Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 14:39   #961
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Charlote89 zdecydowałam się na ASUSA model Zenbook UX 305. ma Dysk SSD (więc jest szybki), 13,9 cala, malutki ultracieńki, leciutki bateria długo trzyma. Jest bardzo stylowy i kobiecy a dodatkowo mieści się spokojnie w damskiej torebce na uczelnie idealny Sporo szperałam w internetach i on jest w pierwszej piątce najlepszych ultrabooków 2015 (na YT jest sporo filmików i zestawień). Kupiłam go na allegro ale od firmy X KOM i odebrałam na drugi dzień (w sobotę) w salonie we Wrocławiu- a więc super szybko! Pan sprzedawca wydając go pochwalił mnie i powiedział, że bardzo dobry sprzęt więc moje szukanie, czytanie i uczenie się o komputerach nie poszło na marne Nie będę załączała zdjęc bo w internecie jest pełno zarówno filmików jak i fotek

Wczoraj przetestowałam serum z Regenerum do włosów i przepadłam Jestem zachwycona moje włosy są troszkę przesuszone latem, farbowaniem sombre i prostowaniem. Miałam już sianowate końcówki i to serum ładnie je wygładza. Sprawia, że włosy mam miękkie, gładkie, nie puszą się na końcach. Czuję, że się odżywiły a więc polecam
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 20:41   #962
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
własnie chodzi o to, że ja szukam klasycznego kardiganu z myślą żeby go trochę "odpimpować" ale probem w tym, że chciałabym żeby był z lepszej jakości materiału i był faktycznie biały, zamówiłam z arytona z domieszką jedwabiu to zamiast śmietankowej bieli okazał się typowym ecru który na tle sukni wygląda na pożółkły
A właśnie chciałam Cię wysłać do Arytonu

W salonach ślubnych nic nie mają?

Przychodzi mi do głowy Royal Collection, mają tam czasem rzeczy z wielką pompą. Deni Cler? Taranko?

Kompletnie nie przekonuje mnie koncepcja podrasowania sieciówkowego sweterka, ale dlatego że jestem kompletnym zakalcem w kwestii ręcznych robótek :/ i IMO wydaje mi się że to będzie od razu widać, że nie oryginał itd.
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 06:49   #963
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Wczoraj przetestowałam serum z Regenerum do włosów i przepadłam Jestem zachwycona moje włosy są troszkę przesuszone latem, farbowaniem sombre i prostowaniem. Miałam już sianowate końcówki i to serum ładnie je wygładza. Sprawia, że włosy mam miękkie, gładkie, nie puszą się na końcach. Czuję, że się odżywiły a więc polecam

Ooo nigdy nic od niech nie używałam. Chętnie wypróbuję
Mam znowu kłopot z włosami. Zaczęły wypadać :/ Kupiłam sesę i olejek łopianowy i się ratuję. Ale to regenerum kupię na długość bo też się lekko przesuszyły po lecie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:53   #964
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Najważniejsze A o dofinansowanie doktoratu i tak wystąpię (jeśli się dostanę rzecz jasna, od 1 września składam papiery- po konsultacji z promotorką czy mnie weźmie)

Ja mam laptopa Della i służy mi cudnie- 15tka, wygodna faktura obudowy (pod nadgarstkami jest przyjemnie ), wygodnie isę używa, jedyne co mi szwankuje to bateria- krócej trzyma niż powinna, serwis się wypiął a używałam zgodnie ze wszelkimi wskazówkami TŻ (uwielbia klimaty komputerowo-techniczne), kalibracje robiłam ale cóż... Poza tym, przez trzy lata nic się nie zepsuło, nie pogorszyło, no działa jak w pierwszym dniu
Jeśli masz taką możliwość, to super sprawa Na jakich warunkach się to u Was odbywa, jeśli mogę spytać? W mojej poprzedniej pracy nie można było się nawet doprosić o wysłanie na jakiś kurs, a dodatkowe studia były raczej postrzegane w kategorii niepotrzebnego marnowania czasu, nie mówiąc o ich chociażby częściowym dofinansowaniu

Co do laptopa, to dziękuję za opinię, ale muszę zdecydować się na jakiś mniejszy model Teraz mam Macbooka 13" i o ile na wielkość go jeszcze mieszczę, to jest dla mnie zdecydowanie za ciężki do noszenia na co dzień, a 15" to już w ogóle jakiś kosmos

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Charlote89 zdecydowałam się na ASUSA model Zenbook UX 305. ma Dysk SSD (więc jest szybki), 13,9 cala, malutki ultracieńki, leciutki bateria długo trzyma. Jest bardzo stylowy i kobiecy a dodatkowo mieści się spokojnie w damskiej torebce na uczelnie idealny Sporo szperałam w internetach i on jest w pierwszej piątce najlepszych ultrabooków 2015 (na YT jest sporo filmików i zestawień). Kupiłam go na allegro ale od firmy X KOM i odebrałam na drugi dzień (w sobotę) w salonie we Wrocławiu- a więc super szybko! Pan sprzedawca wydając go pochwalił mnie i powiedział, że bardzo dobry sprzęt więc moje szukanie, czytanie i uczenie się o komputerach nie poszło na marne Nie będę załączała zdjęc bo w internecie jest pełno zarówno filmików jak i fotek
Dziękuję za opinię, na pewno zwrócę na niego uwagę Już wizualnie prezentuje się super więc zapowiada się dobrze

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ooo nigdy nic od niech nie używałam. Chętnie wypróbuję
Mam znowu kłopot z włosami. Zaczęły wypadać :/ Kupiłam sesę i olejek łopianowy i się ratuję. Ale to regenerum kupię na długość bo też się lekko przesuszyły po lecie
Spróbuj jeszcze jakiejś suplementacji, na mnie dobrze działa Merz Special, a z kosmetyków aptecznych zdecydowanie godne polecenia są także ampułki przeciwko wypadaniu włosów Seboradin i Radical. Sama zmagałam się z tym problemem bardzo długo i testowałam wiele różnych kombinacji, ale ta sprawdziła się chyba najlepiej Jeśli jesteś w stanie, to świetnie na włosy wpływają też drożdże, kiedyś zaliczyłam jedną kurację, ale później już na samą myśl o ich zapachu zbierało mi się na mdłości więc ostrzegam, że to sposób tylko dla wytrwałych

