Eveline 8w1 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 14:17   #271
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Eveline 8w1

ja wczoraj własnie pisałam z kumpelą, bo rozdwajają jej się paznokcie i właśnie pisała mi że po tym eveline, to zaczeły jej gnić paznokcie SZOK!!
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:56   #272
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Eveline 8w1

Dziewczyny pierwsze słyszę, że odżywki do paznokci zawierają formaldehyd ;/ Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby czytać etykiety ;/ Fajnie, że napisałyście, że odżywki sally hansen nie zawierają tego syfu! Od dawna zastanawiałam się nad zakupem odzywki z 18 karatowym złotem i teraz już ją na pewno kupię!
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:46   #273
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierwsze słyszę, że odżywki do paznokci zawierają formaldehyd ;/ Nawet by mi do głowy nie przyszło żeby czytać etykiety ;/ Fajnie, że napisałyście, że odżywki sally hansen nie zawierają tego syfu! Od dawna zastanawiałam się nad zakupem odzywki z 18 karatowym złotem i teraz już ją na pewno kupię!
Pobędziesz dłużej na wizażu to wejdzie Ci w krew czytanie składów
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 22:35   #274
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Eveline 8w1

czy to onycholiza a raczej jej poczatki ? nalozylam ta odzywke na doslownie godzine, bo mialam rozdwajajace sie paznokcie. wcześniej skrocilam je do zera, bolaly mnie. teraz zerknelam i sie przestraszyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1446586414702.jpg (36,2 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-11-03 o 22:37
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 11:53   #275
wisienneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Eveline 8w1

Golden Rose mają odżywki bez formaldehydu.
wisienneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 20:28   #276
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eveline 8w1

3 lata temu zdecydowałam się na pielęgnację paznokci bo były w opłakanym stanie, wstyd nawet by było wrzucić zdjęcie... W drogerii wybór padł (w ciemno, przez przypadek) na eveline 8w1. Zaznaczam, że uzywałam zgodnie z ulotką . I stał sie cud. Paznokcie po miesiącu stały sie mocne, zdrowo wyglądały, nie rozdwajały się. Nabrały pięknego koloru. Po odstawieniu (gdy już efekt mnie w 100% zadowalał) stan utrzymywał się i wzmacniałam go tylko od środka innymi specyfikami- czasem olejki na paznokcie, ale głównie suplementacja od środka- merz special, drożdże etc. Nie zauważyłam żadnych zmian na gorsze i o zgrozo- żadnego pieczenia/innych efektów ubocznych. Moja mama też stosowała i jest również zadowolona. Postanowiłam parę dni temu rozpocząć kurację na nowo, bo paznokcie zaczęły mi się lekko rozdwajać. Podsumowując- warto na pewno, mi Eveline uratowała paznokcie i 8w1 to mój hit i bezkonkurencyjne KWC. Wątpię, czy kiedykolwiek kupię inną odżywkę I najważniejsze- UZYWAMY TAK JAK JEST TO ZALECANE W ULOTCE! Jak malujecie non stop przez miesiąc, dzień w dzień to później się nie dziwcie, że coś jest nie tak... bo potem człowiek wchodzi w KWC i czyta złe komentarze na temat produktu, gdzie 3/4 recenzentek nawet nie zainteresowała się ulotką dołączoną do odżywki.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 08:37   #277
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Eveline 8w1

bo wlasnie z tą odżywka jest tka, że jedni sa zahcwyceni a drudzy zrozpaczeni. Mi akurat ona sluzy, ale lepiej sie na nia nie porywac, bo nie wiadomo jak zareagujecie
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 12:35   #278
fluoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: Eveline 8w1

U mnie ta odżywka Eveline 8 w 1 też się sprawdza, ale właśnie nie można jej stosować cały czas, tylko z przerwami, wtedy jej działanie będzie najlepiej widoczne i nie powinno zaszkodzić.
fluoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 16:54   #279
karolinajot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Eveline 8w1

Jak obawiacie się formaldehydu w składzie, to eveline ma tez odżywki bez tego składnika - Total Action Sensitive 8w1 ona jest przeznaczona do paznokci wrażliwych. Jak stosuję się odżywkę zgodnie z instrukcją obsługi, to nic złego się nie stanie bez obaw.
karolinajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:41   #280
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Eveline 8w1

To jedyna odżywa do paznokci, która działa, a używałam naprawdę różnych produktów, również tych droższych. Wydałam na ratowanie paznokcie sporo kasy, a wystarczyła odżywka za niecałe 20 zł….
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 10:27   #281
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Eveline 8w1

