Jaka farba blond na zniszczone w³osy ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-06, 10:05   #1
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78

Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?


Hej dziewczyny, pisze z prosba o porade. No wiec zaczynajac od poczatku Mialam kilka razy pasemka ale zachcia³o mi sie blondu Zamiast udac sie do fryzjerki zrobilysmy to z koleaznka w domu. Juz nie pamietam nazwy farby ale byla to wella. Wlosy wyszly mysiowate. Odczekalam miesiac i zdecydowalam sie ze pofarbujemy je pallette skandynawski blon. Okropienstwo, wlosy zolte jak zoltko kurze, oczywiscie bylam zrozpaczona no ale jakos sie przyzwyczailam, przy kazdym myciu mylam wlosy szamponem joanna ktory niweluje zoltawy odcien wlosow. Wlosy troszke spopiela³y teraz mam odrosty i nie wiem jaka farba zafarbowac aby sie "wyrówna³y" ponieaz ciagle widac na nich pasemka. Rowniez chodzi mi o to aby odrosty sie zafarbowaly a mam dosc ciemne. Z gory dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za chaotycznosc mysli. Dodam ze wlosy mam zniszone rozjasnianiem, prostowaniem i lakierowaniem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dfsafsagafdgd kopia.jpg (145,6 KB, 367 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P010909_17.01.jpg (157,2 KB, 291 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P6020320.jpg (168,3 KB, 255 za³adowañ)
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-06, 11:17   #2
agusiamyszka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 2 255
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

z lagodniejszych farb to moge powiedziec : recital loreala.jest ladny odcien stockholm moze ci wpadnie w oko?. ja nalozylam ja odrazu na cale wlosy i mniej wiecej roznomiernie mi wyszedl. a odrosty ciemnego blondu ladnie pokryla

uzywalam jeszcze profesjonalna farbe renne blanche. byla lagodna dla wlosow ale jasny popielaty blond wyszedl na zolkniety - taka "zlota perla"
takze wiecej juz tym nie ufarbuje a szkoda

dziewczyny z watku "najlepsze farby blond" polecaja ta farbe

http://www.wellaton.pl/produkty/12_1.jpg

i w ogole zajrzyj sobie tam moze cos ci wpadnie w oko
agusiamyszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-06, 12:32   #3
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

agusiamyszka dziekuje bardzo za odpowiedz. wlasnie slyszalam jedynie o lorealu i mialam sie na nia zdecydowac ale jak podsunê³a¶ pomysl z wella to mam dylemat tym bardziej ze o welli nic nie slyszalam

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

a dlaczego szkoda ze nie ufarbujesz jesli bylas niezadowolona
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-06, 20:24   #4
agusiamyszka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 2 255
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

chodzilo tylko o kolor wyjsciowy bo nie ladnie wyszedl. myslalam ze bedzie zimnym odcieniem a nie zzolknietym ;/. a loreal byl nawet spoko chetnie bym ten odcien kupila ale nie teraz. kosztuje w rossmannie 28 zl na promocji podajrze 24 czy 5?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-09-06 o 20:33
agusiamyszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-08, 16:14   #5
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

No wiem bo juz szukalam w paru sklepach i o dziwo maja braki w tym kolorze Ale bylam tylko w paru najblizszych. Najbardziej sie obawiam jak on rozjasni moje ciemne odrosty....
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-09, 08:12   #6
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Poka¿ wiadomo¶æ

uzywalam jeszcze profesjonalna farbe renne blanche. byla lagodna dla wlosow ale jasny popielaty blond wyszedl na zolkniety - taka "zlota perla"
Mog³abys mi powiedziec czy by³a to moze reene blanche 8C ?blond z odcieniem jasnego popialu? bo mam taka w domu i wode 9% chcialam ja uzyc na wlosy rozjasnione rozjasniaczem i 12% woda boje sie tylko ze odcien wyjdzie bardzo ciemny.