W wolnych chwilach podczytywałam trochę poprzednie części wątku i po Waszych opiniach skusiłam się dzisiaj na zakup czarnego mydła Będę testować, bo ostatnio moja cera jest niestety daleka od ideału..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:08   #965
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Jeśli masz taką możliwość, to super sprawa Na jakich warunkach się to u Was odbywa, jeśli mogę spytać? W mojej poprzedniej pracy nie można było się nawet doprosić o wysłanie na jakiś kurs, a dodatkowe studia były raczej postrzegane w kategorii niepotrzebnego marnowania czasu, nie mówiąc o ich chociażby częściowym dofinansowaniu

Co do laptopa, to dziękuję za opinię, ale muszę zdecydować się na jakiś mniejszy model Teraz mam Macbooka 13" i o ile na wielkość go jeszcze mieszczę, to jest dla mnie zdecydowanie za ciężki do noszenia na co dzień, a 15" to już w ogóle jakiś kosmos



Dziękuję za opinię, na pewno zwrócę na niego uwagę Już wizualnie prezentuje się super więc zapowiada się dobrze



Spróbuj jeszcze jakiejś suplementacji, na mnie dobrze działa Merz Special, a z kosmetyków aptecznych zdecydowanie godne polecenia są także ampułki przeciwko wypadaniu włosów Seboradin i Radical. Sama zmagałam się z tym problemem bardzo długo i testowałam wiele różnych kombinacji, ale ta sprawdziła się chyba najlepiej Jeśli jesteś w stanie, to świetnie na włosy wpływają też drożdże, kiedyś zaliczyłam jedną kurację, ale później już na samą myśl o ich zapachu zbierało mi się na mdłości więc ostrzegam, że to sposób tylko dla wytrwałych

W wolnych chwilach podczytywałam trochę poprzednie części wątku i po Waszych opiniach skusiłam się dzisiaj na zakup czarnego mydła Będę testować, bo ostatnio moja cera jest niestety daleka od ideału..
Czarne mydło to chyba mój numer jeden z naturalnym kosmetyków. Naprawdę sprawdza się u mnie świetnie- zarówno do mycia ciała, jak i włosów. Kilka miesięcy temu tż też się skusił i teraz oboje wychwalamy to mydło
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:17   #966
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Wow, gratulacje! Mam nadzieje, ze u mnie bedzie podobnie - wczoraj dostałam jeszcze zaproszenie na rozmowę w jedno nowe miejsce
Dziękuję i również gratuluję
Będę trzymała kciuki. Kiedy masz tę rozmowę?




Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
rozmowy kwalifikacyjne w niedziele? To nowość
ja miałam telefon w sobotę, co mnie zdziwiło, i dzisiaj mam rozmowę, ale nie sądzę, że spotka mnie to co Ciebie
tymniemniej gratulacje

Dokładnie tak, w niedzielę byłam na rozmowie, a w poniedziałek zaczęłam pracę. Tempo ekspresowe
Jak poszła rozmowa? Trzymam kciuki, żeby się udało




Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Gratulacje!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Powodzenia! Będzie dobrze

Dziękuję




Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Też chcę kupić kardigan w orsayu teraz Nie wiem czy jeden czy dwa- kremowy na pewno i może czerwony? Czarny już mam,kupiłam rok temu i jestem baardzo zadowolona



Ja dzisiaj dostałam podwyżkę Co prawda szkoda że Zarząd wybrał kwotę z dołu podanych przeze mnie widełek, ale i tak się cieszę




Gratulacje



Będziemy trzymać kciuki

Gratuluję!




Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hej, witam się po długiej przerwie Sorki, że mnie tak długo tu nie było, postaram się nadrobic jak najwięcej

hej, ja nie mam doświadczenia w tym temacie, ale podsyłam Ci serię Nissiax, która bardzo szczegółowo opisuje swoje:
https://www.youtube.com/playlist?lis...9LQZzLzCKjVuFT


Przepraszam, ale filmy, które podlinkowałaś na końcu pokazują okropne brwi według mnie :/ Typowe "instabrows", pamiętam, że dyskutowalysmy o tej dziewczynie na wątku YTbowym i chyba nikomu nie podobały się jej brwi :/ Już lepiej wyglądają te Fashionelki moim zdaniem.


Trochę oklepany model (kojarzy mi się z kieckami z Allegro ) i nie podoba mi się, że podszewka wystaje spod koronki


powodzenia!


jakie kliknęłaś? Szukam fajnego ciemnego kardigana na lato - mam czarny z Promodu, ale jest wełniany i bardzo szybko się w nim grzeję.

Dziewczyny, szukam małej torebki ze skóry saffiano (może być tez eko skóra o takim wykończeniu), która pomieści dosłownie portfel (mały), telefon i kompaktowy Tangle Teezer Moja mini torebka z Mango, niestety nie spełnia tego trzeciego warunku, jest ciut za mała. Najlepiej czarna i ze srebrnymi elemantami - ktos coś widział? Idealne wymiary mają te z Korsa: https://www.zalando.pl/michael-micha...1h02d-k11.html
ale nie chcę takiej, bo po pierwsze nie uważam aby były warte swojej ceny, a po drugie są strasznie oklepane :/ Ale rozmiar i wykończenie idealne.
Mnie też nie odpowiada, że podszewka delikatnie wystaje. Poza tym wg mnie ta sukienka jest śliczna i odpowiada mi w pełni - i krój, i kolor Czy jest oklepana... nie wydaje mi się, przynajmniej ja nie kojarzę bym widziała jakąś kobietę w tego typu kiecce na weselu. A co dokładnie masz na myśli pisząc, że jest oklepana? U mnie królują inne kroje, teraz bardziej oklepane są rozłożyste doły w sukienkach weselnych

Dziewczyny! Zadzwonili dzisiaj do mnie z jednej z trójmiejskich uczelni i zaproponowali póki co rozmowę w sprawie pracy!!!
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:58   #967
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Czarne mydło to chyba mój numer jeden z naturalnym kosmetyków. Naprawdę sprawdza się u mnie świetnie- zarówno do mycia ciała, jak i włosów. Kilka miesięcy temu tż też się skusił i teraz oboje wychwalamy to mydło
Szkoda tylko, że pachnie tak mało przyjemnie Da się do tego przyzwyczaić?

