Zestaw startowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 15:21   #31
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

rozumiem ale chyba nie zbankrutuje na zestawie mini?????????
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:23   #32
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

B[]mam 2 kolezanki ktore robia akryle wiec musze do nich pojechac i wypytac sie co i jak:}}a narazie słucham rad innych..nie zawsze sympatycznych [B]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:25   #33
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

[b] nikt nie powiedział ze to jest łatwe ...ale ja jestem ciekawa bo zajecia mam za kilka miesiecy [B]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:29   #34
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Róż ze startówki NSI na 3 razy ?? No tak dla dziewczyny bez kursu która kładzie kilkgramy na paznokieć napewno......
Widzę, że Butterflynails wie wszystko najlepiej.
Informuję, że skończyłam kurs, ale jestem zdania, że ta wiedzę którą uzyskałam na owym kursie mogłam sama przyswoić bez wydawania 600 zł, i nie jestem przeciwniczką samouków, zawsze im chętnie pomogę. (Zresztą nie kazdego stać na kurs.) Taką mam naturę, że lubię pomagać ludziom.
W tym zestawie startowym NSI akrylu było bardzo malutko, pól takiego maleńkiego pudełeczka, i starczyło mi to na ok 3 razy i może na jakies uzupełnienie, ale dokładnie nie pamiętam bo to było dawno.
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 09:55   #35
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Startówki NSI te małe zawieraja dwa pudry 1,4oz czyli w przybliżeniu 40-50g to nie jest mało...
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 12:39   #36
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez bb-m
Widzę, że Butterflynails wie wszystko najlepiej.
Informuję, że skończyłam kurs, ale jestem zdania, że ta wiedzę którą uzyskałam na owym kursie mogłam sama przyswoić bez wydawania 600 zł, i nie jestem przeciwniczką samouków, zawsze im chętnie pomogę. (Zresztą nie kazdego stać na kurs.) Taką mam naturę, że lubię pomagać ludziom.
W tym zestawie startowym NSI akrylu było bardzo malutko, pól takiego maleńkiego pudełeczka, i starczyło mi to na ok 3 razy i może na jakies uzupełnienie, ale dokładnie nie pamiętam bo to było dawno.



[B]jestes superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[B]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 12:39   #37
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez bb-m
Widzę, że Butterflynails wie wszystko najlepiej.
Informuję, że skończyłam kurs, ale jestem zdania, że ta wiedzę którą uzyskałam na owym kursie mogłam sama przyswoić bez wydawania 600 zł, i nie jestem przeciwniczką samouków, zawsze im chętnie pomogę. (Zresztą nie kazdego stać na kurs.) Taką mam naturę, że lubię pomagać ludziom.
W tym zestawie startowym NSI akrylu było bardzo malutko, pól takiego maleńkiego pudełeczka, i starczyło mi to na ok 3 razy i może na jakies uzupełnienie, ale dokładnie nie pamiętam bo to było dawno.



[B]jestes superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...tak dalej[B]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 14:56   #38
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

bb-m widocznie kierując się o oszczędnością wybralas tani i lichy kurs.Wszyscy wiemy, ze takich szkoleń nie brakuje a wrecz przeciwnie mnożą się jak grzyby po deszczu. Ja osobiscie do stylistki po takim kursie trafic bym nie chciala;nie odważylabym sie rowniez z takim stanem wiedzy zabierać za klientki (za siebie zresztą też).



"Widzę, że Butterflynails wie wszystko najlepiej" - nie mam pojecia czy wie najlepiej, wiem natomiast ,ze zawsze pomaga kiedy ktoś tego potrzebuje. A do sprawy podchodzi po prostu racjonalnie-bo bez kursu ani rusz. I skoro jest zorientowana w temacie i twierdzi ,ze pudeleczko ma tyle a tyle gramów i starcza na tyle a tyle, to chyba mozna jej wierzyc. Ja na temat akrylu sie nie wypowiadam bo pracuje w żelu ale to chyba normalne ,ze poczatkujaca stylistka ( w dodatku bez kursu) sporo materialu zniszczy, nieprawdaż?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:53   #39
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Startówki NSI te małe zawieraja dwa pudry 1,4oz czyli w przybliżeniu 40-50g to nie jest mało...
Zestaw startowy NSI zawiera 1/4oz a nie 1,4 oz to jest różnica, jedna uncja (oz) to jest 28,35 g, czyli 1/4 oz = ok 7,09 g
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:55   #40
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: zestaw startowy???

