Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-16, 08:26   #811
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Screenshot_20200116_091249_com.android.chrome.jpg

Ciekawa opcja, tylko żeby te pasy w plecki się nie wbijały

Ja będę kupować coś takiego, taką hustawke, miałam taką przy starszym, ustawia się stopień bujania, w niektórych modelach czas, są melodyjki, mi się bardzo przydało. Ale to jest powyżej 1 miesiąca i do tego i tak na początku wkladalam kocyk, żeby wyplycić to zagłębienie.

Bardzo mi się to przydało, nawet dawałam radę się wykąpać, stawiałam go w tym w drzwiach łazienki (bo malutka była i szybki prysznic, teraz mam wannę i trochę miejsca to pewnie też w ten sposób wykorzystam

Myślę że jak nie leży w tym długo, i czesto zmienia się pozycje to nie zaszkodzi, gorzej jakby leżał w tym pół dnia. Bo w ogóle żadna pozycja na pół dnia nie jest dobra dla dziecka. W tych konkretnych lezaczkach też dziecko inaczej leży niż np w foteliku samochodowym (odnośnie niezalecania korzystania z fotelika notorycznie zamiast gondoli), w foteliku jest ciasno, pozycja wymuszona bo musi być bezpiecznie, w tym leżaczku jest duuuużo luźniej.

Więc polecam, ale właśnie z tą możliwością bujania. Fischer price miał leżaczek bez bujania, tylko z wibracjami to moje koleżanki nie były zadowolone, dzieci się denerwowaly, nóżki jakoś zwisaly, może uda mi się znaleźć zdjęcie to wrzucę. Jedna koleżanka to w ogóle hustawke taka fest kupiła, ale to dla starszego, to tak fajnie hustalo że jej dzieciaczek zasypia po 10minutach zazdrościłam jej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:33   #812
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Screenshot_20200116_093216_com.android.chrome.jpg

O coś takiego, nóżki tu zwisały, te wibracje też jakieś dziwne były..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:44   #813
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Moja córka uwielbiała huśtawkę Fisher Price. Nie wyobrażam sobie życia bez niej
Tylko że ona stała w jednym miejscu, do noszenia po mieszkaniu się nie nadawała. hustawke-fisher-owieczka-1732107.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 08:57   #814
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Moonara, moja szwagierka miała coś podobnego, tylko że z firmy Tiny Love i wiem że była bardzo zadowolona. Ostatnio widziałam na Limango w dobrej cenie.efda190243de9539df0e29e86f91.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:07   #815
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja z kolei prawdopodobnie zdecyduję się na Joie Sansa, ale to na spokojnie po porodzie, bo przez pierwsze 3 miesiące nie zamierzam korzystać.107055.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:16   #816
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja dalej nie zmieniam zdania że mi te huśtawki buziaczki itp nie potrzebne. Choć przyznam że co jeden to ładniejszy gadżet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:18   #817
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Moonara, moja szwagierka miała coś podobnego, tylko że z firmy Tiny Love i wiem że była bardzo zadowolona. Ostatnio widziałam na Limango w dobrej cenie.Załącznik 7704136

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bardzo fajne ale jednak ten Kinderkaft miałabym w lepszej cenie.
No i kurcze nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam bo też mi się trafiło taniej moim zdaniem fajna sprawa jak np. Będę chciała coś ugotować czy iść się wykąpać albo do toalety. Ma dla mnie dwa minusy. Jeden że jest bardzo niski a drugi że pasy do zapinana dziecka są na stałe przyszyte do materaca i się zastanawiam czy nie będą na początku przeszkadzać maluszkowi jak będzie leżał na płasko. Dodatkowym plusem dla mnie jest że cały materiał łatwo się zdejmuje o można wrzucić do pralki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy to jest do 18kg? Bo na internecie czytałam, że do 18 a podobno w instrukcji obsługi jest napisanie, że do 9kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 09:32   #818
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja z kolei prawdopodobnie zdecyduję się na Joie Sansa, ale to na spokojnie po porodzie, bo przez pierwsze 3 miesiące nie zamierzam korzystać.Załącznik 7704137

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mało miejsca chyba zajmuje, on też buja? Da się zablokować w nieruchomej pozycji? W tym moim brakowalo mi tylko możliwości zablokowania na sztywno.