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziękuję i również gratuluję
Będę trzymała kciuki. Kiedy masz tę rozmowę?
Dziękuję, miałam wczoraj Ostatecznie zdecydowałam się jednak przyjąć wcześniejszą propozycję. Może nie jest to praca moich marzeń, ale w zawodzie, z ciekawymi klientami i na niezłych warunkach Trochę obawiam się, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę, bo dopiero co zrezygnowałam z pracy w korpo przez atmosferę, a teraz znowu idę do większej firmy, ale może nie będzie tak źle
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 19:07   #968
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziękuję i również gratuluję
Będę trzymała kciuki. Kiedy masz tę rozmowę?







Dokładnie tak, w niedzielę byłam na rozmowie, a w poniedziałek zaczęłam pracę. Tempo ekspresowe
Jak poszła rozmowa? Trzymam kciuki, żeby się udało







Dziękuję







Gratuluję!






Mnie też nie odpowiada, że podszewka delikatnie wystaje. Poza tym wg mnie ta sukienka jest śliczna i odpowiada mi w pełni - i krój, i kolor Czy jest oklepana... nie wydaje mi się, przynajmniej ja nie kojarzę bym widziała jakąś kobietę w tego typu kiecce na weselu. A co dokładnie masz na myśli pisząc, że jest oklepana? U mnie królują inne kroje, teraz bardziej oklepane są rozłożyste doły w sukienkach weselnych

Dziewczyny! Zadzwonili dzisiaj do mnie z jednej z trójmiejskich uczelni i zaproponowali póki co rozmowę w sprawie pracy!!!
Wow, niedługo będą się o Ciebie bić zazdroszczę i życzę powodzenia
moja rozmowa ok, chociaż wątpię czy dostanę tę pracę jutro rano ma być decyzja
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:50   #969
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że pachnie tak mało przyjemnie Da się do tego przyzwyczaić?



Dziękuję, miałam wczoraj Ostatecznie zdecydowałam się jednak przyjąć wcześniejszą propozycję. Może nie jest to praca moich marzeń, ale w zawodzie, z ciekawymi klientami i na niezłych warunkach Trochę obawiam się, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę, bo dopiero co zrezygnowałam z pracy w korpo przez atmosferę, a teraz znowu idę do większej firmy, ale może nie będzie tak źle

Szczerze Ci powiem, że według mnie zapach czarnego mydła jest ok. Wręcz tż jakiś czas temu powiedział, źe na początku myjąc się nim i myjąc włosy nie czuł nic, a teraz już wyczuwam naturalny bardzo ładny zapach. Nie wiem, może zapach zależy od rodzaju czarnego mydła? Ja mam czarne mydło babuszki agafii ze skarbów syberii.
Też pracowałam w korporacji, ale w marcu zrezygnowałam. Trochę tam wytrzymałam, ale strasznie się nudziłam... ale korporacja korporacji nierówna, dobrze, że próbujesz dalej, bo skoro tam byłaś niezadowolona to tutaj może być tylko lepiej




Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wow, niedługo będą się o Ciebie bić zazdroszczę i życzę powodzenia
moja rozmowa ok, chociaż wątpię czy dostanę tę pracę jutro rano ma być decyzja
Heheh, dziękuję Faktycznie ostatnio mam "wzięcie", co mnie bardzo cieszy, ale i tak czekam na tę wymarzoną pracę w szkole... także fajnie, ale wciąż to nie to, co finalnie chcę robić.
Trzymam za Ciebie kciuki, Olciu
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 21:21   #970
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
te dwa:
http://www.orsay.com/pl-pl/moda/swet...-51100501.html
http://www.orsay.com/pl-pl/moda/swet...-50504964.html

czarne mam dwa więc potrzebowałam czegoś jasnego, ten szary jest grubszy
dzięki, obczaję sobie stacjoanrnie, bo widze, ze to z nowej kolekcji

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Mnie też nie odpowiada, że podszewka delikatnie wystaje. Poza tym wg mnie ta sukienka jest śliczna i odpowiada mi w pełni - i krój, i kolor Czy jest oklepana... nie wydaje mi się, przynajmniej ja nie kojarzę bym widziała jakąś kobietę w tego typu kiecce na weselu. A co dokładnie masz na myśli pisząc, że jest oklepana? U mnie królują inne kroje, teraz bardziej oklepane są rozłożyste doły w sukienkach weselnych

Dziewczyny! Zadzwonili dzisiaj do mnie z jednej z trójmiejskich uczelni i zaproponowali póki co rozmowę w sprawie pracy!!!
Jak Ci się podoba to bierz! A co do okelpanego modelu miałam na myśli to, ze swego czasu wchodząc na Allegro tych sukienek był ogrom i mi się kojarzy tak.. chińsko? Sorki za bezpośredniość, no ale tak mam :/

A co do pracy - szalona! Co to za dziedzina, ze tak Cię rozchwytują, może się przekwalifikuję, bo póki co to sama właśnie wyjechałam z Gdańska do Warszawa m.in. z powodu pracy A chętnie bym wróciła, zżyłam się z Gdańskiem duuużo mocniej niż myślałam
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 23:00   #971
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
dzięki, obczaję sobie stacjoanrnie, bo widze, ze to z nowej kolekcji


Jak Ci się podoba to bierz! A co do okelpanego modelu miałam na myśli to, ze swego czasu wchodząc na Allegro tych sukienek był ogrom i mi się kojarzy tak.. chińsko? Sorki za bezpośredniość, no ale tak mam :/

