Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 09:50   #1
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Talking

Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem


Nie znalazłam wątku o tej marce, więc zakładam

Proszek ten jest wykonany z minerałów występujących w naturze , a nie syntetycznych dodatków szkodliwych dla zdrowia , jest całkowicie naturalny , a ponadto zawiera bursztyn , w którym morze i słońce zamknęło wyjątkowe cechy , które pomagają odżywić piękno i zdrowie skóry !

Opracowaliśmy podkład który jest lekki i sprawia że makijaż wygląda bardzo naturalnie. Mika zawarta w podkładzie rozprasza światło co daje efekt promiennej i zdrowej skóry . Proszek absorbuje nadmiar sebum i nadaje skórze matowy efekt . Nie zatyka porów pozwalając skórze oddychać co pomaga rozwiązać problemy skórne. Bursztyn w połączeniu z tlenkiem cynku daje właściwości przeciwzapalne , łagodzi podrażnioną skórę i pomaga leczyć rany , dwutlenek tytanu zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Ponadto bursztyn wykazuje jeszcze jedną cenną cechę a mianowicie -JONIZUJE . Jak wiadomo jony ujemne mają wspaniały ,zdrowotny wpływ na zdrowie oraz na naszą skórę ( zjonizowane powietrze mamy po burzy)

Ingredients:
Mica, titanium dioxide, zinc oxide, magnesium stearate, kaolin, alantoin, amber powder, rice (Oryza Sativa) powder, silicon dioxide(dwutlenek krzemu), iron oxides: +/- CI77491, CI77492, CI77499.

KOLORY:

Kolor - 631 - NEVER SLEEPING BEAUTY - Bardzo jasny, ciepły żółty / neutralny wydźwięk. (Fair)
Kolor - 632 - CHAMPAGNE - jasny ,ciepły ,żółty odcień. (fair)
Kolor - 633- PETALS OF SAKURA - Bardzo jasny zimny w tonacji różowej (fair)
Kolor - 634 - LINDEY HONEY - Lekki chłodny w tonacji różowej ( Light)
Kolor - 635 -CAPTURED RAY OF SUN - Średni neutralny odcień (medium)
Kolor - 636 - STRAWBERRY AND SNOW - Średni zimny w tonacji różowej (medium).
Kolor - 637 - AMBER SAND - Średni , ciepły ,żółty odcień ( medium)
Kolor - 638 - CHOCOLATE - Ciemny kolor ,czekoladowy ,ciemna karnacja lub świetny do konturowania lub jako bronzer.(tan)
Kolor - 639 - BRONZE - Bardziej bronzer niż podkład (deep tan)

Pojemnośc ; 20ml.
CENA: tutaj 89,90 zł

Testowała któraś z Was? Widziałam parę recenzji w sieci, ale są dość lakoniczne.
No i ile gramów to 20ml? [COLOR="Silver"]

Korektory:
Korektor jest doskonałym narzędziem do kamuflażu zaczerwienień, plam lub ciemnych cieni pod ​​oczami , nakładamy go przed nałożeniem sypkiego pudru. Konsystencja balsamu ułatwia maskowanie niepożądanych wad.

Korektor zawiera drogocenne olejki co daje dodatkowe właściwości pielęgnacyjne. Olej awokado i olej arganowy pomoże zregenerować skórę . Zawiera również alantoinę wyciszającą podrażnioną skórę, podczas gdy tlenek cynku, pomaga leczyć ranki i stany zapalne ( np; w przypadku maskowania trądziku)
Pojemność: 10ml. Dwa odcienie
Ingredients:
Jojoba (Simmondsia Chinensis) seed oil, avocado (Persea Gratissima) oil, argan (Argania Spinosa) oil, moringa (Moringa Oleifera) seed oil, castor (Ricinus Communis) seed oil, beeswax (Cera Flava), carnauba (Copernicia Cerifera) wax, Alantoin, vitamin E (Tocopherol), +/- CI77491, CI77492, CI77499, CI77947, CI77891, CI77019

Róże Uoga Uoga są świetnie napigmentowane , dają naturalny efekt który można stopniować według własnego uznania.