Pamiętajcie, by nie używać tej odżywki w czasie robienia hybryd. To bardzo szkodzi.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 13:07   #282
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez lifeofaneta Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, by nie używać tej odżywki w czasie robienia hybryd. To bardzo szkodzi.
O kurcze, a ja czasami jej używam w przerwie od hybrydy a co się może złego stać?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 18:59   #283
tamarakalinoska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Eveline 8w1

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, co do tego produktu. Wiem, że opinie ma różne, ale to jedyna odżywka do paznokci, która była w stanie mi pomóc, paznokcie są naprawdę twarde, nie łamią się w końcu.
tamarakalinoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 22:44   #284
pannajoasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Eveline 8w1

Po długotrwałym noszeniu hybryd paznokcie zaczęły mi się strasznie łamać. Kupiłam serum <reklama> i pomaga. Nie wiem czy jeszcze wrócę do manicure hybrydowego, jakieś żółte plamy na paznokciach mi się porobiły. Może wiecie dlaczego?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2018-05-30 o 13:25
pannajoasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 22:14   #285
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 326
Dot.: Eveline 8w1

Ja kupiłam odżywkę Eveline, bo moje paznokcie były naprawdę w opłakanym stanie. Były słabe, rozdwajały się, a największy problem miałam z łamliwością - ciągle się łamały, same z siebie. Jak odrosły tylko troszkę, już znowu się łamały. Niektóre paznokcie były już czasem takie krótkie, że nawet nie miałam jak ich dobrze przyciąć i to mnie po prostu bolało. Dlatego postanowiłam, że muszę coś zrobić. Nie zastanawiałam się za bardzo nad wyborem, to była po prostu pierwsza odżywka, która wpadła mi w oko w sklepie.

I naprawdę bardzo mi pomogła. Paznokcie od razu zrobiły się mocniejsze i teraz w końcu są długie tak jak lubię. Nie muszę się obawiać, że zaraz się połamią. Tylko bardzo ważna rzecz - czytajcie instrukcję! Jest naprawdę jasna, wszystko krok po kroku napisane. Trzeba się tego trzymać. A po dwutygodniowej kuracji zrobić przerwę na przynajmniej miesiąc. Nawet rozmawiałam o tym ze znajomą kosmetyczką, która mówiła, że ktoś jej się skarżył właśnie na te odżywki, ale to były osoby, które stosowały odżywkę bez przerwy i do tego malowały od razu kilka grubych warstw.
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 02:10   #286
ada_figa
Raczkowanie
 
Avatar ada_figa
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 90
Dot.: Eveline 8w1

Ja używałam tej odżywki eveline 8w1 i bardzo mi pomogła ale tak jak ktoś wspomniał, nie można przesadzać z ilością i długością jej stosowania, bo paznokcie się po prostu przyzwyczajają
ada_figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 17:19   #287
polova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Eveline 8w1

Te odżywki są bezkonkurencyjne, bardzo skuteczne, choć budzą mieszane uczucia, ale to dlatego, że niektóre dziewczyny używają ich bez przerwy przez kilka lat, a na opakowaniu wyraźnie jest napisane, żeby ją stosować tylko kilka tygodni do czasu, aż płytka się nie zregeneruje. Mogę polecić odżywkę utwardzającą Revitalum after hybrid.
polova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 13:19   #288
opoka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Eveline 8w1

Po jakim czasie u was odzywka zadzialala?
opoka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 22:26   #289
renata891
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 16
Dot.: Eveline 8w1

Ja odżywek eveline używam po ściągnięciu hybryd, są skuteczne. Po paru tygodniach 3-4 paznokcie są w lepszej kondycji, przynajmniej w moim przypadku tak było.
renata891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 00:02   #290
Bianka003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 49
Dot.: Eveline 8w1

na opakowaniu jest info o przerwie bo odżywka jest z formaldehydem
Bianka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:31   #291
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Bianka003 Pokaż wiadomość
na opakowaniu jest info o przerwie bo odżywka jest z formaldehydem

ale jest z dozwoloną iloscią, jak wiele innych produktów na rynku kosmetycznym tylko ulotki trzeba czytac przy odpowiednim stosowaniu nic zlego sie nie dzieje
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:45   #292
marika4556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Eveline 8w1

Teraz te odżywki nie mają formaldehydu w składzie, zamiast tego jest ona zastąpiony wyciągiem z pistacia lentiscus.
marika4556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 14:26   #293
janoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Eveline 8w1

Używam tych odżywek od lat i zawsze działają. Po kilku tygodniach kuracji paznokcie robią się twarde i udaje mi się je zapuścić. Ja stosuję utwardzającą z diamentami.
janoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 13:01   #294
townofstrangers
Przyczajenie
 
Avatar townofstrangers
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 27
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez janoska Pokaż wiadomość
Używam tych odżywek od lat i zawsze działają. Po kilku tygodniach kuracji paznokcie robią się twarde i udaje mi się je zapuścić. Ja stosuję utwardzającą z diamentami.
Muszę spróbować, bo potrzebuję trochę zadbać o pazury. Jak z wydajnością tych odżywek?
townofstrangers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 21:49   #295
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 116 326
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez townofstrangers Pokaż wiadomość
Muszę spróbować, bo potrzebuję trochę zadbać o pazury. Jak z wydajnością tych odżywek?

