sam nie może? Niedoczekanie takiego, który zrywałby mnie rano z łóżka bez ważnego powodu.

Mnie z kolei dziwi nieodpisywanie na maile i smsy. Przecież nie pisze się ich po to, żeby potrenować palce na klawiaturze, tylko w celu uzyskania jakiejś konkretnej informacji.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 14:53   #3330
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie to, że młodzi ludzie płacą rachunki na poczcie, zamiast jak Pan Bóg przykazał, przez konto internetowe. W ogóle uważam, że tylko emeryci powinni mieć prawo do płacenia rachunków na poczcie, reszta ma mieć jakąś cenę zaporową, typu 20 zł za rachunek. I by się skończyło.
To jest POCZTA, tam się wysyła i odbiera listy, paczki, a nie płaci rachunki i robi kolejkę. Jakaś to atrakcja czy co?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.