Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 19:14   #2011
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Niedobrze słyszeć takie słowa.. Czyli jednak wszystko co mówili moi znajomi potwierdza sie i u was - ludzie po prostu nie podchodzą do tego za poważnie, tak jak my - organizatorzy. Koniec końców na pewno będziemy bardzo zadowolone iw szystko będzie ok
Ehh, jeszcze tylko 52 dni stresu
ale też takiego pozytywnego stresu
i to również będzie niezapomniane, wyczekane 52 dni

Zazdroszcze Wam bardzo, że to już. Mi został równiutki rok ale zamiast żeby z dnia na dzień między mną a G. było lepiej, romantyczniej, bardziej wyczekanie - są coraz większe wojny o bzdury przestaliśmy rozmawiać na temat ślubu, kłócimy się bardzo często. Sama nie wiem co się z nami stało.

Pocieszam się myślą, że jednak słusznie ktoś kiedyś dawno wymyślił okres narzeczeństwa - żeby mieć czas na ostateczne zastanowienie

Stokrocia a takich baloników nie będzie przypadkiem w supermarkecie lub w sklepie z zabawkami?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:31   #2012
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

[QUOTE=Grzesiowa;28814331]ale też takiego pozytywnego stresu
i to również będzie niezapomniane, wyczekane 52 dni

Zazdroszcze Wam bardzo, że to już. Mi został równiutki rok ale zamiast żeby z dnia na dzień między mną a G. było lepiej, romantyczniej, bardziej wyczekanie - są coraz większe wojny o bzdury przestaliśmy rozmawiać na temat ślubu, kłócimy się bardzo często. Sama nie wiem co się z nami stało.

Pocieszam się myślą, że jednak słusznie ktoś kiedyś dawno wymyślił okres narzeczeństwa - żeby mieć czas na ostateczne zastanowienie



co do problemów z narzeczonym. faceci nie podchodzą tak ambitnie do planowania ślubu może w tym problem. I większość rzeczy zostaje na naszej głowie chociaż chciałybyśmy żeby czynnie w tym uczestniczyli. No cóż chyba taka ich natura.
A stres no jest był ja sobie to zawsze tłumacze tym ze nam po prostu zależy stąd stres
I moim zdaniem nie ma co zwlekać z pewnymi rzeczami i odkładać bo pewne rzeczy po prostu szlak może trafić. W związku trzeba isć na przód i dbać o niego a nie czekać i czekać i oszukiwać się ze się coś zmieni. Nie zrozum mnie źle. Może po prostu za bardzo czegoś oczekujesz o czym on nie ma pojęcia i stąd awantury o bzdury bo siedzi to w człowieku i się wścieka (ja tak często mam....)

pozdrawiam i życzę żeby zaświeciło słońce
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 21:05   #2013
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

[QUOTE=Ptaszysko16;2881676 5]
Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
ale też takiego pozytywnego stresu
i to również będzie niezapomniane, wyczekane 52 dni

Zazdroszcze Wam bardzo, że to już. Mi został równiutki rok ale zamiast żeby z dnia na dzień między mną a G. było lepiej, romantyczniej, bardziej wyczekanie - są coraz większe wojny o bzdury przestaliśmy rozmawiać na temat ślubu, kłócimy się bardzo często. Sama nie wiem co się z nami stało.

Pocieszam się myślą, że jednak słusznie ktoś kiedyś dawno wymyślił okres narzeczeństwa - żeby mieć czas na ostateczne zastanowienie



co do problemów z narzeczonym. faceci nie podchodzą tak ambitnie do planowania ślubu może w tym problem. I większość rzeczy zostaje na naszej głowie chociaż chciałybyśmy żeby czynnie w tym uczestniczyli. No cóż chyba taka ich natura.
A stres no jest był ja sobie to zawsze tłumacze tym ze nam po prostu zależy stąd stres
I moim zdaniem nie ma co zwlekać z pewnymi rzeczami i odkładać bo pewne rzeczy po prostu szlak może trafić. W związku trzeba isć na przód i dbać o niego a nie czekać i czekać i oszukiwać się ze się coś zmieni. Nie zrozum mnie źle. Może po prostu za bardzo czegoś oczekujesz o czym on nie ma pojęcia i stąd awantury o bzdury bo siedzi to w człowieku i się wścieka (ja tak często mam....)

