H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-10, 18:54   #2611
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
chyba nie ma sensu, moja paczka jedzie od 13... Prawie miesiąc i w sumie to już zdążyłam się rozmyślić 10 razy. No nic to będzie tak sobie jeździć Dobrze, że z góry nie opłacałam.
OOo matko od 13 ???? To juz jest kpina....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 19:29   #2612
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
OOo matko od 13 ???? To juz jest kpina....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nim sie obejrzymy to H&M padnie . ja juz od dawna nie kupilam nic w tym sklepie.. a moze tak zadzialal na mnie artykul, ktory mowil o tym, ze z H&M jest coraz gorzej i ichnie kolekcje sa 100 lat za wszystkimi, towar sie nie sprzedaje bo i slaba jakosc i slaby projekt .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 19:33   #2613
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Mi tez zamówienie wisi już od dawna i tez mam tego dość.. do tego jeszcze to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

https://m.ekonsument.pl/a67125_hm_do..._obietnic.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 19:38   #2614
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Mi już szybciej paczki przychodzą z aliexpressu niż z Hm. Z nostalgia wspominam czasy kodu 25% na przeceny i expressową wysyłkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 20:24   #2615
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mi już szybciej paczki przychodzą z aliexpressu niż z Hm. Z nostalgia wspominam czasy kodu 25% na przeceny i expressową wysyłkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pod tym względem zrobili ogromny krok w tył..
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-10, 20:30   #2616
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
nim sie obejrzymy to H&M padnie . ja juz od dawna nie kupilam nic w tym sklepie.. a moze tak zadzialal na mnie artykul, ktory mowil o tym, ze z H&M jest coraz gorzej i ichnie kolekcje sa 100 lat za wszystkimi, towar sie nie sprzedaje bo i slaba jakosc i slaby projekt .
Ja dla siebie ostatnio nic nie mogę znaleźć. Dziecku kupuje. Ceny są konkurencyjne. Można cos taniego znaleźć z %. Jakość nie powala ale lepsza niż pepco a dziecko i tak szybko niszczy ubrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Mi już szybciej paczki przychodzą z aliexpressu niż z Hm. Z nostalgia wspominam czasy kodu 25% na przeceny i expressową wysyłkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dkladnie. Z chin nawet dwa tygodnie, raz 10 dni. Kurierzy działają szybko tylko jeszcze sprzedawca mus wysłać towar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2018-05-10 o 20:32
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 05:14   #2617
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Również czekam na kilka paczek. Ale nie śpieszy mi się. Za to pochwalę za mega poprawę w zwrotach. Z 4 ostatnich zwrotów wszystko samo ładnie przychodzi na konto, w terminie, bez upominania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 07:18   #2618
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja jedna paczkę zamówiłam 24.04 jedna chyba 28.04 a jedna jakoś w majówkę. I co? Ta z majówki ma przyjść dziś a tamtych ani widu ani słychu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 07:58   #2619
oooKolorowa
Raczkowanie
 
Avatar oooKolorowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 176
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja z kolei zamawiałam 26.04, nadane 3.05 przyjdzie dzisiaj. Zamawiałam również 30.04, wysłana 7.05 i uwaga również doręczenie dzisiaj WOW.
__________________
Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!
oooKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 09:25   #2620
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Do mnie ma dziś chyba przyjść zamówienie z 30. Dwa dni temu przyszło z 25, więc jak na H&M to i tak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 09:29   #2621
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

A ja tam nie mam wiekszych problemow z H&M. Zwroty pieniedzy mam nawet wczesniej niz w terminie tych 14 dni i nie musze dzwonic na infolinie.


Niby dostawalam maile , ze bedzie opoznienie, ale jak dostalam tego maila, to albo w ten sam dzien albo nastepny mialam juz przesylke.



Co do jakosci ubran, to mi sie wydaje, ze sa takie same. 10 lat temu bedac na kupowalam w H&M np, basicowe rzeczy , czy bawelniane sukienki na lato czy inne sukienki, marynarki i dla mnie pod wzgledem jakosci jest ten sam poziom.



