Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 08:17   #1
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda

Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera


Hej dziewczyny

piszę do Was z poradą. W piątek byłam w bardzo dobrym salonie fryzjerskim w celu zrobienia sobie ombre, a raczej sombre.
Powiedziałam fryzjerowi, że chcę właśnie subtelne ombre, mówiąc, że nie chcę platyny na końcach (mam włosy w kolorze raczej ciemnym blond, naturalne). Fakt, że mogłam mu przedstawić zdjęcie o co mi chodzi, ale wypadło mi z głowy, a on też się o nic nie dopytywał.
Po farbowaniu widziałam, że w sumie nie ma jakiejś dramatycznej różnicy, ale w salonie było ciemno, a ja byłam bez okularów. Zapłaciłam (niemało, bo 140 zł) i wyszłam.
Nie muszę dodawać, że w domu nie zauważyłam różnicy i w sumie nikt inny też nie. Kolor jest delikatnie (o pół tonu może) jaśniejszy i widać to tylko, gdy przyłożę ko9ńce włosów do nasady...
Pytanie, czy myślicie, że fryzjer uzna reklamację?
Jak to załatwić? Dzwoniąc? Jadąc tam? Dodam, że posiadam paragon. Dzięki za porady
martagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 09:06   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

piszę do Was z poradą. W piątek byłam w bardzo dobrym salonie fryzjerskim w celu zrobienia sobie ombre, a raczej sombre.
Powiedziałam fryzjerowi, że chcę właśnie subtelne ombre, mówiąc, że nie chcę platyny na końcach (mam włosy w kolorze raczej ciemnym blond, naturalne). Fakt, że mogłam mu przedstawić zdjęcie o co mi chodzi, ale wypadło mi z głowy, a on też się o nic nie dopytywał.
Po farbowaniu widziałam, że w sumie nie ma jakiejś dramatycznej różnicy, ale w salonie było ciemno, a ja byłam bez okularów. Zapłaciłam (niemało, bo 140 zł) i wyszłam.
Nie muszę dodawać, że w domu nie zauważyłam różnicy i w sumie nikt inny też nie. Kolor jest delikatnie (o pół tonu może) jaśniejszy i widać to tylko, gdy przyłożę ko9ńce włosów do nasady...
Pytanie, czy myślicie, że fryzjer uzna reklamację?
Jak to załatwić? Dzwoniąc? Jadąc tam? Dodam, że posiadam paragon. Dzięki za porady
Z tego co wiem to właśnie na tym polega delikatne ombre, a jeśli tak przedstawiłaś to fryzjerowi to bał się pewnie mocnej rozjaśniać, więc nie wiem, czy uzna reklamację, bo zabieg wykonał raczej zgodnie z poleceniem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 13:58   #3
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

miałam kiedyś podobną sytuację, poszłam na drugi dzień do fryzjera i powiedziałam, jaka jest sytuacja, zgodnie z prawdą- poprawił mi za free oczywiście.
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:40   #4
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

Bez urazy, ale bardzo dobry fryzjer nie bierze 140 zł za farbowanie. Dodatkowo sama chciałaś delikatny efekt, a niektórzy właśnie taki kolor chcą uzyskać - niby niezauważalne, ale jednak jaśniejsze końce.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:59   #5
Skyangel0405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

Ja robiłam sobie ombre sama, chciałam takie mocniejsze, ale kupiłam chyba za słaby rozjaśniacz. Wyszło mi też takie prawie niewidoczne. Później poprawiłam mocniejszym rozjaśniaczem, wyszło tak jak chciałam.
Do fryzjera zawsze przychodzę ze zdjęciem, żeby wiedział,o co chodzi, bo nie zawsze umiem wyjaśnić, albo nie zawsze fryzjer zrozumie. Może twój nie do końca cię zrozumiał i bał się podjąć większe ryzyko. Czy można uznać to za reklamację? Zawsze możesz spróbować, w końcu niemało zapłaciłaś, ale czy zostanie to uwzględnione, zależy od fryzjera.
Skyangel0405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 20:09   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale bardzo dobry fryzjer nie bierze 140 zł za farbowanie. Dodatkowo sama chciałaś delikatny efekt, a niektórzy właśnie taki kolor chcą uzyskać - niby niezauważalne, ale jednak jaśniejsze końce.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 15:13   #7
_Lawendowo_
Raczkowanie
 
Avatar _Lawendowo_
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 30
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

Cytat:
Napisane przez jbak Pokaż wiadomość
miałam kiedyś podobną sytuację, poszłam na drugi dzień do fryzjera i powiedziałam, jaka jest sytuacja, zgodnie z prawdą- poprawił mi za free oczywiście.
O matko, dwa dni z rzędu farbowałaś włosy?! nie miałaś zniszczonych?
_Lawendowo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 20:37   #8
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: Niewidzialne ombre, reklamacja u fryzjera

zawsze możesz spróbować. jeśli jesteś niezadowolona to nic na tym nie stracisz
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-30 21:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.