Żel kamuflaż - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 09:26   #691
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Żel kamuflaż

Dziewczyny macie jakieś porównanie coverów INDIGO kolor no.3 jasny róż i no.5 brzoskwiniowy. Kurczę chciałam zamówić ale boję się że ta 5 będzie pomarańczowa a róż za jasny - jak np. różowy lakier do paznokci i może w rezultacie lepiej wziąć kolor naturalny? Pomóżcie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 10:08   #692
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś porównanie coverów INDIGO kolor no.3 jasny róż i no.5 brzoskwiniowy. Kurczę chciałam zamówić ale boję się że ta 5 będzie pomarańczowa a róż za jasny - jak np. różowy lakier do paznokci i może w rezultacie lepiej wziąć kolor naturalny? Pomóżcie
...........
ja najbardziej lubie numer 2,albo 1 gdy klientka ma wyjątkowo jasna karnacje,lub mieszam 1 z 2. 5zbyt brzoskwiniowa jak piszesz a 3ka zdecydowanie zbyt jasna.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:40   #693
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
ja najbardziej lubie numer 2,albo 1 gdy klientka ma wyjątkowo jasna karnacje,lub mieszam 1 z 2. 5zbyt brzoskwiniowa jak piszesz a 3ka zdecydowanie zbyt jasna.
czyli 1 jest blada i jak ktoś ma opaloną skórę to jest za jasny? Kurczę teraz to ja już nic nie wiem Nie wiem który wybrać. darko1 masz może jakieś zdjęcia, które by pokazały te kolorki?? Byłabym baaardzo wdzięczna. Dziękuję za odp.
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:57   #694
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
czyli 1 jest blada i jak ktoś ma opaloną skórę to jest za jasny? Kurczę teraz to ja już nic nie wiem Nie wiem który wybrać. darko1 masz może jakieś zdjęcia, które by pokazały te kolorki?? Byłabym baaardzo wdzięczna. Dziękuję za odp.
.....
niestety nie mam,na forum Indigo wiem,ze jest sporo fotek.Najwygodniej by było kieć 1 i 2 i mieszać ewentualnie jak potrzeba.2jka moim zdaniem to coś podobnego do maskeda ,PB i mistero milano.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:07   #695
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Żel kamuflaż

Witam, wiem że to nie wątek o Indygo ale nie mogę znaleźć - jakie macie doświadczenia po współpracy ich produktami?
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:42   #696
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Żel kamuflaż

jeśli chodzi o INDIGO to ja mam bardzo przyjemne odczucia jeśli chodzi o covery, budujące i glossy, do bieli nie mogłam się przekonać i mam do niej w zasadzie ambiwalentny stosunek, więc nie polecę
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:33   #697
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żel kamuflaż

Dziewczyny -czy ktoras z was ma jakies doswiadczenie z coverem nr. 4 z Indigo?? wiem, ze na pewno chce nr2- ale wacham sie jezcze miedzy nr 1 a nr4...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 23:16   #698
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny -czy ktoras z was ma jakies doswiadczenie z coverem nr. 4 z Indigo?? wiem, ze na pewno chce nr2- ale wacham sie jezcze miedzy nr 1 a nr4...
.....
dobrze myslę,że 4rka to ten najgęściejszy?jak opisuje producent...miałam próbki,nie leżał mi kolor-zbyt ciepły,miałam wrażenie zażółcenia płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 09:56   #699
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
dobrze myslę,że 4rka to ten najgęściejszy?jak opisuje producent...miałam próbki,nie leżał mi kolor-zbyt ciepły,miałam wrażenie zażółcenia płytki.
dobrze darko myslisz - to ten najgesciejszy.. no wlasnie ja juz troche zglupialam-na filmiku jest taki rozowawy (powiedzialabym, ze taki prosiaczkowy), z kolei na indigowym forum jest pokazany na paznokciu i wyglada ladnie (taki mleczno-bezowy roz, troche jak z modeny)... chyba narazie zostane tylko przy nr 2 a nad reszta sie zastanowie dzieki wielkie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:50   #700
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
dobrze darko myslisz - to ten najgesciejszy.. no wlasnie ja juz troche zglupialam-na filmiku jest taki rozowawy (powiedzialabym, ze taki prosiaczkowy), z kolei na indigowym forum jest pokazany na paznokciu i wyglada ladnie (taki mleczno-bezowy roz, troche jak z modeny)... chyba narazie zostane tylko przy nr 2 a nad reszta sie zastanowie dzieki wielkie
.....
ee..wpada w lekką,noo moze nie brzoskwinke,ale jest zdecydowanie cieplejszy niż pozostałe i na moje oko wcale nie az tak gesty jak to sugeruje producent, 2 lub 2 zmieszana z 1 wychodzi najnaturalniej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:10   #701
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Żel kamuflaż

ja mam 3 Indigo - rzadzioszka i kolor taki jak na filmiku bledziutki róż nawet fajny, 2 jest troche jak masked od DR, polubiłam zwłaszcza Perfect Cleara i Deep Rose przypadł mi do gustu. Ciekawa jestem białych, zwłaszcza serii Cream, jak się nimi pracuje
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:42   #702
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
ja mam 3 Indigo - rzadzioszka i kolor taki jak na filmiku bledziutki róż nawet fajny, 2 jest troche jak masked od DR, polubiłam zwłaszcza Perfect Cleara i Deep Rose przypadł mi do gustu. Ciekawa jestem białych, zwłaszcza serii Cream, jak się nimi pracuje
.....
baardzo dobrze sie nimi pracuje,nie ciągnął się,ładnie utwardzają i niezle poziomują...natomiast nie moge jakoś zaprzyjaznic się z tym Deep Rosem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:07   #703
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Żel kamuflaż

