tradzik a makijaz i nie tylko... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: czy przeszkadza ci tradzik u inych ludzi??
Tak 9 7,38%
Tak,ale silny 45 36,89%
Nie 45 36,89%
Nie zwracam na to uwagi 27 22,13%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 122. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 14:20   #1
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Question

tradzik a makijaz i nie tylko...


Hej! Mam 19 lat i od 3 lat walcze z tradzikiem.Raz jes go mniej raz wiecej.Chodze do dermatologa,owszem pomaga ale to nie jest wyleczenie.Bez podkladu nadal nie wyjde wyniesc nawet smieci. Uzywam masci robionych roznych specyfikow,ostatnio bralam unidox ale przerwalam bo mnie zoladek bolal,i mam /mialam??teraz wysyp. Myje sie zelem nivea a teraz kupilam rozowy tonik i zel dax cosmetics. Kurcze a na dodatek te straszne pryszcze i slady nie zawsze pod makijazem dobrze to wygladaja. Zazwyczaj uzywam korectora z zielonym pigmentem under 20 na to baza pomieszana z podlkadem z avonu.podklad perfect wear potem sypki puder vipery matujacy. Ale czasmi to i tak nic nie daje i mam ochote z domu ni wychodzic i czasami tak robie ,niestety Ale najgorsze chyba jest to ,ze mam niska samoocene,a o kontaktach z facetami to jaz juz nie wspomne.Boje sie tego jak oni na to patrza jak skomentuja itd.....poradzcie cos
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:53   #2
m0niiska
Raczkowanie
 
Avatar m0niiska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 164
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Idź z tym do dermatologa! Kosmetyki które używasz są raczej dla dziewczyn, które nie mają trądziku i nie chcą go mieć. Wiem stąd, bo sama używalam Daxa który tak naprawde nic nie pomaga na istniejacy juz trądzik! Polecam kosmetyki z IWOSTINU. Do nabycia w aptekach, nie są wcale nie drogie, starczają na dlugo, a co najwazniejsze pomagają.

http://www.allegro.pl/item200197173_...la_200_ml.html - koniecznie!

http://www.allegro.pl/item200326972_..._punktowy.html - polecam, naprawde dziala.

http://www.allegro.pl/item203368255_...yszczajac.html - do zmywania makijażu

http://www.allegro.pl/item202917076_...adzikowej.html - rewelacja
__________________


nie wierzę w ludzi,
bo wiem, że ta wiara
może mnie zgubić.
m0niiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:28   #3
odwiedzająca5
Raczkowanie
 
Avatar odwiedzająca5
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 43
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Poczytaj sobie ten wątek na Intymnych : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111202

Może podniesie Cię na duchu, że nie tylko ty masz taki problem
odwiedzająca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:46   #4
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Exclamation Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Hej wczoraj wlasnie kupilam zel iwostin purretin zobaczymy jak bedzie dzialal.Jak Bedzie fajny to kupie tez krem. Narazie mam krem emolium (polecil mi go dermatolog) i jest fajny bo nawilza i nie podraznia mojej skory. Dzieki za odpowiedzi.
Gdyby ktos jeszcze mial jakies pomysly jak zwalczyc to .....to prosze piszcie,bede wdzieczna.
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:33   #5
Narnii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 146
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Witaj!
Jeżeli stosujesz kuracje u dermatologa i to nadal nie pomaga, to spróbuj wybadać czy, aby twój trądzik nie jest spowodowany przez nizrównoważoną ilość hormonów. Przynajmniej tak było u mnie - przez 5 lat stosowałam antybiotyki i zabiegi zalecane przez dermatologów i nic nie skutkowało - poszłam do ginekolog, która od razu powiedziała: "Problemy z trądzikiem? Jest na to sposób!" i faktycznie przez 9 miesięcy osiągnęłam może nie ideał, ale bardzo dobre efekty (stosowałam Diane 35).
Nie próbuj sama walczyć z trądzikiem, bo w życiu sama się go nie pozbędziesz. Oprócz kuracji wewnętrznych potrzeba też zabiegów zewnętrznych - ale nie typowego wyciskania u kosmetyczki!!!! polecam mikrodermabrazję! - Po 5 zabiegach jest o wiele mniej starych blizn i mniej pryszczy wychodzi, a cera w dotyku jak u bobaska!
Mówisz, że kupiłaś Purritin Iwostinu - bardzo dobry wybór - polecam całą gamę!