A co do pracy - szalona! Co to za dziedzina, ze tak Cię rozchwytują, może się przekwalifikuję, bo póki co to sama właśnie wyjechałam z Gdańska do Warszawa m.in. z powodu pracy A chętnie bym wróciła, zżyłam się z Gdańskiem duuużo mocniej niż myślałam
Nie szkodzi, rozumiem, że nie musi Ci się podobać ta sukienka Byłam ciekawa dlaczego jest oklepana, bo sama nie spotykałam się z takimi kiecki często, ale może to kwestia tego, że rzadko korzystam z allegro
A w jakiej dziedzinie szukałaś? Może mój "sukces" polega na tym, że skupiałam się i najbardziej zależało mi na mojej dziedzinie (filologia polska), ale CV wysyłałam na bardzo różne stanowiska, ale w miejsca, które mi odpowiadały. Teraz pracuję z dziećmi. Wcześniej jak Wam pisałam to dostałam pracę w firmie związanej bezpośrednio z prasą. No a teraz ta uczelnia. Zaproponowano mi też kilka innych posad, ale one mniej mnie interesowały, więc odmówiłam od razu. Moja przyjaciółka za to ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że jest magistrem psychologii. Chce pracować w marketingu (ukończyła specjalizację związaną z psychologią reklamy). Co śmieszniejsze... teraz dostała się na bezpłatny staż w największej gazecie w Polsce (już nie będę tak ostentacyjnie rzucać nazwami ), więc musiała wyjechać do Warszawy właśnie. Możliwe, że zaproponują jej wtedy współpracę, ale tu ma własne mieszkanie, chłopaka na medycynie, który nie przeprowadzi się, przynajmniej w najbliższym czasie... więc wydaje mi się, że w jednej konkretnej dziedzinie faktycznie trudno znaleźć pracę. Ale jak otwierasz się na różne to nie jest źle, no chyba, że mam dużo szczęścia
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-08-05 o 23:03
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 06:28   #972
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

naciulatko przede wszystkim gratulacje i powodzenia, idź na rozmowę na uczelnię, zobacz co proponują i spokojnie przemyśl wszystkie za i przeciw i podejmij decyzję
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 06:54   #973
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
naciulatko przede wszystkim gratulacje i powodzenia, idź na rozmowę na uczelnię, zobacz co proponują i spokojnie przemyśl wszystkie za i przeciw i podejmij decyzję
Dziękuję
Tak planuję zrobić We wtorek rozmowa.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:03   #974
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

naciulatko same super wieści od Ciebie! Gratuluję!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość


Spróbuj jeszcze jakiejś suplementacji, na mnie dobrze działa Merz Special, a z kosmetyków aptecznych zdecydowanie godne polecenia są także ampułki przeciwko wypadaniu włosów Seboradin i Radical. Sama zmagałam się z tym problemem bardzo długo i testowałam wiele różnych kombinacji, ale ta sprawdziła się chyba najlepiej Jeśli jesteś w stanie, to świetnie na włosy wpływają też drożdże, kiedyś zaliczyłam jedną kurację, ale później już na samą myśl o ich zapachu zbierało mi się na mdłości więc ostrzegam, że to sposób tylko dla wytrwałych

W wolnych chwilach podczytywałam trochę poprzednie części wątku i po Waszych opiniach skusiłam się dzisiaj na zakup czarnego mydła Będę testować, bo ostatnio moja cera jest niestety daleka od ideału..
Drożdzy pewnie nie zniosę, aż tak włosy mi nie lecą. Seboradin i Radical znam, kiedyś używałam i pewnie wrócę. Póki co testuję sesę i olejek łopianowy z green pharmacy, ale przymierzam się do seboradinu właśnie

Czarne mydło to hit wątku, oby Ci dobrze służyło!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:16   #975
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
naciulatko same super wieści od Ciebie! Gratuluję!



Drożdzy pewnie nie zniosę, aż tak włosy mi nie lecą. Seboradin i Radical znam, kiedyś używałam i pewnie wrócę. Póki co testuję sesę i olejek łopianowy z green pharmacy, ale przymierzam się do seboradinu właśnie

Czarne mydło to hit wątku, oby Ci dobrze służyło!
Dziękuję bardzo
Mnie też wypadają włosy i zastanawiam się nad drożdżami...
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:45   #976
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
naciulatko same super wieści od Ciebie! Gratuluję!

Drożdzy pewnie nie zniosę, aż tak włosy mi nie lecą. Seboradin i Radical znam, kiedyś używałam i pewnie wrócę. Póki co testuję sesę i olejek łopianowy z green pharmacy, ale przymierzam się do seboradinu właśnie

Czarne mydło to hit wątku, oby Ci dobrze służyło!
Mnie na wypadanie włosów chyba najlepiej robi olejek khadi

No i moje urodowe odkrycie - odstawiłam kawę, herbatę czarną, czerwonego wina nie piję już praktycznie wcale i mam zęby białe jak perełki bez zmiany pasty czy szczoteczki czy dodatkowego wybielania : Normalnie od kilku tygodni co jestem w łazience to sobie zęby oglądam, a ostatnio nawet moja fryzjera powiedziała, że piękne zęby mam

Swoją drogą, nie wiecie może czy są jakieś kody rabatowe do Zalando czy coś?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:52   #977
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Szczerze Ci powiem, że według mnie zapach czarnego mydła jest ok. Wręcz tż jakiś czas temu powiedział, źe na początku myjąc się nim i myjąc włosy nie czuł nic, a teraz już wyczuwam naturalny bardzo ładny zapach. Nie wiem, może zapach zależy od rodzaju czarnego mydła? Ja mam czarne mydło babuszki agafii ze skarbów syberii.
Też pracowałam w korporacji, ale w marcu zrezygnowałam. Trochę tam wytrzymałam, ale strasznie się nudziłam... ale korporacja korporacji nierówna, dobrze, że próbujesz dalej, bo skoro tam byłaś niezadowolona to tutaj może być tylko lepiej
Ja mam z Organique i wczoraj po pierwszym użyciu na twarz czułam ten zapach jeszcze przez dłuższy czas Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej

Co do pracy, to pocieszam się, że teraz nie idę do takiego typowego korpo, to duża i znana w branży, ale polska firma więc może będzie trochę lepiej