[QUOTE=paulakrk]bb-m widocznie kierując się o oszczędnością wybralas tani i lichy kurs.Wszyscy wiemy, ze takich szkoleń nie brakuje a wrecz przeciwnie mnożą się jak grzyby po deszczu. Ja osobiscie do stylistki po takim kursie trafic bym nie chciala;nie odważylabym sie rowniez z takim stanem wiedzy zabierać za klientki (za siebie zresztą też).

A jaki jest mój stan wiedzy???
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:30   #41
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Nie mam bladego pojecia. Napisalam wyraznie- stan wiedzy po takim lichym kursie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 20:38   #42
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Nie mam bladego pojecia. Napisalam wyraznie- stan wiedzy po takim lichym kursie.
A skąd wiesz jaki jest mój stan wiedzy po tym kursie???
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 21:31   #43
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Boshe... czytaj ze zrozumieniem dobrze?

"Ja osobiscie do stylistki po takim kursie trafic bym nie chciala;nie odważylabym sie rowniez z takim stanem wiedzy zabierać za klientki (za siebie zresztą też)."

Czy ja pisze o twoim stanie wiedzy czy ogolnie,o stanie wiedzy po takim kursie?



Wena sloneczko zdecyduj sie moze jak to z toba jest. Bo na innym forum piszesz ze wybierasz sie na kurs, tutaj nam kadzisz ,ze kursy sa bez sensu...Wiecej konsekwencji!!!! A tak z ciekawosci jak z tym akrylkiem? Na ile starczy, tak na oko?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 22:29   #44
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Ok moja wina, ale nawet opakowanie 7 gr starcza na wiecej niz 3 nałożenia... bo tak opakowanie 70g wystarczałoby tylko na 30 ;/
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 01:11   #45
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Post Dot.: zestaw startowy???

moim zdaniem to głupota "próbować samemu".Jak zniszczysz sobie paznokcie przy takim zabiegu to masz je na pół rokuz głowy, codzienne smartowanie ich itp.A jeśli je zniszczysz to zapewne twój następny wątek będzie brzmiał"zniszczone paznokcie".Obcykaj sie na kursie co i jak i dopiero potem ćwicz.
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 13:36   #46
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

Oj dziewczyny, szpanujecie troche swoimi "drogimi" kursami :/. Bez kursu kosmetycznego też można wycisnąc pryszcza w domowych warunkach.. jasne że można sobie zrobić krzywdę. Wczoraj zrobilam sobie sama akrylowe na formach i chociaż daleko im do profesjonalnych to taka zabawa spobala mi sie, chyba sie minelam z powolaniem i teraz zaczynam myśleć o profesjonalnym kusie.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 13:49   #47
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

Aha - co do pytania: mam 10 g proszku i zapewniono mnie, że profesjonalistkom wysarczy on na 20 klientek, a osobie uczącej sie na góra sześc. Ja zużylam juz na oko 1/10 - 1/8
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:50   #48
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Po pierwsze pryszczy sie nie wyciska! I napewno żadna profesjonalna kosmetyczka tego nie robi.
To że tobie zeszło proszku mało nie znaczy że każdemu. Może pochwalisz się pazurkami?
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:43   #49
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

To byl przyklad (chociaż kosmetyczki starej szkoly dalej oczyszczaja tak skóre i ja sama w domowych pieleszach tak grzesze ale ciiii ).
Nie wiem czy tak malo proszku mi poszlo bo duuużo mialam do pilowania . Pochwalić moge sie pazurkami u lewej ręki, u prawej to jeszcze pozostawiaja duzo do życzenia. Nie dorobilam sie jeszcze bialego akrylu robilam różowym calość.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 22:07   #50
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Szpanuje to ja ewentualnie zajefajnymi pazurami. A i to raczej rzadko bo jak nic laski wieszalyby na mnie psy w jeszcze wiekszym stopniu niz zazwyczaj A co do "drogich" kursów- dobry kurs z dwoch metod, plus manicure, pedicure, zdobienie zelami, zdobienie tradycyjne, airbrush to koszt okolo 3 tysiecy. Dolicz materialy dobrej klasy- niech bedzie 2 tys. I wyposażenie gabinetu albo chociaz pokoiku do "tipsowania" -od 500zł. Rzeczywisice taniocha...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:18   #51
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Thumbs down Dot.: zestaw startowy???

