Tarnów - paznokcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 20:34   #31
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Tarnów - paznokcie

shineeee a gdzie dokladnie? hmm czyli nie bylas w tym salonie?
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:06   #32
duduskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnów - paznokcie

cos u pusto.... szkoda ja robie paznokcie ale niestety narazie mieszkam za granica a w Tarnowie jestem raz na 2 miesiace moze 3
duduskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 21:02   #33
ania0021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnów - paznokcie

I tutaj ciszaaa jak makiem zasiał. Może któraś Tarnowianka chodzi na Mościckiego do jakiejś pani Gabrysi????? poleciła mi ją koleżanka, solidna robota i przystępne ceny. Może ktoś dorzuci jakąś opinię?
ania0021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:37   #34
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnów - paznokcie

Dziewczyny! co do zaufanej profesjonalistki to polecam z czystym sumieniem Panią Kasię, która ma siedzibę w salonie fryzjerskim "Kasia" ( co prawda u innej p.Kasi-ale za to podsunę chyba najbardziej negatywną opinię o tym salonie fryzjerskim, unikajcie jak ognia!! Właścicielka wyciąga kasę za 'psiknięcie' włosów jakimś serum-porażka)

A wracając do paznokci to adres tego zakładu z Zumi: "Kasia" Salon Fryzjerski Katarzyna Sz. Tarnów ul. Szujskiego 4, tel. 626 18 84

Jak zadzwonicie to pytać o stylizacje paznokcia, manicure b.dokładny, tipsy bez ściemniania że są zdrowe itd. generalnie,u niej nigdy nie boje się o swoje paznokcie.
Pozdrawiam, mam nadzieje że choć trochę pomogłam.
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:02   #35
nessie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnów - paznokcie

Biore slub za 2 tyg. i desperacko szukam kogos kto zajmuje sie tipsami. Obdzwonilam juz kilka osob, ale wszyscy sa juz zajeci. Bede bardzo wdzieczna za polecenie kogos: bardzo zalezy mi zeby tipsy nie byly grube.
Slyszalyscie moze cos o salonie Beauty&Spa? Czy ktos robil tam tipsy?
nessie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:12   #36
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Tarnów - paznokcie

Ja mogę polecić salon Creative (fryzjersko-kosmetyczny). Natomiast odradzić Enigmę w Mościcach... Unikać jak ognia!

Mogę też polecić siebie Ale to dla odważnych, hehe Dopiero się uczę, więc biorę tylko za materiał :P
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:04   #37
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

w Tarnowie duzo osób robi paznokcie ale z różnym efektem - tak sŁyszaŁam , cięzko trafic na dobrą stylistke ,nawet te co uważają sie za dobre nie znaja podstawowych zasad jak maja wyglądać prawidŁowo zbudowane paznokcie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 22:16   #38
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cześć dziewczyny Ja polecm , salon kosmetyczny glamour który znajduje na ulicy Wałowej , spooro na dole , po prawej stronie w takiej kamiennicy - reklama nad nią wisi Pani ma na imię Ania , i świetnie robi paznokcie
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:54   #39
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Tarnów - paznokcie

A ja chciałam odradzić salon Metamorfoza, niedaleko Zenitu byłam tam 1,5 roku temu i naprawdę nie polecam! Paznokcie odpadły po paru dniach... być może coś się zmieniło od tego czasu...

I w razie czego zapraszam do siebie (kontakt PW)
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:38   #40
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Tarnów - paznokcie

Dziewczyny podbijam temat - gdzie w Tarnowie można zrobić sobie French z cyrkoniami?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 14:40   #41
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: Tarnów - paznokcie

W zasadzie wszędzie

Np u mnie
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 16:16   #42
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

wystarczy przejśc krakowska co fryzjer to i stylistka- obejrzeć prace pani styliski np na fotkach i miec odrobine szczęścia
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:48   #43
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Tarnów - paznokcie

To ja może opisze gdzie nie robić i kogo unikać
1) jak najdalej od salonu fryzjerskiego w mościcach, naprzeciwko sezamu
2) Pani na klikowskiej, za skrętem do carrefour express, po 3 dniach odpadają,
3) Pani w salonie fryzjerskim mniej więcej na środku krakowskiej, w bramie
4) na os. zielonym, nie pamiętam jak się nazywa..