Fakt stacjonarnie sa czasami tzwm "szmatki", ale przeciez widzi sie jak jakosciowo wypada, wiec mozna tego nie kupic.



Poza tym w H&M wiele rzeczy mozna kupic w smiesznych cenach np. te z serii basic czy sukienki.



Jezeli chodzi o sklepy online to dla mnie bardzo sie popsulo MANGO. KUpowalam regulanie przez kilka lat, ale juz od dwoch lat jakosc rzeczy byla kiepska. Pozniej byl problem ze zwrotem pieniedzy i ze zwrotem kosztow przesylki w przypadku reklamacji rzeczy. Poza tym ceny wysokie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 10:03   #2622
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Właśnie mam mega wqrw. Nie dość ze czeka się na paczkę tygodniami to jeszcze kurier daje
Dostaje smsa z DPD ze dziś kurier dostarczy paczkę miedzy 11 a 12. Fajnie tylko o 10:45 musze wyjść żeby zdążyć na autobus do pracy. Dzwonię do niego z samego rana... ze musze wyjść i żeby podjechał wcześniej, on ze nie wie czy da rady, mimo ze nie ma zbyt dużo paczek, ale mam pare minut wcześniej zadzwonić to może będzie w pobliżu. 10:40 dzwonię... odbiera ze jest na takiej i takiej ulicy i ze mogę sobie podejść (what????). Abstrahując od tego ze to conajmniej 15min na pieszo w jedna stronę. Powiedziałam ze skoro tak to dziękuje za ta paczkę. Nosz qrwa mac, autem to dla niego było max 3minuty :/ ale nie... ja mam podchodzić. A sorry, ja pracuje do ch*** jako kurier czy on? Zmienili nam na adresie kuriera i jest dramat, nie da się z nim dogadać, często nawet dodzwonić, i chyba napisze na niego skargę bo tak qrwa nie może być :/

Sorry za taka ilosc przekleństw ale jestem mega wkurzona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:14   #2623
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Właśnie mam mega wqrw. Nie dość ze czeka się na paczkę tygodniami to jeszcze kurier daje
Dostaje smsa z DPD ze dziś kurier dostarczy paczkę miedzy 11 a 12. Fajnie tylko o 10:45 musze wyjść żeby zdążyć na autobus do pracy. Dzwonię do niego z samego rana... ze musze wyjść i żeby podjechał wcześniej, on ze nie wie czy da rady, mimo ze nie ma zbyt dużo paczek, ale mam pare minut wcześniej zadzwonić to może będzie w pobliżu. 10:40 dzwonię... odbiera ze jest na takiej i takiej ulicy i ze mogę sobie podejść (what????). Abstrahując od tego ze to conajmniej 15min na pieszo w jedna stronę. Powiedziałam ze skoro tak to dziękuje za ta paczkę. Nosz qrwa mac, autem to dla niego było max 3minuty :/ ale nie... ja mam podchodzić. A sorry, ja pracuje do ch*** jako kurier czy on? Zmienili nam na adresie kuriera i jest dramat, nie da się z nim dogadać, często nawet dodzwonić, i chyba napisze na niego skargę bo tak qrwa nie może być :/
Czy Ty wiesz jak wygląda praca kuriera? Myślisz, że on ma czas jeździć sobie do takich damulek jak Ty, skoro ma rejony, opracowaną wcześniej trasę gdzie i o której dokładnie ma być (stąd sms od DPD o której u Ciebie będzie), żeby wszystko było po drodze i żeby zdążył skończyć pracę jak człowiek? Weź się ogarnij, bo zachowujesz się jak rozkapryszona księżniczka!!!

