Hydrominum, odchudzanie, dieta... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 15:03   #1
Ushindi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2

Hydrominum, odchudzanie, dieta...


Witam
Zastanawiam się nad kupnem suplementu diety - Hydrominum. I chciałabym abyście odpowiedziały na moje pytania i jeśli go używałyście, wyraziły swoją opinię na jego temat
Czy używałyście kiedyś Hydrominum? Odchudzałyście się wtedy? Dla jakich osób jest przeznaczony? Czy aby dał jakiś efekt trzeba przestrzegać jakiejś radykalnej diety? Pozdrawiam
Ushindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:39   #2
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Ja biorę Hydrominum od tygodnia. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy działanie tych tabletek, ale częściej chodzę siusiu i bardziej się pocę Z kolei moja ciotka po tabletkach tego typu w ogóle nie mogła się wysikać. Może jest ktoś kto stosował je dłużej??
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:20   #3
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Hydrominum to mieszanka wyciągu z kilku ziół jak mniszek lekarski, zielona herbata , pokrzywa, opuncja figowa.
Działa moczopędnie ,odwadniająco.
Zmniejsza wagę w niewielkim stopniu wraz z utratą wody.
Ale nie działa odchudzająco to znaczy nie usuwa tłuszczu z organizmu.
Bierzesz , woda opuszcza organizm i waga spada. nie bierzesz woda jest i waga nie zmienia się.
Jest wygodnym środkiem bo nie trzeba parzyć ziółek.
Ale efekt taki sam jak picie zaparzonych herbatek z tych roślin.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:00   #4
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Hydrominum to mieszanka wyciągu z kilku ziół jak mniszek lekarski, zielona herbata , pokrzywa, opuncja figowa.
Działa moczopędnie ,odwadniająco.
Zmniejsza wagę w niewielkim stopniu wraz z utratą wody.
Ale nie działa odchudzająco to znaczy nie usuwa tłuszczu z organizmu.
Bierzesz , woda opuszcza organizm i waga spada. nie bierzesz woda jest i waga nie zmienia się.
Jest wygodnym środkiem bo nie trzeba parzyć ziółek.
Ale efekt taki sam jak picie zaparzonych herbatek z tych roślin.
I tańsze .
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:53   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
I tańsze .
dokładnie. ja piję pokrzywę i sikam jak najęta. też mam problem z nadmiarem wody.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 11:25   #6
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

