dlaczego boli?piłowanie frezarką... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 21:24   #31
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

Lkam...
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:25   #32
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:27   #33
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
no więc całą tę operację wykonywały 2 laski, jedna jedną łapę druga drugą.
Na obu rękach mam teraz małe strupki dokładnie na 6 palcach. Obie mowiły że mam bardzo delikatne ręce i że nie wszyscy tak krwawią. Nie byłam przekonana do ich metod ale co wstać i wyjść nie mając doświadczenia czy to rzeczywiście tak jest? Poleciła mi je koleżanka, która sama jest po kursie i była zadowolona tyle że wyjechała so londynu i nie mogła mi zrobić osobiście.
Przez moment strasznie zabolało gdy klej zasychał - tak szczypało ale przeszło. Potem było piłowanie i tymi pilnikami dodatkowo pozawadzały te skórki. Nie jest to może jakaś tragedia ale teraz jak myjęłapy to to nadal szczypie no i widać.
Powiedziały też ze mam małe palce- brały najmniejszy rozmiar tipsa czy co to jest i jeszcze go dopasowywały.
Więc jak to jest? Nie powinno nic a nic boleć?
Czy trzeba wycinać skórki?
Powiedziały że mam przyjść za 2 tyg coś tak z nimi zrobic i wtedy juz nie będą wycinać ale za 1 razem trzeba.
Myślicie że zostałam zmasakrowana?
Jeżeli twierdzą, że masz delikatne ręce, to powinny być bardziej delikatne, a nie zwalać winę na Ciebie Zasada jest taka, że na krwawiące palce nie zakłada się tipsów Co do kleju, wydawało mi się, że to ostatnia rzecz która może szczypać, chyba, że zalały Ci poranione skórki klejem Pilnikami pochlastały Ci skórki, bo nowy pilnik jest baaardzo ostry na kantach (ja zawsze przed piłowaniem tępię troszkę brzegi pilnika innym pilnikiem, żeby nie był jak brzytwa), jeżeli najmniejszy tips był za duży, powinny go dopasować Generalnie odchodzi się od wycinania skórek, w końcu po coś one są Wycina się je, jeżeli jest taka potrzeba, jeżeli nie są przerośnięte, wystarczy użyć żelu do usuwania skórek i odsunąć je z paznokcia. Wycinanie skórek do krwi to jest lekka przesada.

Smaruj skórki TRIBIOTIC (taka maść w saszetkach za 1,50 antybakteryjna uniwersalna) przyspieszy gojenie skórek i zapobiegnie zakażeniu A co do ich txtu, że masz przyjść za 2 tygodnie odradzam, zwłaszcza utwierdził mnie w przekonaniu o tym ten txt, że skórki TRZEBA wycinać Proponuję zamienić 2 "styliski" na jedną prawdziwą Stylistkę, co do kształtu, zawsze klientka wybiera sobie kształt wedle uznania, ja bym na Twoim miejscu wróciła tam, żeby zrobiły normalny kształt paznokci
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:04   #34
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

Nie mam zamiaru tam wracać. Paznokcie sa za długie i w ogóle żle mi z nimi. Nie wiem co mam z nimi zrobic teraz,
a najbardziej bolały skorki przy wycinaniu i psikaaniu na paznokcie i na nie utwardzaczem jakims w sprayu.

No i co ja mam zrobić??
isc do kogos zeby mi je skrocił czy poczekac troche moze sie przyzwyczaje ??
one są sztywne jakies i skorkki wycięte bolą.
Jak prawidłowo powinno się je teraz pielęgnować? kiedy isc na uzupełnianie?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 22:16   #35
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

O jezu...
Gdybym dorwała te TIPSIARY (wrednie, z premedytacją, w pełni świadomie)
Jeśli tylko możesz pójdź do jakiejś normalnej stylistki. Może jakiejś Wizażanki z twojego miasta, albo jakiejś sprawdzonej przez Wizażanki stylistki... Biedactwo, naprawdę przykro mi, że Cię to spotkało

Cóż, ja też dopiero po fakcie dowiedziałam się na przykład, że NIE ZRYWA SIĘ tipsa ani żelu z pazurków, nawet jak "ładnie sam odchodzi". Żeby nie było, nie zrobiłam tego sama bez kursu. Zrobiła to moja koleżanka, dyplomowana stylistka po szkoleniu w jednej z najlepszych i najbardziej szanowanych firm. Cóż, nie ma to jak ułatwiać sobie życie cudzym kosztem...

Jeśli chodzi o pielęgnację, to tak jak napisała Oblabobla: Tribiotic, jest świetny, bardzo skuteczny i tani (bez recepty).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2007-02-21 o 22:21 Powód: dopisałam 1 zdanie
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 12:42   #36
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru tam wracać. Paznokcie sa za długie i w ogóle żle mi z nimi. Nie wiem co mam z nimi zrobic teraz,
a najbardziej bolały skorki przy wycinaniu i psikaaniu na paznokcie i na nie utwardzaczem jakims w sprayu.

No i co ja mam zrobić??
isc do kogos zeby mi je skrocił czy poczekac troche moze sie przyzwyczaje ??
one są sztywne jakies i skorkki wycięte bolą.
Jak prawidłowo powinno się je teraz pielęgnować? kiedy isc na uzupełnianie?
Na Twoim miejscu wróciłabym im podziękować za pochlastane skórki i żeby poprawiły kształt paznokci i skróciły je Ewentualnie poczekaj jakieś 2 dni, bo przez pierwsze kilka dni ciężko się przyzwyczaić, zwłaszcza, że piszesz, że są długie Co do skórek, pisałam już o TRIBIOTIC, a na uzupełnianie się idzie jak widać odrost, w zależności od tego jak szybko rosną Ci paznokcie jakieś 2-3 tygodnie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:39   #37
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: dlaczego boli?piłowanie frezarką...

dzięki wszystkim, kupilam tribiotic.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.