I kurier nie dał dupy, bo wszystko zrobił zgodnie z procedurami. Ty dajesz dupy swoim zachowaniem.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:16   #2624
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

ja też dostałam wiadomość o paczcze ale na emaila. Gdybym nie miala wlaczonego internetu nawet bym nie wiedziala. E-mail o 10.36 z informacja, że miedzy 10.30 a 11.30 przyjedzie kurier bylam w sklepie, dopiero wrocilam do domu, ciekawe czy kurier juz byl i klamkę pocałował tym razem dpd i mily kurier Mirosław
A na stronie h&m dalej paczka w transporcie na sortowni
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:18   #2625
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Czy Ty wiesz jak wygląda praca kuriera? Myślisz, że on ma czas jeździć sobie do takich damulek jak Ty, skoro ma rejony, opracowaną wcześniej trasę gdzie i o której dokładnie ma być (stąd sms od DPD o której u Ciebie będzie), żeby wszystko było po drodze i żeby zdążył skończyć pracę jak człowiek? Weź się ogarnij, bo zachowujesz się jak rozkapryszona księżniczka!!!

I kurier nie dał dupy, bo wszystko zrobił zgodnie z procedurami. Ty dajesz dupy swoim zachowaniem.

Wiem jak wyglada i z poprzednim kurierem zawsze dało się dogadać. Zawsze!!! Kurier sam przyznał ze nie ma dziś dużo paczek to mógł podjechać, dla niego to są 3minuty. A dla mnie w obydwie strony 30minut. To on na mnie zarabia a nie ja na nim. Jak to jest ze z jednym człowiekiem da się dogadać a z innym nie? Tylko i wyłącznie chęci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:19   #2626
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Czy Ty wiesz jak wygląda praca kuriera? Myślisz, że on ma czas jeździć sobie do takich damulek jak Ty, skoro ma rejony, opracowaną wcześniej trasę gdzie i o której dokładnie ma być (stąd sms od DPD o której u Ciebie będzie), żeby wszystko było po drodze i żeby zdążył skończyć pracę jak człowiek? Weź się ogarnij, bo zachowujesz się jak rozkapryszona księżniczka!!!

I kurier nie dał dupy, bo wszystko zrobił zgodnie z procedurami. Ty dajesz dupy swoim zachowaniem.
Ich nie rozliczają za czas i trasę? I czy kurier ma iles dni dostarczenie paczki? Jak nie dzisiaj to jutro? czy pierwszego dnia jak sie nie odbierze to przesylka wraca ?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:20   #2627
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ich nie rozliczają za czas i trasę? I czy kurier ma iles dni dostarczenie paczki? Jak nie dzisiaj to jutro? czy pierwszego dnia jak sie nie odbierze to przesylka wraca ?


Są 3 próby. Zależało mi dziś bo mam ostatni dzien popołudniówek. W przyszłym tygodniu pracuje na rano, będę w domu po 18 wiec tez mi nie dostarczy, dlatego zależało mi dziś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:23   #2628
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wiem jak wyglada i z poprzednim kurierem zawsze dało się dogadać. Zawsze!!! Kurier sam przyznał ze nie ma dziś dużo paczek to mógł podjechać, dla niego to są 3minuty. A dla mnie w obydwie strony 30minut. To on na mnie zarabia a nie ja na nim. Jak to jest ze z jednym człowiekiem da się dogadać a z innym nie? Tylko i wyłącznie chęci.
Ale czy Ty nie rozumiesz, że nie jest jego obowiązkiem latać bo jakaś rozkapryszona babka chce? On wykonuje swoje obowiązki i na pewno nie zarabia na Tobie, tylko na umowie H&M - DPD, Ty nawet za paczkę nie płacisz. Jeśli byłaś przez telefon taka do niego jak teraz tutaj to w życiu bym Ci na jego miejscu tej paczki nie przywiozła. Ciekawe czy dajesz napiwki jak Ci ktoś paczkę wozi pod dom kiedy chcesz. Szczerze wątpię. Także przestań być roszczeniowa i zastanów się nad sobą.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ich nie rozliczają za czas i trasę? I czy kurier ma iles dni dostarczenie paczki? Jak nie dzisiaj to jutro? czy pierwszego dnia jak sie nie odbierze to przesylka wraca ?
Oczywiście, że rozliczają za czas i trasę. Od ilości dostarczonych paczek w ciągu dnia mają premię. Kurier ma obowiązek podjąć 2 próby dostarczenia, jeśli chce może 3. Później paczka albo wraca na magazyn, jeśli o to się poprosi, albo do nadawcy.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:30   #2629
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane 😊 cz. 27