A jak ktoś się chce dodatkowo uspokoić, to polecam melisę. Ponoć na niektórych działa, na mnie nie, ale pijam bo lubię A też wizyta w łazience obowiązkowa, kilka minut po wypiciu filiżanki
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:52   #7
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Ja nie znoszę ziół, ziółek i herbatek także tabletki to dla mnie dobre rozwiązanie. Zaczęłam je stosować wraz z tabletkami hormonalnymi, bo nie chciałam żeby mi się woda w organizmie zatrzymała
__________________
19.01.2013r.
28.06.2014r.
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 16:59   #8
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Hydrominum to mieszanka wyciągu z kilku ziół jak mniszek lekarski, zielona herbata , pokrzywa, opuncja figowa.
Działa moczopędnie ,odwadniająco.
Zmniejsza wagę w niewielkim stopniu wraz z utratą wody.
Ale nie działa odchudzająco to znaczy nie usuwa tłuszczu z organizmu.
Bierzesz , woda opuszcza organizm i waga spada. nie bierzesz woda jest i waga nie zmienia się.
Jest wygodnym środkiem bo nie trzeba parzyć ziółek.
Ale efekt taki sam jak picie zaparzonych herbatek z tych roślin.
Problem tylko, że opuncji i mniszka nie znalazłam w sklepach.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 17:18   #9
padam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez Ushindi Pokaż wiadomość
Witam
Zastanawiam się nad kupnem suplementu diety - Hydrominum. I chciałabym abyście odpowiedziały na moje pytania i jeśli go używałyście, wyraziły swoją opinię na jego temat
Czy używałyście kiedyś Hydrominum? Odchudzałyście się wtedy? Dla jakich osób jest przeznaczony? Czy aby dał jakiś efekt trzeba przestrzegać jakiejś radykalnej diety? Pozdrawiam
tak trzeba przestrzegać diety o nazwie "mniej żreć" i wtedy napewno pomoże każdy suplement
padam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 14:14   #10
kobieta oszczedna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 115
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Ja brałam sumiennie Hydrominum przez miesiąc, bez diety. Miałam podejrzenie, że mój cellulit to cellulit wodny i dlatego chciałam się troszkę tejże wody pozbyć. Efekt był, ale bardzo krótkotrwały - musiałabym brać te pigułki do końca życia
kobieta oszczedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 15:10   #11
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez kobieta oszczedna Pokaż wiadomość
Ja brałam sumiennie Hydrominum przez miesiąc, bez diety. Miałam podejrzenie, że mój cellulit to cellulit wodny i dlatego chciałam się troszkę tejże wody pozbyć. Efekt był, ale bardzo krótkotrwały - musiałabym brać te pigułki do końca życia
Ja też się rozczarowałam tymi tabletkami. Spożyłam 2 opakowania, w trakcie przyjmowania waga spadła o 3kg, nie czułam się opuchnięta po całym dniu.
Przestałam brać i wszystko wróciło do stanu przed stosowaniem Hydrominum mimo, że nie jem więcej niż zwykle.
Są moczopędne wyłącznie a nie odchudzające.
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 09:20   #12
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez Outlanderka Pokaż wiadomość
Ja też się rozczarowałam tymi tabletkami. Spożyłam 2 opakowania, w trakcie przyjmowania waga spadła o 3kg, nie czułam się opuchnięta po całym dniu.
Przestałam brać i wszystko wróciło do stanu przed stosowaniem Hydrominum mimo, że nie jem więcej niż zwykle.
Są moczopędne wyłącznie a nie odchudzające.
A jakie miały być jak nie moczopędne? Od odchudzania jest sport i dieta. Te tabletki jedynie mają pomóc w usunięciu zalegającej wody, której nawet sportem tak łatwo nie wydalisz, choć pocenie podczas ćwiczeń na pewno też nieco pomaga.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 17:35   #13
Glosterek
Przyczajenie
 
Avatar Glosterek
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Zaczęłam swoja przygodę z Hydrominum jakiś czas temu, podejrzewając niecnie, że mój cellulit może mieć coś wspólnego z wodą. I faktycznie, pierwszy tydzień łykania i... rewelacja, uczucie ogólnego opuchnięcia mniejsze a cellulit - dosłownie stał się niewidoczny. Szok. Radość jednak była krótka, minęło kilka dni i wszystko wróciło do poprzedniego stanu. Dwa miesiące brania tabletek i nic. Potem (sfrustrowana) odstawiłam je na jakiś czas. Niedawno przy sprzątaniu łazienki (apteczki) odkryłam jeszcze dwa kolejne opakowania. I dosłownie powtórka z rozrywki - znowuż tydzień bez opuchnięć i cellulitu, a potem - zero efektów. Może to są za małe dawki dla mnie, nie wiem. W każdym razie skończyłam definitywnie ten eksperyment. Jedyne w czym mnie te tabletki upewniły, to rodzaj mojego cellulitu
PS: Tabletki te, łącznie brane przez 4 miesiące nie powodowały u mnie żadnego wzmożonego pocenia lub jakichkolwiek zmian w częstości wizyt w łazience.
Glosterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:15   #14
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Up. Dziewczyny. A ja mam inny problem. Ostatnio mialam podrażnienia miejsc intymnych i dzisiaj odkrylam że ze to może byc od jakiegoś składnika w Hydrominum. Ostatnio pamiętam ze przestałam brac i podrażnienie przeszło, teraz zaczęłam brac to i podrażnienie zaczyna wracać. Wiec dzisiaj odlozylam hydro aby byc pewna na 100%. Czy któras z was miała podobny problem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
movie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 16:55   #15
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Hej, ja tez uwazam ze to lipa. Bralam 2 opakowania. Rzeczywiscie pierwsze 2 tygodnie jakas mala roznica byla w wadze, cellulit troszke zniknal, ale pozniej wszystko wrocilo do normy, po 2 opakowaniu to chyba nawet przytylam, wiec nie polecam ( oczywiscie biegam, cwicze i pracuje fizycznie , wiec to nie jest tak ze myslalam ze po tych tabletkach schudne, ale wiem ze mi sie woda zatrzymuje, i 2 tyg przed okresem juz mam problem) niestety nadal szukam czegos co pomoze mi z tym zatrzymywaniem sie wody, bo puchne okropnie, na calych udach mam cellulit - nawet z prZodu, a chuda jestem! I cwicze i biegam i wszystko robie a on raz jest raz znika! Do bani! Przed 30-stka nie mialam takich jazd
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 11:58   #16
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Mi nie zdarzyło się jeszcze brać tej tabletki, ale z doświadczenia wiem, że skoki wagi to coś normalnego. Lepiej żeby organizm zatrzymywał wodę przez miesiąc a z gospodarką hormonów będzie wszystko ok, niż schudnę z wody i zacznie jej brakować w organizmie.
Odchudzanie to tylko psychologia, bo jak się nastawisz, to zdeterminujesz dietę, a z kolei ta jest 70% sukcesu, po niej 25% sukcesu to aktywność fizyczna, a te 5% to czynniki na które nie mamy wpływu. Jeśli chcesz się nastawić, to zacznij szukać w psychologii, a nie w proszkach. Polecam poczytać o afirmacjach fitness na odchudzanie, albo o hipnozie do odchudzania (np. Hipnosencja) i wielu innych ciekawych technikach w których działa się bez ingerencji.
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 18:47   #17
Musiloja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Odkopuję temat, bo ostatnio widziałam reklamę w telewizji, a że znalazłam w Google właśnie Was, to chciałam się wypowiedzieć. Mi jeszcze nigdy tabletki nie pomogły, a stosowałam już chyba wszystko to co popularne. Chciałam zapytać, czy wy też miałyście takie zgubne wrażenie czy przekonanie "teraz to biorę tabletki, to mogę jeść więcej"? I efekt był zgoła odwrotny.
Wtedy zaczęłam się zastanawiać, że skoro psychologia odgrywa tu tak duże znaczenie, to może warto pracować właśnie nad nią. I próbuję odtąd rozwiązań niekonwencjonalnych.
Głównie:
Hipnoza wspomagająca odchudzanie,
Afirmacje mp3 do odchudzania,
Sporo Jogi,
Medytacji,
I teraz jakoś to idzie, mój organizm jakby się wyciszył i uspokoił

