tipsy pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-28, 10:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

akryl, zel ? co lepsze i gdzie robic?


Juz wyslalam post w temacie forum kosmetyczne, ale ponawiam pytanie kto ma do polecenia salon gdzie dobrze zrobia paznokcie zelowe lub akrylowe na szablonie albo przedluzenie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-28, 10:03   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
tipsy pomocy!!!

Juz wyslalam post w temacie forum kosmetyczne, ale ponawiam pytanie kto ma do polecenia salon gdzie dobrze zrobia paznokcie zelowe lub akrylowe na szablonie albo przedluzenie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 17:07   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: akryl, zel ? co lepsze i gdzie robic?

Witam.
Ja już od bardzo dawna robie sobie paznokcie u Pani Dorotki - w hotelu MDM. Numer telefonu 22/6253237. Tipsy żelowe, bardzo ładnie się trzymaja, Pani Dorotka ma też dobre pomysły na malowanie paznokci. W tym samym miejscu jest też salon fryzjerski - wśród usług przedłużanie i zagęszczanie włosów. Do fryzjera chodzę tam do Pani Ani, potrafi wyczarować coś niesamowitego na głowie jeślie nie masz własnego pomysłu, a jeśli wiesz czego chcesz - zrobi dokładnie to co sobie wymarzyłaś - więc zawsze wyjdziesz zadowolona.
Kasiek napisał(a):
> Juz wyslalam post w temacie forum kosmetyczne, ale ponawiam pytanie kto ma do polecenia salon gdzie dobrze zrobia paznokcie zelowe lub akrylowe na szablonie albo przedluzenie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 17:07   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: akryl, zel ? co lepsze i gdzie robic?

Witam.
Ja już od bardzo dawna robie sobie paznokcie u Pani Dorotki - w hotelu MDM. Numer telefonu 22/6253237. Tipsy żelowe, bardzo ładnie się trzymaja, Pani Dorotka ma też dobre pomysły na malowanie paznokci. W tym samym miejscu jest też salon fryzjerski - wśród usług przedłużanie i zagęszczanie włosów. Do fryzjera chodzę tam do Pani Ani, potrafi wyczarować coś niesamowitego na głowie jeślie nie masz własnego pomysłu, a jeśli wiesz czego chcesz - zrobi dokładnie to co sobie wymarzyłaś - więc zawsze wyjdziesz zadowolona.
Kasiek napisał(a):
> Juz wyslalam post w temacie forum kosmetyczne, ale ponawiam pytanie kto ma do polecenia salon gdzie dobrze zrobia paznokcie zelowe lub akrylowe na szablonie albo przedluzenie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 11:14   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: akryl, zel ? co lepsze i gdzie robic?

Robisz z francuska koncowka? A ile kosztuje zel na szablonie? SLyszalam o tym salonie, moze dodaj go do Zlotych salonow...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 11:14   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: akryl, zel ? co lepsze i gdzie robic?

Robisz z francuska koncowka? A ile kosztuje zel na szablonie? SLyszalam o tym salonie, moze dodaj go do Zlotych salonow...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 19:26   #7
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Witam serdecznie,
na początek chciałaby, się przywitać, bierną uczestniczką wizażu jestem od jakiegoś czasu, a od dzisiaj zacznę może bycia czynną.
Pytanko mam jak w temacie, ale chciałabym przybliżyć problem. Pazurki mam... hmm.. słabawe, rozdwajające się, łamiące, wymarzonej długości chyba nigdy nie uda mi się osiągnać metodami zbliżonymi do naturalnych. Było już grane mpczenie w oliwie, odżywki różne rózniaste i... nic, po serii niepowodzeń i kolejnym "straconym" paznokciu zdecydowałam się na pokrycie pazurków żelem, bo koleżanki zachwycone, a do tego posiadaczki moich wymarzonych... Co zdecydowałam to zrobiłam, tyle że toto się kruszy, pierwsze odpryski są w zasadize po kilku dniach (o ile się wcześniej gdzieś nie strzelę- a to mi się zdarza często;-/). Odpryskuje tam gdzie się rozwarstwia żel od plytki paznokciowej... nie stać mnie na uzupeniania (a czesciej poozenie nowego zelu co tydzien).Maniciurzysta zaproponowal jescze probe z akrylem, ale... zel mniej trwaly ale z kolei akryl podobno nie lubi sie z woda (jakies historie z plesnia pod akrylem miala kolezanka), i baaaardzo oslabia paznokcie... no i co dalej?