pozdrawiam i życzę żeby zaświeciło słońce
Dokładnie tak. Mój TZ jest chory kiedy ma cos planowac, cos wybierac, o czyms decydowac (w kwestii slubno-weselnej). Ile razy pytam, pokazuje zdjecia, wysylam linki i rzucam pomyslu to mowi jedno - ok, bez zbednego entuzjazjazmu. Tylko jedna sytuacja go uradowala - wybór smokingu Cala reszta to dla niego blłacha rzecz z myślą przewodnią 'jakoś to będzie, będzie ładne cokolwiek nie wybierzesz'. Dlatego czasem po prostu nie ma co od nich oczekiwać zbyt dużego zaangażowania, bo u większości facetów te wszystkie 'ozdobniki' są po prostu mało ważne, a jak się nalega to kończy się kwaśną miną albo co gorsza kłótnią.
A przed wami jeszcze rok do tego dnia, więc wystarczająca ilość czasu by wszystko się uspokoiło i wróciło do normy
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:51   #2014
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej dziewczyny mam prośbę
gdyż mam kłopoty z menadżerką i ceną menu. czy możecie powiedzieć mi ile która płaci i za co? tzn nie muszę mieć szczegółów w stylu kotlet i jaki kotlet ale ile ciepłych dań itd. i gdzie organizujecie przyjęcie.
ja mam ślub 15 października br. restauracja zapłacona a teraz schody ;(

masakra
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:34   #2015
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

U nas wyszło ok. 205zł/osobę z obiadem trzydaniowym, deserem, 3 gorącymi daniami, bufetem słodko-owocowym, zimną płytą i napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń, za to bez tortu i alkoholu.

Krakowianki trzymajcie kciuki za swoją krajankę- jutro mój ślub!
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:53   #2016
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
U nas wyszło ok. 205zł/osobę z obiadem trzydaniowym, deserem, 3 gorącymi daniami, bufetem słodko-owocowym, zimną płytą i napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń, za to bez tortu i alkoholu.

Krakowianki trzymajcie kciuki za swoją krajankę- jutro mój ślub!

Askatasuna czekamy na relacje mam nadzieje, że wszystko poszło lepiej niż sobie to wyobrażałaś gdzie miałaś weselisko?
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:43   #2017
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

dziewczynki, odebralismy wczoraj obraczki z Froart, obraczki sa przesliczne, bardzo nam sie podobaja starannie wykonane itd. Polecam tego jubilera. Jeszcze zostalo nam troche zlota, wiec o te czesc odjeto cene wykonania uslugi. Nie wiem tylko jeszcze czy nie zmniejsze troche swojej obraczki, bo nie siedzi tak "na stale" na palcu...
A jak tam u Was przygotowania? czekam na wiesci
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 09:34   #2018
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
dziewczynki, odebralismy wczoraj obraczki z Froart, obraczki sa przesliczne, bardzo nam sie podobaja starannie wykonane itd. Polecam tego jubilera. Jeszcze zostalo nam troche zlota, wiec o te czesc odjeto cene wykonania uslugi. Nie wiem tylko jeszcze czy nie zmniejsze troche swojej obraczki, bo nie siedzi tak "na stale" na palcu...
A jak tam u Was przygotowania? czekam na wiesci
Ja odebrałam z tej firmy obrączki we wtorek.
Zwykłe klasyczne - ale nam się bardzo podobają
Nie robiliśmy tylko teraz grawerki, zaniesiemy tak z miesiąc przed ślubem bo jeszcze nie wiemy co chcemy...

Też polecam tego jubilera - bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny (my zapłaciliśmy 1010,00 PLN) więc jesteśmy bardzo zadowoleni.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 16:30   #2019
brunii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny macie jakieś namiary na jakąś dobrą makijażystkę i fryzjerkę. .
brunii22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 09:44   #2020
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej Kobietki
Ja już po .
Było naprawdę fantastycznie, wszyscy ogołem zadowoleni, Orkiestra spisała się na medal a zdjęcia z wesela i pleneru mamy poprostu bajeczne. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, niema się co tak bardzo stresować, nie taki diabeł straszny
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 20:30   #2021
light view
Przyczajenie
 
