Jak zapuścić paznokcie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 14:53   #1
JackDanielsx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Jak zapuścić paznokcie?


Wiem, że pewnie było mnóstwo takich pytań. Ale mi żadne z tamtych wątków nie pomogło Więc tam, oto moja sytuacja :P
W maju miałam zakładane tipsy na 2 miesiące i po ściągnięciu ( w lipcu na początku ) miałam moje piękne długie pazurki, ale niestety łamliwe Jak zaczęła się szkoła to zaczęłam obgryzać z nerwów i do teraz to robię. Chciałabym mieć znowu takie ładne i długie, ale nie wiem jak to zrobić Obgryzam od małego. Myślę nad pójściem do kosmetyczki na założenie tipsów, ale wiem, że to strasznie niszczy paznokcie :/ Mam dopiero 15 lat i wiem, że dłonie to odrazu po włosach najpiękniejsza wizytówka kobiety Dlatego chcę mieć ładne Kupiłam w aptece Gorzki Pazurek i stosuję od czwartku, narazie efektów nie ma, ale nie obgryzam. + Pod ten lakier mam nałożoną odżywkę Eveline 8 w 1 (nie jestem pewna jak to się nazywa ). Macie jakieś rady dla mnie? Bardzo mi na tym zależy, tym bardziej, że na koniec 3 gimnazjum tańczę poloneza i jestem w sztandarze szkoły Dziękuję z góry za pomoc, buziaczki
JackDanielsx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:01   #2
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Jak zapuścić paznokcie?

Tez od zawsze obgryzalam paznokcie, oduczylam sie tego bez zadnych gorzkich lakierow.
Przede wszystkim nie obgryzaj paznokci. Maluj je ta odzywka z Eveline (polecam tez odzywke "Twarde jak diament" z tej samej firmy). Nie obcinaj paznokci, tylko piluj najlepiej pilniczkiem szklanym (ok. 10zl w Rossmanie). Ja tak wzmocnilam, a potem zapuscilam paznokcie.
Na poczatku daj im sie zregenerowac, nie zapuszczaj tylko maluj odzywkami i piluj, jak juz beda zregenerowane (u mnie po ok. poltora miesiaca) dopiero bedziesz mogla zapuscic, bo inaczej beda sie caly czas lamac i rozdwajac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:05   #3
JackDanielsx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zapuścić paznokcie?

Cytat:
Napisane przez nonetheless Pokaż wiadomość
Tez od zawsze obgryzalam paznokcie, oduczylam sie tego bez zadnych gorzkich lakierow.
Przede wszystkim nie obgryzaj paznokci. Maluj je ta odzywka z Eveline (polecam tez odzywke "Twarde jak diament" z tej samej firmy). Nie obcinaj paznokci, tylko piluj najlepiej pilniczkiem szklanym (ok. 10zl w Rossmanie). Ja tak wzmocnilam, a potem zapuscilam paznokcie.
Na poczatku daj im sie zregenerowac, nie zapuszczaj tylko maluj odzywkami i piluj, jak juz beda zregenerowane (u mnie po ok. poltora miesiaca) dopiero bedziesz mogla zapuscic, bo inaczej beda sie caly czas lamac i rozdwajac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a z tymi tipsami coś poradzisz? iść czy nie iść ?
JackDanielsx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:30   #4
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: Jak zapuścić paznokcie?

Cytat:
Napisane przez JackDanielsx3 Pokaż wiadomość
a z tymi tipsami coś poradzisz? iść czy nie iść ?
Twoje pytanie brzmi "jak zapuscic paznokcie" wiec po co ci tipsy? Nie dosc ze sa obrzydliwe to jeszcze przez nie niszczy sie plytka paznokcia. Nigdy nie mialam tipsow i nie zamierzam miec. Tobie tez radze wiecej nie robic, gdy juz zregenerujesz i zapuscisz pazurki to dobrze opilowane beda wygladaly lepiej niz nie jedne tipsy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.