Ewu¶ka69 wydaje mi sie ze gdybys chciala tak jasny odcien jak masz teraz to odrost przed farbowaniem farba powinnas pokryc rozjasniaczem bo inaczej zoltko murowane juz to przerabialam teraz wlasnie stosuje rozjasniacz ALE TYLKO NA ODROST a potem na calosc farbe ostatnio mialam garnier 9.1 b.j. pop. blond, wlosy nie sa jakos bardziej zniszczone niz po samym rozjasniaczu a kolor o niebo lepszy ...jestem wlasnie ciekawa tej reene blanche 8C z 9% wod±.
Jeszcze jedno, zeby nie poniszczyc wloskow to farbe po rozjasnieniu rozjasniaczem odrostu tez nakladam tylko na ten rozjasniny odrost a dopiero 5 minut przed splukaniem spieniam farbe i masuje na cale wloski trzymam 5 min i splukuje efekt fajny

Edytowane przez arzd±c
Czas edycji: 2009-09-09 o 08:17 Powód: dopisek
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-09, 15:37   #7
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Ewu¶ka69 wydaje mi sie ze gdybys chciala tak jasny odcien jak masz teraz to odrost przed farbowaniem farba powinnas pokryc rozjasniaczem bo inaczej zoltko murowane juz to przerabialam teraz wlasnie stosuje rozjasniacz ALE TYLKO NA ODROST a potem na calosc farbe ostatnio mialam garnier 9.1 b.j. pop. blond, wlosy nie sa jakos bardziej zniszczone niz po samym rozjasniaczu a kolor o niebo lepszy ...jestem wlasnie ciekawa tej reene blanche 8C z 9% wod±.
Jeszcze jedno, zeby nie poniszczyc wloskow to farbe po rozjasnieniu rozjasniaczem odrostu tez nakladam tylko na ten rozjasniny odrost a dopiero 5 minut przed splukaniem spieniam farbe i masuje na cale wloski trzymam 5 min i splukuje efekt fajny[/QUOTE]




Ale ja bym chciala teraz zafarbowac cale wlosy aby jakos wyrownac kolor i wlasnie mysle o loreal recital preferenc odcien Stockholm. Jakie moga byc moje odrosty po farbowaniu?? Czy ta farba zrowna mi moje wlosy?
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 22:17   #8
lary
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Stockholm-ten odcieñ nie chwyci ci niestety odrostów. Wiem na pewno, ¿e jest tylko na 6% wodzie, czyli rozja¶nia zaledwie 1 ton. Jest on przeznaczony od jasnego blondu po bardzo jasne blondy. Je¶li mi nie wierzysz, to spójrz na ty³ opaowania tej farby i bêdzie tam pokazane, ¿e nawet do ciemnego blondu nie nadaje siê ten odcieñ. Dlatego, ¿e nie rozja¶nia.
lary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-10, 16:47   #9
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

ok. rozumiem wierze najpierw rozjasnienie odrostow, potem farba chce sie jeszcze dowiedziec jakim rozjasniaczem mam zrobic te odrosty chocdzi mi o rozjasniacz ze sklepu
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-10, 20:38   #10
agusiamyszka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 2 255
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

przepraszam ze teraz odpisuje. rb mialam odcien podajrze 10.2

w jednym sklepie polecano 12, a w drugim mowiono ze 9 jest wystarczajaca bo 12 zniszczy wlosy. wiec kupilam dwa. akurat nie byly to drogie rzeczy bo kosztowaly niecale 4 zl
agusiamyszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-11, 07:57   #11
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Dobry jest rozjasniacz z londy ten na zdjeciu.