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Może mój "sukces" polega na tym, że skupiałam się i najbardziej zależało mi na mojej dziedzinie (filologia polska), ale CV wysyłałam na bardzo różne stanowiska, ale w miejsca, które mi odpowiadały. Teraz pracuję z dziećmi. Wcześniej jak Wam pisałam to dostałam pracę w firmie związanej bezpośrednio z prasą. No a teraz ta uczelnia. Zaproponowano mi też kilka innych posad, ale one mniej mnie interesowały, więc odmówiłam od razu. Moja przyjaciółka za to ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że jest magistrem psychologii. Chce pracować w marketingu (ukończyła specjalizację związaną z psychologią reklamy). Co śmieszniejsze... teraz dostała się na bezpłatny staż w największej gazecie w Polsce (już nie będę tak ostentacyjnie rzucać nazwami ), więc musiała wyjechać do Warszawy właśnie. Możliwe, że zaproponują jej wtedy współpracę, ale tu ma własne mieszkanie, chłopaka na medycynie, który nie przeprowadzi się, przynajmniej w najbliższym czasie... więc wydaje mi się, że w jednej konkretnej dziedzinie faktycznie trudno znaleźć pracę. Ale jak otwierasz się na różne to nie jest źle, no chyba, że mam dużo szczęścia
Widać, że masz rozsądne podejście do szukania pracy Myślę, że w pewnym momencie warto się jednak ukierunkować, bo później robi się ciężko z możliwością awansu czy podwyżki, jeśli człowiek nie ma żadnej konkretnej specjalizacji

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Drożdzy pewnie nie zniosę, aż tak włosy mi nie lecą. Seboradin i Radical znam, kiedyś używałam i pewnie wrócę. Póki co testuję sesę i olejek łopianowy z green pharmacy, ale przymierzam się do seboradinu właśnie

Czarne mydło to hit wątku, oby Ci dobrze służyło!
Są też w formie tabletek, ale przyznaję, że nigdy nie próbowałam Jeśli produkty Seboradinu znasz, to pewnie też kojarzysz wcierki z tej firmy. Używałam na zmianę z ampułkami i dla mnie dawały nawet lepszy efekt niż osławiony na Wizażu Jantar Jedyny minus, to że moje włosy lekko rozjaśniały..

Dziękuję, póki co próbuję się przyzwyczaić do jego zapachu Ciężko jest
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:52   #978
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

naciulątko, gratuluję Sporo moich znajomych robi doktorat i tym samym prowadzą trochę zajęć na uczelni, ale poza tym normalnie pracują, bo to są jakieś śmieszne pieniądze (i też nie wszędzie płatne) i nie byliby się w stanie za nie utrzymać. Mam nadzieję, że twoja praca będzie na innych warunkach.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2015-08-06 o 07:53
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 08:09   #979
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Nie szkodzi, rozumiem, że nie musi Ci się podobać ta sukienka Byłam ciekawa dlaczego jest oklepana, bo sama nie spotykałam się z takimi kiecki często, ale może to kwestia tego, że rzadko korzystam z allegro
A w jakiej dziedzinie szukałaś? Może mój "sukces" polega na tym, że skupiałam się i najbardziej zależało mi na mojej dziedzinie (filologia polska), ale CV wysyłałam na bardzo różne stanowiska, ale w miejsca, które mi odpowiadały. Teraz pracuję z dziećmi. Wcześniej jak Wam pisałam to dostałam pracę w firmie związanej bezpośrednio z prasą. No a teraz ta uczelnia. Zaproponowano mi też kilka innych posad, ale one mniej mnie interesowały, więc odmówiłam od razu. Moja przyjaciółka za to ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że jest magistrem psychologii. Chce pracować w marketingu (ukończyła specjalizację związaną z psychologią reklamy). Co śmieszniejsze... teraz dostała się na bezpłatny staż w największej gazecie w Polsce (już nie będę tak ostentacyjnie rzucać nazwami ), więc musiała wyjechać do Warszawy właśnie. Możliwe, że zaproponują jej wtedy współpracę, ale tu ma własne mieszkanie, chłopaka na medycynie, który nie przeprowadzi się, przynajmniej w najbliższym czasie... więc wydaje mi się, że w jednej konkretnej dziedzinie faktycznie trudno znaleźć pracę. Ale jak otwierasz się na różne to nie jest źle, no chyba, że mam dużo szczęścia

jestem po kulturoznawstwie (w październiku zaczynam magistra) i docelowo chcę pracować przy organizacji wydarzeń i widowisk muzycznych, czyli głównie koncerty/festiwale. Również po drodze pracowałam w innych miejscach, np. w teatrze w biurze impresariatu czy przy organizacji wystaw sztuki współczesnej Ale firma, która najbardziej mnie interesuje (która organizuje jedno z większych widowisk muzycznych w Gdańsku) jest z Warszawy. W tym roku pracuje z nimi po raz trzeci, wyrazili już chęć zatrudnienia mnie gdybym mieszkała w stolicy, więc oto jestem Nie narzekam, mam na siebie pomysł, ale fakt faktem, że w wybranej przeze mnie dziedzinie więcej pracy jest tutaj. A że mój TŻ również chciał zacząć magisterkę na warszawskiej uczelni, to wyjazd odbył się naturalnie, bez spinki Mamy tu zresztą rodzinę, więc też raźniej. Ale jednak za Gdańskiem tęsknię bardziej niż myślałam, również za starym mieszkaniem - mieszkaliśmy tam 4 lata, w super spokojnej okolicy skąd było wszędzie blisko. TŻ się ze mnie nabija, bo tak jak dostawałam kiedyś gorączki, bo budziły mnie mewy kiedy chciałam dłużej pospać (mieszkaliśmy na poddaszu), to teraz słucham ich sobie na dobranoc, dla relaksu Co prawda, to dźwięki z Gdyni, ale zawsze Jakby ktoś był ciekaw, to można posłuchać dźwięków Gdyni na radio-wezel.pl - projekt z Krakowa

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-08-06 o 08:16
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 10:00   #980
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mnie na wypadanie włosów chyba najlepiej robi olejek khadi

No i moje urodowe odkrycie - odstawiłam kawę, herbatę czarną, czerwonego wina nie piję już praktycznie wcale i mam zęby białe jak perełki bez zmiany pasty czy szczoteczki czy dodatkowego wybielania : Normalnie od kilku tygodni co jestem w łazience to sobie zęby oglądam, a ostatnio nawet moja fryzjera powiedziała, że piękne zęby mam
Chciała kupić własnie khadi, ale akurat nie było. Przejdę się któregoś dnia bo tej sesy jest niewiele więc szybko ubywa i jeśli nie dostanę stacjonarnie to zamówię on line

za ząbki Ja mam koronki i mogę pić wszystko bez ograniczeń i nadal są bialutkie warto było wydać tyle kasy