Ja robiłam sobie już taką dwutygodniową kurację chyba ze cztery razy i jeszcze mam trochę ponad połowę do zużycia.
Safiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 21:47   #296
Mashka_be
Przyczajenie
 
Avatar Mashka_be
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 18
Dot.: Eveline 8w1

Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek parę lat temu, gdy właśnie Eveline 8w1 próbowałam wzmocnić swoje słabe z natury paznokcie. Niestety z opłakanym skutkiem. Nie nabawiłam się żadnej choroby, bo po aplikacji paznokcie z reguły mnie hmmmmm "bolały"? O ile paznokcie mogą boleć w ogóle. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Stosowałam przez jakiś czas stosując ultracienkie warstwy, ale w moim przypadku, ta odżywka to jest jakieś nieporozumienie.
Mashka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 23:51   #297
basiamorgus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez Mashka_be Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie trafiłam na ten wątek parę lat temu, gdy właśnie Eveline 8w1 próbowałam wzmocnić swoje słabe z natury paznokcie. Niestety z opłakanym skutkiem. Nie nabawiłam się żadnej choroby, bo po aplikacji paznokcie z reguły mnie hmmmmm "bolały"? O ile paznokcie mogą boleć w ogóle. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Stosowałam przez jakiś czas stosując ultracienkie warstwy, ale w moim przypadku, ta odżywka to jest jakieś nieporozumienie.
Skład odżywki jest dostępny na opakowaniu, wiec kazdy powinien ocenic, czy wszystkie skladniki mu odpowiadaja. Wazne jest tez skrupulatne stosowanie odżywki, czyli dokladnie tak jak pisze producent, a nie na chybił trafił. Swoją drogą, nie wyobrażam sobie używac jakiegokolwiek produktu do paznokci przez dluzszy czas, kiedy ewidentnie paznokcie mnie po nim bolą. To oznaka nie wadliwego kosmetyku, ale najwidoczniej zbyt intensywnego skladu na moje paznokcie. Sama mowisz, ze masz z natury cienkie, delikatne. Do takich sa chociazby serie odzywek sensitive itd.
basiamorgus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 20:38   #298
Mashka_be
Przyczajenie
 
Avatar Mashka_be
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 18
Dot.: Eveline 8w1

Cytat:
Napisane przez edyttkaz Pokaż wiadomość
Mashka_be a jak długo stosowałaś tą odżywkę ? ja używam jej od A do Z zgodnie z opisem producenta, robie przerwy itd i jest ok. paznokcie mi sie wzmocniły i generalnie produkt oceniam na plus. moze faktycznie warto wypróbować ich odżywski z serii xxx?
Nie pamiętam jak długo dokładnie z nią wytrzymałam, to było kilka lat temu. Początkowo próbowałam zgodnie z zaleceniem producenta, ale niestety paznokcie mnie bolały, więc zmywałam od razu. Potem robiłam eksperymenty, z jedną warstwą, dwiema cienkimi, ale to też była porażka. Po kilku latach kupiłam ją ponownie, ale działo się to samo i wtedy po kilku nieudanych próbach użytkowania zgodnie z zaleceniem producenta, wyrzuciłam ją i już nie planuję eksperymentów z Eveline. Natomiast fajnie, że u Ciebie się sprawdza. W tym samym czasie kiedy ja miałam takie nieudane próby, używała jej też moja kuzynka, która bardzo sobie ją chwaliła.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-11-10 o 21:20 Powód: Reklama w cytacie.
Mashka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 12:36   #299
sokole_oko
Raczkowanie
 
Avatar sokole_oko
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Tuchola
Wiadomości: 139
Dot.: Eveline 8w1

Wydaje mi się, ze wszystko jest zależne od organizmu i paznokcie. U mojej mamy np. 8w1 działa fantastycznie - ładnie rosną jej te paznokcie, u mnie przez 2 tygodnie rosną a później mam problem, bo się rozdwajają..
__________________
Higher, Further, Faster,
sokole_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:09   #300
Marsjanka_W
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka_W
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Eveline 8w1

i ta wersja sensitive nie piecze paznokcia? kiedyś miałam normalną 8 w 1 i nie mogłam jej zbytnio nosić
Marsjanka_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 22:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.