Proszek ten jest wykonany z minerałów występujących w naturze , a nie syntetycznych dodatków szkodliwych dla zdrowia i jest całkowicie naturalny , a ponadto zawiera bursztyn , w którym morze i słońce zamknęło wyjątkowe cechy , które pomagają odżywić piękno i zdrowie skóry !

Nie zatyka porów pozwalając skórze oddychać co pomaga rozwiązać problemy skórne. Bursztyn w połączeniu z tlenkiem cynku daje właściwości przeciwzapalne , łagodzi podrażnioną skórę i pomaga leczyć rany , dwutlenek tytanu zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Ingredients:
Mica, titanium dioxide, zinc oxide, magnesium stearate, kaolin, alantoin, amber powder, rice (Oryza Sativa) powder, silicon dioxide, iron oxides: +/- CI77491, CI77492, CI77499.

KOLORY:
641 - DAWN ON MARS - Intensywny zimny róż
642 - THAT REAL ROSE - Zabawny kolor różowy ,chłodny
643 - PEACHES - Jasny ,ciepły kolor brzoskwini
644 - YOUNG WINE - Ciemny ,ciepły brzoskwiniowy kolor

Błyszczyki - skład:
Castor (Ricinus Communis) seed oil, soy (Glycine Soja) wax, Glycerin, almond Prunus Amygdalus Dulcis) oil, raspberry (Rubus Idaeus) seed oil, olive squalane (Squalane), macadamia (Macadamia Ternifolia) nut oil, beeswax (Cera Flava), carnauba (Copernicia Cerifera) wax, moringa (Moringa Oleifera) seed oil, jojoba (Simmondsia Chinensis) seed oil, black currant (Ribes Nigrum) fruit extract, vitamin E (Tocopherol), Alcohol, essentil oil blend (Aroma), Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, natural minerals (CI77891, CI77019, CI77492, CI77491) *naturally occuring in essential oils

Marka posiada też w asortymencie, m.in, mydła i kremy.

Edytowane przez 201607231711
Czas edycji: 2015-02-03 o 09:50
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:00   #2
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ja właśnie czekam na próbkę tego podkładu (nr. 631 najjaśniejszy), zobaczymy co z tego wyjdzie :P Sama jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi...
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 12:07   #3
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na próbkę tego podkładu (nr. 631 najjaśniejszy), zobaczymy co z tego wyjdzie :P Sama jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi...
Daj znać jak się sprawdzi. Jaki stopień krycia [załóżmy, że 10 to AM, a 4 Amilie ], konsystencja. Brakuje mi tego w obecnych recenzjach, Strasznie mało jest. Tylko tyle, że kryją bardziej od LL.

Miałam już klikniętego biga, ale się powstrzymałam. Mam jeszcze resztki kompaktu mineralnego z Sephory, całkiem niezły, ale ma dwa konserwanty, szukam czegoś całkowicie mineralnego.

Edytowane przez 201607231711
Czas edycji: 2015-02-01 o 12:19
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:45   #4
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Jestem po testach Never Sleeping Beauty i Champagne. Konsystencja kremowa, bardzo ładnie się rozprowadza, wtapia w skórę.
Moje odcienie zimowe to : Lucy Minerals Creamy Olive OCC , Cream OCC, Meow Korat FF 2, Meow Abbysynian FF2, Lauress Etheral Subtle Ivory albo Soft Fawn, letnie : Lucy Bisque OCC, Creamy Bisque OCC, Meow Korat FF 3, Abbysinian FF3. Uoga Never Sleeping Beauty pasuje mi teraz jak najbardziej, Champagne będzie na późną wiosnę - lato. Kolory powiedziałabym neutralne, świetnie dopasowują się do twarzy. Twarz mam , hmm..szaro-różowo,żółtą, szyję bladożółtą. Kryją pięknie ( dla mnie to photoshop ), absolutnie bez efektu maski, nie wchodzą w pory, zmarszczki,. Mam tendencję do dotykania twarzy - i nie schodzą tak łatwo. Troszkę się po trzech-czterech godzinach świecę, ale zimą przy treściwszych kremach to normalne.
Wyglądają lepiej niż Lucy, która bywa bardzo kapryśna, nie warzą się, a z tym mam problemy przy minerałach : testowałam Lucy, Meow, Lauress, Blusche - starą i nowszą formułę, Chrima Luxe, Lily Lolo, Lumiere...
O właśnie - mnie przypominają trochę Lumiere VV Light Neutral, ale są lżejsze.
Mnie odpowiadają bardzo, własnie zamawiam big-a.
Acha, korektor nr. 1 świetnie pasuje do Never Sleeping Beauty i Champagne, kryje bardzo ładnie cienie pod oczami, nie jest proszkowy, tylko taki , hmm...jak gęściejsza wersja starego korektora Pixie.
__________________
Instagram