Tyle doświadczeń z tarnowa Szkoda, że same negatywne.
Najlepiej szukać po blogach lub pytać koleżanki.
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 08:48   #44
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

szkoda że w Tarnowie tak duzo osób robi paznokcie i tak duzo robi to marnie, dlatego duzo osób sie zniechęciŁo do robienia paznokci i jak juz robia to od okazji a przeciez można miec super paznokcie i na co dzień ,
niestety to co widze czasem u "pani z okienka" lub koleżanki koleżanki to nieszczęsna marnota,
trzeba naprawde sie naszukać by trafic dobrze, ja bym poleciŁa siebie ale nie mieszkam w tarnwie i nie czuje sie na siŁach na razie robic tego zawodowo
do dziewczyn co szukają dobrej stylistki - pooglądajcie sobie w necie jak prawidŁowo ma wyglądać Ładny pazurek przedŁuzony i wystarczy pójść do salonu i obejżeć "portfolio" stylistki , oczywiście jeśli nie ukradŁa zdjęc komuś bo to też sie zdaża
ze stylistkami jak i z fryzjerami - duzi ich w tarnowie ale o dobrego cięzko
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:11   #45
Ddiablicaa
Raczkowanie
 
Avatar Ddiablicaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
GG do Ddiablicaa
Dot.: Tarnów - paznokcie

Taka jest prawda, bardzo dużo osób robi paznokcie niestety z różnym skutkiem.
Ja również wykonuje paznokcie, efekty można ocenić samemu . Na pewno ktoś kto nie ma wcale zdjęć wykonanych prze siebie pazurków, albo jedne paznokcie w katalogu drastycznie różnią się od pozostałych nie jest wiarygodna. Trzeba poobserwować koleżanki, popytać na pewno się coś znajdzie.
Ddiablicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:31   #46
Kanareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cześć Dziewczyny,

Z czystym sumieniem moge Wam polecic Pania Renatę która obecnie robi paznokcie na Piłsudskiego tam na basenie.Za założenie tipsów żelowych french bierze 120 zł. Duża korekta 70 zł, mała 40 zł. Z tego co wiem nie bawi sie w żadne zdobienia chyba ze jakis delikatny brokacik, cyrkonia na frenchu. Paznokcie sa super! trzymaja sie świetnie!!
Widzialam też u kolezanki przepiekne paznockie akrylowe, cudnie zdobione takze moge tez polecic Pania Monikę Starzyk - salon fryzjerski chyba "Jolka" na ul. Krakowskiej na przecieko SKOKU.
Kanareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:51   #47
KarinaMotylek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tarnów okolice
Wiadomości: 1 062
GG do KarinaMotylek
Dot.: Tarnów - paznokcie

Ja ja raz robiłam tylko pazurki w salonie kosmetycznym Eliksir na końcu ul Słonecznej w kierunki stacji BP . To były moje pierwsze tipsy i byłam bardzo zadowolona długo się trzymały, były bardzo ładne ale nawet na odnowę poszłam z tym, że to były dobre kilka lat temu Nie wiem jak tam teraz jest ale P. Paulinka bardzo miła i sympatyczna osoba. Jedyne co, że już wtedy cena za pazurki niska nie była wiec teraz też pewnie nie jest . Ale zawsze jest coś za coś wiem sama po sobie, bo też robię pazurki i wiem że żeby coś było dobrej jekości to trzeba zapłacić nie mało
KarinaMotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 09:34   #48
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnów - paznokcie

ja robie sobie w salonie promesse na sw.anny . nie mam zadnych problemow z ich trzymaniem sie.sa suuper zrobione. robie tez tam rzeski
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:36   #49
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cytat:
Napisane przez Kanareczka Pokaż wiadomość
Widzialam też u kolezanki przepiekne paznockie akrylowe, cudnie zdobione takze moge tez polecic Pania Monikę Starzyk - salon fryzjerski chyba "Jolka" na ul. Krakowskiej na przecieko SKOKU.
A mi ta Pani zepsuła paznokcie. Były płaskie i szerokie, a frencz krzywy (po obu bokach paznokcia zaczynał się na innych wysokościach) i był strasznie prosty. Ale zdobienia faktycznie piękne!
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 13:34   #50
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

w tarnowie marnie z jakościa - będę to podkreślać bo widze paznokcie moich znajomych - są straszne - szkoda ze te osoby nie umią sobie poszukac w necie jak ma wyglądać prawidŁowo zrobiony paznokiec , wtedy byLo by Łatwiej znaleśc dobrą stylistke , jest kiepsko z jakoscią bo za duzo stylistek i trudno znaleśc te naprawde dobre
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:02   #51
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Tarnów - paznokcie

