Zestaw startowy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 13:00   #61
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Ja i Betik skończyłyśmy kursy za 600 zł i są to za***iste kursy u Sylwii Pfajfer w łodzi. Bo cena nie sugeruje o jakości kursu, a instruktor!
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:13   #62
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez mzczarownica
nie ubędzie po jednej kobitce, która sobie w domku poprodukuje szponki
jeśli kiedyś zacznie to robic zarobkowo, bez przeszkolenia i nie będzie jej wychodzic to klientki same będą szukać kogos lepszego
Niestety, ubędzie....
Bo po pierwsze takich dziewczyn co robia bez żadnych kursów jest na pęczki- zaniżają ceny, bo nie płaca za drogie dobre szkolenia, zatem moga robić za cene produktów niemalże, po drugie, gdy nowa klientka zrobi sobie u takiej paznokcie, ona jej zajedzie płytke pilnikiem i zniszczy ja, a tipsy i tak odpadna po kilku dniach, to 99% takich pań nie bedzie szukało lepszej stylistki, a zniechęci sie i jeszcze opowie swoim koleżankom jak to tipsy strasznie zniszczyły jej paznokcie!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:48   #63
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

Paula - pisalaś cos kilka postów wyżej o "lichych i tanich kursach" wiec sie zdecyduj czy warto dziewczynom doradzać kurs za 500 zl skoro poźniej kwestionujesz ich stan wiedzy (hę?)...

Nie jest to kwestia mentalności tylko pieniędzy.. a jeśli uważasz kogoś kto nie ma tych 8 stówek za nieudacznika to brak mi slów.

Nie zaryzykowalabym stwierdzenia że ktoś kto zaplacil za kurs na prawko jazdy 2000 prowadzi lepiej niż ktoś po kursie za 600.

Czy koszt rozpoczęcia wlasnej dzialalności to wkońcu te 7-8 stówek czy 5500? bo widać że dziewczyny są zainteresowane a to "mala" różnica.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:56   #64
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

zadałam proste pytanie kto był madry to odpowiedział i koniec a nie jakies wywody pisał.....nikt sie nie pytał jak krok po kroku robic akryle!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!a cwiczyc mi nikt nie zabroni a moze kupie sobie palec albo cała reke zeby cwiczyc nic wam do tego !!!!!!!!!co to ma byc ?????????widze ze wiekszosc z was daje ujscie swym kompleksom na tym forum!!!!!WSPOŁCZUJE
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:59   #65
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Pokazujesz kulture... nie ma co...
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:01   #66
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez tiara
Pokazujesz kulture... nie ma co...


zargumentuj swoja wypowiedz
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:31   #67
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: zestaw startowy???

Hej Kobiety, tak dla odswiezenia pamieci przypominam niektore punkty regulaminu :

Regulamin forum Wizaż.pl
  1. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono sie do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty bedą natychmiastowo usuwane.
  2. Bądz wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwage - zrób to w prywatnym mailu do tej osoby, jest to znacznie rozsądniejsze niż próba publicznego napiętnowania początkującego użytkownika.
  3. Zwracaj szczególną uwagę na słownictwo, którego używasz. Słowa i zwroty, które stosujesz, tobie mogą wydawać sie zupełnie naturalne, natomiast innym mogą wydawać sie obraźliwe. Pamiętaj, że słowo pisane ma zupełnie inną siłę wyrazu niż słowo mówione.
  4. W dyskusji odnoś się do tematu i wypowiedzi, nie dyskutuj na temat swoich adwersarzy. Personalne wycieczki pod adresem inteligencji, wykształcenia i pochodzenia adwersarzy są tutaj bardzo źle widziane.
Co stanie się, jeśli nie zastosujesz się do tego regulaminu?
  • Możesz liczyć na alienację; Nikt nie lubi czepialskich, agresywnych osób... U nas zwanych trollami.
  • Przy uporczywym i stałym dokuczaniu uczestniczkom dyskusji możesz liczyć na to, że zwrócisz na siebie uwagę administratorów.
  • Admin lub moderator może usuwać Twoje posty lub usunąć w ogóle Twój dostęp do forum. Jeśli będziesz kwalifikować się do kategorii "troll" masz to jak w banku!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 19:14   #68
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Paula - pisalaś cos kilka postów wyżej o "lichych i tanich kursach" wiec sie zdecyduj czy warto dziewczynom doradzać kurs za 500 zl skoro poźniej kwestionujesz ich stan wiedzy (hę?)...

Nie jest to kwestia mentalności tylko pieniędzy.. a jeśli uważasz kogoś kto nie ma tych 8 stówek za nieudacznika to brak mi slów.

Nie zaryzykowalabym stwierdzenia że ktoś kto zaplacil za kurs na prawko jazdy 2000 prowadzi lepiej niż ktoś po kursie za 600.

Czy koszt rozpoczęcia wlasnej dzialalności to wkońcu te 7-8 stówek czy 5500? bo widać że dziewczyny są zainteresowane a to "mala" różnica.