Avatar light view
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

cześć dziewczyny
gdzie wybrać się na kurs tańca dla narzeczonych? Chodzi mi o taki, gdzie rzeczywiście coś się z niego wynosi, a nie zapomina po wyjściu z sali tanecznej

dzięki
light view jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 14:39   #2022
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
Hej Kobietki
Ja już po .
Było naprawdę fantastycznie, wszyscy ogołem zadowoleni, Orkiestra spisała się na medal a zdjęcia z wesela i pleneru mamy poprostu bajeczne. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, niema się co tak bardzo stresować, nie taki diabeł straszny
Mogę się podpisać pod Twoimi słowami Ja również jestem już po ślubie i nawet po podróży poślubnej Jesteśmy z małżonkiem bardzo zadowoleni z całości, było hucznie, ale stylowo

vilema ma rację, naprawdę nie ma co się stresować, warto pomyśleć, że cała ta piękna uroczystość, wesoła zabawa i tłum przybyłych gości- to wszystko dzieje się specjalnie dla nas

grzesiowa- dziękuję bardzo za życzenia. Wesele mieliśmy w restauracji "Biała Róża" nieopodal Wawelu. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal, bo spisali się na medal i pod względem jedzenia i pod względem organizacji przyjęcia.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:59   #2023
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej My dostalismy zadanie specjalne od ksiedza..musimy kupic wino mszalne -wiecie moze gdzie takie wino kupic w Krakowie?

ale Wam zazdroszcze, ze juz jestescie po weselu gdzie bylyscie na podrozy poslubnej?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:08   #2024
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Hej My dostalismy zadanie specjalne od ksiedza..musimy kupic wino mszalne -wiecie moze gdzie takie wino kupic w Krakowie?

ale Wam zazdroszcze, ze juz jestescie po weselu gdzie bylyscie na podrozy poslubnej?

Rhema ul. Lubicz, albo na Wiślnej w sklepie (tam gdzie Archidiecezja)
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2011-09-06 o 20:09
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:11   #2025
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hm, a te sklepiki maja moze strony www? nie wiesz do ktorej sa czynne? nie kojarze tego sklepu na Wislnej...
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:26   #2026
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Z tego co pamiętam to na Wiślnej (przecina z ul Gołębią) do 17 w tygodniu
(Księgarnia św. Stanisława) prowadzą też sprzedaż dewocjonaliów itp.

Rhema ma swoją stronę: http://www.rhema.pl/ oprócz książek sprzedają też wina mszalne i sprzęty liturgiczne.
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2011-09-06 o 21:29
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:54   #2027
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
Hej Kobietki
Ja już po .
Było naprawdę fantastycznie, wszyscy ogołem zadowoleni, Orkiestra spisała się na medal a zdjęcia z wesela i pleneru mamy poprostu bajeczne. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, niema się co tak bardzo stresować, nie taki diabeł straszny
Vilema ale już dostaliście zdjęcia? super, że wszystko się udało, gratuluje z całego serca!!!

Askatasuma również gratuluje, strasznie się cieszę dziewczyny, że jesteście zadowolone i przede wszystkim zazdroszczę, że już się doczekałyście a ja musze jeszcze czekać rok!
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:11   #2028
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
a ja musze jeszcze czekać rok!
Zleci, zleci szybko A ostatnie półrocze to już bardzo prędko będzie ci uciekało
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:40   #2029
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Vilema ale już dostaliście zdjęcia? super, że wszystko się udało, gratuluje z całego serca!!!

Askatasuma również gratuluje, strasznie się cieszę dziewczyny, że jesteście zadowolone i przede wszystkim zazdroszczę, że już się doczekałyście a ja musze jeszcze czekać rok!
Tak zdjecia juz dostalismy, czekamy jeszcze na album i fotoksiazke, ale wiadomo to zawsze troche trwa. To stronka to tego fotografa jakbyktoras z was chciala go ocenic
http://www.macpalka.pl/
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 23:08   #2030
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Salamanga Pokaż wiadomość
Podobno Ananday w Krakowie jest dobry! Znajomi przed ślubem właśnie tam chodzili no i pierwszy taniec wypadł super - widziałam na własne oczy zresztą potem też dobrze radzili sobie na parkiecie, więc myślę, że warto w ogóle pójść na taki kurs.
My chodzimy do www.gotakrakow.pl/ Zajęcia mamy indywidualne z Małgosią Perzyńską. Naprawdę warto poświęcić kilka godzin na naukę bo wiedza zawsze wam zostanie a miny gosci jak zobaczą jakiś piekny taniec wynagrodzą bół i poswiecenie podczas treningów. a tak poza tym to taniec zbliza ludzi i mozna odkryć swojego partnera na nowo i na nowo się w nim zakochać
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:34   #2031
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
My chodzimy do www.gotakrakow.pl/ Zajęcia mamy indywidualne z Małgosią Perzyńską. Naprawdę warto poświęcić kilka godzin na naukę bo wiedza zawsze wam zostanie a miny gosci jak zobaczą jakiś piekny taniec wynagrodzą bół i poswiecenie podczas treningów. a tak poza tym to taniec zbliza ludzi i mozna odkryć swojego partnera na nowo i na nowo się w nim zakochać
Romantyczna duszyczka z Ciebie
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:40   #2032
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Vilema- gdzie robiliscie plener?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