Pozdrawiam!
Narnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:39   #6
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Question Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

dzieki dziewczyny za wszystkie rady. Co do mikrodermoabrozji postanowilam kupic na poczatek taka domowa. Kupilam w Avonie,i jestem mile zaskoczona po zastosowaniu jej skora jest mniej czerwona i blizny i skorki znikaja o wiele szybciej.Zobaczymy jak to bedzie po dluzszym stosowaniu. mam jeszcze fajny peeling st.ives morelowy przeciwtradzikowy jest super i kosmetyki iwostinu.Chce kupic krem tez tej serii ale nie wiem. co mi mozecie poradzic??
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:13   #7
Malinka:)
Przyczajenie
 
Avatar Malinka:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 16
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Zabusia@ Pokaż wiadomość
Hej! Mam 19 lat i od 3 lat walcze z tradzikiem.Raz jes go mniej raz wiecej.Chodze do dermatologa,owszem pomaga ale to nie jest wyleczenie.Bez podkladu nadal nie wyjde wyniesc nawet smieci. Uzywam masci robionych roznych specyfikow,ostatnio bralam unidox ale przerwalam bo mnie zoladek bolal,i mam /mialam??teraz wysyp. Myje sie zelem nivea a teraz kupilam rozowy tonik i zel dax cosmetics. Kurcze a na dodatek te straszne pryszcze i slady nie zawsze pod makijazem dobrze to wygladaja. Zazwyczaj uzywam korectora z zielonym pigmentem under 20 na to baza pomieszana z podlkadem z avonu.podklad perfect wear potem sypki puder vipery matujacy. Ale czasmi to i tak nic nie daje i mam ochote z domu ni wychodzic i czasami tak robie ,niestety Ale najgorsze chyba jest to ,ze mam niska samoocene,a o kontaktach z facetami to jaz juz nie wspomne.Boje sie tego jak oni na to patrza jak skomentuja itd.....poradzcie cos


NIO ja mialam podobny problem... miałam trądzik więc do szkoły zasze tapeta i grzywka ( bo ja praktycznie tylko na czole bo takto raz na ruski rok zdarzył się na policzku lub na brodzie) a we źle się czułam z tapetą non stop i się przełamalam po miesiącu jestem w szoku... 5krostek się nie mogę doliczyć... chciaż miałam już okropne podskórniki i takie sia maślącea więc spróbuj się przełamać i iue maluj się tzn wiesz ja na jakąś randkę czy dysko to i tak się maluje... ale tak własnie na codzień jeżeli masz grzywkę to ją podpianaj... rano i wieczorkiem dokładnie musisz wyczyścić skórę ja polecam clean&cleat peelingujący żel przeciw wągrom jest bardzio delkikatny i na wągry poprostu cudny jeżeli z tym też masz problem... do tego jakis matujący krem odżywczy też jeżli męczyłaś skórkę fluidami... z dwa razy w tygodniu peeling ... poza tym jedz dużo owoców... i świeżego powietrza cerze...np kucyk i na rowerek sama poczujesz się lepiej w swojej skórze(jeżli się wstydzisz trądziku to sama jedź na ten rower gdzieś dalej nio i wysypiaj się i jeszcze jedno bardzio ważne....KREM BAMINO JEST reelacyjny na noc i na dzień nawet nakładaj go... na prawdę aż się dziwie czemu to tak mało spopularyzowany sposób na trądzik:confuse d: i życze ci powodzenia bo wiem jaki jest męczyący ten trądzik
Malinka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 14:59   #8
dzastinQs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z podlasia
Wiadomości: 40
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Zabusia@ również jak ty mam problemy. Czasem większe czasem mniejsze. U dermatologa bywam co 1,5 miesiąca od 3 lat. Na początku nic nie skutkowało ale ostatnio wypisała mi maść DUAC. Nie jest tania, ale jak dla mnie jest b. dobra. Żadna inna maść nie miał takiego działania jak ta. Do tego krem nawilżający Psychogel, również polecam
dzastinQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:51   #9
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Dobrze malinka mówi, polać jej!
Wyrzuć to wszystko w cholerę, zacznij od fluidów i pudrów bo to najgorsze co tradzikowej cerze się zdarzyć może, zaraz po kosmetykach johnson&johnson!
Ja swój koszmarek wyleczyłam właśnie w ten sposób- przez miesiąc nie używałam NICZEGO. Tylko mleko (swoją droga polecam wątek poświęcony mleku)
Co prawda, miały w tym też swój udział tabletki hormonalne, wydaje mi się..

