Koloryzacja w zaciszu domowym? Nic trudnego? Dzwoń do koleżanki ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 10:38   #1
ejwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polisz kicz śląsk.
Wiadomości: 1
Cool

Koloryzacja w zaciszu domowym? Nic trudnego? Dzwoń do koleżanki !


Pewnego pięknego dnia znudził mi się stonowany brąz. Przez ten kolor czułam się jakby nikt mnie nie widział. Idealnym wyjściem z sytuacji był platynowy blond. Wiedziałam,że takiej odmiany potrzebuję!! Byłam akurat przed wypłatą, więc wypad do fryzjera odpadł w przedbiegach! Na szczęście przypomniałam sobie o umiejętnościach mojej przyjaciółki! Od samego początku wzięła się do pracy bardzo profesjonalnie. Byłam pod wielkim wrażeniem. Nakładała rozjaśniacz pasmo po paśmie na folię aluminiową .Pomyślałam,że rasowa z niej "fryzjereczka"klask i:. Niestety za kilka chwil okazało się,że rozjaśniacza zabrakło na jedno pasmo...Powoli ciśnienie zaczynało wzrastać, ale stwierdziłam,że można to jeszcze jakoś opanować. Minął czas oczekiwania ... Poszłam do łazienki umyć włosy i w końcu zobaczyć oszałamiający efekt końcowy. Rzeczywiście ... kolor był platynowy, ale włosy od połowy spaliły się do tego stopnia,że wyglądały jak wata cukrowa! Byłam kompletnie podłamana. Ciągle tylko sprawdzałam czy reszta włosów pozostała na swoim miejscu. Kumpela natomiast, chcąc wybrnąć z sytuacji stwierdziła,że jutro możemy rozjaśnić pozostałe pasmo. W tym momencie stwierdziłam,że tego już za wiele. Pobiegłam do domu, miałam nadzieję,że uda mi się coś wymyślić. Na szczęście lekkie podcięcie, jedwab do włosów i odżywka potrafią zdziałać cuda . Zatem dziewczyny pamiętajcie! Nigdy nie oddawajcie swoich włosów "pod opiekę" koleżanek, które o farbowaniu i rozjaśnianiu nie mają zielonego pojęcia!
Pozdrowienia!
Ejwi
ejwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:53   #2
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Koloryzacja w zaciszu domowym? Nic trudnego? Dzwoń do koleżanki !

Z Twojej histori wynika że dziewczyna miała pojęcie o nakładaniu pasemek/balejażu ale chyba nie miała pojęcia o tym ilu procentowy oksydant można nałożyć. Pamiętasz może ilu był procentowy?? Bo jeden taki błąd a mogłaś zostać bez włosów.. dlatego rozjaśnianie lepiej zostawić prawdziwym fryzjerkom
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.