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Są też w formie tabletek, ale przyznaję, że nigdy nie próbowałam Jeśli produkty Seboradinu znasz, to pewnie też kojarzysz wcierki z tej firmy. Używałam na zmianę z ampułkami i dla mnie dawały nawet lepszy efekt niż osławiony na Wizażu Jantar Jedyny minus, to że moje włosy lekko rozjaśniały..
Kojarzę, też używałam Chyba kupię całą serię jeśli to co teraz używam mi nie pomoże.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 10:12   #981
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Chciała kupić własnie khadi, ale akurat nie było. Przejdę się któregoś dnia bo tej sesy jest niewiele więc szybko ubywa i jeśli nie dostanę stacjonarnie to zamówię on line

za ząbki Ja mam koronki i mogę pić wszystko bez ograniczeń i nadal są bialutkie warto było wydać tyle kasy

Kojarzę, też używałam Chyba kupię całą serię jeśli to co teraz używam mi nie pomoże.
Ja sesy nie mogę, dostanę od niej takiej migreny, że coś strasznego, a co gorsza, przez to, że mam porowate włosy to mi ten zapach się we włosy "wgryza" i nawet przez 3 mycia siedzi

Trochę koronek zazdroszczę, ale swoje mam względnie białe, proste, zdrowe, więc nie będę szaleć i zmieniać Chociaż czasami jak oglądam zdjęcia ludzi z koronkami w necie i te ich holywoodzkie uśmiechy to też bym chciała Ale i nos mniejszy bym chciała, a operować nie będę

Aha, co do włosów i jantaru - straszną mi krzywdę zrobił, dostałam od niego na głowie takie paskudnej łuski, aż mi się strupy robiły, 2 miesiące z tym walczyłam różnymi specyfikami dermatologicznymi, kręconymi środkami i strydami I podobno nie tylko na mnie tak działa...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 11:28   #982
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

nacialutko - gratulacje ! aż miło czytać takie dobre wiadomości

Dziewczyny, a ja z innej beczki. Czy któraś z Was może polecić mi jakiś nocleg w Pradze ? Chciałabym coś sprawdzonego
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:05   #983
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
naciulątko, gratuluję Sporo moich znajomych robi doktorat i tym samym prowadzą trochę zajęć na uczelni, ale poza tym normalnie pracują, bo to są jakieś śmieszne pieniądze (i też nie wszędzie płatne) i nie byliby się w stanie za nie utrzymać. Mam nadzieję, że twoja praca będzie na innych warunkach.
Siostra tż pracuje na jednej z łódzkich uczelni, wcześniej wypełniała wnioski, teraz ma wykładać. I dostaje za jeden weekend na uczelni takie pieniądze że Tyle co jej siostra za miesiąc pracy w hotelu.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
za ząbki Ja mam koronki i mogę pić wszystko bez ograniczeń i nadal są bialutkie warto było wydać tyle kasy
Ile dałaś jeśli można spytać? I czy trzeba mieć do tego proste zęby? Mam na dole powykrzywiane, a myślałam nad koronkami. Może nie teraz, ale w przyszłości.. Najpierw chcę dwa tatuaże
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Trochę koronek zazdroszczę, ale swoje mam względnie białe, proste, zdrowe, więc nie będę szaleć i zmieniać Chociaż czasami jak oglądam zdjęcia ludzi z koronkami w necie i te ich holywoodzkie uśmiechy to też bym chciała Ale i nos mniejszy bym chciała, a operować nie będę

Aha, co do włosów i jantaru - straszną mi krzywdę zrobił, dostałam od niego na głowie takie paskudnej łuski, aż mi się strupy robiły, 2 miesiące z tym walczyłam różnymi specyfikami dermatologicznymi, kręconymi środkami i strydami I podobno nie tylko na mnie tak działa...
Ja chciałabym pozbyć się garba na nosie. Mam minimalny, ale jest i mnie wnerwia.

A co do Jantar Używałam przez dwa miesiące, ale efekty były żadne więc odstawiłam.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

I pochwalę się, bo skaczę od niecałych dwóch tygodni na skakance, plus jeżdżę od czasu do czasu na rowerze. Iiiii..spadłam 1 cm z ramion, mojego newralgicznego miejsca
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-08-06 o 12:06
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:10   #984
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Siostra tż pracuje na jednej z łódzkich uczelni, wcześniej wypełniała wnioski, teraz ma wykładać. I dostaje za jeden weekend na uczelni takie pieniądze że Tyle co jej siostra za miesiąc pracy w hotelu.
Prywatne to inna bajka, ja o UJ piszę.

Gratuluję ćwiczeń

Ja w poniedziałek mam dostać od ortodonty plan leczenia, już mam pietra
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 12:13   #985
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja chciałabym pozbyć się garba na nosie. Mam minimalny, ale jest i mnie wnerwia.

I pochwalę się, bo skaczę od niecałych dwóch tygodni na skakance, plus jeżdżę od czasu do czasu na rowerze. Iiiii..spadłam 1 cm z ramion, mojego newralgicznego miejsca
Sskersiku jak czujesz potrzebę zrobienia nosa to rób, garb to jest grubszy problem, bo to ingerencja w kość, ale jak Cię to męczy i się nie boisz - powodzenia.

Ja niestety jestem strachliwa w tych tematach, wizja narkozy, możliwych powikłań czy też choćby nie w 100% zadowalającego efektu skutecznie mnie zniechęca, szczególnie, że widziałam kilka, jak nie kilkanaście historii operowanych nosów (w tym takie w bliskiej rodzinie, gdzie nos oglądałam, dotykałam, wspierałam dziewczynę) i chyba ani jeden nie był od razu taki jak trzeba i jak oczekiwano

Gratuluję! I trzymam kciuki za wytrwałość!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:10   #986
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Prywatne to inna bajka, ja o UJ piszę.

