Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-02, 14:26   #31
tysia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 29
GG do tysia7
Re: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

No ciezki wybor Ja na szczescie albo i nieszczescie nie wiedzialam wtedy o tej drugiej uczelni(jeszcze wtedy nie reklamowali sie tak)
Z ta praktyka szpitalna to roznie,zalezy od czlowieka(niektorzy sie brzydza lub boja)Ja trafilam na oddzial dermatologii wiec mogalm sobie poogladac rozne zmiany na zywo.Niektore byly straszne! ale zaraz sie przyzwyczailam.Musialam robic oklady,smarowac no i ogolnie t bylysmy na posylki.Ale mysle,ze dobra sprawa ta praktyka.
Zycze udanego wyboru!!!
Jak bedziesz miec jeszcze pytania to pisz!
Pozrawiam!
tysia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:12   #32
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Re: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam dziewczynki
Bardzo się cieszę że powstał taki wątek, ponieważ sama od października chcę zacząć naukę kosmetologii. Tylko że ja zastanawiam sie bardzo powaznie nad jeszcze 2 szkołą- MWSZ.
Główne różnice między uczelniami:
-W MWSZ są 2 języki (za które nie trzeba dodatkowo płacić)
-Już na 1 roku są zajęcia w pracowni
-Tańsze czesne i wpisowe

Hmm... Gdzies jest bardzo fajny wątek o Krakowskiej Kosmetologi ale niemogę go znależć....
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:04   #33
Alicja1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam.Ja jestem po 1 roku kosmetologi w kwspz;].Jak najbardziej jestem zadowolona chociaz oczywiscie są osoby od ktorych uslyszeć można negatywną opinie na temat tej uczelni.Niemniej jednak najczęściej są to osoby które zawsze znajdą coś na co bedą narzekać, uwazają że "place wymagam",wybrały ten kierunek bo nie dostały sie na ten co chciały albo poprostu ten kierunek i uczelnia wyszedł im przez przypadek.Osoby które interesują sie naprawde kosmetologią i przykładają sie do tego co robią napewno uwag i zastrzeżeń tak dużych aby nie polecać uczelni mieć nie będą.Oczywiście ja też nie powiem że uczelnia jest idealna ale bardzo mnie denerwuje jak dziewczyny totalnie olewające nauke psują opinie naszej uczelni narzekajac na wszystko po kolei.Głownie to chyba narzekanie na panie z dziekanatu, ale one chyba nie widziały nie miłych Pań na panstwowych uczelniach;],pozatym jesli sie podchodzi na spokojnie do nich i jest sie miłym to i one odwzajemniaja tym samym.Ja zawsze załatwilam to co chcialam.jesli chodzi o balagan niby to panujacy to przeciez jest on na wszystkich uczelniach a u nas i tak nie jest wcale taki duzy;] i nie zawsze spowodowany przez wladze uczelni;] czy na przekor nam studentkom.Pani Pro-dziekant przemiła.Jesli chodzi o wykladowcow to oczywiscie z colegium medicum z uj,Uj ,politechnika, Ae itp i są naprawde w wiekszosci swietni ale to chyba normlane bo to Kraków.Wykłady sa prowadzone dosyc ciekawie choc wiadomo zdarzaja sie te mniej ciekawe typu u pani z estetyki ale to wie chyba tylko nasz rocznik.Co do Mwsz to raczej nie powinnam sie wypowiadac poniewaz tam nie studiuje;].Jedyne co moge powiedziec to to ze ja przy wyborze uczelni sugerowalam sie w duzym stopniu stalym czesnym na kwspz, wiekiem uczelni( kosmetologia interesuje sie ok 7 lat i jako pierwsza uczelnia w krk z kosmetologia byla wlasnie kwspz, pozniej powstala MWSZ ktora pomalutku pomalutku zaczynala sie takze rozwijac), opinią na rynku, wyposarzeniem pracowni kosmetycznej bo to udało mi sie sprawdzic oraz lokalizacją.Miałam także okazje rozmawiać z Panią dziekan MWSZ po czym dowiedzialam sie ze koncząc tą uczelnie będe mogla pracowac w gabinecie kosmetycznym i wzasadzie nic pozatym ,a to takruje jako ostatecznosc wiec zmiejsca sie rozczarowalam.Na kwspz natomiast zostala mi przedstawiona szeroka mozliwosc pracy jaką będe mogla wykonywac w przyszlosci, oraz rozne statystyki gdzie obecnie pracuja studentki tejze uczelni,oraz to ze uczelnia posiada takze wlasny salon. Hmm nie wiem co moge Wam napisac jeszcze ,jak macie pytania to służe pomocą;].
Alicja1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:49   #34
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

To i ja wrzucę 3 groszę ale o MWSZ. Interesujące jest to, co powiedziała Ci nasza Pani dziekan (ta z MWSZ) bo wcale tak nie jest, że będziesz mogła pracować tylko w salonie kosmetycznym. Przedmioty są takie same jak u was. A to jak pokierujesz swoją karierę to już Twoja indywidualna sprawa. Po kosmetologii możesz pracować w firmach kosmetycznych, możesz otworzyć własny salon kosmetyczny, możesz pracować w teatrze jako makijazystka i charakteryzatorka.. jest mnóstwo możliwości. Jeśli chodzi o lokalizację, to niestety na plus wypada KWSPZ. Na pierwszym roku mamy zajęcia 3 razy w tygodniu na hucie, co jest średnio ciekawe przynajmniej dla mnie bo to drugi koniec krakowa piatki wolne, poniedziałki fitness i pracownia kosmetyczna, czyli zabiegi na ciała itd. Myslę, że poziom i na obu uczelniach jest podobny, czesne troszkę mniejsze w MWSZ.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:24   #35
wizazanka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Re: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

witajcie dziewczyny https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post26603626 zapraszam na ten wątek, ponieważ chce się dowiedzieć aktualnych informacji na temat Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia i Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej możecie pomóc, byłabym wdzięczna może przy okazji znajdę bratnią duszę, z którą spotkam się w październiku ;P pozdrawiam i czekam na wasze obiektywne opinie
wizazanka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 22:04   #36
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Kosmetologia - Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Podaję działający link do aktualnego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=526375
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.