Jak skóra odpocznie,a mimo to sie nie uspokoi, wtedy kombinuj z kosmetykami. Ale wyłącznie aptecznymi- do tych ze sklepów straciłam zaufanie całkowicie :/
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:58   #10
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Co prawda, miały w tym też swój udział tabletki hormonalne, wydaje mi się..
Ja bym powiedziala ze to glownie zasluga hormonow...
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 07:20   #11
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

.. z tym ze wszystko odstawiłam w grudniu, a hormony zaczeły się w lutym- a do tego czasu zauważyłam znaczna poprawę
Poza tym, nie powinno wszystko wrócić po ich odstawieniu?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 08:13   #12
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

no niestety roznie z tym bywa... Dopoki bralam Diane i Cilest bylo ok, a jak zmienilam na Microgynon to znowu zaczelo mnie sypac :/ teraz odstawilam hormony w ogole i mam nadzieje ze nie bedzie gorzej, ale generalnie hormony dzialaja na tradzik tylko dopoki je bierzesz. Po odstawieniu w wiekszosci przypadkow wszystko wraca :/
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:58   #13
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Wlasnie tez mi sie wydaje ze to wszystko dzieki hormonom.Moj dermatolog powiedzial ze moze mi przepisac hormony ale po odstawieniu moze wszystko powrocic nawet ze zdwojaona sila.Dlatego powiedzialam NIE hormonom.Co do podkladow to ja musze ich uzywac bo bym nigdzie nie wyszla,owszem jak wiem ze nigdzie sie nie wybieram jakiegos dnia to siedzac w domu nie nakladam nic.Ale podklady teraz sa bezpieczne,oczywiscie nie mowie o podkladach za ok 8zl bo tych to az strach uzywac.JA mam swoj ukochany podklad,ktory trzyma sie swietnir w upaly i ladnie kryje.Uzywam go od 1,5roku i nie zauwazylam zeby cos mi po nim wyskakiwalo.Wrecz bym powiedziala ze zasusza. Ale dziewczyny poradzcie mi czy kosmetyki w sumie krem z iwostinu jest dobry?? Bo chcialam go kupic! Tylko ze juz raz kupilam krem LA ROCHE POSAY posmarowalam sie nom z 4 razy i dostalam wysyp.teraz boje sie go uzywac a zaplacilam za niego sporo kasy. Nie wiem co juz mam robic z tym przeklenstwem!!
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:04   #14
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Question Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Hej! Mam do was bardzo wielka prosbe! Moze stosowal ktos kiedys,kapiele w sumie oklady na twarz taka jak
-borowinowa
-krysztalkowa
-krochmalowa
-gozdzikowo-imbirowa
-solna(sol jodowana)
Ostatnio szperalam po necie w poszukiwaniu jakis rzeczy na tradzik i natknelam sie na wlasnie te kapiele,w sumie mozna je uzywac jako oklady,albo przemywac twarz.Najbardziej zaciekawila mnie ta borowina. Ale zanim kupie borowine lub inne skladniki chcialam zapytac czy moze ktos mial z tym juz doczynienia. Mam nadzieje ze mi pomozecieDzieki i pozdrawiam


To jest moje zapytanie,zalozylam nowy watek ale moze w nieodpowiedznim miejsc dlatego nikt mi nie che odpisac.moze wy pomozecie??
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:35   #15
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Co do podkladow to ja musze ich uzywac bo bym nigdzie nie wyszla,owszem jak wiem ze nigdzie sie nie wybieram jakiegos dnia to siedzac w domu nie nakladam nic.Ale podklady teraz sa bezpieczne,oczywiscie nie mowie o podkladach za ok 8zl bo tych to az strach uzywac.JA mam swoj ukochany podklad,ktory trzyma sie swietnir w upaly i ladnie kryje.Uzywam go od 1,5roku i nie zauwazylam zeby cos mi po nim wyskakiwalo
niestety mam tak samo :/ jak nie fluid to przynajmniej korektor+puder.
a jaki to podklad jest taki dobry jesli mozna wiedziec? ;> ja uzywam Vichy Normateint i jest w sumie ok, ale bez rewelacji.