Niestety to prawda. Mam jedną klientkę, która zwiedziła wiele gabinetów w Tarnowie. Ostatecznie została u mnie - po pierwsze robię paznokcie jakości tych z gabinetów (choć mówi, że nawet lepsze bo się nie zapowietrzają, a ja robie paznokcie od kilku miesięcy, te Pani od wielu lat....), a po drugie... jak zobaczyła u mnie frezarke, to była w szoku - co to jest! A jak wspominam, że za miesiąc będę robiła już z kamuflażem, to znów wielkie oczy

Gabinety w Tarnowie można opisać tak: zero frezarek, zero kamuflażu, zero szablonu, jeden pilnik na krzyż... Często dziewczyny w domach robią lepsze paznokcie!

Generalnie nie ma tu konkurencji, która zmuszałaby stylistki do ciągłego rozwoju. jak nie umieją czegoś zrobić, to mówią, że się nie da....
No i jak mi stylistka mówi, że robi płaskie paznokcie, bo takie się jej bardziej podobają.... to już nawet nie ma czego komentować.
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 08:43   #52
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cześć dziewczyny, tak jak już kiedyś pisałam, bez obaw można iśc do p.Kasi do salonu fryzjerskiego na ul.Szujskiego-tam paznokcie profesjonalnie, higiena, dokładnośc i pomysłowość to dla mnie był duży plus tej pani.
Ale napisze Wam co coraz częściej słysze gdy chodze na manicure (naturalne paznokcie) że dużo stylistek i kosmetyczek nie chce się już dokształcać w stylizacji tzw."sztucznychpaznokci" coraz więcej z nich stawiać będzie na "manicure japoński" lub inne sposoby wzmacniania, i upiększania nauralnej płytki paznokcia.
Ponoć moda na tipsy odchodzi w siną dal...jak dla mnie dobrze, bo cenie naturalność od kiedy zdjęłam tipsy.
Pozdrawiam!
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 14:18   #53
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

tak , skoro w tarnowie cala masa psudo stylistek to moze lepiej aby przestaly robic tipsy bo japońskim takiej szkody nie wyrządzą
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 20:28   #54
Ddiablicaa
Raczkowanie
 
Avatar Ddiablicaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
GG do Ddiablicaa
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
tak , skoro w tarnowie cala masa psudo stylistek to moze lepiej aby przestaly robic tipsy bo japońskim takiej szkody nie wyrządzą

Losek, nie gniewaj się ale twoim pazurkom brakuje dużo do doskonałości, może troszkę pokory?
Ddiablicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 09:32   #55
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

wypowiadam sie tylko o tym co slysze od kolezanek i z moich obserwacji naocznych gdy bywam w tarnowie poniewaz ja nie jestem z tarnowa i nie robie paznokci zawodowo a i tak moje paznokcie 100 razy lepsze niz te ktore robia panie mające salony , oczywiscie nie nalezy oceniac wszystkich jednakowo bo są w tarnowie panie ktore robia naprawde piekne paznokcie tylko czasem cięzko do nich trafic i wyłowic je z morza badziewia
moje paznokcie nie mają nic do tego tematu, do komentarzy moich paznocki zapraszam w mojej galerii i wcale nie brakuje mi samokrytyki
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 10:15   #56
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cytat:
Napisane przez Ddiablicaa Pokaż wiadomość
Losek, nie gniewaj się ale twoim pazurkom brakuje dużo do doskonałości, może troszkę pokory?
Nieopłacona reklama w tym wątku - 7 dni tymczasowego na zapoznanie się z regulaminem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:50   #57
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnów - paznokcie

Na

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Na Sw. Anny pani od poczatku robi mi z kamuflazem. Faktycznie jest to dobry wymysl, bo nie widac odrostu, ani zadnych niedoskonalosci. Tez ma frezarke. Nie wiedzialam,ze to rzadkosc w Tarnowie???