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ale czy Ty nie rozumiesz, że nie jest jego obowiązkiem latać bo jakaś rozkapryszona babka chce? On wykonuje swoje obowiązki i na pewno nie zarabia na Tobie, tylko na umowie H&M - DPD, Ty nawet za paczkę nie płacisz. Jeśli byłaś przez telefon taka do niego jak teraz tutaj to w życiu bym Ci na jego miejscu tej paczki nie przywiozła. Ciekawe czy dajesz napiwki jak Ci ktoś paczkę wozi pod dom kiedy chcesz. Szczerze wątpię. Także przestań być roszczeniowa i zastanów się nad sobą.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------





Oczywiście, że rozliczają za czas i trasę. Od ilości dostarczonych paczek w ciągu dnia mają premię. Kurier ma obowiązek podjąć 2 próby dostarczenia, jeśli chce może 3. Później paczka albo wraca na magazyn, jeśli o to się poprosi, albo do nadawcy.


W tym problem ze zawsze daje napiwki i jestem miła. Pracuje w usługach wiec wiem jak to jest, ale braku dobrych chęci nie akceptuje. Gdyby mi powiedział o 8 rano ze nie da rady m, ze mam podejść tu i tu pewnie bym podeszła. Ale nie, po co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2018-05-11 o 10:32
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 10:32   #2630
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
W tym problem ze zawsze daje napiwki i jestem miła. Pracuje w usługach wiec wiem jak to jest, ale braku dobrych chęci nie akceptuje.
A może koleś ma zły dzień? Może ma kaca? Albo reakcję alergiczną na pyłki i nie ma siły? Jezu, dziewczyno, zero empatii w Tobie, Ty nie akceptujesz hahaha, co za tekst.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:39   #2631
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
A może koleś ma zły dzień? Może ma kaca? Albo reakcję alergiczną na pyłki i nie ma siły? Jezu, dziewczyno, zero empatii w Tobie, Ty nie akceptujesz hahaha, co za tekst.


Ja nie widze w tekście nic dziwnego. Ja tez pracuje z klientami i wiem jak to jest. Niech weźmie Uż jak ma kaca. Mnie się nikt nie pyta w pracy czy mam dobry dzien, czy nie i musze codziennie pracować na takim samym wysokim poziomie. I jakoś się nikt nie lituje. Wiec no sorry.... jak ktoś siedzi w domu całymi dniami to może sobie czekać na kuriera nawet cały dzien (już nie wspomnę zr ten kurier jest zawsze bliżej 13 niż 11-12 wiec nie wyrabia się), ale niektórzy pracują.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 10:42   #2632
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Ja nie widze w tekście nic dziwnego. Ja tez pracuje z klientami i wiem jak to jest. Niech weźmie Uż jak ma kaca. Mnie się nikt nie pyta w pracy czy mam dobry dzien, czy nie i musze codziennie pracować na takim samym wysokim poziomie. I jakoś się nikt nie lituje. Wiec no sorry.... jak ktoś siedzi w domu całymi dniami to może sobie czekać na kuriera nawet cały dzien (już nie wspomnę zr ten kurier jest zawsze bliżej 13 niż 11-12 wiec nie wyrabia się), ale niektórzy pracują.
Ty naprawdę nie kumasz, że on robi wszystko jak powinien, a Ty jesteś jakaś nie do życia... Nie ma sensu Ci pokazywać, że problem tkwi w Tobie, więc po prostu zakańczam bezsensowną rozmowę.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 11:40   #2633
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane 😊 cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
W tym problem ze zawsze daje napiwki i jestem miła. Pracuje w usługach wiec wiem jak to jest, ale braku dobrych chęci nie akceptuje. Gdyby mi powiedział o 8 rano ze nie da rady m, ze mam podejść tu i tu pewnie bym podeszła. Ale nie, po co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Braku checi mozesz sobie nie akceptowac, ale jak widac rzeczywistosc jest inna.