Gratuluję ćwiczeń

Ja w poniedziałek mam dostać od ortodonty plan leczenia, już mam pietra
Ona na państwowej ma wykładać. Więc nie wiem od czego to zależy

A ćwiczenia dodają mi tyle energii że aż sama jestem zdziwiona. Z apatycznej, "nic mi się nie chce" nagle nie mogę wysiedzieć na

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Sskersiku jak czujesz potrzebę zrobienia nosa to rób, garb to jest grubszy problem, bo to ingerencja w kość, ale jak Cię to męczy i się nie boisz - powodzenia.

Ja niestety jestem strachliwa w tych tematach, wizja narkozy, możliwych powikłań czy też choćby nie w 100% zadowalającego efektu skutecznie mnie zniechęca, szczególnie, że widziałam kilka, jak nie kilkanaście historii operowanych nosów (w tym takie w bliskiej rodzinie, gdzie nos oglądałam, dotykałam, wspierałam dziewczynę) i chyba ani jeden nie był od razu taki jak trzeba i jak oczekiwano

Gratuluję! I trzymam kciuki za wytrwałość!
Chciałabym zrobić, a czy zrobię to.. Nie mam nadwyżki gotówki, są ważniejsze wydatki, a ten to poniekąd moje widzimisie. Bo garbik naprawdę jest minimalny. Jeśli miałabym kiedykolwiek robić to przy okazji prostowania przegrody.

Co do narkozy - mam ten sam problem. Jest to obciążające dla organizmu. Jeszcze moje zdrowie nie do końca współpracuje i obawiałabym się ewentualnych skutków ubocznych.

A z wytrwałością raczej nie będzie problemu - bo są efekty. Z ramion spadłam 1 cm, z talii 1 cm, z ud i pupy po pół cm. I co istotne..cellulit znacznie zmniejszył się Wartości dodatnie mam w łydce (muszę dłużej rozciągać się po) i waga pokazała 2kg więcej. Chociaż wczoraj ważyłam tyle co dawniej, ale byłam cały dzień w trudnym terenie, sama. Do tego żar z nieba i organizm odwodnił się.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-08-06 o 13:12
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:05   #987
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ona na państwowej ma wykładać. Więc nie wiem od czego to zależy

A ćwiczenia dodają mi tyle energii że aż sama jestem zdziwiona. Z apatycznej, "nic mi się nie chce" nagle nie mogę wysiedzieć na

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------


Chciałabym zrobić, a czy zrobię to.. Nie mam nadwyżki gotówki, są ważniejsze wydatki, a ten to poniekąd moje widzimisie. Bo garbik naprawdę jest minimalny. Jeśli miałabym kiedykolwiek robić to przy okazji prostowania przegrody.

Co do narkozy - mam ten sam problem. Jest to obciążające dla organizmu. Jeszcze moje zdrowie nie do końca współpracuje i obawiałabym się ewentualnych skutków ubocznych.

A z wytrwałością raczej nie będzie problemu - bo są efekty. Z ramion spadłam 1 cm, z talii 1 cm, z ud i pupy po pół cm. I co istotne..cellulit znacznie zmniejszył się Wartości dodatnie mam w łydce (muszę dłużej rozciągać się po) i waga pokazała 2kg więcej. Chociaż wczoraj ważyłam tyle co dawniej, ale byłam cały dzień w trudnym terenie, sama. Do tego żar z nieba i organizm odwodnił się.
Też kiedyś myślałam o nosie - powinnam zrobić przegrodę i wtedy chciałabym od razu korektę wyglądu ale raczej się nigdy nie zdecyduję.
Gdzie skaczesz? Ja się wstydzę wyjść przed blok , a w mieszkaniu nie mam możliwości. Ale zwiększenia obwodu łydek to bym nie chciała..., oj nie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:25   #988
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Też kiedyś myślałam o nosie - powinnam zrobić przegrodę i wtedy chciałabym od razu korektę wyglądu ale raczej się nigdy nie zdecyduję.
Gdzie skaczesz? Ja się wstydzę wyjść przed blok , a w mieszkaniu nie mam możliwości. Ale zwiększenia obwodu łydek to bym nie chciała..., oj nie
W pokoju. Czasem zahaczę jak nie o szafkę, to parapet czy żyrandol..ale jakoś daję radę Gdybym była nieco wyższa to już byłoby po temacie. Pokój szyty na miarę

Ja muszę iść zobaczyć ile w suszarni mam miejsca, czy nie więcej. Ale właśnie..sąsiedzi się tam czasem kręcą, a nie szukam rozgłosu
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:58   #989
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Aha, co do włosów i jantaru - straszną mi krzywdę zrobił, dostałam od niego na głowie takie paskudnej łuski, aż mi się strupy robiły, 2 miesiące z tym walczyłam różnymi specyfikami dermatologicznymi, kręconymi środkami i strydami I podobno nie tylko na mnie tak działa...
Naprawdę? U mnie nie wystąpiły żadne skutki uboczne, ale dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
I pochwalę się, bo skaczę od niecałych dwóch tygodni na skakance, plus jeżdżę od czasu do czasu na rowerze. Iiiii..spadłam 1 cm z ramion, mojego newralgicznego miejsca
Super, gratuluję! Ja muszę się w końcu zebrać do ćwiczeń Przez kłopoty z tarczycą i niezdrowy tryb życia przez ostatnie dwa lata sporo przytyłam i teraz fatalnie czuję się we własnym ciele Jak wiadomo, najtrudniej zacząć

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem strachliwa w tych tematach, wizja narkozy, możliwych powikłań czy też choćby nie w 100% zadowalającego efektu skutecznie mnie zniechęca, szczególnie, że widziałam kilka, jak nie kilkanaście historii operowanych nosów (w tym takie w bliskiej rodzinie, gdzie nos oglądałam, dotykałam, wspierałam dziewczynę) i chyba ani jeden nie był od razu taki jak trzeba i jak oczekiwano
Kiedyś przymierzałam się do usunięcia blizny pooperacyjnej, którą mam od dzieciństwa, ale z podobnych powodów zrezygnowałam Jak się nasłuchałam o przygotowaniach do samego zabiegu, możliwych komplikacjach i co najistotniejsze, braku gwarancji na zadowalający efekt, to stwierdziłam, że nie będę ryzykować Może jeszcze kiedyś wrócę do tego tematu, ale to już też raczej nie w Polsce..
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 20:33   #990
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Jeśli masz taką możliwość, to super sprawa Na jakich warunkach się to u Was odbywa, jeśli mogę spytać? W mojej poprzedniej pracy nie można było się nawet doprosić o wysłanie na jakiś kurs, a dodatkowe studia były raczej postrzegane w kategorii niepotrzebnego marnowania czasu, nie mówiąc o ich chociażby częściowym dofinansowaniu