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2015-02-02 o 16:47
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:19   #5
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jestem po testach Never Sleeping Beauty i Champagne. Konsystencja kremowa, bardzo ładnie się rozprowadza, wtapia w skórę.
Moje odcienie zimowe to : Lucy Minerals Creamy Olive OCC , Cream OCC, Meow Korat FF 2, Meow Abbysynian FF2, Lauress Etheral Subtle Ivory albo Soft Fawn, letnie : Lucy Bisque OCC, Creamy Bisque OCC, Meow Korat FF 3, Abbysinian FF3. Uoga Never Sleeping Beauty pasuje mi teraz jak najbardziej, Champagne będzie na późną wiosnę - lato. Kolory powiedziałabym neutralne, świetnie dopasowują się do twarzy. Twarz mam , hmm..szaro-różowo,żółtą, szyję bladożółtą. Kryją pięknie ( dla mnie to photoshop ), absolutnie bez efektu maski, nie wchodzą w pory, zmarszczki,. Mam tendencję do dotykania twarzy - i nie schodzą tak łatwo. Troszkę się po trzech-czterech godzinach świecę, ale zimą przy treściwszych kremach to normalne.
Wyglądają lepiej niż Lucy, która bywa bardzo kapryśna, nie warzą się, a z tym mam problemy przy minerałach : testowałam Lucy, Meow, Lauress, Blusche - starą i nowszą formułę, Chrima Luxe, Lily Lolo, Lumiere...
O właśnie - mnie przypominają trochę Lumiere VV Light Neutral, ale są lżejsze.
Mnie odpowiadają bardzo, własnie zamawiam big-a.
Acha, korektor nr. 1 świetnie pasuje do Never Sleeping Beauty i Champagne, kryje bardzo ładnie cienie pod oczami, nie jest proszkowy, tylko taki , hmm...jak gęściejsza wersja starego korektora Pixie.
Dzięki za opinię. Jak kremowe to są potencjalnie moje Korektor też mnie kusi.
Myślałam, że NSB będą jaśniejsze, a w sumie mogłabym je wziąć.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:23   #6
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Jak kremowe to są potencjalnie moje Korektor też mnie kusi.
Myślałam, że NSB będą jaśniejsze, a w sumie mogłabym je wziąć.
one są jaśniejsze od Lucy, al się pięknie wtapiają. W woreczku strunowym najbardziej przypominają mi Korata 2, ale nie są aż tak ziemiste. Robiłam testy na szyi, twarzy, zagłębieniach łokcia, gdzie jestem bardzo blada, aż przezroczysta- i też jest ok.
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:28   #7
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
one są jaśniejsze od Lucy, al się pięknie wtapiają. W woreczku strunowym najbardziej przypominają mi Korata 2, ale nie są aż tak ziemiste. Robiłam testy na szyi, twarzy, zagłębieniach łokcia, gdzie jestem bardzo blada, aż przezroczysta- i też jest ok.
To rzeczywiście się muszą ładnie wtapiać. Poczekam na przypływ finansowej mocy i zamówię biga NSB i ze dwie próbki Chapangne do zmieszania ewentualnie.
Korektor mam z AM, więc na razie się nie skuszę.

A jak z wydajnością i pojemnością?
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 17:35   #8
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
To rzeczywiście się muszą ładnie wtapiać. Poczekam na przypływ finansowej mocy i zamówię biga NSB i ze dwie próbki Chapangne do zmieszania ewentualnie.
Korektor mam z AM, więc na razie się nie skuszę.

