Makijaż i zmarchy przy oczach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-11, 13:54   #1
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82

Makijaż i zmarchy przy oczach


Strasznie mnie denerwuje to, że kiedy zrobie sobie makijaż moje normalnie nie bardzo widoczne zmarszczki okołooczne nagle staja się super-widoczne!! Dzięki czemu oczywiście wyglądam starzej = czuję sie gorzej Dzieje sie tak dlatego, że podkład, który daje pod oczy (taki sam jak na całą twarz) zbiara się w zmarczkach i w ten sposób je uwidacznia. Nawet jak tylko przysypie się pudrem - to samo!
Nie znam sie specjalnie na make-upie, ot podkład, róż i lekko podkreślone oko. Zakładam więc że istnieja jakieś sposoby, żeby raczej kamuflować a nie podkreślać zmarszczki. Próbowałam omijać okolice oka nakładając podkład na twarz, ale mam wówczas po prostu dziwnie szare oczy w porówaniu do reszty.
Możecie cos poradzić?
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 18:33   #2
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Makijaż i zmarchy przy oczach

Prawdopodobnie podklad masz za ciezki w okolice oczu, powinien byc plynnej konsystencji dosyc rzadki wtedy nie powinien tak bardzo podkreslac zmarszczek. Przede wszystkim jak uzywasz cieni to uzywaj tylko matowych, poniewaz perlowe podkreslaja zmarszczki, no i puder staraj sie za bardzo nie pudrowac okolic oczu, puder jak sie dostanie w zmarszczki niestety ale bardziej je uwidacznia. Mozesz tez sprobowac uzyc bazy pod makijaz, nalozyc delikatnie podklad i minimalnie przypruszyc pudrem.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 11:49   #3
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Makijaż i zmarchy przy oczach

dziekuję za wskazówki! I jeszcze jedno pytanie. Czy korektory pod oko mogą oprócz cieni kamuflować też zmarszczki czy raczej, jak podkład będa je podkreślać?
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.