Co do laptopa, to dziękuję za opinię, ale muszę zdecydować się na jakiś mniejszy model Teraz mam Macbooka 13" i o ile na wielkość go jeszcze mieszczę, to jest dla mnie zdecydowanie za ciężki do noszenia na co dzień, a 15" to już w ogóle jakiś kosmos



Dziękuję za opinię, na pewno zwrócę na niego uwagę Już wizualnie prezentuje się super więc zapowiada się dobrze



Spróbuj jeszcze jakiejś suplementacji, na mnie dobrze działa Merz Special, a z kosmetyków aptecznych zdecydowanie godne polecenia są także ampułki przeciwko wypadaniu włosów Seboradin i Radical. Sama zmagałam się z tym problemem bardzo długo i testowałam wiele różnych kombinacji, ale ta sprawdziła się chyba najlepiej Jeśli jesteś w stanie, to świetnie na włosy wpływają też drożdże, kiedyś zaliczyłam jedną kurację, ale później już na samą myśl o ich zapachu zbierało mi się na mdłości więc ostrzegam, że to sposób tylko dla wytrwałych

W wolnych chwilach podczytywałam trochę poprzednie części wątku i po Waszych opiniach skusiłam się dzisiaj na zakup czarnego mydła Będę testować, bo ostatnio moja cera jest niestety daleka od ideału..
No 15tka swoje waży, ale ja nie znoszę malutkich klawiatru i lubię mieć pole nueryczne, cyfry tylko w pasie nad literami mnie wnerwia

U nas składa się podanie o dofinansowanie studiów doktoranckich i góra myśli. Warto wiedzieć, że dofinansowanie nauki idzie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (czyli to od wczasów pod gruszą, bonów świątecznych, pożyczek mieszkaniowych, itd) a nie z funduszu płac, więc wiesz


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość

Dokładnie tak, w niedzielę byłam na rozmowie, a w poniedziałek zaczęłam pracę. Tempo ekspresowe
Jak poszła rozmowa? Trzymam kciuki, żeby się udało









Gratuluję!




Dziewczyny! Zadzwonili dzisiaj do mnie z jednej z trójmiejskich uczelni i zaproponowali póki co rozmowę w sprawie pracy!!!

Dziękuję serdecznie i gratuluję zaproszenia na rozmowę, obyś była zadowolona!

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziękuję, miałam wczoraj Ostatecznie zdecydowałam się jednak przyjąć wcześniejszą propozycję. Może nie jest to praca moich marzeń, ale w zawodzie, z ciekawymi klientami i na niezłych warunkach Trochę obawiam się, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę, bo dopiero co zrezygnowałam z pracy w korpo przez atmosferę, a teraz znowu idę do większej firmy, ale może nie będzie tak źle
Nawet jeśli to nie jest docelowa praca, to jednak praca w zawodzie daje plusy- nie wiesz co Ci się przyda Ja odbębniłam kijowe praktyki miesięczne, a się okazało że mój kierownik zna kierownika firmy z praktyk i to był kolejny z plusów na mojej liście (plusy potencjalnego pracownika )

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
A w jakiej dziedzinie szukałaś? Może mój "sukces" polega na tym, że skupiałam się i najbardziej zależało mi na mojej dziedzinie (filologia polska), ale CV wysyłałam na bardzo różne stanowiska, ale w miejsca, które mi odpowiadały. Teraz pracuję z dziećmi. Wcześniej jak Wam pisałam to dostałam pracę w firmie związanej bezpośrednio z prasą. No a teraz ta uczelnia. Zaproponowano mi też kilka innych posad, ale one mniej mnie interesowały, więc odmówiłam od razu. Moja przyjaciółka za to ma problem ze znalezieniem pracy, mimo że jest magistrem psychologii. Chce pracować w marketingu (ukończyła specjalizację związaną z psychologią reklamy). Co śmieszniejsze... teraz dostała się na bezpłatny staż w największej gazecie w Polsce (już nie będę tak ostentacyjnie rzucać nazwami ), więc musiała wyjechać do Warszawy właśnie. Możliwe, że zaproponują jej wtedy współpracę, ale tu ma własne mieszkanie, chłopaka na medycynie, który nie przeprowadzi się, przynajmniej w najbliższym czasie... więc wydaje mi się, że w jednej konkretnej dziedzinie faktycznie trudno znaleźć pracę. Ale jak otwierasz się na różne to nie jest źle, no chyba, że mam dużo szczęścia
Czasem wąska specjalizacja się naprawdę opłaca, ale trzeba wybrać dobrą niszę i być naprawdę dobrym


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tak planuję zrobić We wtorek rozmowa.
Będziemy trzymać kciuki!


Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja mam z Organique i wczoraj po pierwszym użyciu na twarz czułam ten zapach jeszcze przez dłuższy czas Mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej

Co do pracy, to pocieszam się, że teraz nie idę do takiego typowego korpo, to duża i znana w branży, ale polska firma więc może będzie trochę lepiej



Widać, że masz rozsądne podejście do szukania pracy Myślę, że w pewnym momencie warto się jednak ukierunkować, bo później robi się ciężko z możliwością awansu czy podwyżki, jeśli człowiek nie ma żadnej konkretnej specjalizacji



Są też w formie tabletek, ale przyznaję, że nigdy nie próbowałam Jeśli produkty Seboradinu znasz, to pewnie też kojarzysz wcierki z tej firmy. Używałam na zmianę z ampułkami i dla mnie dawały nawet lepszy efekt niż osławiony na Wizażu Jantar Jedyny minus, to że moje włosy lekko rozjaśniały..
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.