a ja kupilam sobie akryl dentystyczny pedzel w sklepie malarskim i zaplacilam 15zł za wszystko wiec dziewczyny nie przeplacajcie

a tak naprawde to juz nie wiem czy śmiać sie czy płakac jak czytam te pomysly..tez za bogata nie jestem i nigdy nie bylam ale potrafilam wziasc sie za siebie i za przeproszeniem zapiep..i rozdawac ulotki itd.i zarobilam na kurs!!!
i wykrety ze nie mam kasy,sama potrafie itd..schowajcie co po niektore w kieszen bo rece opadaja jak slysze takie bzdurne gadanie...
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:36   #52
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71
Dot.: zestaw startowy???

oj dziewczyny z wami to strach zadzierać! co wam szkodzi! niech robi sobie te pazurki, przecież nie podkradnie wam klientek
gadanie, że akryle niszcza jest bez sensu bo wcale przez to chętnych na nie nie ubywa i nie ubędzie po jednej kobitce, która sobie w domku poprodukuje szponki
jeśli kiedyś zacznie to robic zarobkowo, bez przeszkolenia i nie będzie jej wychodzic to klientki same będą szukać kogos lepszego
takie moje zdanie i nie kłóćcie się znowu bo strach się przy was czasme odezwać
pozdrawiam
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 23:13   #53
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Czarowniczko droga ;* nic sie nie boj włosek Ci z głowki nie spadnie

Tyle ,ze ja sie naprawde nie martwie o to ,ze mi zabraknie klientek bo tu kwestia jest bardziej skomplikowana. Moze podam przyklad- ostatnio zrobiłam sobie kurs projektowania stron www- kurs podstawowy,stronka wyjdzie mi bez zadnych bajerow ale w tym miesiacu nie mialam kaski by robic kolejne szkolenie. I naprawde do głowy by mi nie przyszlo wchodzic na forum dla komputerowcow i nagle, niz z gruszki ni z pietruszki pisac - " hej , jak krok po kroku zrobic stronke w photoshopie??Bo klienci ktorym probowalam robic stronki skarza sie ze one nie dzialaja". Mysle ,ze na takim forum gdzie przewazaja faceci, osoba zadajaca takie pytanie musialaby sie liczyc z porządnym rzutem miesa pod swoim adresem.Abstrahując juz od tego ,ze przez internet po prostu NIE DA SIE nauczyc pewnch rzeczy- zwlaszcza tych, wymagających doswiadczenia,zdolnosci manualnych i pewnej podstawowej wiedzy teoretycznej.Wiec naprawde demonizowanie dziewczyn po kursach uwazam za grooobą przesadę...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 07:07   #54
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

ale do zrobienia skromnej wlasnej, dzialającej strony wystarczy spokojnie to co jest w internecie..
Nie uważam że pięniądze wydane na dobry kurs są stracone, ale jeśli kogoś nie stać na to żeby wydać te 5000, a jest zdesperowany potrenować na sobie to CO WAM SZKODZI ODPOWIEDZIEĆ JEŚLI JESTEŚCIE ZORIENTOWANE W TEMACIE I OSZCZĘDZIĆ KOMUŚ KLOPOTÓW ZDROWOTNYCH, OSZPECENIA CZY POPROSTU NERWÓW ?
Jeśli ktoś mnie pyta o wzór na energie potencjalną to nie odsylam go na studia..
Tymbardziej że do robienia pazurków nie trzeba magistra i trzech języków, prawda jest taka że coraz więcej amatorek kupuje male zestawy i bedzie się uczylo na wlasną ręke. Podobnie jak coraz więcej laików robi strony, a i Ci którzy dobrze się orientują w tej dziedzinie coraz chętniej dzielą sie wiedzą.
Jasne, ze lepiej robić trwalą u fryzjera ale nie znikną zestawy do "domowej" ondulacji. Przy takich cenach kursów i samej uslugi wiele osób sie skusi na eksperymenty.
Jeśli was takie pytanie irytują wystarczy nie wchodzić na wątek. Wizaż to strona nie tylko dla profesjonalistów.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:19   #55
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez mzczarownica
oj dziewczyny z wami to strach zadzierać! co wam szkodzi! niech robi sobie te pazurki, przecież nie podkradnie wam klientek
gadanie, że akryle niszcza jest bez sensu bo wcale przez to chętnych na nie nie ubywa i nie ubędzie po jednej kobitce, która sobie w domku poprodukuje szponki
jeśli kiedyś zacznie to robic zarobkowo, bez przeszkolenia i nie będzie jej wychodzic to klientki same będą szukać kogos lepszego
takie moje zdanie i nie kłóćcie się znowu bo strach się przy was czasme odezwać
pozdrawiam

Ale ona nie jest jedna! Takich pseudo stylistke jest mnostwo! Skad niby sie wziela opinia ze tipsy nieszcza paznokcie? ze wszystkie i tak odpadna po tygodniu itp??