Czy jest dla Ciebie rzeczą nie do pojęcia,że jak coś jest podejrzanie tanie to najprawdopodobniej nie bedzie dobrej jakosci? Ale ,ze nie jest to reguła?? Że za 200-300zł 1dniowy kurs dobrym nie bedzie? Wiem doskonałe o jakich szkoleniach w Krk i w Łodzi dziewczyny tu pisały i z tego co slyszałam sa to wysmienite szkolenia stojace na wysokim poziomie. Ale wyjatki potwierdzaja regule- namnożyło się mnostwo pseudo- firm szkolących przyszłe 'stylistki' i wiekszosc dziewczyn nie bedacych w temacie na takie wlasnie kursy trafia. A pozniej dziwia sie ,ze nic im nie wychodzi bo pani na kursie pokazała jak sie robi tipsy na przykladzie 1 palca!

Co do rozpoczęcia działalnosci.. rozsmieszyłas mnie do łez!!! Mozna kupic taksówke- malucha albo mercedesa i wozic nim klientow. Wybor nalezy do ciebie i zalezy od stanu portfela oraz wymagań. Mozna kupić najtansze zele na allegro, machac klientki 1 pilnikiem,zapomniec o dezynfekcji a zabiegi przeprowadzac w obskornym , nieprzystosowanym do tego pokoiku. A wtedy nawet w 5 stowkach sie zmiescisz!! I to jest wlasnie kwestia mentalnosci. Bo mnie osobiscie byloby wstyd, "robic" klientki bez wystarczajacej wiedzy, doswiadczenia, na najtanszych produktach- byle tylko zarobic marnych pare groszy. I uwazam ze niekoniecznie jest to kwestia nieudolnosci. Ale kazdy srednio inteligentny czlowiek jest w stanie zarobic te kilka stowek na poczatek, odlozyc je i zainwetowac w siebie. Dwa miesiace glupiego roznoszenia ulotek i juz cos bedzie na start. Wystarczy chcieć.



I jeszcze słowko do weny - nie mam najmniejszego powodu by czuc sie zakompleksioną, szarą myszą- jest całkiem odwrotnie- tak więc swoje, jakże "trafne" uwagi zachowaj dla siebie. I jeszcze 1 -wstrzymam sie od dalszych komentarzy bo ogromnie mi sie podoba twoj nick- tak ma na imie moj ulubiony koń. Pozrooofka!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:35   #69
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Exclamation Dot.: zestaw startowy???

wiem troche mnie poniosło i za to przepraszam!!!ale zadałam tylko 1 pytanie i uzyskałam sensowna wypowiedz tylko od paru osob reszta tylko sie wymadrzała!!! ja tego poprostu nie toleruje!!! dobrze ze został przypomniany regulamin forum niech kazdy przed napisaniem czegokolwiek przeczyta go uwaznie!!!!... ja tak zrobie
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 08:24   #70
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: zestaw startowy???

W Stanach mi robili stylistki paznokcie 5 lat i perfekcyjnie.Przyjechalam do PL. i stylistka mi zrobila tak ze mi na drugi dzien odpadli.I powiedzialam sobie szkoda kasy.Kupilam sobie zestaw i robie sobie sama(tylko sobie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0006.jpg (98,5 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0007.jpg (109,6 KB, 152 załadowań)
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 08:47   #71
Nineczka 22
Przyczajenie
 
Avatar Nineczka 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10
Smile Dot.: zestaw startowy???

wena23 powiem tak jestem juz z 2 lata po kursie robie pznokcie ale akryl bo nasza pani co nas uczyla na kursie przywiazywala uwage tylko do akrylu bo widocznie zeli nie lubiala no coz teraz zaczne zel ale to juz nauczy mnie kolezanka co robi i ma o tym pojecie tez jest po kursie. Ale tak naprawde to nie musisz miec kursu skonczonego jesli nauczy cie ktos kto ma taki kurs jest w tym naprawde dobry to nie widze przeszkod Pytalas czy to latwe no teraz tak ale poczatki zawsze ciezkie ... ja po 2 dniu szkolenia chcialam zrezygnowac myslalam ze nie potrafie a teraz nie wyobrazam sobie nie miec paznokci i sama nie robic pozdrawiam i powodzenia na kursie
Nineczka 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 09:13   #72
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Tak, chodzi o to aby ktoś nauczył abyś nie niszczyła paznokci!
viktoria77 niezbyt dobrze widoczne te pazurki, ale z teg co widzę to masz problem z proporcjami proszek płyn i tworzą się plamy. Raz nakładasz akryl za suchy a raz za rzadki. Szkoda, ze nie widac twojej krzywej C
Pochwalam, że robisz to tylko sobie. Napisz mi skąd jestes to polecę Ci jakąś naprawdę dobrą stylistkę, której pazurki szybko Ci nie odpadna i która wyczaruje Ci na pazurkach wszystko.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:00   #73
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

Oj paula... przeczysz sobie w co drugim poście.
Na tyle jestem bystra żeby nie ufać podejrzanie krótkim i tanim kursom, ciekawi mnie tylko że kwestionujesz wyksztalcenie osób które ośmielają się mieć inne zdanie.

