Zanim założysz tutaj swój pierwszy wątek PRZECZYTAJ ZASADY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże > Stylizacje

Notka

Stylizacje Miejsce, w których znajdziesz pełne stylizacje i aranżacje Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania swoich stylizacji i kreowania trendów.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 23:22   #1
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Exclamation

Zanim założysz tutaj swój pierwszy wątek PRZECZYTAJ ZASADY.


Witamy w dziale STYLIZACJE

1.W tym miejscu prezentujemy:
- zrealizowane przez siebie projekty (sesje) typu makijaż+fryzura+ubiór+odp owiednie zdjęcia (ważny jest temat, nie tylko ładny makijaż sfotografowany profesjonalnym sprzętem)

-interpretacje stylów, czyli na przykład makijaże w stylu lat 20-tych, 60-tych, 70-tych.. itd; makijaż arabski, indyjski , pin-up itp. w odpowiedniej oprawie (czyt.punkt 4 )

-charakteryzacje np. z okazji halloween, czyli stylizacja ekstremalna

2. Prac przedstawiających kwiatki, wzorki, motyle malowane na twarzy NIE TRAKTUJEMY jako stylizacji i umieszczamy jak dotychczas- na głównej stronie forum Moje Makijaże. Dotyczy to również metamorfoz (portret z makijażem i bez) chyba, że metamorfozie towarzyszy stylizacja modelki.

3.Pamiętajmy, że dział "Stylizacje" jest częścią forum Moje Makijaże a więc istniejące zasady obowiązują również w tym miejscu a co za tym idzie, nie zapominamy o zamieszczaniu w wątkach zdjęć makijażu (co najmniej jedno ujęcie gdzie możemy przyjrzeć mu się dokładniej)
Zasada ta również obowiązuje w przypadku, gdy projekt wymagał zastosowania na zdjęciach programu typu photoshop (ingerencja w tło, stworzenie odpowiedniego klimatu zdjęcia).

4. W przypadku projektów realizowanych w domowym zaciszu zadbajmy o to, by fotografie przedstawiały nie tylko samą twarz lub jej fragment, ale również dodatki, odpowiednie tło (nie meble czy firanki ), oraz odpowiednie ujęcia co jest bardzo ważną częścią każdej sesji zdjęciowej, czyli dbałość o szczegóły i klimat. Nie potrzeba profesjonalnego studia, wystarczy dobry pomysł
Jeśli Twoje zdjęcia spełniają te warunki możesz zaprezentować je właśnie w dziale STYLIZACJE


Uwaga!! Jeśli decydujesz się usuwać po jakimś czasie zdjęcia całej twarzy, co dopuszcza regulamin ogólny forum Moje Makijaże (warto się z nim zapoznać) to nie umieszczaj wątku w dziale STYLIZACJE, gdyż usunięcie takich zdjęć spowoduje, że wątek straci sens!





Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-10-04 o 15:08
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Stylizacje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.