Też po porodzie o tym pomyśle. Może poproszę rodziców żeby na chrzest kupili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja dalej nie zmieniam zdania że mi te huśtawki buziaczki itp nie potrzebne. Choć przyznam że co jeden to ładniejszy gadżet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie namawiam
Dodam tylko jeszcze jedną funkcje która mi pomogła, choć pewnie masz na to jakiś swój system jak już byliśmy na etapie pełzania/ turlania/raczkowania - huśtawka służyła mi do unieruchomienia go w bezpiecznych okolicznościach na parę minut, z możliwością zabrania ze sobą - np załadowanie prania, rozwieszenia, skorzystanie trochę dłużej z toalety czy ten szybki prysznic. Kojec też się nada tyle że dziecka się ze sobą nie zabierze

Ale mówię to z perspektywy żony, której mąż cały czas pracuje, więc zdecydowana większość rzeczy robiłam sama, nie dało rady wstawić prania czy posprzątać jak mąż wróci z pracy bo odpoczywał trochę i siadal do drugiej pracy

Masz rację, design bardzo obszerny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2020-01-16 o 09:22
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:14   #819
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Mało miejsca chyba zajmuje, on też buja? Da się zablokować w nieruchomej pozycji? W tym moim brakowalo mi tylko możliwości zablokowania na sztywno.
Buja w dwóch pozycjach (przód-tył i na boki) i 6 prędkościach. Wydaje mi się że da się zablokować na tej podstawie. Górę można zdejmować i wtedy jest przenośny leżaczek, ale tutaj już nie jestem pewna blokady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek

Edytowane przez Juliette88
Czas edycji: 2020-01-16 o 10:20
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:21   #820
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Paczka z HubiWorld przyszła wszystko jest ładnie zapakowane chyba mi 40 szt pieluszek starczy)
Zamówiłam te puffies pampersy i husteczki nawilżające .