Poza tym specyfika pracy kuriera jest taka, ze skad on ma wiedziec jak sie wyrobi i w jakich godzinach konkretnie bedzie w danym miejscu, zeby z kilkugodzinnym wyprzedzeniem Cie o tym poifnormowac? Daj spokoj. Tak jak napisala hiperaktywna, troche malo zyciowe podejscie reprezentujesz, a jak widac, roszczeniowa postawa nie wiele ugrasz. Milego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 11:50   #2634
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Wydaje mi się ze kurierzy lekko nie maja z racji ze w godzinach ich pracy większość ludzi nie ma w domu. Podejrzewam, ze nie jedna osoba ich o cos prosi. Im tez powinno zależeć na dostarczeniu ja najszybciej paczki ale może czasami się nie da wszystkich uszczęśliwić.

Ja dostalam w koncu smsa o 11.22 ze miedzy 10.30 a 11.30 będzie u mnie kurier Mirosław Cos na prawdę im dzisiaj system nawala. Kurier nie widać na razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:33   #2635
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

2 maja i dziś był kurier. Nie otrzymałam smsa że będzie i nie miałam kasy. Kurier powiedział że to hm wysyła smsy czy tam opłaca. Także tak.

Gdyby kurier miał dostosować się do każdego klienta kiedy komu pasuje to zeszłoby się dwa razy dłużej, paliwa by stracił dwa razy więcej i tyle. Ludziom przeważnie nie pasuje więc tylko jeździłby z jednego końca na drugi. Nam się wydaje że to blisko, że samochodem itp. Ale oni też nie mogą zrobić tych km niewiadomo ile. Mi też powiedział że mogę odebrać na sąsiedniej ulicy i tyle. Nie chce mi się iść, przyniesie w poniedziałek. Tyle.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 14:51   #2636
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ze kurierzy lekko nie maja z racji ze w godzinach ich pracy większość ludzi nie ma w domu. Podejrzewam, ze nie jedna osoba ich o cos prosi. Im tez powinno zależeć na dostarczeniu ja najszybciej paczki ale może czasami się nie da wszystkich uszczęśliwić.

Ja dostalam w koncu smsa o 11.22 ze miedzy 10.30 a 11.30 będzie u mnie kurier Mirosław Cos na prawdę im dzisiaj system nawala. Kurier nie widać na razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko wiesz, zazwyczaj powiadomienie, ze bedzie kurier dostaje sie wczesniej. Ja tak mam w wiekszosci firm kurierskich, gdy cos zamawiam. Gdy wiem, ze w tym momencie nie bedzie mnie w domu, bede w pracy, na wyjezdzie to w zaleznosci od okolicznosci albo zostawiam pieniadze u sasiada albo mowie, ze bede w pracy. Nigdy nie mialam problemu z tym zeby ktos podjechal we wskazane miejsce, bo raczej wiekszosci przewoznikow zalezy na tym by przesylke doreczyc.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;83513936]2 maja i dziś był kurier. Nie otrzymałam smsa że będzie i nie miałam kasy. Kurier powiedział że to hm wysyła smsy czy tam opłaca. Także tak.