dziewczyny, kojarzycie moze dobra kwiaciarnie na polnocy Krakowa?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:23   #2033
Sydziuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 182
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej dziewczyny ) Od dawnaa śledzę Was wątek. Ośmielę się Was zapytać, czy któraś z Was miała wesele w karczmie "Krakowiacy i Górale" ?. Ta karczma znajduję się między Krakowem a Myślenicami
Będę wdzięczna gdy któraś z Was podzieli się swoimi spostrzeżeniami dot tej karczmy
Pozdrawiam Sylwia
__________________
Sydziuchna
Sydziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:24   #2034
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, a jaką makijażystkę polecacie na makijaż slubny? Żeby umiała zrobić delikatny, ale trwały makijaż? Koleżanka biadoli, bo była na ślubnym próbnym i teraz kwiczy mi w rękaw, bo ten próbny nieudany. Help!!!
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 17:57   #2035
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Vilema- gdzie robiliscie plener?

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

dziewczyny, kojarzycie moze dobra kwiaciarnie na polnocy Krakowa?
Plener mielismy na kopcu w Tyncu i na starym miescie. Wrocilismy do domu pod wieczor wymordowani jak po calym dniu ciezkiej pracy w polu ale szczesliwi bo pogoda dopisala
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:48   #2036
little leaf
Raczkowanie
 
Avatar little leaf
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zaczarowany Ogród
Wiadomości: 27
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej Dziewczęta...
ech... dołączam do Panien Młodych z Krakowa! Kto by się tego spodziewał.. na pewno nie ja ! ;p
Dobrze, że jesteście, bo czytając ten wątek widzę ile jeszcze jest przede mną ! Matko kochana ... Nie chciałam wesela,ale w moim wypadku niestety chyba muszę je zrobić rodzina ukochanego jest z daleka i nie mogę tak po prostu ich zaprosić na sam ślub a potem" baj baj i miłej podróży POWROTNEJ".
Vilema- super rejony na zdjęcia ja bym strasznie chciała chociaż kilka zdjęć mieć na kopcu :< ale marzy mi się też sesja w lesie
little leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:04   #2037
claudiablue
Przyczajenie
 
Avatar claudiablue
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej dziewczyny, ja też dołączam już jako zwarta i gotowa do organizacji...
__________________
Czekam na tą jedną chwilę całe życie...
claudiablue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:24   #2038
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, odebralam dzisiaj gotowa suknie ze sklepu NABLA.
Polecam kazdej dziewczynie z pelnym przekonaniem te pracownie...Pani wlascicielka sklepu jest po prostu swietna w tym co robi i ma doskonale wyczucie. Tam uszyja suknie z indywidualnym podejsciem do klientki.
Naprawde swietne miejsce!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 19:01   #2039
claudiablue
Przyczajenie
 
Avatar claudiablue
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odebralam dzisiaj gotowa suknie ze sklepu NABLA.
Polecam kazdej dziewczynie z pelnym przekonaniem te pracownie...Pani wlascicielka sklepu jest po prostu swietna w tym co robi i ma doskonale wyczucie. Tam uszyja suknie z indywidualnym podejsciem do klientki.
Naprawde swietne miejsce!

A masz jakąś fotkę sukni? ja szukam kogoś kto uszyje coś co będzie w 100% identyczne, a nie tylko troszkę podobne, z naciskiem na troszkę...
zawsze jak oglądam suknie szyte ala oryginał, a to co wychodzi od krawcowej to dalekie jest to od tego czego ja bym oczekiwała...
__________________
Czekam na tą jedną chwilę całe życie...
claudiablue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:09   #2040
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

no to jest wlasnie sklep gdzie szyja oryginalne suknie, ale zaznaczam ze jest dosc drogo tam

zreszta polecam link http://www.slubnesuknie.com.pl/

Edytowane przez stokrocia
Czas edycji: 2011-09-17 o 20:13
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.