Bede wdzieczna za wszelka pomoc) Troche dlugie to chyba wyszlo- przepraszam

Pozdrawiam serdecznie

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-15, 21:38   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Magda,
ja miałam akryl i wygląda to świetnie, nie odpryskuje i nic się nie dzieje z wodą!!!
Niestety paznokcie szybko odrastają i trzeba uzupełniać, a to jest już droga impreza. Uzupełniłam więc parę razy i... zrezygnowałam.
Jeśli jesteś zainteresowana, mogę polecić Ci osobę, o której można powiedzieć, że paznokcie to jej specjalność.
Pozdrawiam.
nel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-17, 21:16   #9
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Witaj,
dziekuje za odpowiedz. Jezeli ta osoba, ktorej specjalonoscia sa paznokcie jest z Warszawy, to bardzo poprosze o namiary
Co do uzupelniania- sprawa jest jasna, u mnie z zelem problemem jest to ze sie kruszy na koncach paznkokci- stad tez, zeby wygladalo to dobrze uzupelnianie, a wlasciwie nakladanie od poczatku, musialoby byc co tydzien pewnie, a to juz za droga impreza. Uzupelnianie jesliby sie trzymala calosc moze byc co 2-3 tygodnie, tyle rozsadek pozwala mi wydac, wszystko co ponad to to juz przegiecie)

Dziekuje i pozdrawiam

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-17, 22:23   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Studio nails IZABELLA
Ul. Widok 22 lok.100
tel. 828 41 69
Chyba wszystkie dziewczyny są dobre, ale mi paznokcie robiła Aldona [img]icons/icon7.gif[/img] .
Powodzenia.
nel
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 07:35   #11
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Bardzo Ci dziekuje
Ceny maja znosne? Jak to mniej wiecej wyglada? Pokrycie, uzupelnienie (z lakierowaniem/bez?).

Aha, moze jeszcze godizny otwarcia?

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-18, 07:55   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Cześć,

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona Twoim niezadowoleniem z żelu. Po prostu miałaś źle zrobione paznokcie. Ja od 1,5 roku regularnie robię żel i jestem szczęśliwa. Miałam ten sam problem - mała płytka, paznokcie u mnie to stale łamiące się i rozdwajające błonki. Zrobiłam żel i od tamtej pory nie wiem co to problemy z paznokciami. Żel trzyma się świetnie, nic się nie kruszy ani nie łamie. Bez rękawiczek robię w domu wszystko: piorę, myję okna, podłogi - i nic, żadnych problemów. A poza tym to na jakiej podstawie osoba robiąca Ci ten pseudożel brała od Ciebie pieniadze za cotygodniowe uzupełnienie ukruszeń - przecież to była najzwyklejsza reklamacja i nie powinnaś ponosić absolutnie żadnych kosztów z tytułu spapranej roboty - ZGROZA.
W każdym razie ja robię uzupełnienie co 4-6 tygodni i jestem szczęśliwą posiadaczką trwałych i estetycznych paznokci.

Pozdrawiam i życzę większej dozy asertywności i domagania się swoich praw. No i oczywiście zmień wykonawcę.
Powodzenia
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:00   #13
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Hmm, wlasnie za pierwszym razem zastanawialam sie czy to moze nie kwestia wykonania, ale kolezanka robi u tej samej osoby i jest zadowolona - nie ma problemow, z tego tez powodu uznalam ze to kwestia moich paznkoci/ obchodzenia sie z nimi... no nie wiem juz teraz. Maniciurzyste zmieniam teraz z przyczyn zupelnie innych niz fachowosc, dlatego tez zobaczymy co bedzie dalej. W kazdym razie slicznie dziekuje za odpowiedz. Czekam na kolejne rady)

Pozdrowionka

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:08   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Wiesz, jest jeszcze jedna sprawa. Doświadczona w robieniu paznokci żelem manicurzystka powinna dobrać żel odpowiedni dla Twoich paznokci - jest ich kilka rodzajów. Ja robię żelem wzmocninym takimi włókienkami dla problematycznych paznokci. Firma jaką moja Pani stosuje to LCN.
pozdrówka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:15   #15
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Obawiam sie, ze ta moja robila tym sammym na wszystkich pazurkach, przynajmniej tylko ten rodzaj u niej widzialam (chyba ibd czy cos podobnego). Czy robilas moze swoje pazurki gdzies w Warszawie? Jezeli tak, moze bylabys w stanie dac mi namiary jakies na swoja maniciurzystke? Boje sie akrylu szczerze mowiac po tych historiach wszystkich... Moze bym sprobowala jeszcze z zelem... sama juz nie wiem

Pozdrawiam serdecznie

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:39   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Niestety nie jest to Warszawa, a dalsze okolice - jakieś 50 km od stolicy. Daj znać czy jesteś zainteresowana to prześlę Ci namiary.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:42   #17
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Jezeli na poludnie od Warszawy, to bardzo poprosze, inne kierunki raczej odpadaja:-(

Pozdrowionka

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:48   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Oj, nie. Pani pracuje w Nasielsku, a to jest na północ.
tak czy inaczej podaję namiary.
Mariola Rembecka
ul.Warszawska 4
Nasielsk
tel. 0-23 693 12 21
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-18, 08:54   #19
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

No to troszke nie moje rejony:-(

Ale wielkie dzieki za odzew, szukam dalej rozwiazania mojego problemu bo zbliza sie czas zamiany pokrycia pazurkow i nadal nie wiem na co...[img]icons/icon7.gif[/img] Moze ktos jeszcze ma jakies rady tudziez pomysly?

pozdrawiam serdecznie

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-18, 21:08   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: powitanie i... pazurki- akryl czy żel?