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Naturalnosc tak!!! ale wez pod uwage,ze sa kobiety,ktore potrzebuja natychmiastowego efektu. Tipsy wciaz sa modne na zachodzie... jeszcze dlugo beda!
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:24   #58
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Tarnów - paznokcie

Ja uwielbiam tipsy,chociaż teraz faktycznie wole króciutkie i naturalne, sezon na ekstrawaganckie i bardzo kolorowe juz mi minoł. p.Kasia na Szujskiego faktycznie fajnie robi,z tego co wiem to juz kilka ładnych lat w tym siedzi. Równiez miałam przykre doświadczenia ze stylistkami w tarnowskich salonach,wiec z doświadczenia wiem ze najpierw trzeba sie troszke nameczyc i nacierpieć zeby znaleść odpowiedni poziom usług
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:49   #59
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Tarnów - paznokcie

Cytat:
Napisane przez ladybalbina Pokaż wiadomość
Naturalnosc tak!!! ale wez pod uwage,ze sa kobiety,ktore potrzebuja natychmiastowego efektu. Tipsy wciaz sa modne na zachodzie... jeszcze dlugo beda!
Ja bym nie rozpatrywała przedłużania paznokci w kategoriach 'modne / niemodne'. Przedłużone czy utwardzone paznokcie są po prostu wygodne i praktyczne, a kobietom coraz częściej zależy na pięknych dłoniach, bez potrzeby codziennego chucha i dmuchania na nie. Dziewczynki uczące się w liceum czy studentki dzienne często wygłaszają teorie, że kobiety są leniwe, dlatego noszą tipsy. Tylko że takie dziewczynki nie mają nic do roboty poza nauką i ewentualnym uprzątnięciem domu (wspólnie z domownikami)....

Jedna z moich klientek była zmuszona raz isć do pewnego gabinetu w Tarnowie, ponieważ z powodu sesji nie przyjmowałam klientek, a miała sytuację podbramkową. Pani, która paznokcie robi dobrych parę lat zrobiła je zupełnie płaskie... Kiedy moja klientka powiedziała, że przecież są źle zbudowane i że się połamią i zażądała zbudowania poprawnych krzywych, pani powiedziała, że ona takich KROGULCÓW nie robi, bo JEJ się NIE PODOBAJĄ.... Szok!

A dodam tak jeszcze zdjęcie - Pani miała ściagany pazurek, odrósł taki... W kilku gabinetach w Tarnowie Jej odmówiono zrobienia paznokcia, bo... SIĘ NIE DA! Wszystko się da! Ale do takiego pazurka trzeba mieć frezarkę, pracowac na szablonie i mieć odrobine wyobraźnie, nie pracowac schematycznie. A żeby zrobić frencha... kamuflaż. Nie mówię, że ten pazurek jest zrobiony idealnie, ale wkurza mnie, że te niby profesjonalistki po 153 kursach nie potrafią zrobic paznokcia, a dziewczyna, która egzaminu nie zdała tak... Coś tu jest nie tak

I nikt mi nie powie, że ta Pani jest leniem i nie chce się Jej dbać o paznokcie! A dodam, że bidulka pracuje od rana do nocy, czasem i po nocach.... Dlaczego ma nie mieć ładnych paznokci? Tylko dlatego, że są 'nienaturalne'? Bez jaj
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2009-10-16 o 12:51
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:03   #60
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tarnów - paznokcie

popieram , nie wiem czemu Tarnów taki zacofany? wkurza mnie to że w najlepszych salonach nie mają frezarek(nie mówiąc o pochŁaniaczu) i istnieje nawet taka opinia że paznokcie na formie są gorsze, akryl rakotwórczy akurat ostatnio pytaŁam po salonach o prace i naprawde syf i zacofanie - jak kto sie nie zna na paznokciach to naprawde może sobie w tarnowskich salonach zrobic krzywde, także dziewczyny uważajcie, patrzcie na higiene w salonie i czy każda klientka ma swoje pilniczki bo juz to świadczy o profesjonalnym podejściu, widziaŁam też takie cuda jak pediciure wykonywany w tym samym pomieszczeniu co tipsy a wŁaściwie nie byŁo to pomieszczenie tylko" klatka" przytulona do salonu fryzjerkiego , pani robiŁa pedi w misce - takiej co każdym markecie mozna kupić a klientka siedziaŁa na zwykŁym krzeseŁku i oczywiście omega , aż strach , klientkni są nieuświadomione i nie wiedzą czego oczekiwać niski poziom, zdarzają sie jedynie wyjątki i tam zycze wam trafić
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-08 10:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.