A jak z wydajnością i pojemnością?
miałam próbki, ok 0,5 ml - przy dwóch cienkich warstwach próbka wystarczyła mi na tydzień . Tylko, że ja próbki w Niemczech zamawiałam. W Niemczech BIG ma 20 ml / 8 g
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:43   #9
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
miałam próbki, ok 0,5 ml - przy dwóch cienkich warstwach próbka wystarczyła mi na tydzień . Tylko, że ja próbki w Niemczech zamawiałam. W Niemczech BIG ma 20 ml / 8 g
To tak jak moje pierwsze pixie lata temu Eh, sentyment. Próbka na tydzień. 8g, szkoda, że nie 10, ale jestem rozbestwiona przez AM
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 20:15   #10
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

No i kliknęłam biga ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:04   #11
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Mnie kuszą one od dłuższego czasu, do tej pory się wzbraniałam, ale jak piszecie, że takie fajne........
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 22:21   #12
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Mnie kuszą one od dłuższego czasu, do tej pory się wzbraniałam, ale jak piszecie, że takie fajne........
Jeszcze nie spróbowałam, wypowiem się w odpowiedniej chwili Mam nadzieje, że paczka dojdzie do końca tygodnia Mnie jeszcze pixie kuszą, sentyment do nich mam, ale to za parę miesięcy
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 09:51   #13
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Swatche podkładów i róży
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:09   #14
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na próbkę tego podkładu (nr. 631 najjaśniejszy), zobaczymy co z tego wyjdzie :P Sama jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi...
Jestem już po pierwszych testach tego podkładu, i szczerze powiedziawszy jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Bardzo ładnie wygląda na skórze, wręcz wtapia się w nią, nie warzy się no i u mnie siedział fajnie od 9 do 21...... Pomijam delikatne świecenie się w strefie T, bo to można ogarnąć bibułkami.
Nie ściera się i nie ma efektu maski, krycie określiłabym jako średnie, ale ja nakładałam go pędzlem Zoeva 102 Silk Finish, więc pewnie można jeszcze osiągnąć większe krycie innym pędzlem.
Jedynie do czego mam zastrzeżenie, to do koloru, szkoda, że nie jest o pół tonu jaśniejszy.
Ale to pierwszy podkład mineralny, nad którym zastanawiam się, czy nie kupić biga

dodatkowo do próbek podkładu dostałam próbkę różu i balsamu na bazie oleju kokosowego, także w ogóle super

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2015-02-05 o 11:10
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:47   #15
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Bardzo jestem ciekawa jakby się u mnie te minerały sprawdziły. Muszę zamówić kilka próbek
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:31   #16
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Dziś moje zamowienie dopiero zostało wysłane. Pewnie dojdzie jakoś w przyszłym tygodniu, ale będę poza domem, wiec nie odbiorę paczki od razu i przetestuje je jeszcze pózniej , wtedy dam znać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:52   #17
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Zamówiłam biga Never Sleeping Beauty i korektor 001 (oprócz tego szampon, odżywkę i olejek do włosów) jednak na firmowej stronie Uoga Uoga. Taniej niż w Niemczech, a za przesyłkę wyszło niecałe 6 euro, więc i tak ok.
Tak mi się ten podkład spodobał, że po wykończeniu próbki NSB nakładałam Champagne i bluzki z golfem, żeby nie widać było, iż Champagne ciut zbyt odcina się teraz od szyi . Chciałam też sprawdzić, czy sama formuła nie zapycha (np.EDM mnie zapycha), nie wysusza, ogólnie czy jest ok dla skóry. No i dla mnie jest super. Mogę powiedzieć, że chyba nawet niektóre zmarszczki kryje, bo ostatnio od kolegów z pracy słyszę, że na bardzo wypoczętą wyglądam
Dodam jeszcze, że bardzo ładnie współpracuje z pudrem rozświetlającym (wg. mnie satynowym, bo wcale bardzo nie rozświetla) Living Nature, z moim samorobionym pudrem matującym z dodatkami organicznymi, przetrwał śnieżycę (2 godz na spacerze, a padało tak,że widoczność na max 2 metry).
Kontakt z litewskim sklepem świetny - mają jakiś błąd na anglojęzycznej wersji strony, bo pomimo opłacenia paypalem miałam status zamówienia " canceled", napisałam do nich, poprawili, bardzo miło odpisali. Wczoraj dostałam maila z podziękowaniem za zamówienie i że wyślą jak najszybciej, dziś kolejnego z numerem przesyłki i że dostawa przed 10 lutego.
Pierwsze wrażenie nt sklepu firmowego super
__________________
Instagram