Cytat:
Tylko ze juz raz kupilam krem LA ROCHE POSAY posmarowalam sie nom z 4 razy i dostalam wysyp.teraz boje sie go uzywac a zaplacilam za niego sporo kasy. Nie wiem co juz mam robic z tym przeklenstwem!!
Czasami jak wprowadzisz nowy kosmetyk to moze na poczaktu wysypywac, ale to znaczy ze sie zaczyna oczyszczanie. Chociaz ja w przypadku Effaklaru (bo domyslam sie ze o ten krem Ci chodzilo) tego nie mialam.
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:45   #16
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Narnii Pokaż wiadomość
Witaj!
Jeżeli stosujesz kuracje u dermatologa i to nadal nie pomaga, to spróbuj wybadać czy, aby twój trądzik nie jest spowodowany przez nizrównoważoną ilość hormonów. Przynajmniej tak było u mnie - przez 5 lat stosowałam antybiotyki i zabiegi zalecane przez dermatologów i nic nie skutkowało - poszłam do ginekolog, która od razu powiedziała: "Problemy z trądzikiem? Jest na to sposób!" i faktycznie przez 9 miesięcy osiągnęłam może nie ideał, ale bardzo dobre efekty (stosowałam Diane 35).
Nie próbuj sama walczyć z trądzikiem, bo w życiu sama się go nie pozbędziesz. Oprócz kuracji wewnętrznych potrzeba też zabiegów zewnętrznych - ale nie typowego wyciskania u kosmetyczki!!!! polecam mikrodermabrazję! - Po 5 zabiegach jest o wiele mniej starych blizn i mniej pryszczy wychodzi, a cera w dotyku jak u bobaska!
Mówisz, że kupiłaś Purritin Iwostinu - bardzo dobry wybór - polecam całą gamę!

Pozdrawiam!
Też chciałabym się wybrać na zabieg mikrodermabrazji, ale lekarz na razie mi nie pozwala Ale mam pytanie odnośnie tego zabiegu. Jaki czas należy odczekać, aby skóra wyglądała "normalnie", tzn. nie zaczerwieniona. Czy bardzo schodzi po nim skóra?
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:48   #17
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

z hormonami na trądzik lepiej uważać. w większości przypadków wszystko wraca po odstwieniu. poczytajcie wątek "już po antykoncepcji hormonalnej" większość dziewczyn ma wysyp pryszczy, nawet te, które nie miały z tym problemu.

o trądziku na wiżażu jest już cała fura wątków. polecam poczytać o maseczce aspirynowej, zielonej glince, brevoxlu i drożdżach. warto też zapytać lekarza o zorac, atrederm, retin-a - czy dla Ciebie będzie dobry - też są o nich wątki na wizażu - poczytaj
do mycia twarzy polecam effaclar LRP.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:59   #18
mnfd18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

hmm ja jestem chlopakiem..ale pomoc jsakos chybs moge..nigdy nie mialem jakiegos ogrmnego chlopotu z tradzikiem..no chyba ze po powrocie z rodzinnej wsi mojego ojca....under20 nie polecam bo wysusza skore a wiadomo ze ta jak jest wysuszona to pozniej sprawia nam problemy...polecam jakies mleczko oczyszczajace plus drozdze piwowarskie plus bratka- tp kwiatek (kapsulki takie kupuje sie je w aptece)..mowi sie ze najwazniejsze jst oiczyszczanie - i to prawda raz na tydzien peeling i raz na tydzien (ale nie jedno po 2 ) tzw parowka...i powinno pomoc...pozdrawiam (moj 1 koment wiec jak cos to sorry za nieudolnosc)
mnfd18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:13   #19
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Tez mam ten problem...chodze na comiesieczne wizyty do dermatologa...cieszylam sie niezmiernie, ze mi pomogl i ze raz na zawsze bede miala spokoj z tradzikiem...niestety nie na dlugo Teraz buzia mi sie pogorszyla i oprocz tradziku wyskakuja mi jakies liszaje tylko plakac (wszystkie kary na mnie spadaja) pozatym zauwazylam, ze jak sie maluje (podklad+puder) to mam wiecej krostek A tak bardzo teraz zalezy mi na ladnym wygladzie...poznalam takiego super chlopaka...widocznie nie zasluguje na milosc
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 14:58   #20
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Exclamation Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Do wizazanka492!! Wez przestan jak w ogole mozesz tak myslec ze nie zaslugujesz na chlopaka tym bardziej na milos! Nie mys tak bo to nie prawda!! Wlasnie dlatego zaslugujesz na super faceta bo jestem pewna ze nie jestes pusta laleczka.Wiem co to znaczy robic codziennie make-up i walczyc z tym paskudztwem! Uwierz w siebie! Ja tez zawsze myslalam ze wszyscy patrza tylko na moja twarz,az ktos mi powiedzial cos takiego: "nie masz sie czym przejmowac,bo ludzie nie patrza jedynie na twoja twarz,tylko na Ciebie.Wiadomo ze ty zauwazysz kazdy najmniejszy punkcik na twarzy ale inni nawet nie zwroca na to uwagi. Bo patrza na cala twoja osobe a nie na jakis kilku punktach na twarzy. "Tak brzmiala to wypowiedz no mniej wiecej oczywiscie. Od momentu kiedy to uslyszalam zaczelam inaczej myslec. Sama pomysl przeciez ludzie nie widza tylko naszej twarzy. Mamy jeszcze glowe,wlosy,rece,nogi itp:P Wystarczy ladnie sie ubrac dbac o siebie a ludzie tez to zauwaza ze jestes pewna siebie.Czasami fajnie zalozyc jakies ladne korale,kolczyki a ludzie wczesniej na to zwroca uwage niz na to co masz na twarzy. I nie pomysl ze wyssalam to z palca. Mam chlopaka ktory jakos nie wiem dlaczego nie zauwazyl mojego problemu,znajomi tak samo bo stwierdzili ze przesadzam. Serio!!