Czyli nie wiadomo jaki odcien da r.b. 8c z 9% woda ale chyba dosc ciemny prawda?
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 18:04   #12
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Mam taki w domu. Nie wiem sk±d, mo¿e moja mam kiedy¶ kupi³a ale mam Co o nim my¶licie ?
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-11, 20:36   #13
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

ja nim robi³am ostatnio odrosty i jest super, mia³am go na g³owie zaledwie 10 minut i ju¿ rozjasni³ mi odrost. Potem na ca³e w³osy na³o¿y³am farbkê, ¿ó³ty odcieñ rozja¶niacza znik³. Nie popali³ w³osów, nie uszkodzi³ skóry g³owy - jak dla mnie bomba
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-12, 08:30   #14
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Wiêc pewnie go u¿yjê. By³am wczoraj w sklepie aby kupiæ farbê L'Oreal Stockholm i w sumie wysz³am z w±tpliwo¶ciami poniewa¿ gdy zobaczy³am z ty³u pude³ka kolory jakie wychodz± to troche zw±tpi³am. Bardzo jasny blond wyjdzie fajny-taki jak farba natomiast ¿ó³ty blond jest pokazany ¿e ma wyj¶æ taki sam. Hmmm... I teraz nie wiem czy to wyjdzie na moich w³osach.....
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-12, 09:09   #15
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Kiedys dawo temu ja i moja siostra uzylysmy rozjasniacza joanny i zalowalysmy tego,mnie popalil w³osy a mam dosyc grube a siostrze nie dosc ze popalil to na skorze glowy wypali³ kilka malenkich ³ysinek-dobrze ze malenkie to tak nie widac trzeba sie przyjzec wiec juz nigdy nie uzywalysmy kosmetykow joanny ale tak jak mowie to bylo dawno dawno ,moze teraz sa lepsze jakosciowo najlepiej poszukaj wiecej opini o tym produkcie np na KWC.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-15, 22:11   #16
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

arzd±c nie strasz...
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-16, 08:49   #17
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...siv-blond.html

Tutaj s± opinie na temay tego produktu to poczytaj i zastanow sie.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-16, 17:18   #18
diamelen
ma³a ksiê¿niczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomo¶ci: 1 127
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Cytat:
Napisane przez Ewu¶ka69 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêc pewnie go u¿yjê. By³am wczoraj w sklepie aby kupiæ farbê L'Oreal Stockholm i w sumie wysz³am z w±tpliwo¶ciami poniewa¿ gdy zobaczy³am z ty³u pude³ka kolory jakie wychodz± to troche zw±tpi³am. Bardzo jasny blond wyjdzie fajny-taki jak farba natomiast ¿ó³ty blond jest pokazany ¿e ma wyj¶æ taki sam. Hmmm... I teraz nie wiem czy to wyjdzie na moich w³osach.....
polecam ten Sztokholm.sama go u¿ywam..rozja¶niam do¶æ ciemny blond i k³adê go na ciemny odrost i wychodzi ³adny popielaty blond.. nie tak jasny jak na opakowaniu, ale na pewno nie ¿ó³ty.. i o to chodzi
__________________
W oczekiwaniu na szczê¶cie...


diamelen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-19, 10:36   #19
Ewu¶ka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

Rozja¶niacz mam. Ide zaraz na zakupy i wskocze po wellaton 12/1 lub 12/0 Musze zrobic te odrosty bo nie moge na nie patrzec. Tylko farbe bede trzyma³a krótko. Jak cos wyjdzie to dodam foty.
Ewu¶ka69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 14:11   #20
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

jestem platynow± blondynk± od dobrych kilku lat.ostatnio czyt.kilka mcy temu farbowa³am siê palette XXL platynowy blond-w³osy BIA£E jak ¶nieg-okropienstwo,ale jakos sie przemeczylam i po kilku m-cach zafarbowa³am odrosty ciemny blond farb± garnier 111 efekt -¿ó³tawo s³omkowe w³osy,a teraz w³asnie dzis zafarbowa³am tak wychwalanym kolorkiem loreal stockholm i niesterty w³osy mam jasne ,ale odcien s³omkowy... w³oski zdrowe i b³yszcz±ce to fakt ,ale czy ten kolor nie ¿ó³knie z czasem jeszcze bardziej?
platynowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-16, 20:20   #21
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 624
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w³osy ?

hej mam pytanko czy stockholm zniweluje ten kolorek nie jest do¶c ciemny ale czy go rozja¶ni jak my¶licie???to po rozjasnianiu garnierem 111.
HopeMAGDA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.