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2015-02-06 o 18:04
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:08   #18
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Dziś przyszła paczka jestem zdziwiona. Prócz biga nsb i próbki szampańskiej dostałam próbkę różu marsjańskiego ;-) jutro testy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:35   #19
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dziś przyszła paczka jestem zdziwiona. Prócz biga nsb i próbki szampańskiej dostałam próbkę różu marsjańskiego ;-) jutro testy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O to super, testuj, a ja w tygodniu (mam nadzieję) zamówię sobie też biga strasznie mi się spodobał ten podkład.. I to jak wygląda i jak utrzymuje się na skórze. Cudo
A zamawiałaś na plantsforbeauty? Jak dla mnie kontakt w tym sklepie jest prześwietny, Pani Emilia do rany przyłóż, no po prostu
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 18:37   #20
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Dziś przyszła paczka jestem zdziwiona. Prócz biga nsb i próbki szampańskiej dostałam próbkę różu marsjańskiego ;-) jutro testy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawa jestem, jak się u Ciebie sprawdzą
i proszę ładnie o fotki marsjanina, bo się nad nim zastanawiam, a zapomniałam zamówić próbki..
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 19:16   #21
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
O to super, testuj, a ja w tygodniu (mam nadzieję) zamówię sobie też biga strasznie mi się spodobał ten podkład.. I to jak wygląda i jak utrzymuje się na skórze. Cudo

A zamawiałaś na plantsforbeauty? Jak dla mnie kontakt w tym sklepie jest prześwietny, Pani Emilia do rany przyłóż, no po prostu

Tak, właśnie stamtąd jestem zadowolona z obsługi.

Postaram sie jutro zrobić fotki poglądowe.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 19:46   #22
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ja zamowilam probki. Ogolnie moja skora z minerałami sie nie lubi. A to za suchy, a to zmarszczki podkresla, a to w pory wchodzi.
Mialam kilkanascie probek, odsypek z roznych firm.

Wybralam odcień champain i drugi ciemniejszy (ta sama tonacja)
Ogolnie u mnie jest duzo za ciemny ( opis na stronie "jasny" )
Oprocz kolory, gdzie myslalam, ze bedzie duzo jaśniejszy - rzucił mnie na kolana.
Jestem zachwycona kryciem, wykończeniem, wtopieniem w skore, noszeniem. Nie przesuszyl mnie i nie ściągnął. Mam wrazenie ze go nie ma, a to naprawde duzy plus, bo maska przy minerałach jest u mnie zawsze. A tu - maski brak.
Lekko błyszcze sie po 6 godzinach, ale w deseń "Glow"

I zamowilam duze opakowanie, ale najjaśniejszego i korektor 001.


Co do kontaktu - bardzo na plus ale dobija mnie 5 email o zmianie statusu, a 6 z kolei o wysyłce. Niecierpliwa jestem.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:31   #23
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Ja zamowilam probki. Ogolnie moja skora z minerałami sie nie lubi. A to za suchy, a to zmarszczki podkresla, a to w pory wchodzi.

Mialam kilkanascie probek, odsypek z roznych firm.



Wybralam odcień champain i drugi ciemniejszy (ta sama tonacja)

Ogolnie u mnie jest duzo za ciemny ( opis na stronie "jasny" )

Oprocz kolory, gdzie myslalam, ze bedzie duzo jaśniejszy - rzucił mnie na kolana.

Jestem zachwycona kryciem, wykończeniem, wtopieniem w skore, noszeniem. Nie przesuszyl mnie i nie ściągnął. Mam wrazenie ze go nie ma, a to naprawde duzy plus, bo maska przy minerałach jest u mnie zawsze. A tu - maski brak.

Lekko błyszcze sie po 6 godzinach, ale w deseń "Glow"



I zamowilam duze opakowanie, ale najjaśniejszego i korektor 001.





Co do kontaktu - bardzo na plus ale dobija mnie 5 email o zmianie statusu, a 6 z kolei o wysyłce. Niecierpliwa jestem.