Edytowane przez Musiloja
Czas edycji: 2016-01-24 o 11:49
Musiloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 22:46   #18
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Problem tylko, że opuncji i mniszka nie znalazłam w sklepach.
W zielarskich szukaj albo niech Ci apteka sprowadzi.
W sezonie wszystko można samemu zebrać: mniszek, pokrzywę, rumianek, szałwię, bratka polnego, miętę; kiedyś się w to bawiłam, zioła były moją pasją, teraz mieszkam w dużym mieście i nici ze zbiorów ; P
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2016-01-14 o 22:50
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 12:22   #19
Musiloja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Co do zbierania ziółek, to bym się chyba trochę bała Wiem, że to trzeba odpowiednio wysuszyć, obrobić i też chyba nie można przesadzać z takimi ziółkami polnymi. Kiedyś ktoś powiedział, że wszystko jest trucizną i lekarstwem, tylko zależy od tego dawka.
Musiloja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 12:27   #20
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Ja trochę pozostawię ziółka i znów wrócę do Hydrominum. Ja akurat już nei mam tego problemu na który mogłoby pomagać hydrominum, czy jakakolwiek inna tabletka, ale czy nie wydaje Wam się trochę smutne, że zazwyczaj kobiety pokładają całą swoją nadzieję w tabletkach na odchudzanie? Nic od siebie, tylko wezmę tabletkę i to na pewno pomoże. Zazwyczaj efekt jest odwrotny, bo jest myślenie typu "teraz to biorę tabletkę, to na pewno będzie lepiej szło odchudzanie" i jedzą jeszcze więcej. Ehh, do czego to prowadzi.
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 19:51   #21
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

a nie lubie hydrominium i nie uważam by stosowanie go było dobrym pomysłem. U mnie nie zadziałało, jednak moja dietetyk zaleciła mi picie wody o pH zblizonym do krwi ludzkiej np veroni hydration i od tamtej pory nie mam problemów z wodą w organiżmie.
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 05:20   #22
liperi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Hydrominum, odchudzanie, dieta...

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl/ Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez liperi
Czas edycji: 2022-08-24 o 07:34
liperi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-03 06:20:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.