Nie przesadzajmy tez z kosztem najtansze szkolenie akrylu jakie znalazlam to koszt 450 zl a takie za 600-700 to normalka. Wiec nie przesadzajmy piszac o tysiacach... Poza tym koszt zestawu akrylowego jest duzo mniejszy niz zelowego i odchodza np. koszty lampy. To wszystko wciaz duze koszty, ale ten kto chce to zarobi - tu widac brak checi. Moim zdaniem zdobien 3d i nromalnych czlowiek jest sie w stanie nauczyc jesli ma zdolnosci manualne bez kursu. Ale tipsom u Klientek robionych przez osobe bez kursu mowie NIE!

Acha jeszcze chce uscislic - nie potepiam dziewczyn ktore robia sobie same pazurki bez kursu a potem ida na kurs. Potepiam te ktore sie zabieraja za niczego nie swiadome klientki!


Pozdawiam i powtarzam ten post nie jest pisany ze zlosliwosci czy ze strachu o strate klientek. Po prostu trzeba byc swiadomym odpowiedzialnosci jaka ciazy na stylistce... bo czlowiek sobie mysli ot tylko paznokcie, a naprawde sporo krzywdy mozna wyrzadzic...
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 09:58   #56
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

"Nie przesadzajmy tez z kosztem najtansze szkolenie akrylu jakie znalazlam to koszt 450 zl a takie za 600-700 to normalka"

Zgadza się tiara- takich szkoleń jest na pęczki.A teraz poszukaj sobie na tym forum i kilku innych komentarze dziewczyn które takie kursy skończyły...i dowiedz sie czego uczą na takich kursach, jak prędko i jak 'dokładnie' ( czestą praktyką jest np zademonstrowanie nałozenia tipsa na 1 paznokiec- i finito!). Dlatego zwróć uwage ,ze zaznczyłam ,ze chodzi o DOBRY kurs. Bo partaczy niestety nie brakuje.

Hair nie mam bladego pojęcia co jest w internecie a co by mi wystarczyło do zrobienia strony. Wiem natomiast ,ze nalezy inwestowac w siebie , zdobywac nowe doswiadczenia i kwalifikacje, ze sam papierek po UJ mi nie wystarczy. Dlatego wole pojść na profesjonalne szkolenie niż zadawać pytania na poziomie "jak uzupelnić akryl" - tylko odnoszące sie do komputerów. Bo o ile laik ma jak najbardziej prawo do takich pytan( i zwróć uwage,ze takim dziewczynom sama bardzo czesto uprzejmie odpowiadam) to takie zapytanie z ust osoby która chce sie tym zajmować - i nie czarujmy sie, zarabiać- jest po prostu smieszne , załosne i żenujace.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:23   #57
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Zgadza się tiara- takich szkoleń jest na pęczki.A teraz poszukaj sobie na tym forum i kilku innych komentarze dziewczyn które takie kursy skończyły...i dowiedz sie czego uczą na takich kursach, jak prędko i jak 'dokładnie' ( czestą praktyką jest np zademonstrowanie nałozenia tipsa na 1 paznokiec- i finito!). Dlatego zwróć uwage ,ze zaznczyłam ,ze chodzi o DOBRY kurs. Bo partaczy niestety nie brakuje.
Jak ktos mysle ze sie nauczy metody w 1 dzien to sie myli i tu chyba zalezy do jego inteligencji czy za cene 700 zl wybierze kurs 1 dniowy czy 4 dniowy ?
Mozna znalezc w tej cenia porzadny kurs. Nie chce tu reklamowac ale jedna swietna dziewczyna z krakowa z innego forum robi kursy z jednej metody za 550 zl 4 dniowe i dziewczyny sa super zadowolone.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:31   #58
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Niech bedzie, zredukujmy koszty do absolutnego minimum- 550 szkolenie, ok 200 maly zestaw startowy, jakies ozdobki na poczatek 50 zł, z wyposażenia niech bedzie tylko szeroka lampka na stoł- 40zł --> wychodzi kolo 7-8 stóweczek. Zaraz podniosą się krzyki życiowych nieudaczników ,że tyle nie maja , ze to ,że tamto! A to jest kwestia mentalnosci a nie rzeczywistych kosztów jakie trzeba by poniesc..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:36   #59
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Czyli sie zgadzamy Wszystko jest kwestia checi Jak ktos bardzo chce to by i te 2 tys na kurs uzbieral

Pozdrawiam Paulakrk
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 10:57   #60
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???



paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.