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Co myślicie o Kinderkaft Unimo? Takie 5w1. Wiem, że jakiś czas temu był poruszany temat leżaczków/ bujaczków i że to nie jest dobre na kręgosłup. A co myślicie o tym? Tu można dziecko położyć na płasko, a gdy zacznie siedzieć to posadzić. Pasowałaby mi taka mała leżanka, żeby np. dziecko w niej spało czy leżało jak ja coś robię w pokoju lub kuchni. Łóżeczko będziemy mieli na piętrze a to mogłabym przestawiać gdzieś bliżej siebie, gdy będę na parterze. Pojawiła się opcja, że ten bujak możemy kupić w dobrej cenie, ale się waham...
Czy lepsze byłoby jakieś łóżeczko turystyczne?
Kupiłam używany za 120 zł jak nowy Bardzo mi się podobał ,mam nadzieję , że mały będzie chciał w nim przebywać )
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:22   #821
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Paczka z HubiWorld przyszła wszystko jest ładnie zapakowane chyba mi 40 szt pieluszek starczy)
Zamówiłam te puffies pampersy i husteczki nawilżające .
Wow 40! Chyba starczy pokaż zdjęcia, co tam masz fajnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 10:23   #822
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja póki co nie planuję żadnych leżaczków czy bujaczków (zaprzyjaźniony ortopeda zabija za to ), ale jestem przekonana, że życie wszystko zweryfikuje póki co mówię nie, ale w razie czego szukam czegoś dosyć bezpiecznego gdybyśmy musieli się w takie coś zaopatrzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:37   #823
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja póki co nie planuję żadnych leżaczków czy bujaczków (zaprzyjaźniony ortopeda zabija za to ), ale jestem przekonana, że życie wszystko zweryfikuje póki co mówię nie, ale w razie czego szukam czegoś dosyć bezpiecznego gdybyśmy musieli się w takie coś zaopatrzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja też byłam nastawiona trochę anty, ale potrzebuję czegoś do chwilowego położenia małej jak będę coś musiała zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 10:49   #824
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mieszkamy w tzn domu "wielopokoleniowym" więc na stanie jest babcia niezawodna jak trzeba wrzucić pranie do pralki robiłam to też jak mały spal, albo zabierałam ze sobą w chuście. W chuście się dużo nosiliśmy. A noszenie na plecach jest super do sprzątania, zmywania, zamiatania. Młody zaraz odpływał w sen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:01   #825
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Mieszkamy w tzn domu "wielopokoleniowym" więc na stanie jest babcia niezawodna jak trzeba wrzucić pranie do pralki robiłam to też jak mały spal, albo zabierałam ze sobą w chuście. W chuście się dużo nosiliśmy. A noszenie na plecach jest super do sprzątania, zmywania, zamiatania. Młody zaraz odpływał w sen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa jak jest babcia to co innego
Miałam za małe mieszkanie żeby coś w chuscie zrobić tzn jak go miam sprzodu, to dawało radę trochę, tyle na ile długość rąk pozwalała ale na plecach nie było opcji - tyle co pomieszać w garnku - bo musiałam ciągle uważać żeby nim tam z tyłu o lodówke, czy prysznic w łazience nie trzasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:25   #826
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Aaa jak jest babcia to co innego
Miałam za małe mieszkanie żeby coś w chuscie zrobić tzn jak go miam sprzodu, to dawało radę trochę, tyle na ile długość rąk pozwalała ale na plecach nie było opcji - tyle co pomieszać w garnku - bo musiałam ciągle uważać żeby nim tam z tyłu o lodówke, czy prysznic w łazience nie trzasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, ja mając dziecko na plecach zaraz pewnie zrobiłbym mu krzywdę z moimi zdolnościami🤦☠♀️u nas przez około pierwsze pół roku będzie babcia do pomocy a potem będziemy musieli sobie radzić, zobaczymy jak to będzie. Ale liczę że już się oswoje z maluchem i będzie mi łatwiej się zorganizować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:26   #827
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U nas leżaczek służył do uspokajania, okresowo do usypiania, kiedy nie potrafiła zasnąć w inny sposób, tylko darła się wniebogłosy. Jak musiałam coś chwilę zrobić to kładłam malucha na macie. Noszenie z kolei w ogóle się nie sprawdziło. Córka nie była zachwycona a mi było potwornie ciężko nosić ją z przodu, bo już mając 6 miesięcy ważyła 9 kg, a na plecy nie potrafiłam jej wrzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 11:36   #828
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Rożek taki zwykły .
Nie brałam tego rogala.
Pieluszki białe dla mnie petarda ! Bardzo fajne w dotyku. Kolorowe takie cieniutke (trochę szorstkie)
Zobaczymy jak po praniu mam płyn zmiękczający .
Ręcznik z kapturkiem milutki.
Nie wszystko na zdjęciu jest ,przewijak w kartonie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200116_111737.jpg (182,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200116_111130.jpg (111,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200116_110423.jpg (127,7 KB, 66 załadowań)
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 13:30   #829
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Też bardzo fajne ale jednak ten Kinderkaft miałabym w lepszej cenie.
No i kurcze nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

A czy to jest do 18kg? Bo na internecie czytałam, że do 18 a podobno w instrukcji obsługi jest napisanie, że do 9kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nawet nie przyszło mi do głowy żeby to sprawdzić kupiłam używany bez instrukcji
Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Paczka z HubiWorld przyszła wszystko jest ładnie zapakowane chyba mi 40 szt pieluszek starczy)
Zamówiłam te puffies pampersy i husteczki nawilżające .

