Kosmetyki ATW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-06, 17:37   #1
jenny25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3

Kosmetyki ATW


Dziewczyny mam pytanie o kosmetyki Atw. Co o nich myślicie bo ostatnio okazało się, że znajoma jest konsultantką i zachęcała mnie do tej marki (same wiecie o co chodzi niby sama natura, żadnej chemii , nie uczulają itd.). Patrzyłam w internecie na allegro niewielki wybór i podejrzanie tanio a w sklepach internetowych znalazłam jedynie w http://all4all.pl/index.php/home/cat...ki-a.t.w..html (nawet taniej niż u znajomej). Wracając do tematu to obecnie jestem w ciąży i szukam czegoś co na pewno nie zaszkodzi mojej dzidzi. Potrzebuję coś do biustu i coś na brzuszek przeciwko rozstępom bo myśl o nich mnie przeraża . Ta znajoma zachwalała krem do biustu przeznaczony również dla kobiet w ciąży i karmiących. Może któraś z was zna ten produkt i może się ze mną podzielić opiniami to będę bardzo wdzięczna, bo ja już zgłupiałam i nie wiem co robić.
jenny25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:55   #2
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kosmetyki ATW

w KWC krem do biustu ma całkiem dobre opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ia-biustu.html osobiście nic nie wiem na jego temat, bo u mnie kosmetyki tej firmy nie są dostępne
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:28   #3
Ki@
Raczkowanie
 
Avatar Ki@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki ATW

Ja używam wyłącznie kosmetyków tej firmy (podobnie jak cała moja rodzina). Wszyscy mamy wrażliwą skórę, skłonną do alergii i podrażnień. Produkty ATW są naprawdę świetne. Kremu do biustu akurat nie stosowałam, ale wiem że moja kuzynka jest z niego bardzo zadowolona. Sama osobiście polecam owocowe żele antycellulitowe pod prysznic. Super smacznie pachną
Ki@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:17   #4
jenny25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki ATW

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Trochę mnie uspokoiłyście(zwłaszcza to co napisała Ki@) i postanowiłam zamówić w sklepie internetowym ten krem do biustu. Przy okazji zamawiam też ( bo to zawsze taniej na przesyłce) tą słodką ramkę na zdjęcia http://all4all.pl/index.php/home/details/103/30/upominki/ramka-do-zdj%C4%99%C4%87---bobas.html
z myślą o przyszłych dziadkach (to będzie fajny prezent).
Oczywiście odezwę się i podzielę się swoją opinią co do tego kremu. Cieplutko was pozdrawiam a w szczególności wszystkie przyszłe mamy.
jenny25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 12:38   #5
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Kosmetyki ATW

Witam,
krem do biustu tej firmy jest bardzo dobry,sama używałam i mam zamiar dalej to robić,jeśli ktoś ma dolegliwości związane z bolesnością piersi ,to on je redukuje-oczywiście przy dłuższym stosowaniu.
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:45   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki ATW

Sama bylam kiedys konsultantka tej firmy i wiezylam w to co mi wciskano. Otoz ta firma nie jest firma naturalna. zawiera jak i inne firmy konserwanty w postaci parabenow czy formeldehydu. Owszem niektore kosmetyki sa fajne i jesli nam sluza to czemu nie uzywac.
Jednak krem do biustu odradzam do uzywania w czasie karmienia piersi.
Przepraszam bardzo ale:

Aqua, Homeophatic Tinctures: Heder, Abrotanii, Gemma Populi, Rosmarini, Lavendae, Macadamia Oil, Grape Seed Oil, Carbomer, Triethanoloamine, Imidazolidynyl Urea, BHA, Methyldibromoglutaronitri le, Parfum

te ostatnie skladniki : Triethanoloamine, Imidazolidynyl Urea, BHA, Methyldibromoglutaronitri le, Parfum , nie powininny sie znajdowac w kosmetyku u kobiety ktora karmi piersia. Toz to same paskudne konserwanty, one sa gorsze od parabenow.

ATW jest normalna firma jakich pelno na rynku, napewno nie jest to naturalna firma.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 23:36   #7
nkimi
Raczkowanie
 
Avatar nkimi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki ATW

Cytat:
Napisane przez kotu4 Pokaż wiadomość
Witam,
krem do biustu tej firmy jest bardzo dobry,sama używałam i mam zamiar dalej to robić,jeśli ktoś ma dolegliwości związane z bolesnością piersi ,to on je redukuje-oczywiście przy dłuższym stosowaniu.
słyszałam że ten kren tez troche powiękasz biust
to prawda??
nkimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 19:36   #8
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Kosmetyki ATW

Niestety,takiego działania nie zauważyłam,ale na pewno ujędrnia.
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:53   #9
jenny25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki ATW

Zgodnie z obietnicą chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami co do tego kremu do biustu. Otóż używam go od prawie 2 miesięcy i jestem baaardzo zadowolona. Podoba mi się w nim właściwie wszystko: konsystencja bardzo fajna bo można przy okazji zrobić automasaż ale jednocześnie wchłania sie na tyle szybko, że kończąc toaletę spokojnie można się ubrać nie martwiąc się, że pozostała jakaś tłusta warstwa(zresztą ja nienawidzę kosmetyków, które taką warstwę zostawiają) poza tym bardzo ważny był dla mnie zapach gdyż w ciąży stałam się bardzo wrażliwa na zapachy i właściwie musiałam odstawić większość kosmetyków i perfum, które do tej pory używałam - a tu miła niespodzianka zapach bardzo przyjemny i delikatny, no i teraz rzecz chyba najważniejsza działanie - drogie kobitki chcecie to wierzcie chcecie to nie wierzcie ale 2 rozstępy, które miałam już od dawna na jednej piersi właściwie zniknęły i widać je już tylko przy sztucznym oświetleniu!!! Więc jestem pełna nadziei, że przy dalszym stosowaniu tego kremu znikną zupełnie. Podsumowując wielkie brawa dla tego kosmetyku na pewno będę używać go dalej nawet po ciąży i z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim.
jenny25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.