Do wszystkich innych zainteresowanych - moja mama dziś idze na trzytygodniowy kurs więc reszte akrylu zostawie jej. Pozdrawiam!
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:47   #74
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: zestaw startowy???

BUTTERFLYNAILS jestem z RZESZOWA
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:57   #75
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Bynajmniej, nie przeczę sobie. Przeczytaj uważnie co napisałam bo może z twoja bystrość coś dziś szwankuje. Czy ja kwestionuje zdanie innych osób? W ktorym niby momencie? Twierdzac ,ze czytałam wieeele postów na wieeelu forach gdzie dziewczyny żalą sie na beznadziejne, tanie kursy? A chwalą sobie kilka stojących na bardzo wysokim poziomie? Rzeczywiscie przecze sobie po zbóju!


Ohhhh droga Viktorio.... nie od dzis wiadomo,ze w stanach jest wszystko lepsze a w PL nie ma ani pół dobrej stylistki, czyż nie?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:02   #76
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: zestaw startowy???

nemysle ze w stanach jest wszystko lepsze ale tam robia to azyjki i robia to bardzo szybko i dobrze bo prawie kazda kobieta ma sztuczne paznokcie i klientow maja bardzo duzo.
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:05   #77
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Kto robi??

Zapewnam Cie ,ze u nas w naszej bidnej PL stylistki też maja duzo klientek i również robią dobrze i szybko. Coś o tym wiem.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:12   #78
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: zestaw startowy???

ja mam nie miłe wspomnienia po tipsach :/ paznokcie mam kruch i łamliwe, wydaje mi sie, ze osoba ktora mi je robila tez sie za bardzo nie znala na sowim fachu a podobno byla po kursie o zgrozo
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:40   #79
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: zestaw startowy???

PAULAKRK HA jestem cziekawa ile ich masz na dzien.
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 13:43   #80
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Kto robi??

Zapewnam Cie ,ze u nas w naszej bidnej PL stylistki też maja duzo klientek i również robią dobrze i szybko. Coś o tym wiem.
O tak, w Polsce mamy jedne z najlepszych stylistek paznokci na swiecie. Osmielam sie stwierdzic, ze na przyklad Italy pod tym wzgledem dopiero raczkuje...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 14:22   #81
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

No i szkoda ze niektore wyjezdzaja np. Ania z Toronto....
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:32   #82
bieniab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Smile Dot.: zestaw startowy???

teraz ja
uważam że nie dasz zrobić sobie sama paznokci akrylowych bez kursu!!!
zniszczysz sobie tylko paznokcie ja po kursie długo musiałam cwiczyć akryle żeby ładne wychodziły
odradzm kupno zestawu
bieniab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:34   #83
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Ja nie pracuje w salonie, nie jestem kosmetyczką i tipsy nie są moim zródlem utrzymania. Przede wszystkim studiuje 2 kierunki i pracuje zeby spokojnie wynajmowac mieszkanie i nie być zalezną od rodziców. Tipsy to tylko hobby i sposob na dorobienie sobie- wiec w moim przypadku trudno mowic o kilku klientkach dziennie droga Wiktorio.

A ja jestem ciekawa kim są owe azyjki.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 08:11   #84
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: zestaw startowy???

Paula - bylam ciekawa co będzie następne i widze że padlo na moją bystrość . Przeczytaj sobie prosze to co wkleila Femme Banale, zwlaszcza polecam punkt czwarty. Pozdrowienia.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:25   #85
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

To nie była obelga. Ani nawet złosliwosć.To było odniesienie się do Twojego stwierdzenia na temat własnej bystrości (" Na tyle jestem bystra żeby nie ufać podejrzanie krótkim i tanim kursom"). NIe doszukuj sie prosze w moich postach nieistniejących treści.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:49   #86
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
To nie była obelga. Ani nawet złosliwosć.To było odniesienie się do Twojego stwierdzenia na temat własnej bystrości (" Na tyle jestem bystra żeby nie ufać podejrzanie krótkim i tanim kursom"). NIe doszukuj sie prosze w moich postach nieistniejących treści.
Dziewczyny, zlitujcie sie , czy mozecie dalsza wymiane zdan miedzy soba wymieniac na privie? Jest taka funkcja forum: "prywatne wiadomosci"...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 11:29   #87
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Ale Droga Pani Moderator staram sie!!! Juz nawet wogole tego tematu nie poruszalam bo zeszlo na emigrację a kolezanka dalej swoje!!!!!!!! Ale juz bede ciiiiiiiiiiiii Jesli tylko dowiem się kim sa azyjki!! Bo jesli sa takie fajne, to ja też chcę jedną dla siebie!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:10   #88
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: zestaw startowy???

PAULAKRK---Droga paulakrk poniewaz niejestem Polka ale Slowaczka newiem dobrze gramatiki.Myslalam Aziatki(chyba tak sie to pisze)
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:33   #89
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Aaaa to przepraszam i zwracam honor!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:42   #90
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: zestaw startowy???

No godzic mi sie tu, godzic...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.