Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 20:59   #31
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;)

22 kwietnia 2011
Wielki Piątek - wieczór ...

Przygotowania do świąt w toku...
Porządki prawie skończone - teraz w większości to będą bieżące poprawki
Kuchnia zaczyna się zmieniać w siedlisko pokus... Moja słaba silna wola ...
M. myśl o lecie, o kostiumie kąpielowym, myśl o tym co już osiągnęłaś.. twarda bądź!!!!

Zauważyłam, że już ponad 2000 wejść na mojego bloga... jestem w totalnym szoku... Zapewne około 1000 wejść to ja sama no ale ... ogólnie 2000... więc możliwe, że poza mną ktoś jeszcze tu zagląda... Być może parę osób nie tylko przez przypadek.
Mój humanistyczny umysł ledwo potrafi sobie wyobrazić taką wielką liczbę


__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....



milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:22   #32
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;)

23 kwietnia 2011
Wielka Sobota - wieczór ...

Dzisiejszy wpis będzie nietypowy... bo nadszegł wyjątkowy czas... który jest tylko raz w roku. Wielkanoc.

Życzę wszystkim (sobie również!), aby ten czas był nie tylko wielkim obżarstwem i wielkim leniuchowaniem... Ale abyśmy odnaleźli spokój, radość i siłę do dalszej realizacji naszych planów... w tym planu udoskonalania siebie przed latem.

Radosnych, szczęśliwych, rodzinnych Świąt!


PS. Sernik dzisiaj do mnie przemówił... a brzmiało to mniej więcej tak: "Zjedz mnie, zjedz mnie"....
Moja biedna słaba silna wola...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg easter-eggs-m.jpg (27,5 KB, 0 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2011-04-23 o 21:32
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:43   #33
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;)

26 kwietnia 2011

Święta... święta i po świętach...
Za to wiosna w rozkwicie a do lata coraz bliżej!

Nie mogę powiedzieć, że ostatnie dni były bardzo dietkowe... to raczej anty-dieta... albo dieta dla łasuchów... albo dla osob, które chciałyby przytyć a nie schudnąć. Przypominam, że jestem reprezentantką grupy dziewcząc, którą chcą być szczuplejsze
A teraz będzie chwila na wyznawanie świątecznych grzeszków...
Zazwyczaj święta były dla mnie czasem dietetycznej rozpusty, leżenie na kanapie i rozpinania guziczków przy spodniach, suwaczków przy spódniczkach gdy Pasibrzuch już nie mieścił się w to co miał na sobie.
Dawne czasy... jako osoba, która dąży do tego aby zrzucić to i owo postanowiłam, że będzie inaczej! Oczywiście szaleństwo w pewnym sensie było, bo w czasie normalnego dietkowania nie pozwoliłabym sobie na te wszystkie ciasta! Jednak to było takie szaleństwo kontrolowane. W tym roku święta trwają u mmie nieco dłużej, bo dziś mamy jeszcze rodzinną uroczystość na której główną atrakcją będzie tort ale nawet mimo tego myślę, że podsumowując cały ten czas moge stwierdzić, że źle nie było
Ważyłam się rano i ważę o pół kilo więcej niż przed świętami... więc naprawdę jest dobrze.
Prawdopodobnie jest to zasługa dobrej pogody, dzięki której naprawdę dużo spacerowałam! W odwiedziny do rodzinki wybierałam się spacerkiem... a to około 3 km, więc razem z powrotem już nieźle. Jeśli jeszcze dodać do tego szybki bieg... w szaleńczej ucieczce przed całkiem dobrze uzbroinymi dyngusiarzami! to wychodzi, że tego ruchu trochę tam było

Małe podsumowanie
26 dni pisania tego bloga było ciekawym doświadczeniem pozwalającym podsumować każdy (prawie dzień... który przybliża mnie do pięknej figury.
Jednak to zaledwie "chwila" jeśli pomyślę sobie, że jeśli chcę mieć piekną figurę, być zdrową i do tego wysportowaną i mieć dobrą kondycję... to nie ma powrotu do niezdrowego odżywiania. Zdrowe jedzonko i ruch powinny mi towarzyszyć już zawsze. Zawsze- brzmi złowieszczo.... Małe grzeszki oczywiście będą mi się zdarzały... jestem tylko człowiekiem ale mam nadzieję, że nauczę się zdrowego trybu życia... że to będzie już mój sposób na życie... że tak żyjąc będą czuła się lepiej i będę szczęśliwsza! Obecnie mam w sobie mnóstwo energii, żeby kontynuować moje dietkowanie... mam nadzieję, że będzie mi się udawało dalej tak działać jak do tej pory, że mój wewnętrzny optymizm mi w tym pomoże.
Od jutra więc, ponownie, w nową podwójną siłą wracam do mojego standardowego planu
Każdemu może się udać, mi również (Tobie też!) wierzę w to ... tylko trzeba znaleźć w sobie siłę, aby być konsekwentną! i... Działać... działać.... działać!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ani_garfield_scale.gif (23,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dieta.jpg (50,2 KB, 1 załadowań)
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2011-04-26 o 12:48
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:26   #34
milvunia83
Zadomowienie
 
Avatar milvunia83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 583
Dot.: Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;)

26 kwietnia 2011

Wpis specjalny.
Tak się powyżej rozpisałam, że aż zapomniałam o...

Małych podziękowaniach
Dziękuję wszystkim, którzy zupełnie bezinteresownie i bez żadnego przymusu oddali głosy na tego oto bloga.
Były też niskie noty... nie wiem czy za styl czy za treść... wszystkim na pewno nie musiało się podobać, rozumiem to, ale i tak bardzo mnie ucieszyło, że tyle pozytywnych ocen i jeszcze pojawiły się miłe wpisy.
Konkurencja nie śpi jak to mówią... przeglądałam trochę innych blogów i jest kilka naprawdę świetnych! Dziewczyny włożyły w prowadzenie ich mnóstwo pracy i poświęcały na to dużo czasu. Można tam znaleźć świetne informacje i rady... a na przykład na blogu Maliny jeszcze nieźle się pośmiać... Podsumowując już ostatecznie - konkurs był świetny! Mobilizujący

Koniec i kropka.
Pozdrawiam!
M.
__________________
Amelia nic się nie zmieniła, nadal ucieka w samotność. Lubi stawiać sobie głupie pytania na temat świata lub tego miasta.

W oczekiwaniu na dzidzię....




Edytowane przez milvunia83
Czas edycji: 2011-04-26 o 15:30
milvunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 11:40   #35
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Świat według M. - czyli jak gubię kilogramy, ale nie gubię dobrego humoru ;)

Te niskie oceny to na pewno konkurencja albo takie co zazdroszczą (żeby nie było, ja do nich nie należę!)
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.