Mnie maile właśnie sie podobają, ale chyba przychodzą z lekkim opóźnieniem, bo wczoraj wysłane a dziś przyszła paczka, a to priorytet nie był


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:42   #24
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Ja zamowilam probki. Ogolnie moja skora z minerałami sie nie lubi. A to za suchy, a to zmarszczki podkresla, a to w pory wchodzi.
Mialam kilkanascie probek, odsypek z roznych firm.

Wybralam odcień champain i drugi ciemniejszy (ta sama tonacja)
Ogolnie u mnie jest duzo za ciemny ( opis na stronie "jasny" )
Oprocz kolory, gdzie myslalam, ze bedzie duzo jaśniejszy - rzucił mnie na kolana.
Jestem zachwycona kryciem, wykończeniem, wtopieniem w skore, noszeniem. Nie przesuszyl mnie i nie ściągnął. Mam wrazenie ze go nie ma, a to naprawde duzy plus, bo maska przy minerałach jest u mnie zawsze. A tu - maski brak.
Lekko błyszcze sie po 6 godzinach, ale w deseń "Glow"

I zamowilam duze opakowanie, ale najjaśniejszego i korektor 001.


Co do kontaktu - bardzo na plus ale dobija mnie 5 email o zmianie statusu, a 6 z kolei o wysyłce. Niecierpliwa jestem.
Czy mogłabyś się podzielić zdjęciami i ogólnymi wrażeniami z korektora?
Mi właśnie też pasuje najjaśniejszy i chciałam kupić korektor ale Pani Emilia zasugerowała że może być dla mnie za ciemny:P
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 08:13   #25
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem



Górne od lewej - szampan, nsb, AM golden fairest.
Dolne od lewej - marsjanin, AM sunrise.

Pierwsze wrażenie - bardzo kremowe. Fajnie kryją, choć mam teraz czas w miesiącu, gdzie skóra przyjmuje więcej nieproszonych gości na siebie. Korektor AM na większe niedoskonałości mega czerwone, ale pod oczy już nie potrzebowałam. Fajnie sie dopasowuje. Nie ma efektu pudrowosci. A myślałam, ze nie obejdę tego przy minerałach. Mniej pylą od EDM. Generalnie ok.
Wieczorem dam znać jak z trwałością. Nie przypudrowalam go, jestem ciekawa jak ze ścieraniem. Dziś długi dzień, mam nadzieje, ze zda egzamin.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:02   #26
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś się podzielić zdjęciami i ogólnymi wrażeniami z korektora?
Mi właśnie też pasuje najjaśniejszy i chciałam kupić korektor ale Pani Emilia zasugerowała że może być dla mnie za ciemny:P
Jak tylko dostane go w swoje rece - jak najbardziej. Korektor brałam w ciemno. Ja sie określam jako bardziej "srednia" niz "jasna" chociaz champain jest sporo za ciemny i daje u mnie pomarańcze.

Podklad mi na tyle pasuje, ze zaryzykuje, jesli nie pod oczy to na naczynka
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:31   #27
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Jak tylko dostane go w swoje rece - jak najbardziej. Korektor brałam w ciemno. Ja sie określam jako bardziej "srednia" niz "jasna" chociaz champain jest sporo za ciemny i daje u mnie pomarańcze.

Podklad mi na tyle pasuje, ze zaryzykuje, jesli nie pod oczy to na naczynka
Bardzo dziękuję ja niestety jestem na tyle jasna, że 4/5 podkładów i korektorów mi nie pasuje Ale właśnie NSB bardzo mi się spodobał, jak nigdy żaden podkład. Mógłby być ociupinkę jaśniejszy, ale przeżyję
w takim razie czekam na zdjęcia i twoją opinię
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:32   #28
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Czy któraś szczęśliwa posiadaczka biga NSB ewentualnie Champagne podzieliłaby się ze mną i zrobiła małą próbeczkę? Na wymianę of kors
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:17   #29
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Czy któraś szczęśliwa posiadaczka biga NSB ewentualnie Champagne podzieliłaby się ze mną i zrobiła małą próbeczkę? Na wymianę of kors
A skąd jesteś?
Ja póki co nie mam, ale chcę zamówić w tym tygodniu lub w przyszłym
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:28   #30
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Z Lublina
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 16:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.