Gdyby kurier miał dostosować się do każdego klienta kiedy komu pasuje to zeszłoby się dwa razy dłużej, paliwa by stracił dwa razy więcej i tyle. Ludziom przeważnie nie pasuje więc tylko jeździłby z jednego końca na drugi. Nam się wydaje że to blisko, że samochodem itp. Ale oni też nie mogą zrobić tych km niewiadomo ile. Mi też powiedział że mogę odebrać na sąsiedniej ulicy i tyle. Nie chce mi się iść, przyniesie w poniedziałek. Tyle.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Przewoznicy przynajmniej tak jest w przypadku np. DPD sami kupuja paliwo, maja placone od ilosci paczek. Wiec im wiecej kilometrow zrobia, tym mniejszy zysk dla nich.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 16:25   #2637
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Właśnie mam mega wqrw. Nie dość ze czeka się na paczkę tygodniami to jeszcze kurier daje
Dostaje smsa z DPD ze dziś kurier dostarczy paczkę miedzy 11 a 12. Fajnie tylko o 10:45 musze wyjść żeby zdążyć na autobus do pracy. Dzwonię do niego z samego rana... ze musze wyjść i żeby podjechał wcześniej, on ze nie wie czy da rady, mimo ze nie ma zbyt dużo paczek, ale mam pare minut wcześniej zadzwonić to może będzie w pobliżu. 10:40 dzwonię... odbiera ze jest na takiej i takiej ulicy i ze mogę sobie podejść (what????). Abstrahując od tego ze to conajmniej 15min na pieszo w jedna stronę. Powiedziałam ze skoro tak to dziękuje za ta paczkę. Nosz qrwa mac, autem to dla niego było max 3minuty :/ ale nie... ja mam podchodzić. A sorry, ja pracuje do ch*** jako kurier czy on? Zmienili nam na adresie kuriera i jest dramat, nie da się z nim dogadać, często nawet dodzwonić, i chyba napisze na niego skargę bo tak qrwa nie może być :/

Sorry za taka ilosc przekleństw ale jestem mega wkurzona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja bym na rękach nosila kuriera, ktory wysyla mi smsa z godzinnymi widelkami. Ja mam.informacje, że bedzie między 9 a 17 i wcześniej nie dzwoni.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-11, 20:02   #2638
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, zazwyczaj powiadomienie, ze bedzie kurier dostaje sie wczesniej. Ja tak mam w wiekszosci firm kurierskich, gdy cos zamawiam. Gdy wiem, ze w tym momencie nie bedzie mnie w domu, bede w pracy, na wyjezdzie to w zaleznosci od okolicznosci albo zostawiam pieniadze u sasiada albo mowie, ze bede w pracy. Nigdy nie mialam problemu z tym zeby ktos podjechal we wskazane miejsce, bo raczej wiekszosci przewoznikow zalezy na tym by przesylke doreczyc.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



Przewoznicy przynajmniej tak jest w przypadku np. DPD sami kupuja paliwo, maja placone od ilosci paczek. Wiec im wiecej kilometrow zrobia, tym mniejszy zysk dla nich.
No właśnie dzisiejsze informacje mailem i smsem były o kant kant dupy. Po czasie.
Mi tam z fedexu kurier nie przyjeżdżał. Nawet nie dzwonił ze był. Sama się i ineresowalam i dzwonilam i szukalam po mieście. Ale to taki dupeek bo kto inny dzwonił zanim przyjechał i jak mnie nie było umawialisny się w okolicy gdzieś gdzie byłam. Zazwyczaj spacerowałam blisko domu a jak był blisko mojego domu to dzwonił. Myślę ze kurier nie ma obowiązku szukać adresata. Ma podany adres i ma dostarczyć paczkę. Po to są wcześniejsze powiadomienia i można termin przelozyc. Dla mnie nigdy kurier nigdzie specjalnie nie podjezdzal. Szukaliśmy dogodnej dla nas obu opcji. Są telefony i fajnie jak kurier wcześniej zadzwoni nim przyjedzie. Kiedys wyszlam z domu i czekalam 15 minut pod domem bo akurat zadzwonil. Nie chciał nigdzie podjechac, nie pasowało mi to ale nie miałam pretensji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 18:02   #2639
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dziewczyny, nie wiecie czy zniżki w H&M się łączą? Teraz jest -10%, a w klubie można wybrać -20 zł przy zakupach za 150 zł i tak się zastanawiam, czy coś zamawiać czy nie.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-12, 18:30   #2640
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiecie czy zniżki w H&M się łączą? Teraz jest -10%, a w klubie można wybrać -20 zł przy zakupach za 150 zł i tak się zastanawiam, czy coś zamawiać czy nie.
Nie łączą się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 06:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.