do Copykat: podklad ktorego uzywam to trwaly podklad perfect wear SPF 10 z avonu,kosztuje 33.90 w promocji.Mi wystarcza na 2 miesiace bo codziennie go uzywam. No i wiadomo ze zawsze troche wiecej go biore niz osoby z cudowna cera.Moja mama,kuzynki itd...tez go uzywaja i wystarcza im na ok pol rokuDla mnie ten podklad jest wspanialy,choc pewnie ma tyle zwolenniczek co przeciwniczek.Ja znalazlam swoj idealny podklad o i kolor IVORY jest taki naturalny. w sumie dla innych moze byc zbyt jasny ale ja jestem naturalna jasna blondynka i mam jasna karnacje nawet b.jasna,wiec dla mnie jest ok!

do mnfd18: Powiedz mi w jakiej postaci te drozdze i ten bratek. Bo bratka pilam i mnie strasznie wysypalo. A ty cos piszesz o kapsulkach moze by inaczej zadzialaly!?
Prosze cie o odpowiedz!

A tak w ogole to uzywalam wlasnie zwyklego kremu efaclar ale nie k i wlasnie po nim mnie tak wysypalo i strasznie wysuszylo!
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 15:23   #21
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

bratek często uczula i rzeczywiście może mocniej wysypać.

trądzik a miłość poznałam mojego tż właśnie w czasie największego nasilenia pryszczy. jakoś mu to nie przeszkadzało, (jesteśmy razem od 11 lat )
nie załamujcie się, pryszcze są wredne i wiem jak potrafią zatruć nastoletnie (i nie tylko) życie.
jeszcze raz polecam maseczkę aspirynową i z glinki zielonej
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:20   #22
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Ja też sięgnęłaąm po naturalne metody i zjadam tabletki z bratka i drożdży. Ja na razie nie szkodzą ani nie pomagają. Zakupiłam też Effaklar K. Poza tym myję twarz już tylko przegotowaną wodą żelem dla dzieci Oprócz tego oczywiście maści i żele od dermy...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 17:15   #23
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Zabusia@ Pokaż wiadomość
Wlasnie tez mi sie wydaje ze to wszystko dzieki hormonom.Moj dermatolog powiedzial ze moze mi przepisac hormony ale po odstawieniu moze wszystko powrocic nawet ze zdwojaona sila.Dlatego powiedzialam NIE hormonom.
U mnie to nie była kwestia wyboru, ale konieczność- z tym, że hormony były nie na trądzik tylko na przywrócenie okresu, i w baaaaardzo małych dawkach. Zadziałały nie tak jak trzeba- może i przez nie skóra sie podgoiła, na pewno przez nie przytyłam, ale okresu jak nie było tak ni ma