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


Kupiłam używany za 120 zł jak nowy Bardzo mi się podobał ,mam nadzieję , że mały będzie chciał w nim przebywać )
Moja też dzisiaj przyszła otulacze muślinowe są mege milutkie, pieluszki kupiłam dwie te droższe kolorowe i są dość grube ale też dla mnie szorstkie. Białe są w miarę ok. Bardzo mi się podoba przytulanka lemur. Ma fajny dzwoneczek w brzuszku, jest bardzo milutki, i ma w nóżkach coś szeleszczącego. Screenshot_20200116_142424.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 13:40   #830
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Dużo rzeczy kupuje na olx ale dostawki nie da się kupić niestety bo nową kosztuje 300 a używka 250 więc nie widzę sensu tyle płacić wolę nową.

Do mycia używałam oilatum i nam to się sprawdziło niczym po myciu już nie smarowałam.

Wczoraj wyjęłam ciuszki po starszym no i niewiele tego mi zostało bo część się sprzedała. Tzn niby dużo ale dokupię 6 bodziakow kopertowych i pajacy. Na 62 mam już więcej.

Z ciekawości ile macie body, pajacyków itp.

Z 56 mam to po starszym:
6 bodziaków z krótkim
7 bodziaków z długim
3 śpiochy
5 pajacy
4 rampersy
5 połśpiochów
5 sweterków
3 welurowe pajace
5 spodni ogrodniczek
6 czapeczek i sporo skarpetek




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jakiej dostawce mówisz że kosztuje 300 zl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 13:50   #831
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Witajcie,

Do mnie dzisiaj też przyszło zamówienie apteczne. Jeszcze nie mam wszystkiego. W jednym miejscu nie było.
My mieliśmy leżaczek fisher price taki prosty z funkcją bujania,której raczej nigdy nie używaliśmy. Był pałączek z wiszącymi zabawkami i tyle. Wkładałam ją do niego jak musiałam coś zrobić np. w kuchni, a ona nie spała. Tak od 5 tyg. chyba . Była w pozycji takiej,że mogła obserwować mnie. Przydał się i teraz też myślę,żeby kupić coś podobnego, ale bardziej nowoczesnego. Moja córka była grzecznym niepłaczącym dzieckiem, tylko się uśmiechała na okągło. Teraz już jest inaczej. Płakała tylko jak miała bóle brzuszka, kolkę. A jak była głodna zjadała piąstki i tylko kwiliła cichutko.

Mam do Was pytanie odnośnie pieluszek bambusowych i muślinowych. Zastanawiam się ile kupić jednych i drugich,żeby nie przesadzić z ilością. Są też różne rozmiary. 30x30 lub 70x80cm. Proszę o poradę jakie wziąć najlepiej i w jakiej ilości..
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 14:21   #832
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Paczka z HubiWorld przyszła wszystko jest ładnie zapakowane chyba mi 40 szt pieluszek starczy)
Zamówiłam te puffies pampersy i husteczki nawilżające .

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


Kupiłam używany za 120 zł jak nowy Bardzo mi się podobał ,mam nadzieję , że mały będzie chciał w nim przebywać )
Jakie te pieluszki kupiłaś? Jak z jakością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 14:27   #833
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Do mnie dzisiaj też przyszło zamówienie apteczne. Jeszcze nie mam wszystkiego. W jednym miejscu nie było.
My mieliśmy leżaczek fisher price taki prosty z funkcją bujania,której raczej nigdy nie używaliśmy. Był pałączek z wiszącymi zabawkami i tyle. Wkładałam ją do niego jak musiałam coś zrobić np. w kuchni, a ona nie spała. Tak od 5 tyg. chyba . Była w pozycji takiej,że mogła obserwować mnie. Przydał się i teraz też myślę,żeby kupić coś podobnego, ale bardziej nowoczesnego. Moja córka była grzecznym niepłaczącym dzieckiem, tylko się uśmiechała na okągło. Teraz już jest inaczej. Płakała tylko jak miała bóle brzuszka, kolkę. A jak była głodna zjadała piąstki i tylko kwiliła cichutko.