Dzięki za szybką odpowiedź Co do Deep Rose, fajnie się komponuje z coverkami, zwłaszcza 2, fajnie się nim wykańcza frencza - nadaje mu takiej świeżości i nawet fajnie wydobywa biel końcówki, jednak sam w sobie, jak dla mnie, jest trochę zbyt różowy...... w końcu Deeep Rose

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

A jak się pracuje kolorówką Indigo? Bo fajny mają wybór odcieni, zwłaszcza tych różyków, a "moje dziewczynki" lubią takie cuś
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:25   #704
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź Co do Deep Rose, fajnie się komponuje z coverkami, zwłaszcza 2, fajnie się nim wykańcza frencza - nadaje mu takiej świeżości i nawet fajnie wydobywa biel końcówki, jednak sam w sobie, jak dla mnie, jest trochę zbyt różowy...... w końcu Deeep Rose

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

A jak się pracuje kolorówką Indigo? Bo fajny mają wybór odcieni, zwłaszcza tych różyków, a "moje dziewczynki" lubią takie cuś
.....
żeli nie znam,akryle bardzo świetne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:28   #705
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żel kamuflaż

dziewczyny -a czy tego perfect cleara moge normalnie klasc bez bazy??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 11:37   #706
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Żel kamuflaż

Kładłam go bez bazy, pod nail-prepa od DR i z bazą (indigo) - w obu przypadkach nic się nie działo. Deep Rose też położyłam bez bazy , tak dla ciekawości- i nic się nie zapowietrza
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:15   #707
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Żel kamuflaż

Tak testuje i testuje te indygowe żeliki i muszę przyznać, że jakoś covery nie walą na kolana, jakoś nie mogę ich wycieniować, pewnie muszę się z nimi pobawić dłużej to je wyczuje, za to budujące są fajniusie:0 A jakie Wy macie odczucia?
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 11:48   #708
jus89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: Żel kamuflaż

co sądzicie o coverku z Silcare linia Noname? Moja znajoma go bardzo polecała ale nie znalazłam o nim żadnej konkretnej opini... Cena jest bardzo niska więc na początek w sam raz
jus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:46   #709
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez jus89 Pokaż wiadomość
co sądzicie o coverku z Silcare linia Noname? Moja znajoma go bardzo polecała ale nie znalazłam o nim żadnej konkretnej opini... Cena jest bardzo niska więc na początek w sam raz
Ja miałam z Noname french - niska cena, a potrzebowałam na szybko, więc się skusiłam - totalny niewypał - mogłam go wyrzucić do śmietnika... ten french był przezroczysty, a nie biały... i stąd zraziłam się całkowicie do Noname, ale być może się nie znam jako początkująca ;| Za to co myślisz o kamuflażu i-nails od DR? Ja nigdy nie używałam, ale pytałam wczoraj na forum i został mi polecony MASKED - wcześniej też o nim czytałam... Podobno najbardziej znany i lubiany. Cena według mnie również niska Żele kolorowe mam również z i-nails - są znakomite!
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 20:10   #710
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żel kamuflaż

ja polecalabym bardziej zele z modeny -kamuflaz jak dla mnie lepszy niz indigo a kolorowka - super gestosc i piekne krycie...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:35   #711
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja polecalabym bardziej zele z modeny -kamuflaz jak dla mnie lepszy niz indigo a kolorowka - super gestosc i piekne krycie...
Ja kamuflażu jeszcze nigdy nie używałam...z żadnej firmy... także porównania nie mam żadnego... Jedyne co czytałam właśnie opinie. Kolorowe z modeny też widzę cenowo zachęcają. Dodatkowo jak mówisz, że piękne krycie to aż chciałoby się spróbować. Po prostu mam z i-nails, jestem zadowolona, więc znowu domówiłam z tej marki i polecam ją dalej... Jakoś tak ładnie to wygląda... nie lubię mieć takiej mieszanki, hehe... Ewentualnie jak zużyję to mogę kupować z modeny - pomyślę nad tym
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:54   #712
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Żel kamuflaż

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Ja kamuflażu jeszcze nigdy nie używałam...z żadnej firmy... także porównania nie mam żadnego... Jedyne co czytałam właśnie opinie. Kolorowe z modeny też widzę cenowo zachęcają. Dodatkowo jak mówisz, że piękne krycie to aż chciałoby się spróbować. Po prostu mam z i-nails, jestem zadowolona, więc znowu domówiłam z tej marki i polecam ją dalej... Jakoś tak ładnie to wygląda... nie lubię mieć takiej mieszanki, hehe... Ewentualnie jak zużyję to mogę kupować z modeny - pomyślę nad tym
dla mnie kolorowka i-nails jest za rzadka i bardzo sie kurczy przy krawedzi wolnego brzegu, a ja bardzo tego nie lubie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 20:57   #713
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Żel kamuflaż

Ja używam żelu Profi Cover Pink od LNC. Miałam już kilka żeli różnych firm. Powiedziałabym że Astonishing ma takiego samego cover pinka co Ladys Nails Cosmetics, przeważyła cena, w LNC jest tańszy i ma idealne krycie, odcień jest brązowo- beżowo-bordowy raczej ciemniejszy, jest piękny, pięknie wygląda na paznokciach. To jest mój faworyt wśród żeli kamuflażowych.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:25   #714
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Żel kamuflaż

Kobitki ja używam tylko MASKEDA więc zerknijcie do galerii i zobaczycie jak się prezentuje, kiedyś miałam z sun flower ale był mi za ciemny, i miałam jeszcze z Perfect Beauty próbować jak z I-nails byłby niewypał, ale że okazał się wypałem to już jestem z nim coś koło 3 lata
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.