Acha i jeszcze jedno- wcale się nie pogorszyła po ich odstawieniu, wręcz przeciwnie- powoli, powoli się goi. Co prawa teraz ma jakiś gorszy okres, ale to kwestia innego kremu...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 17:42   #24
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Zabusia@ Pokaż wiadomość
Do wizazanka492!! Wez przestan jak w ogole mozesz tak myslec ze nie zaslugujesz na chlopaka tym bardziej na milos! Nie mys tak bo to nie prawda!! Wlasnie dlatego zaslugujesz na super faceta bo jestem pewna ze nie jestes pusta laleczka.Wiem co to znaczy robic codziennie make-up i walczyc z tym paskudztwem! Uwierz w siebie! Ja tez zawsze myslalam ze wszyscy patrza tylko na moja twarz,az ktos mi powiedzial cos takiego: "nie masz sie czym przejmowac,bo ludzie nie patrza jedynie na twoja twarz,tylko na Ciebie.Wiadomo ze ty zauwazysz kazdy najmniejszy punkcik na twarzy ale inni nawet nie zwroca na to uwagi. Bo patrza na cala twoja osobe a nie na jakis kilku punktach na twarzy. "Tak brzmiala to wypowiedz no mniej wiecej oczywiscie. Od momentu kiedy to uslyszalam zaczelam inaczej myslec. Sama pomysl przeciez ludzie nie widza tylko naszej twarzy. Mamy jeszcze glowe,wlosy,rece,nogi itp:P Wystarczy ladnie sie ubrac dbac o siebie a ludzie tez to zauwaza ze jestes pewna siebie.Czasami fajnie zalozyc jakies ladne korale,kolczyki a ludzie wczesniej na to zwroca uwage niz na to co masz na twarzy. I nie pomysl ze wyssalam to z palca. Mam chlopaka ktory jakos nie wiem dlaczego nie zauwazyl mojego problemu,znajomi tak samo bo stwierdzili ze przesadzam. Serio!!


do Copykat: podklad ktorego uzywam to trwaly podklad perfect wear SPF 10 z avonu,kosztuje 33.90 w promocji.Mi wystarcza na 2 miesiace bo codziennie go uzywam. No i wiadomo ze zawsze troche wiecej go biore niz osoby z cudowna cera.Moja mama,kuzynki itd...tez go uzywaja i wystarcza im na ok pol rokuDla mnie ten podklad jest wspanialy,choc pewnie ma tyle zwolenniczek co przeciwniczek.Ja znalazlam swoj idealny podklad o i kolor IVORY jest taki naturalny. w sumie dla innych moze byc zbyt jasny ale ja jestem naturalna jasna blondynka i mam jasna karnacje nawet b.jasna,wiec dla mnie jest ok!

do mnfd18: Powiedz mi w jakiej postaci te drozdze i ten bratek. Bo bratka pilam i mnie strasznie wysypalo. A ty cos piszesz o kapsulkach moze by inaczej zadzialaly!?
Prosze cie o odpowiedz!

A tak w ogole to uzywalam wlasnie zwyklego kremu efaclar ale nie k i wlasnie po nim mnie tak wysypalo i strasznie wysuszylo!
Zabusia@ Tak sie sklada akurat że buzia to wizytowka czlowieka Przy mniej nasilonym tradziku, moze i nikt nie zwraca na to uwagi, ale przy bardzo nasilonym tradziku jest kłopot i tutaj nawet ładne włosy, czy korale nie pomogą. Widze po swojej siostrze ciotecznej, ktora ma buzie jak platek róży. Zachowuje sie jak pusta blondynka, ale uroda dodaje jej punktacji. Chłopaka ma ktory ją kocha i świata poza nią nie widzi.Jest pewna siebie, niczego sie nie boi... A ja? 17 lat i nic.Nigdy mnie tak naprawde nie kochał. Może moj tradzik nie jest az tak bardzo nasilony (kilka krostek-kiedys bylo wiecej), ale mysl ze do 30 r.ż. nie pozbede sie go bo są nawroty - załamuje mnie. Swoją pełnie życie, kiedy powinnam być najbardziej szczesliwą, spedze przed lusterkiem myśląc, że ten puder lepiej zakryl, a ten korektor nie nadaje sie do niczego? Teraz moja buzia jak juz swspomnialam nie jest tragiczna, ale co z tego, jak ja boje sie kontaktu z chlopakami. Boje sie zagadac, odpowiedziec co mysle, bo w moja dusza ma blizny...Czas kiedy ksztaltuje sie osobowosc czlowieka, wyksztalcil we mnie szarą, niepewną myszkę. Walcze z tym ciągle! Nie jest łatwo, ale wierze ze dam rade, bo to moje zycie - musze walczyc o nie!!! Czasem jest naprawdę trudno...ale życie nie jest łatwe.
Moze warto sie zastanowić, czy te nasz trądzik jest az tak straszny? A co ma teraz powiedzieć 7-letnia dziewczynka, ktora lezy w szpitalu choruje na białaczkę, albo 10-letni chłopiec, ktory codziennie chodzi głodny, bo jego rodzine nie stać nawet na bochenek chleba...Czy ten nasz trądzik nie jest wyolbrzymiony?
Warto sie nad tym zastanowic...
Bo życie nie jest łatwe, ale walczyc o nie trzeba.
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:28   #25
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Wizażanka, czytałaś wątek o Trądziku od strony psychologicznej 9gdzies na ty forum był chyba nwet w tym temacie wymieniany?)
Polecam.
I naprawdę nie przejmuj się tym tak