Mam do Was pytanie odnośnie pieluszek bambusowych i muślinowych. Zastanawiam się ile kupić jednych i drugich,żeby nie przesadzić z ilością. Są też różne rozmiary. 30x30 lub 70x80cm. Proszę o poradę jakie wziąć najlepiej i w jakiej ilości..
Ja bambus i muślin planuje większe rozmiary, bo głównie będę używać ich do owijania malca. Póki co mam ze 2 muślinowe 120x100 i zamówiłam jedną bambusową 120x120. Pod tyłek kupię większą flanelę i parę małych tetr do wycierania nie wiem czy to dobry tok rozumowania

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Wczoraj patrzyłam ikeiowskie kocyki chyba zrezygnuję. Jeden musztardowy jest piękny, ale wydaje się być szorstki słyszałyście o kocykach wafelkowych? Wnoszą coś poza tym, że mają inną strukturę?
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 14:35   #834
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Ja bambus i muślin planuje większe rozmiary, bo głównie będę używać ich do owijania malca. Póki co mam ze 2 muślinowe 120x100 i zamówiłam jedną bambusową 120x120. Pod tyłek kupię większą flanelę i parę małych tetr do wycierania nie wiem czy to dobry tok rozumowania

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Wczoraj patrzyłam ikeiowskie kocyki chyba zrezygnuję. Jeden musztardowy jest piękny, ale wydaje się być szorstki słyszałyście o kocykach wafelkowych? Wnoszą coś poza tym, że mają inną strukturę?
Ja właśnie sobie zamówiłam kocyk wafelkowy ale w sumie bardziej dlatego że podoba mi się wzór, jak odbiorę to dam znać
A co do pieluch to ja też tetrowych kupię kilka do wycierania, ze 2 flanele większe pod tylek i nad tymi bambusowymi się zastanawiam.. Ale chyba 1 wezmę do okrywania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 14:45   #835
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja planuję kupić pieluchy tetrowe, dosłownie kilka flanelowych i 1 lub 2 bambusowe - te akurat w większym rozmiarze. Z muślinowych raczej zrezygnuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:05   #836
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja mam z 15 tetrowych, dwie flanelowe i dwie muślinowe 120x100 jako otulacz. Bambusowych nie będę kupować i flanelowych też bo te co mam jakoś mi do gustu nie przypadły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:20   #837
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

A tetrowe w jakim rozmiarze bierzecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:44   #838
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

I jak to jest z tą grubościa przy tetrowych pieluchach? Koleżanka coś ostatnio mi mówiła żeby brać grubsze tetrowe ale nie do końca ja zrozumiałam byłam przekonana że grube tetrowe to inaczej flanelowe a jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:47   #839
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja to mam mega misz masz jakieś 30,40,70 .. rozmiarówkę .
Z smyka mam kilka . Pepco . Ja będę sporo ich używać. Kuzynka z zakładu krawieckiego mi przyniesie jakieś z innego materiału ☠☠☠wabne coś takiego oni tam szyją apaszki,szaliki i koszule i babki dorabiają i szyją takie ala' pieluszki. Ale podejrzewam , że będę używała na wielkie wyjścia Otulacz wzięłam też (położna mówi na to naleśnik)

Muszę siateczkowe majtki kupić ,ale to na końcu strasznie ciąża idzie mi w boczki ,uda ;( będzie ciężko zgubić . .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 16:20   #840
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
I jak to jest z tą grubościa przy tetrowych pieluchach? Koleżanka coś ostatnio mi mówiła żeby brać grubsze tetrowe ale nie do końca ja zrozumiałam byłam przekonana że grube tetrowe to inaczej flanelowe a jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi o gramaturę, flanela i tetra to 2 rozne materiały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.