Z ulotki z zeszłego roku:
akryl zwykły - 130
akryl frencz - 140
akryl nogi - 100
uzup. zwykłe - 75
uzup. fr. - 85
uzup nogi - 75
korekta - od 20
korekta + manic. - od 35
reperacja - 10
manicure - 25
manicure + lakier - 30
manic. fr. - 32
malowanie pazn. - 5
i inne.

Godzin otwarcia na ulotce brak.
Pozdrawiam, nel.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 07:55   #21
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Przedłużanie paznokci

Jaką macie opinię o żelu a jaką o akrylu?
dziękuję za wszystkie odpowiedzi
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:04   #22
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Przedłużanie paznokci

Olus- miałam i te i te. Zel jest mniej trwały, ale za to mniej niszczy naturalne paznokcie.Akryl- bardzo trwały- ale paznokcie w stanie agonalnym. Juz wiecej sobie nie zrobie ani tych ani tych teraz mam swoje , podobno niezłe i długie w miare ale z 4 m-ca od zdjecia akrylu o nie walczyłam zaciekle..i sie udało..[img]icons/icon7.gif[/img] ale byłam przerazona po zdejciu akrylu.

buziak
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:11   #23
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Przedłużanie paznokci

Czy żel jest tak bardzo, bardzo nietrwały?
Cały czas planuję otwarcie własnego gabinetu i zastanawiam się nad wprowadzeniem takiej usługi.
Sama nie myślę o przedłużeniu, chociaż zastanawiałam się nad samym utwardzeniem żelem, ale ostatnio stan moich paznokci uległ znacznej poprawie i zrezygnowałam.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:13   #24
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
Re: Przedłużanie paznokci- do Oli

Ola, a w jaki sposób udało ci się wyleczyć paznokcie? może polecisz jakąś odżywkę?
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:15   #25
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Przedłużanie paznokci

Oluś- no to zależy jaką masz pracę, w mojej (komputer, słuchawki)sprawdził się ok, problemem było jednak robienie domowych prac- zaczął odpryskiwać..ale wiesz- chyba miałam po prostu nie najlepszej jakosci ten zel i stad moje z nim problemy..mam kolezanke, która "od wieków" ma zel, robi rączkami duzo i czesto i wszystko jest ok
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:23   #26
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Przedłużanie paznokci- do Oli

Juleczka- próbowałam naprawde wszystkiego, bylam podłamana..zero efektów/ 3 m-ce po zdejciu akrylu a moje paznokcie były cieniutkie, jak papier,łamały sie, rozdwajały,słabo rosły..juleńko-wypróbuj- gorąco polecam: ozdywka Sally Hansen, Maximum Growth (taka rozowa), w KW są tylko 2 opinie o ile dobrze pamietam, ale jak bede miała wiecej czasu- z checia ocenie. 2 , 3 tygodnie i moje paznokcie wyglądają boskonaprawde.polecam serdedcznie.

Ps. Postepuj zgodnie z informacjami na kartonikuWazne, jest by nie malowac paznokci innymi lakierami (tylko odzywką )przez 10-14 dni o ile dobrze pamietam i tego sie trzymaj koszt-w GC w Wawie- ok. 40 pln.
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:29   #27
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Przedłużanie paznokci

dziękuję za rady, moja imienniczko [img]icons/icon12.gif[/img]
napisz mi proszę jeszcze ile się wykosztowałaś na te usługi i może pamiętasz jakiej firmy był ten żel
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:31   #28
juliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 32
Re: Przedłużanie paznokci- do Oli

Ola dziekuję Ci bardzo! - napewno spróbuje, bo moje paznokcie pozostawiaja wiele do życzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam nadzieję, że mi też pomoże
juliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:36   #29
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Przedłużanie paznokci

Olcia- nie pamietam, jakiej firmy [img]icons/icon9.gif[/img]- i nawet nie mam jak sie dowiedziec, bo tego zakładu juz nie ma..zlikwidowali go..a szkoda, bo bym ci pewnie bardziej pomogła..

zel- jakies 1,5 roku temu, w Wawie-w małym zakładzie- kolezanka kolezanki otworzyła gabinet> o ile dobrze pamietam- jakies 70 pln.

akryl- jakies 10 m-cy temu- w Wawie- przez dziewczynę , która sie ogłaszała w necie- sympatyczna, profesjonalna,młoda, ambitna, etc- jakies 80 pln, uzupełnianie- 60 slicznie mi zrobila...[img]icons/icon7.gif[/img]french akryl-wygladało bosko po pół roku zdjełam, bo zachciało mi się krótkich pazurków- no i przerazenie..dobrze, ze sie dobrze skonczyło

Ps. nie ma sprawy Olenko
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-21, 08:38   #30
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Przedłużanie paznokci- do Oli

Daje sobie uciąc łeb ze pomoze pochwal sie za 2 tygodnie ja byłam w szoku ze to cos rozowe moze tyle zdzialac

buziak
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.