O, o, o TU jest http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111202
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 08:50   #26
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Exclamation Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Moze warto sie zastanowić, czy te nasz trądzik jest az tak straszny? A co ma teraz powiedzieć 7-letnia dziewczynka, ktora lezy w szpitalu choruje na białaczkę, albo 10-letni chłopiec, ktory codziennie chodzi głodny, bo jego rodzine nie stać nawet na bochenek chleba...Czy ten nasz trądzik nie jest wyolbrzymiony?
Warto sie nad tym zastanowic...
Bo życie nie jest łatwe, ale walczyc o nie trzeba.[/quote]



No i tutaj masz racje,gdyby pomyslec nie tylko o sobie i tym..j....tradziku.Pewnie gdybysmy mialy codziennie myslec co maja powiedziec dzieci w szpitalach,albo dzieci glodne ten nasz problem w porownaniu do nich jest niczym. Ale ja tez mam zalamania czasami,moze nawet nie czasami a dosc czesto.Staje przed lustrem i mysle jak ja wygladam ryczec mi sie chce.o Moj tradzik jest taki hmmmm nie mocno nasilony ale nie jest on tez bardzo slaby.Choc czasami mam tak ze nic nie mam.Po prostu to zalezy od dnia.Ja myslalm ze przyjdzie lato i jakos to bedzie poznika ale nic z tego.25.08 ide na wesele a teraz nie jest chyba moj najlepszy czas.Bo bywalo znacznie lepiej.Owszem teraz mam 2-3 pryszcze. ! dzies na policzku a tamte gdzies na boku.Z tym ze mam wyszuszona skore po starych krostkach.I to chyba jest najgorsze bo zanim to zejdzie to z 3tyg.POZDRAWIAM
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:19   #27
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Ja obecnie mam 5 pryszczy (najbardziej wkurzajacy jest na policzku, reszty prawie nie widac) i tez jest czas ze nie mam ich wogole. Ale musze codziennie bardzo dbac o swoja buzię, bo 1 nieostrozny ruch (glupie umycie buzi mydlm zwyklym, nawilzajacym) i na drugi dzien wysypisko pryszczy...ale coz widocznie tak byc musi.
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:29   #28
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

hej dziewczyny mam pytanie! Dostalam wlasnie zestaw dwufazowy peeling do twarzy Anew z Avonu. Sa to platki nasaczone 10%kwasem glikolowym.Do tego sa tez platki normalizujace! Dostalam takze maseczke z avonu z japonska sake i ryz,jest ona wygladzajaca.Mial juz kiedys to ktos,chodzi mi zwlaszcza o ten peeling. prosze o odpowiedzi
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 15:41   #29
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: tradzik a makijaz i nie tylko...

Kiedys mialam podobny problem poszlam do dermatologa przepisala mi antybiotyk pomoglo ale nie chcialam tego dalej uzywac. Teraz mam piekna cere bo przerzucilam sie na naturalne kosmetyki. Co do tradziku rewelacyjna jest ZIELONA GLINKA. Naprawde polecam, maska raz na tydzien a skora cudowna gladziutka. Ogolnie polecam kremy, zele firmy Argiletz - cuda robia z twarza, nie mam w ogole wypryskow a z tej serii uzywac zel do mycia twarzy, krem regeneracyjny i wlasnie zielona glinke w kremie
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.